nierówny koloryt skóry, trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-06-07, 21:42   #1
crew80s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3

nierówny koloryt skóry, trądzik


Witam serdecznie ;-) mam na twarzy przebarwienia (slady po trądzikach) stosuję krem wyrównujący koloryt skóry solutions na noc, obecnie jestem zmuszona używać kryjących podkładów lecz do lata chciałabym sie z tym uporać aby skończyć z ukrywaniem twarzy za toną fluidu. Moje pytanie jest następujące : jakie kosmetyki dobrze radzą sobie z trądzikiem oraz który lekki kosmetyk (krem) kryje przebarwienia (coś z stylu garnier bb lecz ten nie nadaje sie do mojej tłustej skóry) ?
crew80s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-08, 18:17   #2
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: nierówny koloryt skóry, trądzik

Cytat:
Napisane przez crew80s Pokaż wiadomość
Witam serdecznie ;-) mam na twarzy przebarwienia (slady po trądzikach) stosuję krem wyrównujący koloryt skóry solutions na noc, obecnie jestem zmuszona używać kryjących podkładów lecz do lata chciałabym sie z tym uporać aby skończyć z ukrywaniem twarzy za toną fluidu. Moje pytanie jest następujące : jakie kosmetyki dobrze radzą sobie z trądzikiem oraz który lekki kosmetyk (krem) kryje przebarwienia (coś z stylu garnier bb lecz ten nie nadaje sie do mojej tłustej skóry) ?
Trądzik powinnaś przede wszystkim leczyć u dermatologa.

Nie do końca zrozumiałam - masz trądzik (zaskórniki, krostki) czy przebarwienia po trądziku?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-09, 12:22   #3
Basia6679
Raczkowanie
 
Avatar Basia6679
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: okolice Lublina
Wiadomości: 40
GG do Basia6679
Dot.: nierówny koloryt skóry, trądzik

Ja jako krem lekko kryjący używam krem "ziaja krem tonujący". W serii są dwa odcienie 01 i 02. 01 dla cery jasnej, a 02 dla tej bardziej opalonej Polecam, u mnie się sprawdza! A i jeszcze przed kremem używam korektora :P
Basia6679 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-10, 11:37   #4
subiektywna Vera
Rozeznanie
 
Avatar subiektywna Vera
 
Zarejestrowany: 2012-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 800
Dot.: nierówny koloryt skóry, trądzik

Przede wszystkim dla tłustych skór zalecane jest odstawienie wszystkich kremów a korzystanie jedynie z ich lekkich odpowiedników tj. emulsje, fluidy i kremy o żelowej konsystencji. Kremy są zbyt ciężkie i treściwe dla cer tłustych i mieszanych - niepotrzebnie je obciążają, powodując świecenie itp. Warto przyjrzeć się emulsjom oferowanym przez Olay z serii Complete. Nie dość, że są dedykowane dla skór tłustych i mieszanych, to jeszcze mają w ofercie emulsje połączone z niewielką ilością podkładu Max Factor, który idealnie przykryje wszelkie przebarwienia na skórze i wyrówna ich koloryt bez dodatkowego zapychania twarzy. Ze swojej strony mogę polecić jak najbardziej
__________________
Mój blog subiektywnym-okiem.pl
subiektywna Vera jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-13, 20:10   #5
crew80s
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 3
Dot.: nierówny koloryt skóry, trądzik

po trądziku zostają przebarwienia

---------- Dopisano o 21:10 ---------- Poprzedni post napisano o 21:07 ----------

dziękuję wam dziewczyny za odpowiedzi
crew80s jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:57.