ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII - Strona 39 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-09-26, 14:38   #1141
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

[QUOTE=aga024;88162689]
Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Witam czy ktoś ma depilator laserowy?
Jak się sprawuje warto kupić? Bo na allegro widziałam bardzo tanie a jestem jego ciekawa
/QUOTE]
Mam i polecam Pomijając mój zapał i lenia, przez co zaniedbuję zabiegi. Zamówiłam jakoś rok temu, na początku używałam często, co tydzień przez jakieś 2-3 miesiące. Później jak sobie przypomniałam, czyli raz na "pół roku". No nie chce mi się i już Ale... po ok 2 miesiącach włoski zaczęły wypadać, nie wszystkie ale większość. I przy moim małpim owłosieniu na łydkach mam kilka włosków na krzyż do tej pory. Czyli działa. Gdybym była w tym regularna, pewnie pozbyłabym się owłosienia też na udach (teraz mam tam mniej, ale wciąż dużo). Mam taki https://pl.aliexpress.com/item/32824...archweb201603_
Nie wiem, czy z tego linku - zamawiałam dawno, a mam w historii zamówień mnóstwo rzeczy i się nie doszukam Dałam ok 250 zł.
Co do samych zabiegów, na początku próbowałam na najmniejszej mocy, potem przeszłam przez wszystkie "kropki" i teraz jadę na najmocniejszym. Nie boli, trochę śmierdzi palonymi włosami, dźwięk może przerażać, bałam się, po pierwszym razie mi przeszło. Nie mam porównania z zabiegami w salonie. Wszędzie piszą, że działa tylko wtedy, kiedy ktoś ma czarne włosy. Im ciemniejsze, tym lepsze. Ja takie mam na nogach
O super czyli kupię

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 17:11   #1142
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
A to ja zapytam o miejsca intymne, bo te najbardziej mnie interesują. Boli?
Okolice bikini nie bolą, reszty nie próbowałam To jest jakby inny ból (w każdym miejscu, nie zależnie czy to są nogi, czy pachy, czy okolice bikini). Depilator ipl wypala cebulki, trzeba najpierw się ogolić. Inaczej może być uczucie przypalenia (jakbyś sobie włosa podpaliła). Jest to nieprzyjemne, ale da się przeżyć. Bólu ze zwykłego depilatora wyrywającego włoski nie umiem znieść.

Wizazanka1988rok, napisz później jak po pierwszym użyciu
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 17:21   #1143
Wizazanka1988rok
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-01
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 2 522
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Okolice bikini nie bolą, reszty nie próbowałam To jest jakby inny ból (w każdym miejscu, nie zależnie czy to są nogi, czy pachy, czy okolice bikini). Depilator ipl wypala cebulki, trzeba najpierw się ogolić. Inaczej może być uczucie przypalenia (jakbyś sobie włosa podpaliła). Jest to nieprzyjemne, ale da się przeżyć. Bólu ze zwykłego depilatora wyrywającego włoski nie umiem znieść.

Wizazanka1988rok, napisz później jak po pierwszym użyciu
Ok napiszę jak kupię i jak się sprawuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wizazanka1988rok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-26, 17:28   #1144
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Wizazanka1988rok Pokaż wiadomość
Ok napiszę jak kupię i jak się sprawuje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
To ja chwilę jeszcze poczekam. A w sumie czaje się od lipca. Mnie najbardziej zależy na miejscach intymnym, bo robią mi się mega podrażnienia. Nogi to rach ciach i po sprawie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 09:21   #1145
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Moje ostatnie paczki


https://pl.aliexpress.com/item/32955...27425c0fGep7uc
Opaski ledowe, które ktoś polecał. BARDZO DZIĘKUJĘ, są świetne


Portfele

https://pl.aliexpress.com/item/40002...27425c0fD3juYn
Spodziewałam się, że będzie nieco inny, w sumie nie wiem dlaczego go nie polubiłam


https://pl.aliexpress.com/item/32933...27425c0fVoJPOk
Myślałam, że ten będzie mniejszy, ale i tak jest ok


https://pl.aliexpress.com/item/32820...27425c0fVoJPOk
Mała torebka. Zobaczyłam u jakieś przypadkowej kobiety na ulicy czerwoną torebkę i sama zachciałam taką mieć

Uważam, że za taką cenę jest naprawdę bardzo spoko, wykonanie nienajgorsze, kolor żywszy niż na zdjęciu.



https://pl.aliexpress.com/item/10050...27425c0fRUOpFo
Gumowe etui na gąbeczkę do makijażu. Bardzo elastyczne i miękkie, bardzo ok.


https://pl.aliexpress.com/item/32977...62ea5c0flcXuak
Pędzle. Tu sprawdza się zasada co kto lubi-mi(nie jestem specem od make-upu) odpowiadają, włosie miękkie i jakość dobra. Z kolei moja siostra(taki makijażowy geek) uważa, że tylko ten największy na jakikolwiek sens.



https://pl.aliexpress.com/item/40004...27425c0fGep7uc
https://pl.aliexpress.com/item/32681...27425c0fGep7uc
Stópki dla dziewczynek, bardzo dobre jakościowo i rozmiarowo. Zamawiałam dla siostrzenicy, która nie chce chodzić w innych skarpetkach niż takie cienkie stópki. Te jej odpowiadają
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 10:38   #1146
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Moje ostatnie zdobycze

€ 3,44 30%OFF | WTF gdzie jedzenie list koszulka damska bawełna zabawna, nieformalna, hipsterska koszula pani białe czarne szare koszulki Drop Ship TZ203-902
https://a.aliexpress.com/_BUtkrv

Bardzo fajna koszulka. Bawełna. Wzięłam S ale jest ono dość duże, koszulka wygląda trochę jak oversize ale i tak mi się podoba

€ 3,84 30%OFF | Kobiety czarny bez rękawów tank seksowny top Sequined Strappy V Neck Camis bez rękawów krótka koszulka moda letni Top kobiety kamizelka 2020
https://a.aliexpress.com/_BTkCr1

Koszulka z cekinami. Wzięłam S. Wolałabym żeby była minimalnie dłuższa, bo dostaje max do paska od spodni. Wycięcie na plecach jest dosyć duże, wystaje zapięcie od stanika.

€ 1,47 30%OFF | Oral B przenośne elektryczne pudełko na szczoteczki do zębów zewnętrzna elektryczna szczotka do zębów osłona pudełko podróżne (tylko pudełko na podróż)
https://a.aliexpress.com/_B0ZMhV

Etui na szczoteczkę elektryczną. Jest super, polecam jak ktoś dużo podróżuje

€ 0,60 31%OFF | 1 Pc wargi Labret Prong Piercing ustawienie cyrkon chrząstka Tragus elastyczne Bioplastic Labret Monroe Lip pierścień Piercing biżuteria 16G
https://a.aliexpress.com/_BPaKOP

Kolczyk m. In do tragusa z bioplastu. Ładnie wykonany, niczym się nie różni od kolczyków z droższych sklepów.

€ 0,63 15%OFF | 1Pc Coaster wiatraczek duże ryby kości trwały kot piękny stół kuchenny kreskówka ochrony drewna kubek
https://a.aliexpress.com/_B0Ibm7
Podstawki pod naczynia. Te są tak duże że spokojnie można je użyć pod talerz czy mały garnek. Bardzo ładnie wykonane.

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-27, 20:50   #1147
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

To i ja się pochwalę:
* Pojemnik do robienia piany z szamponu, polecany przez wiele blogerek. Sprawdziłam, faktycznie porządnie robi pianę w kilka sekund. https://pl.aliexpress.com/item/40000...7d6c665fRCEOJG


* Rzecz do otwierania słoików. Działa, dobrze trzyma się w dłoni. https://pl.aliexpress.com/item/33027...6a1c15a5E2v0xS


* Polecany tu turban do włosów, już przyszedł i spróbowałam. Jest z całkiem innego materiału niż mój poprzedni (kupiony za grosze). Mięciusi i przyjemny, świetnie chłonie wodę. Mam bardzo długie włosy, które nie mieszczą się w ręczniku, turban ułatwia życie. Włosy troszkę "zginam" i wtedy się mieszczą, nie wypadają. No super. https://pl.aliexpress.com/item/32654...470c3050l2UlbG


* Nie wiem, czy już ktoś nie polecał - woreczki do prania. Używam do bielizny, małych rzeczy i wszystkiego, co ma ostre krawędzie, zamki itd. https://pl.aliexpress.com/item/40009...66fe4797pPTyi4


* Torby na zakupy wielokrotnego użytku. Mam wiele w różnych rozmiarach. https://pl.aliexpress.com/item/40005...333e78ecyKm8HT


*Silikonowe pokrywki. Są elastyczne, dobrze trzymają. W zestawie są różne rozmiary. https://pl.aliexpress.com/item/40010...4cb72b18tcB2dE


Miroku, ciekawi mnie ta torebka za 15 zeta Moja lista zakupów robi się coraz większa. Ciekawe, czy będą duże kody rabatowe na wyprzedaży w listopadzie. W sumie to pasowałoby już kupować rzeczy na święta, bo niektóre paczki przychodzą w 2 tygodnie, niektóre w 3 miesiące
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-10-01, 11:55   #1148
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez aga024 Pokaż wiadomość
Miroku, ciekawi mnie ta torebka za 15 zeta Moja lista zakupów robi się coraz większa. Ciekawe, czy będą duże kody rabatowe na wyprzedaży w listopadzie. W sumie to pasowałoby już kupować rzeczy na święta, bo niektóre paczki przychodzą w 2 tygodnie, niektóre w 3 miesiące

Szczerze to cieszę się, że ją mam, fajnie sprawdza się gdy idę na typowy shopping bo jest poręczna Mieści niezbędne rzeczy i jest całkiem ok jakościowo.



Ja już robię koszyk zakupowy typowo pod święta, planuję zamówić w październiku i już nie kusić się na listopadowe akcje promocyjne
Na pewno zamówię różne akcesoria do robienia ozdób bożonarodzeniowych, bo uparłam się, że zrobię sama sobie stroik

Zastanawiam się co jest godnego uwagi z prezentów dla dzieci(dla przedziału 3-5 lat) i dla fanek manicure hybrydowego.

Myślę też o zabawkach dla kotów, chętnie zobaczę co polecacie
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 13:21   #1149
aga024
Zadomowienie
 
Avatar aga024
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 1 388
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Miroku, no tak, zamówienia z listopada mogą nie dotrzeć na te święta ale mimo to skorzystam z kuponów na inne rzeczy. Dzieci nie mam, to i nic takiego nie zamawiam. Jesli chodzi o paznokcie, to przepadniesz. Wszelkie ozdoby, naklejki, brokaty, folie za grosze. Z lakierów mogę polecić markę rosalind i born pretty, nie są najtańsze (na ali), ale 1-2 warstwy i krycie jest super. Są lakiery za dosłownie kilka złotych, ale przy niektórych kolorach trzeba dać 5 warstw, żeby to jakoś wyglądało
__________________
Never, never, never give up.
aga024 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-01, 17:16   #1150
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ja mam trochę rzeczy w koszyku ale nie zamawiam bo jak coś jest tanie to doliczają strasznie wysokie koszty przesyłki i zaczyna mnie to wkurzać
Co do lakierów zamówiłam kilka ostatnio i trochę się różnią od tego co było na obrazkach. Ale na prawdę dużo jest fajnych ozdób do paznokci za grosze, sama kupowałam. Teraz czekam na pilniki do paznokci, już są w kraju.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 12:55   #1151
czekoladka3
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladka3
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Holandia
Wiadomości: 7 631
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Wreszcie zamówiłam robota sprzątającego ilife. Już nie mogę się doczekać kiedy przyjdzie do mnie

Wysłane z mojego ANE-LX1 przy użyciu Tapatalka
__________________
czekoladka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 13:37   #1152
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Czy Wy jak szukacie produktów też macie takie wysokie ceny dostawy ? Zaczyna mnie to coraz bardziej wkurzać :/

Poza tym zauważyłam że jak dodam coś do koszyka i nie kupie od razu to na drugi dzień cena wyższa o kilka zł. Też tak macie?
Jak szukacie rzeczy które są dostarczane z europejskich magazynów ? Bo jak wyszukuje sobie jakiś towar to o ile się pojawia dostawa np. z Hiszpanii to często mam info że do mojego kraju dostawa niemożliwa. Tak samo mam z Rosją, tam produkty są najtańsze ale nigdy nie wysyłają do Pl.
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 13:39   #1153
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Czy Wy jak szukacie produktów też macie takie wysokie ceny dostawy ? Zaczyna mnie to coraz bardziej wkurzać :/

Poza tym zauważyłam że jak dodam coś do koszyka i nie kupie od razu to na drugi dzień cena wyższa o kilka zł. Też tak macie?
Jak szukacie rzeczy które są dostarczane z europejskich magazynów ? Bo jak wyszukuje sobie jakiś towar to o ile się pojawia dostawa np. z Hiszpanii to często mam info że do mojego kraju dostawa niemożliwa. Tak samo mam z Rosją, tam produkty są najtańsze ale nigdy nie wysyłają do Pl.
Też tak mam :/ Dlatego powoli przestałam przeglądać ali. Bo ja sobie od tak przeglądałam co jest ciekawego i kupowałam impulsywnie. A teraz to muszę wpisać konkretną rzecz i jeszcze zaznaczyć w filtrach darmowa dostawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 13:42   #1154
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

[1=b3e038722b79d57d9174818 9c48a0d4b42934a7c_612ac00 51d267;88202631]Też tak mam :/ Dlatego powoli przestałam przeglądać ali. Bo ja sobie od tak przeglądałam co jest ciekawego i kupowałam impulsywnie. A teraz to muszę wpisać konkretną rzecz i jeszcze zaznaczyć w filtrach darmowa dostawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Jak tak robię to wyskakuje mi 5 rzeczy max Często przedmiot kosztuje 1 zł a dostawa od 5 do 9 zł....
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 14:04   #1155
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Haggat Pokaż wiadomość
Czy Wy jak szukacie produktów też macie takie wysokie ceny dostawy ? Zaczyna mnie to coraz bardziej wkurzać :/

Poza tym zauważyłam że jak dodam coś do koszyka i nie kupie od razu to na drugi dzień cena wyższa o kilka zł. Też tak macie?
Jak szukacie rzeczy które są dostarczane z europejskich magazynów ? Bo jak wyszukuje sobie jakiś towar to o ile się pojawia dostawa np. z Hiszpanii to często mam info że do mojego kraju dostawa niemożliwa. Tak samo mam z Rosją, tam produkty są najtańsze ale nigdy nie wysyłają do Pl.
Wchodzę przez stronę pl.aliexpress.com. Z tym pl z przodu. Na górze jest zakładka Polska Dostawa Bezpośrednia. Wtedy czekam na towar od kilku dni do 3 tyg. Przeważnie kurier pocztex dostarcza zbiorczą paczuche od kilku sprzedawców albo do paczkomatu Inpost. Nic dodatkowo nie płacę.
Jeśli już szukam czegos to filtruje darmowa dostawa.
Ceny mi się nie zmieniają w koszyku.
Nie zauważyłam też, żeby ceny były wyższe w tej zakładce Polska Dostawa niż w czeluścich ali.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 14:07   #1156
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Tak to wygląda mniej więcej. Tylko teraz z telefonu a na kompie to całkiem fajnie się wyświetla. Screenshot_20201013_150649_com.tapatalk.wizazplforum.jpgScreenshot_20201013_150605_com.tapatalk.wizazplforum.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 14:10   #1157
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 50 575
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Tak to wygląda mniej więcej. Tylko teraz z telefonu a na kompie to całkiem fajnie się wyświetla. Załącznik 7729803Załącznik 7729804

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Na telefonie też Ci się może lepiej wyświetlać. Kliknij sobie w te 3 kropeczki u góry i otwórz w przeglądarce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
b3e038722b79d57d91748189c48a0d4b42934a7c_612ac0051d267 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-13, 14:12   #1158
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Acha, i nawet jak nie widzę czegoś w tej zakładce, co mnie interesuje, to szukam przez wyszukiwarkę. Po wylogowaniu się i ponownym zalogowaniu pokazują mi się sklepy, które ten towar mają i wtedy w czasie dostawy automatycznie jest podany krótki czas.
Pewnie to jest jakiś algorytm z podpowiedzią czego szukałam. Ale to się sprawdza i właściwie miałam 2 rzeczy, które zamówiłam gdzieś z czeluści, 3 mce czekałam i się nie doczekałam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 11:31   #1159
Haggat
Zakorzenienie
 
Avatar Haggat
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Katowice/Kraków
Wiadomości: 16 218
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Wchodzę przez stronę pl.aliexpress.com. Z tym pl z przodu. Na górze jest zakładka Polska Dostawa Bezpośrednia. Wtedy czekam na towar od kilku dni do 3 tyg. Przeważnie kurier pocztex dostarcza zbiorczą paczuche od kilku sprzedawców albo do paczkomatu Inpost. Nic dodatkowo nie płacę.
Jeśli już szukam czegos to filtruje darmowa dostawa.
Ceny mi się nie zmieniają w koszyku.
Nie zauważyłam też, żeby ceny były wyższe w tej zakładce Polska Dostawa niż w czeluścich ali.
Ja wchodzę na stronę pl.aliexpress.com to się miesza z aplikacją, dlatego mam problem z produktami
__________________
Jesteśmy razem
Zaręczyny - 16.10.2012 r.
Haggat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-14, 15:49   #1160
travis
Zakorzenienie
 
Avatar travis
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: London
Wiadomości: 5 874
GG do travis
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Przyszedl obros i elastyczny pokrowirc na sofe
Obros super! Pokrowiec niestety kieepsko pasuje na wersalke

Sent from my I3312 using Tapatalk
__________________
24.08.2019 - synku czekamy <3
travis jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-17, 20:40   #1161
Radoska35
Rozeznanie
 
Avatar Radoska35
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 619
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Szukam grubszej lokówki i tak się zastanawiam nad tymi z Ali. Macie jakieś doświadczenia w tej kwestii?

Edytowane przez Radoska35
Czas edycji: 2020-10-17 o 21:01
Radoska35 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 13:09   #1162
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Zamawiacie coś fajnego na święta ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 14:44   #1163
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Ostatnio tak przeglądam różne rzeczy i stwierdzam, że to coraz mniej się opłaca. Do większość tanich artykułów doliczają teraz transport. W kraju kupię w podobnej cenie i dostanę za 2 dni a nie 2 miesiące lub wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 14:53   #1164
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

U mnie podobnie. Szukam kurtyn świetlnych led i po doliczeniu przesyłki cena taka sam jak na allegro z smartem. Rok temu jak kupowałam, to się bardziej opłacało z Chin kupić (wtedy kupowała większe).
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 14:58   #1165
Miroku
Rozeznanie
 
Avatar Miroku
 
Zarejestrowany: 2020-05
Lokalizacja: Twilight Bay City
Wiadomości: 586
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Kamilaa21 Pokaż wiadomość
Zamawiacie coś fajnego na święta ?


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Cytat:
Napisane przez effcia82 Pokaż wiadomość
Ostatnio tak przeglądam różne rzeczy i stwierdzam, że to coraz mniej się opłaca. Do większość tanich artykułów doliczają teraz transport. W kraju kupię w podobnej cenie i dostanę za 2 dni a nie 2 miesiące lub wcale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja w tym roku zamówiłam jedynie trochę gałązek itp. kokardy i jakieś pierdoły do robienia stroików, do tego zestaw bombek i różnego rodzaju wstążki do pakowania prezentów, bo to mi się jeszcze opłacało. Skusiłam się też na małe choinki LED do pokoju młodszego brata, w temacie świątecznym zamówiłam jeszcze świąteczne ozdoby do włosów
Kusiły mnie te kurtyny LED, ale dałam sobie spokój, jednak wolę mieć pewne z kraju.
__________________
But what's the point of achieving perfection?
There is none. Nothing.
Miroku jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-18, 15:27   #1166
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez Miroku Pokaż wiadomość
Ja w tym roku zamówiłam jedynie trochę gałązek itp. kokardy i jakieś pierdoły do robienia stroików, do tego zestaw bombek i różnego rodzaju wstążki do pakowania prezentów, bo to mi się jeszcze opłacało. Skusiłam się też na małe choinki LED do pokoju młodszego brata, w temacie świątecznym zamówiłam jeszcze świąteczne ozdoby do włosów
Kusiły mnie te kurtyny LED, ale dałam sobie spokój, jednak wolę mieć pewne z kraju.
Pochwal się linkami do tych cudowności, co kupiłaś

Wysłane z mojego SM-G970F przy użyciu Tapatalka
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 12:01   #1167
Kamilaa21
Bang Bang Lucky Luck !
 
Avatar Kamilaa21
 
Zarejestrowany: 2007-10
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 10 032
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Tez to właśnie zauważyłam ze już się nie opłaca powoli nic kupować z dupereli, nie wspominając o cebulach mam brelok w koszyku za 0,50$ i wysyłka za 0,71$


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Kamilaa21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 14:06   #1168
Sariah
Raczkowanie
 
Avatar Sariah
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 499
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Teraz to juz kupuje na ali naprawde okazyjnie, jak akurat migną mi jakies naprawdę pomyslowe gadżety w optymalnej cenie. Do tego ich strona dziala okropnie i co chwile mnie wylogowuje, ząda weryfikacji konta, zmienia języki i tak dalej.
Sariah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 14:29   #1169
MeIike
Zadomowienie
 
Avatar MeIike
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 1 147
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Hej dziewczyny!

Ja kupuję w miarę regularnie na Ali. Głównie to gadżety do domu czy do kuchni z darmową dostawą. Teraz niestety czeka się dłużej niż kiedyś, no ale też nie zamawiam tam rzeczy których potrzebuję na gwałt

Ostatnio na przykład przyszło mi szkło hartowane i etui na telefon, portfel, sznurówki takie z zakręcanymi metalowymi końcówkami, pasek do spodni i taśma a'la plasterki na otarcia z butów

A w ostatni weekend zamówiłam miarkę do makaronu (zawsze przesadzam z ilością makaronu do spaghetti), zaparzacz do herbaty, wyciskacz do cytryny i pelerynę do strzyżenia tż
MeIike jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-10-19, 14:30   #1170
blue2003
Miuoshowa
 
Avatar blue2003
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 3 325
GG do blue2003 Wyślij wiadomość przez Yahoo do blue2003
Dot.: ALIEXPRESS (chińskie Allegro) - wątek plotkowy cz. VII

Cytat:
Napisane przez MeIike Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!

Ja kupuję w miarę regularnie na Ali. Głównie to gadżety do domu czy do kuchni z darmową dostawą. Teraz niestety czeka się dłużej niż kiedyś, no ale też nie zamawiam tam rzeczy których potrzebuję na gwałt

Ostatnio na przykład przyszło mi szkło hartowane i etui na telefon, portfel, sznurówki takie z zakręcanymi metalowymi końcówkami, pasek do spodni i taśma a'la plasterki na otarcia z butów

A w ostatni weekend zamówiłam miarkę do makaronu (zawsze przesadzam z ilością makaronu do spaghetti), zaparzacz do herbaty, wyciskacz do cytryny i pelerynę do strzyżenia tż

Dasz linki? Ciekawie brzmią niektóre rzeczy
__________________

"...nasza wielkość miała iskrzyć, a wygasa gdy tak teraz na nią patrzę a ty milczysz..."
blue2003 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-07-21 09:25:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:56.