Mamy majowe 2019 cz. 7 - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-07-13, 21:31   #4981
magda1706
Zakorzenienie
 
Avatar magda1706
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: południowy-wschód
Wiadomości: 27 465
GG do magda1706
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Katie normalne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
magda1706 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-13, 21:37   #4982
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp, czy to ok że mały chce cyca w dzień co 2 godziny a w nocy maksymalne przerwy to co 3? Bo tu tak piszecie że macie takie dłuższe przerwy i zaczynam się niepokoić. Mały jutro 10 tyg.
Normalne moim zdaniem, kp jest na żądanie przecież ja w ciągu dnia karmię mnóstwo razy. Mnóstwo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-13, 21:37   #4983
Martita_2012
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 1 426
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp, czy to ok że mały chce cyca w dzień co 2 godziny a w nocy maksymalne przerwy to co 3? Bo tu tak piszecie że macie takie dłuższe przerwy i zaczynam się niepokoić. Mały jutro 10 tyg.
Mój w dzień chce co 1-1,5h, a często je bardzo długo, więc tak jakby co chwilę jadł.
Dziś bardzo mało spał, rano często razem z nim dosypiam, dziś sama spałam. Potem trochę w wózku na podwórku, no i tylko przy cycku drzemki. Nadal nie śpi, tzn. drzemie, ale ciumka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Martita_2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-13, 21:46   #4984
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
C&A naprawdę ma fajne rzeczy, znaczy ja osobiście bardzo lubię, i dla siebie i dla.dzieci, a na promkach to już w ogóle No właśnie, u mnie się tak porobiło że zaczęłam rozwazac kolejną ciążę. Ale mam.mmostwo wątpliwości, na pierwszym miejscu to jednak wiek.No to się książę obudził, nie ma co. Kurcze nie zazdroszczę... Życzę ci żeby się ogarnął

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O patrzcie Ją! Niecały tydzień temu wyklluczala a tu kolejne myśli o bobasie
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp, czy to ok że mały chce cyca w dzień co 2 godziny a w nocy maksymalne przerwy to co 3? Bo tu tak piszecie że macie takie dłuższe przerwy i zaczynam się niepokoić. Mały jutro 10 tyg.
Pewka że normalne...ja w dzień jak Lilly.. Karmie mnóstwo razy. Nie wiem czy co 1h czy co 40mon...czasem po 40min mała się zachowuje jakby cycka pół dnia nie widziała a czasem po 4h pocyca 3min i wywalone.
KP jest na żądanie

Na plaży mi coś wpadło do oka.. Pewnie piaeke.. Oko mam jak królik czerwone, całe napuchniete i mi lzawi... Ja pikole.. :/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-13, 21:49   #4985
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Pamiętacie jak był temat że niektóre małe dzieci dużo jedzą i czy jest xzy nie jest to wina rodziców itp itd bo kto to widział żeby 2 latek jadl 2 kanapki... A ja pisałam że niektore po prostu wdupiaja ile wejdzie i nie jest to kwestia danonkow, biszkopxikow i chrupek na spacerach..
Dziś zabrałam mojego gowniaka na obiad... Dziecko niecałe 2.5 roku. IMG_20190713_125442.jpgIMG_20190713_131049.jpg

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-13, 21:54   #4986
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
O patrzcie Ją! Niecały tydzień temu wyklluczala a tu kolejne myśli o bobasie Pewka że normalne...ja w dzień jak Lilly.. Karmie mnóstwo razy. Nie wiem czy co 1h czy co 40mon...czasem po 40min mała się zachowuje jakby cycka pół dnia nie widziała a czasem po 4h pocyca 3min i wywalone.
KP jest na żądanie

Na plaży mi coś wpadło do oka.. Pewnie piaeke.. Oko mam jak królik czerwone, całe napuchniete i mi lzawi... Ja pikole.. :/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
A bo jak tak patrzę na te moje dwa to się rozpływam. Duuzo robi to że oba jak małe są/były to spokojne. Ale nie. Naprawdę uważam że jednak wiek robi swoje a jeśli potencjalna kolejna ciąża miałaby być cięższa niż ostatnia to naprawdę dziękuję bardzo, ale nie dla mnie interes
Jeśli piasek to lej wodę do oka, w końcu wypłynie. A może coś masz podrażnionego? Jeszcze jest możliwość że po prostu ci oko przewialo, to wtedy samo musi przejść. Masz wrażenie że coś ci w oku siedzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-13, 22:05   #4987
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
A bo jak tak patrzę na te moje dwa to się rozpływam. Duuzo robi to że oba jak małe są/były to spokojne. Ale nie. Naprawdę uważam że jednak wiek robi swoje a jeśli potencjalna kolejna ciąża miałaby być cięższa niż ostatnia to naprawdę dziękuję bardzo, ale nie dla mnie interes
Jeśli piasek to lej wodę do oka, w końcu wypłynie. A może coś masz podrażnionego? Jeszcze jest możliwość że po prostu ci oko przewialo, to wtedy samo musi przejść. Masz wrażenie że coś ci w oku siedzi?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Siedziało a już nie siedzi... Tylko że jak siedziało to byko czerwone i lzawilo a teraz napuchlo.. No nic. Mam krople jakieś, zobaczymy jak będzie rano..
Wlalam już w to około z 3 apllulki soli fizjo.. Plus kilka razy plukalam woda.. No lepiej nie będzie..
Mam nadzieję że to kwestia mechaniczna a nie jakiś wirus bakteria i żadne z dzieci się nie może tym zarazić!


A JAK Twój kawaler?

Co do dzieci i chęci posiadania to rozumiem doskonale! Stąd u mnie się wzięła chęć bliźniaków,gdzie przed 1 ciąża nie było o tym mowy i wolalam nie, lub w ogóle myśl o 4 ciazy...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-13, 22:07   #4988
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Pamiętacie jak był temat że niektóre małe dzieci dużo jedzą i czy jest xzy nie jest to wina rodziców itp itd bo kto to widział żeby 2 latek jadl 2 kanapki... A ja pisałam że niektore po prostu wdupiaja ile wejdzie i nie jest to kwestia danonkow, biszkopxikow i chrupek na spacerach..
Dziś zabrałam mojego gowniaka na obiad... Dziecko niecałe 2.5 roku. Załącznik 7683037Załącznik 7683038

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Sama bym jadła
Ale pięknie wcina ️ z torbami pójdziesz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-13, 22:27   #4989
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez agadzie Pokaż wiadomość
Sama bym jadła
Ale pięknie wcina ️ z torbami pójdziesz!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wiesz jak to mówią "łatwiej ubrać niż nakarmić" biorąc pod uwagę jak wolno rośnie to chociaż na ubrania nie wydaje ogromu kasy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-13, 22:30   #4990
anuhaaaaaaaaaa
Zakorzenienie
 
Avatar anuhaaaaaaaaaa
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 927
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Super są takie jedzące dzieci! Mój syn zawsze miał spust, bywało że jadł obiad w szkole o 12, u babci o 14 i jeszcze w domu o 17 za to z córką zawsze cyrki

Agadzie nie wierzę, że ci trzeci bobas chodzi po głowie! Nigdy nie mów nigdy
Jak się synek czuje?

Motylku jak tam mąż?

Katiebirdie ja mam jedną dłuższą przerwę w nocy 4-5 godz. Ale też nie zawsze. W nocy zazwyczaj co 3 godz. A tak to tankujemy w dzień co 2 godz, więcej raczej nie wytrzymuje. I najgorsze, że kiedy ona ma najdłuższą przerwę to ja i tak nie śpię, więc bez różnicy dla mnie
anuhaaaaaaaaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 05:24   #4991
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Witamy się o poranku Pogoda była ładna, to spakowałam termos z kawą i kanapki i jedziemy do zoo, zoo, zoo a jak tylko wyjechaliśmy z miasta to zaczął lać deszcz:/ Sq jak pogoda we Wrocławiu? Polecasz jakieś miejsce do zabawy, gdyby jednak deszcz nie pozwolił na zwiedzanie zoo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-14, 05:33   #4992
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Jak dla mnie to wymaga jakieś rozmowy poważnej, nie o 21 w sobotę.. Ustalenia jakiś kompromisów. Bo to Wasze dziecko a nie mamusi... Co On?
A jakby mnie bardzo wku*wil to bym cały tydzień udawała ból pleców i co noc budziła niezależnie od tego że chodzi do pracy. Serio...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Ale mnie plecy bolą i nadgarstek

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 06:06   #4993
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Witamy się o poranku Pogoda była ładna, to spakowałam termos z kawą i kanapki i jedziemy do zoo, zoo, zoo a jak tylko wyjechaliśmy z miasta to zaczął lać deszcz:/ Sq jak pogoda we Wrocławiu? Polecasz jakieś miejsce do zabawy, gdyby jednak deszcz nie pozwolił na zwiedzanie zoo?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem bo ja u rodziców stop robiłam... Dziś wracam dopiero
Zobacz sobie hydropolis, może nie są za małe na długosza jest budynek w którym jest i sala zabaw i park trampolin a 100m dalej sala z dmuchancow (go air. Ale to powyżej 5rz fajne. Maluchy maja swój kącik ale jest nieduży. Moj po 10min chciał do domu...
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Ale mnie plecy bolą i nadgarstek

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
No to to wykorzystaj

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 06:20   #4994
ania_mala
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 1 461
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Leje całą drogę dobrze, że z natury jestem optymistką, a mąż oazą spokoju na szczęście lubimy Wrocław i jakiś plan awaryjny już mamy o hydropolis myślę właśnie, a reszte ogarniemy na spontanie
Eceea koniecznie pogadaj z mężem. Rozumiem podrzucić dzieciaka rodzicom raz na jakiś czas, ale nie może być tak, że babcia będzie siedzieć z młodym tylko po to,żeby ktoś się co weekend bawił...To przecież dorosły facet, a życie z dziećmi jest nieprzewidywalne, nie jedno jeszcze przed Wami i nie zawsze będzie mogła mamusia ratować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ania_mala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 07:14   #4995
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez ania_mala Pokaż wiadomość
Leje całą drogę dobrze, że z natury jestem optymistką, a mąż oazą spokoju na szczęście lubimy Wrocław i jakiś plan awaryjny już mamy o hydropolis myślę właśnie, a reszte ogarniemy na spontanie
Eceea koniecznie pogadaj z mężem. Rozumiem podrzucić dzieciaka rodzicom raz na jakiś czas, ale nie może być tak, że babcia będzie siedzieć z młodym tylko po to,żeby ktoś się co weekend bawił...To przecież dorosły facet, a życie z dziećmi jest nieprzewidywalne, nie jedno jeszcze przed Wami i nie zawsze będzie mogła mamusia ratować...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pogadam, ale może skoro można skorzystać z pomocy to trzeba póki co korzystać? Jak myślicie? I nie myślę nagle jak mój maz ale staram się choc trochę zrozumieć jego rozumowanie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 07:21   #4996
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Pogadam, ale może skoro można skorzystać z pomocy to trzeba póki co korzystać? Jak myślicie? I nie myślę nagle jak mój maz ale staram się choc trochę zrozumieć jego rozumowanie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Ja rozumiem pomoc dziadków, ale chyba słaby pomysł to podrzucanie nagle im dziecka o 21. Nie możecie się umówić, że np. raz na dwa tygodnie babcia zostanie z małym a wy gdzieś wyjdziecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 07:27   #4997
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Pogadam, ale może skoro można skorzystać z pomocy to trzeba póki co korzystać? Jak myślicie? I nie myślę nagle jak mój maz ale staram się choc trochę zrozumieć jego rozumowanie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Tak z dupy to nie korzystanie tylko stawianie w dziwnej sytuacji.
Trudno jest się rodzicem, macie malucha. Umowciw 1-2 wieczory na miesiąc i życie się kręci. Później będą jakieś wesela, choroby nie daj borze szumkacy, delegacje to się z babci korzysta a nie ot tak bo stary na melanż chce iść i soboty w domu sobie nie wyobraża..
Jak ja widzę ile nasza teściowa nam pomagała po moim powrocie do pracy to się cieszę że wcześniej nic nam nie pomagala

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 08:01   #4998
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Tak z dupy to nie korzystanie tylko stawianie w dziwnej sytuacji.
Trudno jest się rodzicem, macie malucha. Umowciw 1-2 wieczory na miesiąc i życie się kręci. Później będą jakieś wesela, choroby nie daj borze szumkacy, delegacje to się z babci korzysta a nie ot tak bo stary na melanż chce iść i soboty w domu sobie nie wyobraża..
Jak ja widzę ile nasza teściowa nam pomagała po moim powrocie do pracy to się cieszę że wcześniej nic nam nie pomagala

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie. Kurde, dziwi mnie jego podejście, mimo tego że sama tez lubię wychodzić z domu. No ale chyba to normalne, że jak jest małe dziecko to jednak trochę tych sobót w domu się spędzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 08:09   #4999
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Dzień dobry :
Najpierw cytowanie:
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
HmZałącznik 7683017

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
A to czemu ma służyć? Serio pytam. Jakiś terapeutyczny, czy raczej do zabawy?
Cytat:
Napisane przez magda1706 Pokaż wiadomość
Dysk w komputerze padł na amen chyba na szczęście mam wszystkie noworodziowe, ale nie mam zdjęć z 1 msc i z wyjazdów.. A tam takie ładne miałam z karmienia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
szukaj dobrego informatyka. Nie miałaś podzielonego dysku na partycje? W sensie że system np na "dysku c" zdjęcia na innym? Wtedy to jest łatwo odzyskać.
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Ale super!
Ja oczywiście kombinuje żeby odkupić na olx bo po co mi nówka Ale to jeszcze mało popularne i mało ofert

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Ja patrzyłam i coś tam jest. Może nie lokalnie, ale jest.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
O patrzcie Ją! Niecały tydzień temu wyklluczala a tu kolejne myśli o bobasie Pewka że normalne...ja w dzień jak Lilly.. Karmie mnóstwo razy. Nie wiem czy co 1h czy co 40mon...czasem po 40min mała się zachowuje jakby cycka pół dnia nie widziała a czasem po 4h pocyca 3min i wywalone.
KP jest na żądanie

Na plaży mi coś wpadło do oka.. Pewnie piaeke.. Oko mam jak królik czerwone, całe napuchniete i mi lzawi... Ja pikole.. :/

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Z tym karmieniem to samo. O oku miałam napisać z że ładuj sól, ale doczytałam że już wlewałaś.
Też tak zimą miałam, że w jednym oku coś mi chyba siedziało, bo miałam czerwone jak królik. I to że 3 dni. Kupiłam w aptece zwykłe krople że świetlikiem i dużo ryczałam w domu( mam świetną reklamę do ryczenia ), żeby się jakoś wypłukało. No i się wypłukało


My po weselu. Powiem tak. Generalnie Lalka na takie imprezy odpada zupełnie. To nie jest typ, który będzie spał na sali w hałasie. To wiedziałam. Generalnie może sam szum rozmów itp by jej nie przeszkadzał, ale jak orkiestra zaczęła grać, to zdecydowanie nie dla niej. Słuchawki lipa, bo jej spadały ciągle, więc też nie użyliśmy.
Na szczęście "zamówiliśmy" sobie treściową, był taki wolny pokój ",na karmienie". I jak już Młoda zasnęła, to babcia została jej pilnować. Byliśmy pod telefonami, więc na luzie.
Za to dziś to już loteria.Plan był taki że pojedziemy i będziemy na zmianę spacerować z Małą po ogrodzie. Ale i tak tam będzie głośno, bo będą biegać dzieci, będą się drzeć. To znowu będzie marudzić, bo w ciągu dnia ona nie pośpi, a jak się rozpłacze to bez cycka ciężko będzie uspokoić. To musiałabym siedzieć tylko z nią i cyckiem.
Chociaż wczoraj był dzień darcia. To dzisiaj powinieneś być dzień spania.

Zobaczymy. To niedaleko, więc może na godzinkę, dwie uda się pojechać i wytrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-14, 08:14   #5000
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Tż się poczuł i wczoraj zaoferował że przejmie pierwsze karmienie żebym sobie pospała Szkoda że w tym tygodniu ma na noc bo bym częściej go wykorzystała
I mam wyznaczyć kiedy chce iść na sklepy czy coś w tym tygodniu żeby odetchnąć
Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp, czy to ok że mały chce cyca w dzień co 2 godziny a w nocy maksymalne przerwy to co 3? Bo tu tak piszecie że macie takie dłuższe przerwy i zaczynam się niepokoić. Mały jutro 10 tyg.
Koleżanka mi ostatnio powiedziala że była przez 3 miesiące uziemiona bo dziecko co 0,5h jadła...
Cytat:
Napisane przez Lilly Greace Pokaż wiadomość
Ja rozumiem pomoc dziadków, ale chyba słaby pomysł to podrzucanie nagle im dziecka o 21. Nie możecie się umówić, że np. raz na dwa tygodnie babcia zostanie z małym a wy gdzieś wyjdziecie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to to

Ja troche z innej perspektywy na to patrzę bo latami widziałam jak brat mamę wykorzystuje do opieki (ma 3 dzieci), podrzuca nawet w ostatnim momencie a ona jest taka że nie odmówi. Zawsze mnie to strasznie wkurzało i postanowiłam że tak nie będę robić. Tylko szkoda że jest jedyną osobą która nam może pomóc.. Ale na razie tylko 2 razy została sama z małą, w tym raz na 1,5h

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 08:27   #5001
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Dzień dobry :
Najpierw cytowanie:A to czemu ma służyć? Serio pytam. Jakiś terapeutyczny, czy raczej do zabawy? szukaj dobrego informatyka. Nie miałaś podzielonego dysku na partycje? W sensie że system np na "dysku c" zdjęcia na innym? Wtedy to jest łatwo odzyskać.Ja patrzyłam i coś tam jest. Może nie lokalnie, ale jest.Z tym karmieniem to samo. O oku miałam napisać z że ładuj sól, ale doczytałam że już wlewałaś.
Też tak zimą miałam, że w jednym oku coś mi chyba siedziało, bo miałam czerwone jak królik. I to że 3 dni. Kupiłam w aptece zwykłe krople że świetlikiem i dużo ryczałam w domu( mam świetną reklamę do ryczenia ), żeby się jakoś wypłukało. No i się wypłukało


My po weselu. Powiem tak. Generalnie Lalka na takie imprezy odpada zupełnie. To nie jest typ, który będzie spał na sali w hałasie. To wiedziałam. Generalnie może sam szum rozmów itp by jej nie przeszkadzał, ale jak orkiestra zaczęła grać, to zdecydowanie nie dla niej. Słuchawki lipa, bo jej spadały ciągle, więc też nie użyliśmy.
Na szczęście "zamówiliśmy" sobie treściową, był taki wolny pokój ",na karmienie". I jak już Młoda zasnęła, to babcia została jej pilnować. Byliśmy pod telefonami, więc na luzie.
Za to dziś to już loteria.Plan był taki że pojedziemy i będziemy na zmianę spacerować z Małą po ogrodzie. Ale i tak tam będzie głośno, bo będą biegać dzieci, będą się drzeć. To znowu będzie marudzić, bo w ciągu dnia ona nie pośpi, a jak się rozpłacze to bez cycka ciężko będzie uspokoić. To musiałabym siedzieć tylko z nią i cyckiem.
Chociaż wczoraj był dzień darcia. To dzisiaj powinieneś być dzień spania.

Zobaczymy. To niedaleko, więc może na godzinkę, dwie uda się pojechać i wytrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Spróbujcie, najwyżej zjecie obiad i do domu. A balony do zabawy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Jak to jest z tymi skokami? Liczy się od terminu prawda? Czyli jak Kazio mial na 12 a ur sie 17 to dodaje mu mniej więcej tydzień, nie? Bo od dwóch dni nie zjada całych porcji w nocy i może w takim razie już po skoku 8-9 tyg? I może mniej potrzebuje (?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Btw. wypiłam na noc melisę, stopery (te woskowe) w uszy i się wyspałam w salonie <3 TŻ niech wie jak to jest to może mu miasto z glowy wyleci. Btw stopery to moja skodka tajemnica btw. nie wiem czy na jego drugą drzemkę nie korzystać ze stoperów bo on steka a mnie to wybudza. Placz raczej usłyszę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 08:30   #5002
Lilly Greace
Dostojna peema.
 
Avatar Lilly Greace
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 15 835
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Smerfetka, fajnie z tą pomocą tż. Właśnie ja tak to rozumiem. Czasami kobieta potrzebuje odetchnąć, pójść sobie do galerii czy na paznokcie i wtedy przydaje się pomoc. Tak samo z mamą. Moja pilnowała na razie Stasia raz, jak na wesele poszliśmy, w te wakacje jeszcze mamy dwa wesela i na nie pójdziemy. Mamy też rocznicę ślubu i chcemy pójść coś zjeść i albo ze Stasiem albo zostanie z moją mamą na te dwie godziny. Częściej nie mam potrzeby jej prosić, jak chcemy spotkac się ze znajomymi wieczorem to zapraszamy ich do siebie,żeby mały mógł pójść spać o swojej godzinie. Na razie on nas bardzo potrzebuje, ale...my jego chyba też. Mi wystarczy w zupełności jedno wyjście w tygodniu samej do kosmetyczki czy na zakupy albo z koleżankami do knajpy. Staś tak szybko rośnie... Podsumowując, dla mnie nie ma nic złego w tym, że np. babcia raz na dwa tygodnie popilnuje dziecka kilka godzin żeby rodzice mogli wyjść z domu razem. Na oddanie dziecka na całą noc do dziadków bym się na razie nie zdecydowała, ale jak będzie miał już chociażby ten rok to pewnie co jakiś czas zostanie u dziadków. Na razie ja bym chyba za bardzo tęskniła

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Szczęśliwa żona.
Lilly Greace jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 08:41   #5003
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Tż się poczuł i wczoraj zaoferował że przejmie pierwsze karmienie żebym sobie pospała Szkoda że w tym tygodniu ma na noc bo bym częściej go wykorzystała
I mam wyznaczyć kiedy chce iść na sklepy czy coś w tym tygodniu żeby odetchnąć Koleżanka mi ostatnio powiedziala że była przez 3 miesiące uziemiona bo dziecko co 0,5h jadła...O to to

Ja troche z innej perspektywy na to patrzę bo latami widziałam jak brat mamę wykorzystuje do opieki (ma 3 dzieci), podrzuca nawet w ostatnim momencie a ona jest taka że nie odmówi. Zawsze mnie to strasznie wkurzało i postanowiłam że tak nie będę robić. Tylko szkoda że jest jedyną osobą która nam może pomóc.. Ale na razie tylko 2 razy została sama z małą, w tym raz na 1,5h

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Super maz!!

Mój mi właśnie powiedział że jak mam pretensje to mogę lepszego ojca poszukac... Także iście super. Bo on nie odpoczal na wakacje a ja tak... Bo on miał Hele a ja mogłem na plaży za młodym biegać... No iście odpoczynek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 09:08   #5004
grejpfrutowa01
Zakorzenienie
 
Avatar grejpfrutowa01
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 5 625
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Tż się poczuł i wczoraj zaoferował że przejmie pierwsze karmienie żebym sobie pospała Szkoda że w tym tygodniu ma na noc bo bym częściej go wykorzystała
I mam wyznaczyć kiedy chce iść na sklepy czy coś w tym tygodniu żeby odetchnąć Koleżanka mi ostatnio powiedziala że była przez 3 miesiące uziemiona bo dziecko co 0,5h jadła...O to to

Ja troche z innej perspektywy na to patrzę bo latami widziałam jak brat mamę wykorzystuje do opieki (ma 3 dzieci), podrzuca nawet w ostatnim momencie a ona jest taka że nie odmówi. Zawsze mnie to strasznie wkurzało i postanowiłam że tak nie będę robić. Tylko szkoda że jest jedyną osobą która nam może pomóc.. Ale na razie tylko 2 razy została sama z małą, w tym raz na 1,5h

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
Mój jakoś na początku, jak tak mu wyłam że jestem uziemiona, że nigdzie nie wychodzę itp to zaoferował że weźmie wolne [sic!] żebym na zakupy mogła skoczyć.
W nocy też wstaje przewijać małą. Ale faktycznie tak jak pisałyście- to bez sensu bo ja o tak kp. Tyle że on to w sumie na śpiocha robi, 5 minut i wraca spać jak zabity.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super maz!!

Mój mi właśnie powiedział że jak mam pretensje to mogę lepszego ojca poszukac... Także iście super. Bo on nie odpoczal na wakacje a ja tak... Bo on miał Hele a ja mogłem na plaży za młodym biegać... No iście odpoczynek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Uhh, z grubej rury poleciał.
Jakoś tak mi się wydaje jak nas czytam, że faceci w ogóle nie są świadomi jak wygląda wychowanie i opieka nad małym dzieckiem... I nagle gdy przychodzi im zostać jakiś czas to jest nagle wielkie zdziwienie, że jak to, że przecież to tyle trzeba ogarnąć, nie ma czasu odpocząć, zjeść, wyjść gdzieś itp..

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
grejpfrutowa01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 09:18   #5005
Elsabel
Zakorzenienie
 
Avatar Elsabel
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 4 161
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Zapytam brata czy by Ci nie zrobił może

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:04 ---------- Poprzedni post napisano o 19:53 ----------

A u nas kłótnia ;/ TŻ sie w porę (!!!) ocknal że on nie chce kolejnego weekendu w domu siedzieć. Oczywiście na tekst ze ja chcę jedna noc w tygodniu przespać w salonie padła odpowiedź że on do rodziców Kazia zawiezie. No nie wierzę!!! I co weekend tak będzie robił?! Poza tym padł też tekst ze on na tygodniu moze z nim w jedną nic być, a nie w weekend. Powiedziałam ok, to z sarkazmem powiedział, że za niego musiałabym pójść do roboty. Yhy cudnie, k....a cudnie

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:25 ---------- Poprzedni post napisano o 20:04 ----------

Jestem bliska tego by powiedzieć mu zeby se szedł na miasto! I tak atmosfera z d...y ale z drugiej strony no kurde! Spi na tygodniu 7-8 h!!!

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
No co on, niepoważny jakiś? Przecież chciał synka, chyba zdawał sobie sprawę, że jego życie się zmieni. A teraz raptem się ocknął, że jest sobota i trzeba wyjść i tak z d*py bez zapowiedzi podrzuci dziecko rodzicom? Słabo...

Cytat:
Napisane przez Katiebirdie Pokaż wiadomość
Dziewczyny kp, czy to ok że mały chce cyca w dzień co 2 godziny a w nocy maksymalne przerwy to co 3? Bo tu tak piszecie że macie takie dłuższe przerwy i zaczynam się niepokoić. Mały jutro 10 tyg.
Normalka, moja też czasem chce co 2 godziny, a czasem co 40 minut. Fajnie byłoby mieć dziecko, które je 15 minut raz na 3h, ale nie wszystkie takie są niestety.

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Pamiętacie jak był temat że niektóre małe dzieci dużo jedzą i czy jest xzy nie jest to wina rodziców itp itd bo kto to widział żeby 2 latek jadl 2 kanapki... A ja pisałam że niektore po prostu wdupiaja ile wejdzie i nie jest to kwestia danonkow, biszkopxikow i chrupek na spacerach..
Dziś zabrałam mojego gowniaka na obiad... Dziecko niecałe 2.5 roku. Załącznik 7683037Załącznik 7683038

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Super, na zdrowie! Fajnie mieć dziecko z apetytem i najlepiej jeszcze, żeby nie wybrzydzało

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Tak z dupy to nie korzystanie tylko stawianie w dziwnej sytuacji.
Trudno jest się rodzicem, macie malucha. Umowciw 1-2 wieczory na miesiąc i życie się kręci. Później będą jakieś wesela, choroby nie daj borze szumkacy, delegacje to się z babci korzysta a nie ot tak bo stary na melanż chce iść i soboty w domu sobie nie wyobraża..
Jak ja widzę ile nasza teściowa nam pomagała po moim powrocie do pracy to się cieszę że wcześniej nic nam nie pomagala

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Dokładnie, zgadzam się Takie podrzucanie dziecka bez wcześniejszej zapowiedzi w sobotę wieczorem bo chce się iść na miasto to dziwna sytuacja. Może teściowie są zajęci, mieli jakieś plany na weekend?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Elsabel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 09:32   #5006
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Siedziało a już nie siedzi... Tylko że jak siedziało to byko czerwone i lzawilo a teraz napuchlo.. No nic. Mam krople jakieś, zobaczymy jak będzie rano..
Wlalam już w to około z 3 apllulki soli fizjo.. Plus kilka razy plukalam woda.. No lepiej nie będzie..
Mam nadzieję że to kwestia mechaniczna a nie jakiś wirus bakteria i żadne z dzieci się nie może tym zarazić!


A JAK Twój kawaler?

Co do dzieci i chęci posiadania to rozumiem doskonale! Stąd u mnie się wzięła chęć bliźniaków,gdzie przed 1 ciąża nie było o tym mowy i wolalam nie, lub w ogóle myśl o 4 ciazy...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Jak oko?
Mały już ok, szczypiorek ale... Moja mama złapała wczoraj, mojego tatę i Juana też złapało.
Dzięki Bogu Agatka parę dni przed wyjazdem miała szczepienie na rota, teraz żeby jej nie dopadło.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Wiesz jak to mówią "łatwiej ubrać niż nakarmić" biorąc pod uwagę jak wolno rośnie to chociaż na ubrania nie wydaje ogromu kasy

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Uuu u mnie się nie sprawdza ale to dlatego że ja kocham kupować ubrania dla dzieci
Cytat:
Napisane przez anuhaaaaaaaaaa Pokaż wiadomość
Super są takie jedzące dzieci! Mój syn zawsze miał spust, bywało że jadł obiad w szkole o 12, u babci o 14 i jeszcze w domu o 17 za to z córką zawsze cyrki

Agadzie nie wierzę, że ci trzeci bobas chodzi po głowie! Nigdy nie mów nigdy
Jak się synek czuje?

Motylku jak tam mąż?

Katiebirdie ja mam jedną dłuższą przerwę w nocy 4-5 godz. Ale też nie zawsze. W nocy zazwyczaj co 3 godz. A tak to tankujemy w dzień co 2 godz, więcej raczej nie wytrzymuje. I najgorsze, że kiedy ona ma najdłuższą przerwę to ja i tak nie śpię, więc bez różnicy dla mnie
Sama nie wierzę że zaczynam o tym myśleć.
Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Tak z dupy to nie korzystanie tylko stawianie w dziwnej sytuacji.
Trudno jest się rodzicem, macie malucha. Umowciw 1-2 wieczory na miesiąc i życie się kręci. Później będą jakieś wesela, choroby nie daj borze szumkacy, delegacje to się z babci korzysta a nie ot tak bo stary na melanż chce iść i soboty w domu sobie nie wyobraża..
Jak ja widzę ile nasza teściowa nam pomagała po moim powrocie do pracy to się cieszę że wcześniej nic nam nie pomagala

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
Pod Smerfetka odpisze
Cytat:
Napisane przez grejpfrutowa01 Pokaż wiadomość
Dzień dobry :
Najpierw cytowanie:A to czemu ma służyć? Serio pytam. Jakiś terapeutyczny, czy raczej do zabawy? szukaj dobrego informatyka. Nie miałaś podzielonego dysku na partycje? W sensie że system np na "dysku c" zdjęcia na innym? Wtedy to jest łatwo odzyskać.Ja patrzyłam i coś tam jest. Może nie lokalnie, ale jest.Z tym karmieniem to samo. O oku miałam napisać z że ładuj sól, ale doczytałam że już wlewałaś.
Też tak zimą miałam, że w jednym oku coś mi chyba siedziało, bo miałam czerwone jak królik. I to że 3 dni. Kupiłam w aptece zwykłe krople że świetlikiem i dużo ryczałam w domu( mam świetną reklamę do ryczenia ), żeby się jakoś wypłukało. No i się wypłukało


My po weselu. Powiem tak. Generalnie Lalka na takie imprezy odpada zupełnie. To nie jest typ, który będzie spał na sali w hałasie. To wiedziałam. Generalnie może sam szum rozmów itp by jej nie przeszkadzał, ale jak orkiestra zaczęła grać, to zdecydowanie nie dla niej. Słuchawki lipa, bo jej spadały ciągle, więc też nie użyliśmy.
Na szczęście "zamówiliśmy" sobie treściową, był taki wolny pokój ",na karmienie". I jak już Młoda zasnęła, to babcia została jej pilnować. Byliśmy pod telefonami, więc na luzie.
Za to dziś to już loteria.Plan był taki że pojedziemy i będziemy na zmianę spacerować z Małą po ogrodzie. Ale i tak tam będzie głośno, bo będą biegać dzieci, będą się drzeć. To znowu będzie marudzić, bo w ciągu dnia ona nie pośpi, a jak się rozpłacze to bez cycka ciężko będzie uspokoić. To musiałabym siedzieć tylko z nią i cyckiem.
Chociaż wczoraj był dzień darcia. To dzisiaj powinieneś być dzień spania.

Zobaczymy. To niedaleko, więc może na godzinkę, dwie uda się pojechać i wytrzymać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Oj to mała pewnie miała bodźców za dużo może.. ale zobaczcie jak te poprawiny, bo może akurat krzyki biegających dzieci jej nie będą robić
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Tż się poczuł i wczoraj zaoferował że przejmie pierwsze karmienie żebym sobie pospała Szkoda że w tym tygodniu ma na noc bo bym częściej go wykorzystała
I mam wyznaczyć kiedy chce iść na sklepy czy coś w tym tygodniu żeby odetchnąć Koleżanka mi ostatnio powiedziala że była przez 3 miesiące uziemiona bo dziecko co 0,5h jadła...O to to

Ja troche z innej perspektywy na to patrzę bo latami widziałam jak brat mamę wykorzystuje do opieki (ma 3 dzieci), podrzuca nawet w ostatnim momencie a ona jest taka że nie odmówi. Zawsze mnie to strasznie wkurzało i postanowiłam że tak nie będę robić. Tylko szkoda że jest jedyną osobą która nam może pomóc.. Ale na razie tylko 2 razy została sama z małą, w tym raz na 1,5h

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
No to bardzo dobry pomysł ma tz korzystaj kochana, korzystaj

Co do pomocy rodziców/teściów: Ja się staram nie wykorzystywać teściow, wiadomo że teściowa bardzo chętnie pomoże ale jednak już starsza osoba, choć siły ma więcej niż niejeden młodzik. Ale mimo wszystko. Owszem, zdarza nam się poprosić żeby posiedziała u nas wieczorem jak dzieci będą spać bo chcielibyśmy podjechać na zakupy/ wyjść na 2 godzinki ze znajomymi czy na chwilę gdzieś, fakt że czasem zdarza się to niedługo przed wyjściem, i jeśli teściowa może to super, ale nie na całą noc tylko właśnie tak na max 3 godziny.
Z moimi rodzicami jest inna sytuacja. Jako że nie mają wnuków na codzien, to jak są u nas albo my w Polsce to wręcz się palą żeby z nimi zostawać, zajmować się. Tak było przy małym ale mama mi już mówiła że jak będziemy chcieli wyjść to bez problemu, możemy dzieciaki zostawić ona się zajmie. Nie powiem, na pewno skorzystamy ale nie nagminnie jakoś
Cytat:
Napisane przez Eceea Pokaż wiadomość
Spróbujcie, najwyżej zjecie obiad i do domu. A balony do zabawy

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:17 ----------

Jak to jest z tymi skokami? Liczy się od terminu prawda? Czyli jak Kazio mial na 12 a ur sie 17 to dodaje mu mniej więcej tydzień, nie? Bo od dwóch dni nie zjada całych porcji w nocy i może w takim razie już po skoku 8-9 tyg? I może mniej potrzebuje (?)

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:27 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Btw. wypiłam na noc melisę, stopery (te woskowe) w uszy i się wyspałam w salonie <3 TŻ niech wie jak to jest to może mu miasto z glowy wyleci. Btw stopery to moja skodka tajemnica btw. nie wiem czy na jego drugą drzemkę nie korzystać ze stoperów bo on steka a mnie to wybudza. Placz raczej usłyszę

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
I dobrze!!



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 09:38   #5007
sQuaara
Zakorzenienie
 
Avatar sQuaara
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 34 671
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Oko Lepiej..salej wyglądam źle ale lepiej niż wczoraj
Oh to tam mały rozłożył wszystkich! A on na rota był szczepiony? Może to On od małej wirusa złapał...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
__________________
mał(a)żonka
sQuaara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 09:41   #5008
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Super maz!!

Mój mi właśnie powiedział że jak mam pretensje to mogę lepszego ojca poszukac... Także iście super. Bo on nie odpoczal na wakacje a ja tak... Bo on miał Hele a ja mogłem na plaży za młodym biegać... No iście odpoczynek

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No taaaak, przecież ty odpoczywalas 24 h na dobę, a on biedaczek nic a nic... Rany, faceci są czasem naprawdę beznadziejni.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 09:42   #5009
Eceea
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2019-01
Wiadomości: 3 119
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez Elsabel Pokaż wiadomość
No co on, niepoważny jakiś? Przecież chciał synka, chyba zdawał sobie sprawę, że jego życie się zmieni. A teraz raptem się ocknął, że jest sobota i trzeba wyjść i tak z d*py bez zapowiedzi podrzuci dziecko rodzicom? Słabo...



Normalka, moja też czasem chce co 2 godziny, a czasem co 40 minut. Fajnie byłoby mieć dziecko, które je 15 minut raz na 3h, ale nie wszystkie takie są niestety.



Super, na zdrowie! Fajnie mieć dziecko z apetytem i najlepiej jeszcze, żeby nie wybrzydzało


Dokładnie, zgadzam się Takie podrzucanie dziecka bez wcześniejszej zapowiedzi w sobotę wieczorem bo chce się iść na miasto to dziwna sytuacja. Może teściowie są zajęci, mieli jakieś plany na weekend?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nieeeeee, tesciowie wiedzieli i chcieli

Wysłane z mojego Nokia 7 plus przy użyciu Tapatalka
Eceea jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-07-14, 09:45   #5010
agadzie
Zakorzenienie
 
Avatar agadzie
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 4 510
Dot.: Mamy majowe 2019 cz. 7

Cytat:
Napisane przez sQuaara Pokaż wiadomość
Oko Lepiej..salej wyglądam źle ale lepiej niż wczoraj
Oh to tam mały rozłożył wszystkich! A on na rota był szczepiony? Może to On od małej wirusa złapał...

Wysłane z mojego EVA-L09 przy użyciu Tapatalka
No właśnie on nie miał na rota i nie wiem czy to nie był błąd. Mała chyba nie miała, wszystko normalnie... W ogóle jak jechalismy do Polski to ja się okropnie czułam, miałam mdłości, dreszcze, gorączkę, ale przeszło mi jakoś na drugi dzień.
Jak nic w tym oku nie czujesz to bardzo możliwe że ci przewialo. To musi chyba samo przejść. Moze do okulisty dasz radę się wybrać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
agadzie jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-07-15 09:53:42


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:14.