Ciemna cera- fluid! Pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-23, 13:52   #1
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa

Ciemna cera- fluid! Pomocy


Przepraszam jeśli taki wątek już był ale nie znalazłam.
Poszukuje podkładu , i to jest problem, bo większość jest dla mnie poprostu za jasna. Wczoraj kupiłam z Maybelline podkład w postaci musu, wziełam najciemniejszy odcien, a dzisiaj sie mnie wszyscy pytali czy sie dobrze czuje bo taka blada jestem. Nie mam az jakoś strasznie ciemnej cery, kilka razy w miesiacu chodze na solarium ale fluidu znalesc nie moge. Tak samo ostatnio było z pudrem. Czy mozecie mi doradzić jakiś stosunkowo niedrogi??
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 14:47   #2
xgosik
Raczkowanie
 
Avatar xgosik
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Koszalin
Wiadomości: 311
Dot.: Ciemna cera- fluid! Pomocy

jeśli sie nie myle to Astor ma dosć ciemne podkłady..Ale najlepiej idz do dobrze wyposażonej perfumerii i poprostu poproś sprzedawczynie o pomoc w doborze koloru.
Ja ostatnio bedac w Łodzi w manufacturze w Sephorze byłam w szoku. Panie naprawde pomocne. I w 30 minut pomogły skompletować mi kolorówkę w przedziale cenowym o jaki poprosiłam.
Wiem ze można tez zapisać sie na makijaże i tam wizażystka dobierze ci kolor i cie nim pomaluję.
Puder moze poprostu zakup brazujacy. Nie powinien on znacznie przyciemnic cery a napewno pudry brązujące są ciemniejsze od normalnych

Edit: właśnie zobaczyłam ze jesteś z Koszalina . moge polecić sklep Rene niedaleko Broniewskiego, oraz swietny sklep z bardzo obeznanymi paniami w temacie. Jak pójdziesz od dworca tym podziemnym przejsciem i idziesz w stronę mcDonalda to po prawej stronie za sklepem z zabawkami masz sklep kiedys był on przed zabawkami, ale wyburzyli ten sklep i lody włoskie

Mam nadzieje zę zrozumiałąś, bo coś tak mało zrozumiale mi sie napisało
__________________
"Myślę że nie tylko makijaż i modna fryzura czynią kobietę piękną. Naprawdę olśniewajaco wygląda kobieta w której oczach widać wiarę w siłę swojej urody oraz madrość żyiowych doświadczeń"
SHARON STONE
xgosik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 15:32   #3
Czekoladaa
Rozeznanie
 
Avatar Czekoladaa
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 788
GG do Czekoladaa
Dot.: Ciemna cera- fluid! Pomocy

Cytat:
Napisane przez xgosik Pokaż wiadomość
jeśli sie nie myle to Astor ma dosć ciemne podkłady..Ale najlepiej idz do dobrze wyposażonej perfumerii i poprostu poproś sprzedawczynie o pomoc w doborze koloru.
Ja ostatnio bedac w Łodzi w manufacturze w Sephorze byłam w szoku. Panie naprawde pomocne. I w 30 minut pomogły skompletować mi kolorówkę w przedziale cenowym o jaki poprosiłam.
Wiem ze można tez zapisać sie na makijaże i tam wizażystka dobierze ci kolor i cie nim pomaluję.
Puder moze poprostu zakup brazujacy. Nie powinien on znacznie przyciemnic cery a napewno pudry brązujące są ciemniejsze od normalnych

Edit: właśnie zobaczyłam ze jesteś z Koszalina . moge polecić sklep Rene niedaleko Broniewskiego, oraz swietny sklep z bardzo obeznanymi paniami w temacie. Jak pójdziesz od dworca tym podziemnym przejsciem i idziesz w stronę mcDonalda to po prawej stronie za sklepem z zabawkami masz sklep kiedys był on przed zabawkami, ale wyburzyli ten sklep i lody włoskie

Mam nadzieje zę zrozumiałąś, bo coś tak mało zrozumiale mi sie napisało

wiem MASKARA uwielbiam ten sklep.
dziękuje

Proszę jeszcze o konkretne nazwy ) dziewczyny pomóżcie
__________________
"Była jednak za duża na złodziejkę, zbyt uczciwa na skrytobójczynię, zbyt inteligentna na żonę i zbyt dumna, by podjąc jedyną powszechnie dostępną damską profesję.
Dlatego została wojowniczką. "

Edytowane przez Czekoladaa
Czas edycji: 2006-10-23 o 16:42
Czekoladaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:10.