Zbiór opinii na temat sklepu Zalando. - Strona 12 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2015-12-02, 12:00   #331
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja z reguły obojętnie czy zamawiam za pobraniem czy płacę przelewem to przesyłka jest u mnie szybko. Jak zamówię do ok. 12 to nieraz jest u mnie następnego dnia, a jak później to jeszcze następnego więc to jest dość krótki czas realizacji.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-02, 12:43   #332
daviau
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 11
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Ja z reguły obojętnie czy zamawiam za pobraniem czy płacę przelewem to przesyłka jest u mnie szybko. Jak zamówię do ok. 12 to nieraz jest u mnie następnego dnia, a jak później to jeszcze następnego więc to jest dość krótki czas realizacji.
Może jesteś wyjątkowo traktowana Moje najszybciej zrealizowane zamówienie trwało ponad 2 doby. Ostatnio złożone 28 listopada kilka minut po północy, do dziś ma status 'w realizacji' z opcją 'anuluj', więc pewnie wciąż czeka w kolejce.

Answear wypada pod tym względem znacznie lepiej, jeśli spóźnią się z realizacją ponad regulaminowe 24 godziny, to przysyłają kod rabatowy -25%. Niestety asortyment mają uboższy
daviau jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:36   #333
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Nie, nie sądzę, żebym była traktowana wyjątkowo - to standard, a przynajmniej wszystkie osoby, które znam bardzo chwalą Zalando za szybką dostawę.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 10:59   #334
jelonki
Wtajemniczenie
 
Avatar jelonki
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: wieje chłodem
Wiadomości: 2 316
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez YvonneW Pokaż wiadomość
Lubię Zalando za duży wybór, często niższe ceny (szukam zazwyczaj butów) i fajną, przejrzysta stronę. Denerwuje mnie tylko, że zazwyczaj czekam długo na przesyłkę
Cytat:
Napisane przez daviau Pokaż wiadomość
Może jesteś wyjątkowo traktowana Moje najszybciej zrealizowane zamówienie trwało ponad 2 doby. Ostatnio złożone 28 listopada kilka minut po północy, do dziś ma status 'w realizacji' z opcją 'anuluj', więc pewnie wciąż czeka w kolejce.

Answear wypada pod tym względem znacznie lepiej, jeśli spóźnią się z realizacją ponad regulaminowe 24 godziny, to przysyłają kod rabatowy -25%. Niestety asortyment mają uboższy


Też zawsze długo czekam na przesyłkę, dziś otrzymałam zamówienie złożone ponad tydzień temu



Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Nie, nie sądzę, żebym była traktowana wyjątkowo - to standard, a przynajmniej wszystkie osoby, które znam bardzo chwalą Zalando za szybką dostawę.

Szybka dostawa absolutnie nie jest standardem Zalando
__________________
No silicone



jelonki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-03, 11:20   #335
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Sklep zalando.pl

zawsze chwalilam zalando ale dzis patrze ze sukienka która zamowilam ma nieaktywny link. przychodzi paczka a tu zupelnie inna kiecka. tylko kolor się zgadza...
co do przesyłki to jak mówiłam. szybko wysłana
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 16:27   #336
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Sklep zalando.pl

Czy ktoś będzie mi w stanie pomóc? Zastanawiam się jak to jest bo kupiłam ostatnio dla TŻ szalik za 100 zł i sobie torebkę za 110 zł wykorzystałam przy tym rabat 40 zł i teraz się zastanawiam, czy jeżeli zwrócę torebkę to oddadzą mi te 90 zł które za nią faktycznie zapłaciłam czy odejmą jeszcze te 20 zł które poszło na szalik i dostane 70 zł? Zastanawia mnie to bo szalik kupował sobie TŻ i "udzieliłam" mu rabatu 20 zł z racji tego, że robiliśmy razem zakupy, nie wiem teraz czy na tym nie stracę jeżeli zwrócę torebkę.
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-04, 16:32   #337
cranberry juice
ctrl alt delete
 
Avatar cranberry juice
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: San Escobar
Wiadomości: 4 826
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez laza Pokaż wiadomość
Czy ktoś będzie mi w stanie pomóc? Zastanawiam się jak to jest bo kupiłam ostatnio dla TŻ szalik za 100 zł i sobie torebkę za 110 zł wykorzystałam przy tym rabat 40 zł i teraz się zastanawiam, czy jeżeli zwrócę torebkę to oddadzą mi te 90 zł które za nią faktycznie zapłaciłam czy odejmą jeszcze te 20 zł które poszło na szalik i dostane 70 zł? Zastanawia mnie to bo szalik kupował sobie TŻ i "udzieliłam" mu rabatu 20 zł z racji tego, że robiliśmy razem zakupy, nie wiem teraz czy na tym nie stracę jeżeli zwrócę torebkę.
Oddadzą Ci 110 zł, koniec końców TŻ będzie miał szalik za 60. Done that
cranberry juice jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-12-04, 20:02   #338
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Niebieskooka arystokratka Pokaż wiadomość
Ja z reguły obojętnie czy zamawiam za pobraniem czy płacę przelewem to przesyłka jest u mnie szybko. Jak zamówię do ok. 12 to nieraz jest u mnie następnego dnia, a jak później to jeszcze następnego więc to jest dość krótki czas realizacji.
wczoraj robiłam zamówienie, a dzisiaj już dostałam maila, że zamówienie jest gotowe do wysyłki, czyli ekspres
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-05, 14:32   #339
laza
Zakorzenienie
 
Avatar laza
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 3 345
Dot.: Sklep zalando.pl

Dziękuję za odpowiedź
__________________
jeśli spodziewasz się zbyt wiele,
to nic nie jest w stanie Cię zadowolić,
kiedy niczego nie oczekujesz
– wszystko może Cię uszczęśliwić.
laza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-06, 12:30   #340
Niebieskooka arystokratka
Marszałkini II RP
 
Avatar Niebieskooka arystokratka
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 547
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Pakipsi Pokaż wiadomość
wczoraj robiłam zamówienie, a dzisiaj już dostałam maila, że zamówienie jest gotowe do wysyłki, czyli ekspres

Właśnie i to jeszcze w czasie przedświątecznym. Obsługę klienta i szybkość wysyłki zamówień mają naprawdę świetnie zorganizowaną.
Niebieskooka arystokratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-08, 22:24   #341
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Wiecie może, jakiej maksymalnej obniżki na wysokie Martensy można się spodziewać w Zalando? Obecnie mój model ma cenę obniżoną o 25% i zastanawiam się, czy jeszcze czekać, czy już kupować.
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-09, 06:15   #342
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

powiem Ci tak że ja obserwuje produkt jakiś czas jak cena spada to zamawiam bo potem cena skacze znów do góry .. musisz też sprawdzać wyprzedaże u producenta bo to jest powiązane ...

---------- Dopisano o 07:15 ---------- Poprzedni post napisano o 06:38 ----------

przetestowałam formę płatności przez paypal i najszybciej otrzymuje się zwrot także polecam jak ktoś nie ma karty podpiętej do paypal to może wykorzystać szybkie doładowanie konta ..
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-10, 10:16   #343
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dzięki, skorzystałem z rady, zamówiłem i muszę przyznać, że jakoś ekspresowo im idzie realizacja. "Kliknięte" wczoraj o 15, zapłacone "szybkim przelewem", dzisiaj rano informacja, że paczka opuściła magazyn. Zwykle trwało to dłużej
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 19:58   #344
Casssssie
Rozeznanie
 
Avatar Casssssie
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 534
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Jestem bardzo zadowolona. Zamawiałam już 2 razy i wszystko bez problemów i dostawa szybka. Zwroty również przyjęte pozytywnie. Na dzień dzisiejszy nie mam się do czego doczepić
Casssssie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-12, 21:26   #345
Regon
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 134
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Ja też, nigdy nie było problemu z dostawą, jakością produktów czy zwrotami. Tym razem od momentu zamówienia do dostarczenia nie minęło nawet 48 godzin Ale Maloonie miała rację - na szczęście zamówiłem wcześniej, bo obniżka 25% na moje buty zniknęła i znowu trzeba płacić pełną cenę
Regon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-13, 12:06   #346
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

dziewczyny macie moze kod rabatowy do zalando?
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-16, 22:11   #347
edyta_wroclaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 1
Thumbs down Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Przestrzegam przed Zalando.
W Zalando nie ma możliwości reklamacji, obsługa klienta olewa klienta a na przyjazd kuriera i zwrot pieniędzy czeka sie miesiącami. (mój zwrot zgłoszony z lipca 2015 mimo wielokrotnego umawiania kuriera i czekania na niego doszedł dopiero do skutku w październiku, gdy zmuszona byłam dopasować się do kuriera i wziąść pod termin przyjazdu/odbiór dzień urlopu, a zwrócili pieniądze dopiero 30 listopada, czyli ponad 4 miesiące po wysłaniu do nich formularza zwrotu i wielokrotnego czekania na przyjazd kuriera) Zero pomocy i wsparcia ze strony obsługi Zalando a żadna z moich 3 reklamacji nie została rozpatrzona, zero odpowiedzi).

<ciach_ot>

Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-12-17 o 05:25
edyta_wroclaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 07:25   #348
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Sklep zalando.pl

edyta ale przyjazd kuriera po zwrot sie opoznil czy po towar z reklamacji.. bo jeśli zwrot to coś mi się nie chce wierzyć..
wszystkie zwroty masz tak opóźnione?
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-12-17 o 07:27
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 09:23   #349
stokrotka315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

BARDZO ODRADZAM ZAKUPY w Zalando! Mam wielkie problemy z reklamacją butów. Oficjalnym stanowiskiem firmy jest "proszę wymienić fleczki" w butach z gumowa podeszwą gdzie fleczków nie ma…żenada i brak kompetencji !
Po zasięgnięciu rady u Rzecznika Praw Konsumenta sprawę skierowałam do Europejskiego Centrum Konsumenckiego!
Jeśli ktoś jeszcze ma problemy z ta firmą to chętnie pomogę. Proszę pisać na priv.


---------- Dopisano o 10:23 ---------- Poprzedni post napisano o 10:19 ----------

Cytat:
Napisane przez edyta_wroclaw Pokaż wiadomość
Przestrzegam przed Zalando.
W Zalando nie ma możliwości reklamacji, obsługa klienta olewa klienta a na przyjazd kuriera i zwrot pieniędzy czeka sie miesiącami. (mój zwrot zgłoszony z lipca 2015 mimo wielokrotnego umawiania kuriera i czekania na niego doszedł dopiero do skutku w październiku, gdy zmuszona byłam dopasować się do kuriera i wziąść pod termin przyjazdu/odbiór dzień urlopu, a zwrócili pieniądze dopiero 30 listopada, czyli ponad 4 miesiące po wysłaniu do nich formularza zwrotu i wielokrotnego czekania na przyjazd kuriera) Zero pomocy i wsparcia ze strony obsługi Zalando a żadna z moich 3 reklamacji nie została rozpatrzona, zero odpowiedzi).

<ciach_ot>
POTWIERDZAM! problemy z reklamacją!
BARDZO ODRADZAM ZAKUPY w Zalando! Mam wielkie problemy z reklamacją butów. Oficjalnym stanowiskiem firmy jest "proszę wymienić fleczki" w butach z gumowa podeszwą gdzie fleczków nie ma…żenada i brak kompetencji !
Po zasięgnięciu rady u Rzecznika Praw Konsumenta sprawę skierowałam do Europejskiego Centrum Konsumenckiego!
Jeśli ktoś jeszcze ma problemy z ta firmą to chętnie pomogę. Proszę pisać na priv.
stokrotka315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-12-17, 18:32   #350
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

ciekawi mnie ten wylew negatywnych opinii od nowo zarejestrowanych..
..
możesz mi przy przybliżyć co się stało z Twoimi butami że wymagały reklamacji ??
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-12-17 o 18:40
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 20:05   #351
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Sklep zalando.pl

A mnie nie dziwi, wejdź na ich stronę na fb, w postach gości same negatywy, ja tez do nich należę po tej tragedii z torebką
angellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 20:11   #352
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Sklep zalando.pl

rozumiem. tylko Ty opisałas sytuacje i masz zdjęcia a ktoś przychodzi i mówi że ta firma jest zła a za to inna poleca bo jest super..
mówiłam tylko o tych dwóch opiniach powyżej
__________________
---


Edytowane przez mal00nie
Czas edycji: 2015-12-17 o 20:13
mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-17, 22:04   #353
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Sklep zalando.pl

Wiesz wydaje mi sie ze to wszystko przypadek, jeden jes zadowolony, inny oburzony na firmę na zwroty na kurierów, nikomu sie nie dogodzi, jeśli ktoś lubi robić zakupy w zalando to będzie kupował, inny wybierze inny sklep, poza tym wszyscy wiemy ze sa ludzie specjalnie opłacani do pisania ze cis jest złe, a coś super, ja osobiście już nic nie kupie w tej firmie , ale to moja decyzja, od kilu lat jestem np w innym wysyłkowym i ani razu nie dostałam shitu, więcej dali mi kartę premium , mam mnóstwo upustów, prezentów i tam sie chce wracać tutaj już nie wroce
angellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-12-18, 13:10   #354
stokrotka315
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep zalando.pl

Cytat:
Napisane przez mal00nie Pokaż wiadomość
rozumiem. tylko Ty opisałas sytuacje i masz zdjęcia a ktoś przychodzi i mówi że ta firma jest zła a za to inna poleca bo jest super..
mówiłam tylko o tych dwóch opiniach powyżej
Ne tylko, bo ja też mam bardzo negatywne odczucia. I nie jestem nowa w Zalando tylko prawie 3 lata.
Moje buty Gerry Weber mają gumową podeszwę i do tego wytłaczaną. Starły się obcasy, tak że buty straciły stabilizację. Dodam że byłam w tych butach dosłownie kilka razy. A Pani w pierwszej reklamacji odpisała "że to natutalne ścieranie się obuwia", a po moim odwołaniu " żebym wymieniła fleki u szewca". Pomimo, że wysłałam mnóstwo zdjęć i dowodów że są to podeszwy gumowe i typ buta bez fleka.
Żenada i paradoks.
Ja po zasięgnięciu opni Rzecznika Praw Konsumenta zgłosiłam sprawę do Europejskiego Centrum Konsumenckiego - ponieważ Zalando jest firmą zarejstrowaną w Niemczech, więc to jest właściwy organ. Dodam tylko, że po pierwszych konsultacjach dowiedziałam się w powyższym Centrum, że Zalando jest w czołówce firm zagraniczych z którymi klienci się do nich zwracają. Zdzwoń do nich, a usłyszysz na własne uszy - http://www.konsument.gov.pl/

Edytowane przez stokrotka315
Czas edycji: 2015-12-18 o 13:11
stokrotka315 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 20:37   #355
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Dziewczyny, co tam można jak najtańszego dobrać żebym zrealizowała bon z newslettera? nigdy nic nie kupowałam tu, ale chcę coś benettona i brakuje mi 10 zł do zniżki i tak przeglądam i nie ma nic, co mogłabym uznać za "zapchajpaczkę". Może macie jakieś doświadczenie i się podzielicie?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-09, 20:54   #356
angellika
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 599
Dot.: Sklep zalando.pl

Za 10 zł to nic, jedynie co znalazlamna wyprzedaży to rajstopy Calando za 17.40
angellika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-14, 23:19   #357
Katarynka1
Raczkowanie
 
Avatar Katarynka1
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 374
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

czy rabat 40zł obowiązuje też przy rzeczach które mają obniżoną cenę?
i czy takie rzeczy - wyprzedażowe - też można zwracać?
Katarynka1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 04:59   #358
mal00nie
Zakorzenienie
 
Avatar mal00nie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 10 096
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

rabat z newslettera obowiązuje na prawie wszystko (czasem może się zdarzyć że na jakąś markę nie wejdzie ale rzadko) oraz możesz zwracać również wyprzedażowe
__________________
---

mal00nie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-01-15, 12:14   #359
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Cytat:
Napisane przez Katarynka1 Pokaż wiadomość
czy rabat 40zł obowiązuje też przy rzeczach które mają obniżoną cenę?
i czy takie rzeczy - wyprzedażowe - też można zwracać?
jak najbardziej, w środę zwróciłam kurtkę kupioną na wyprzedaży z rabatem 40 zł, dzisiaj dostałam maila, że zwrot otrzymali i dali mi nowy kod rabatowy na 40 zł ważny do 29.02.2016 r.
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-06, 15:29   #360
nioniol
Raczkowanie
 
Avatar nioniol
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 124
Dot.: Zbiór opinii na temat sklepu Zalando.

Złożyłam już kilka zamówień w Zalando i nigdy nie było problemu z zamówieniem czy zwrotem. Kupuję głównie na wyprzedaży, bo ceny regularne faktycznie wysokie ale w przecenie udaje się upolować prawdziwe perełki za rozsądne pieniądze. Jak najbardziej polecam.
__________________
chcę być lepsza
nioniol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-21 14:01:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:55.