EPIDUO- jak na was działa? - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-03-24, 21:56   #751
kasik6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Każdy przypadek jest zupełnie inny, więc nie można generalizować w jedną czy druga stronę. Ja używam od grudnia i nie pamietam kiedy ostatnio miałam czerwoną czy przesuszoną twarz (chyba własnie w grudniu) Epiduo nakładam wieczorem normalnie jak krem i ani mnie nie wysusza ani nie podrażania. W ogóle. A efekty owszem są
kasik6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 10:43   #752
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Czy stosować filtry słonecznie i czy przeprowadzać kuracje dermatologiczne latem? Nie poleca się rozpoczynania kuracji dermatologicznych w miesiącach gorących, kiedy mocno i długo operuje słońce, ponieważ wszelkie wysuszenia, podrażnienia skóry, wysypy pryszczy, które są zazwyczaj na początku kuracji będą zaostrzone na skutek suchego powietrza i promieni słonecznych. Zdanie dermatolog, ja się do niego przychylam.
Czy stosować filtry? ZAWSZE. Jak masz jasną karnację, bierzesz pigułki antykoncepcyjne, pijesz bratek trójbarwny czy inne zioła, używasz kwasów czy przechodzisz kuracje retynoidami (to adapalen w epiduo) , retinolem ZAWSZE MUSISZ MIEĆ KREM Z FILTREM NA BUZI NIE ZALEŻNIE CZY JEST LATO, ZIMA. Dlaczego? bo na skutek promieniowania ultrafioletowego ((UVA, UVB) słońce, jarzyniówki) powstają przebarwienia na skórze, które bardzo trudno usunąć.
Ja jestem piegowata blondo-ruda więc używam w zimę 30, a w lato blokerów, czyli kremów z filtrem 50+.
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:11   #753
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ojej a ja mam krem spf 15...
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 13:17   #754
MadameButterfly6
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Rawa Mazowiecka/Łódź
Wiadomości: 2 989
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja wlasnie wrocilam od dermatologa. Mam juz nie brac epiduo. Dalej mam uzywac effaclaru K ( no wlasnie, mozna go uzywac na noc? ) , dalej dostalam azimycin i akneroxid L. Czy ktos z Was uzywa ktoregos z tych produktow?
MadameButterfly6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 14:33   #755
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja nie uzywalam i nie uzywam zadnego z tych. Poczekam i po swietach tez pojde do dermatologa z tym,ze mieszkam w malym miescie i mam tylko dwoch dermatologow:/ eh
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 20:31   #756
_Matilde_
Biała Dama
 
Avatar _Matilde_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 6 434
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja nie byłam u dermatologa teraz bo była taka kolejka że choć się zapisywałam dzień wcześniej to do południa się nie dostałam do gabinetu, a dłużej nie mogłam czekać. Rodzinny mi wypisał recepty. Od ponad miesiąca używam Epiduo i powiem że wielkiej róźnicy jednak nie widzę. Ciągle mi wyłażą duże pojedyncze krowy, tylko tyle że szybko się goją. Zaczynam wątpić w sens tej terapii, i antybiotyk w siebie ładuję, i dwie maści a efektów niet.
__________________
Weź głęboki wdech
Życie wokół ciebie słodkie jest jak bananowy dżem


Webook
Filmweb
Last.fm
_Matilde_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-25, 22:03   #757
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

ja chodze prywatnie bo tylko tak on przyjmuje, drugi dermatolog...eh lepiej w ogole sie do niego nie wybierac wiec nie mam wyboru. Jak naloze na twarz podklad to wygladam dobrze ale zazdroszcze ludziom ktorzy ladnie wygladaja po przebudzeniu sie w lozku,eh moze kiedys. A nie masz zadnego wysypu?
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-03-25, 22:28   #758
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hej dziewuszki,
byłam u dermy u się załamałam szczerze. Zapytałam o filtry i kobieta mi mówi,że nie trzeba, bo adapalen nie uczula na światło, bo to pochodna syntetyczna, a tylko się niepotrzebnie zapcham i że w ogóle słońce leczy trądzik muszę zmienić dermatologa...
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:21   #759
JulitaJ
Raczkowanie
 
Avatar JulitaJ
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 103
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Słońce leczy trądzik...chwilowo można powiedzieć. Zresztą same zaobserwujcie, że często po lecie jest powrót trądziku
TheLWord ja tak szaleje z tymi filtrami, bo mam już 25+, a jak wiadomo promieniowanie przyczynia się do fotostarzenia skóry, więc żeby ładnie się starzeć używam tych wysokich filtrów Poczytaj sobie watki odnośnie filtrów, tam jest kopania wiedzy.
Matildo miesięczna kuracja, to nie jest długo. Ja pierwszą poważną kurację z doustnymi antybiotykami przechodziłam 3 miesiące i to jest chyba minimalny czas takiej poważnej kuracji. A jeszcze ostatnio słuchałam pani dermatolog, która przyszeła do DDTVN i tam babka mówiła, że jak się szybko zacznie leczyć zmiany ropne, które np wracają po jakimś czasie, to można się wyleczyć w miesiąc. Jak ktoś po dłuższym czasie zgłasza się do dermatologa, to leczenie może trwać nawet rok. Im wcześniej zgłasza się do dermy, tym krótsze leczenie.
MadameButterfly6 ja używałam effaclaru k na noc, dla mnie był jak krem nawilżający. Pani derma pytała mnie przed leczeniem, czego używam do pielęgnacji? A ja na to, że kwasów la roche na noc i.t.p. A ona z niesmaczną miną mi powiedziała, że te kremy są drogie i że nic nie dają, a na pewno nie wyleczą trądziku, że mają głównie działanie mikro złuszczające. To jest babka 50+, nie płacą jej na pewno za reklamowanie wśród klientów i tak i szczerze swoje zdanie powiedziała...
A jakaś inna derma, taka młoda, to mnie kiedyś przekonywała, że kosmetyki SVR są dobre i że powinnam lysanel stosować.
Mózg się może zlasować od tych odmiennych opinii
__________________
Obym był zdrowa i silna, czego i Wam Wizażanki życzę
JulitaJ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 09:39   #760
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hej, dołączam do was. Od wczoraj smaruję się Epiduo.
Mam pytanie do was bo nie zapytałam dermatolog, używacie podczas kuracji podkładu? Czy to nie szkodzi w leczeniu ?
Tak sobie myślę, że skoro filtr to już nie podkład..
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 12:18   #761
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

JulitaJ dzieki na informacje ale jakby tak czlowiek mial uzywac wszystkiego : zeby wyleczyc tradzik,nawodnic skore,traktowac ją filtrami zeby sie ladnie zestarzala to na twarzy mialabym istny poligon Odstawilam na kilka dni epiduo, chyba ten wysyp co mialam mi sie goi, zasuszaja sie wypryski ale na prawym poliku wyskoczyl mi jeden gad,juz sie go pozbylam ale na lewym mam takiego czerwonego pod skora. Dzisiaj chyba znow zaczne epiduo sie smarowac. Slonce piekne za oknem,chetnie bym sie poopalala,eh. W tamtym roku tez mialam problemy z cera ale w wakacje problem prawie calkiem zniknal i wylegiwalam sie z siostra na sloneczku,fajne czasy
Zawsze mam pogorszenie zima.
Aha i mam pytanie, mam cere naczynkowa, kilka widocznych naczynek na twarzy,lykam rutinoscorbin,uzywam tej emulsji eucerin ale od epiduo te naczynka jakby bardziej widoczne,tez tak macie?
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-26, 22:12   #762
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Dziewczyny dodajcie otuchy.3 dzień, piecze po nałożeniu, twarz zaczerwieniona..jak to przetrwać. Czy skóra się przyzwyczaja i dlatego tak piecze? Początek kuracji, a już kryzys..
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 22:14   #763
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Tez tak mialam i miewam do tej pory, odstawilam na kilka dni. Dzis znow bede smarowala,moze zrob sobie przerwe na dzien lub dwa i nawilzaj?
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 23:07   #764
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez TheLWord Pokaż wiadomość
Tez tak mialam i miewam do tej pory, odstawilam na kilka dni. Dzis znow bede smarowala,moze zrob sobie przerwe na dzien lub dwa i nawilzaj?
Przerwa to dobry pomysł z tego co przeczytałam , tak też zrobię
Eh gdyby nie ten wątek to by nie wiedziała o wielu istotnych rzeczach. Dermatolog o wszystkim nie informuje.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-26, 23:40   #765
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja tez sie ciesze,ze tu trafilam. Moj dermatolog zachowuje sie jakby robil na mnie doswiadczenia,obejrzal mi twarz tylko,klatke i plecy (tam nie mam zadnych problemow) i zapisal unidox+epiduo, lykalam tylko unidox bo do epiduo sie zrazilam po kilku nalozeniach, piekla mnie skora a potem uzywalam na krem wiec nic nie dzialalo,po miesiacu wrocilam i mowie,ze nie jestem zadowolona na co on 'to teraz sprobujmy zineryt i visaxinum', zineryt porzucilam po kilku smarowaniach i wrocilam do epiduo. Niestety narazie efektow nie ma, byly tydzien temu przed kilka dni ale moje szczescie nie trwalo dlugo. Jesli sie nie poprawi pojde do niego znow po swietach i powiem mu co o nim mysle. Za kazdym razem polecal mi serie Biodermy,zel kupilam i krem tez, niestety tez nie widze piorunujacych efektow, nie wiem co robie zle. 2,3 lata temu bedac nastolatka mialam cere jak pupa niemowlaka no ale co zrobic,trzeba walczyc
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:35   #766
sonea89
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 5
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Hej dziewczyny! minęły już jakoś 2 miesiące od kiedy się smaruję i muszę przyznać że jest mi co raz lepiej! skóra się robi delikatniejsza a pryszczy już jest dużo, dużo mniej. Został mi jeszcze miesiąc wedługo dermatologa, możliwe że będę musiała kontynuować to trochę dłużej ale już teraz widzę żę warto ^^ Epiduo mi naprawdę pomaga

Pozdrawiam Sonia
sonea89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 11:46   #767
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez JulitaJ Pokaż wiadomość
Słońce leczy trądzik...chwilowo można powiedzieć. Zresztą same zaobserwujcie, że często po lecie jest powrót trądziku
Właśnie wiem,że to jest bardziej 'maskowanie' problemu niż leczenie,bo właśnie później na jesień dostaje się mega wysypu. Ale załamuje mnie,że lekarz mówi takie rzeczy, o których już od dawna wiadomo,że to mit...
Uczę się trochę o kosmetologii, więc coś tam wiem na ten temat,ale przecież nie będę się kłóciła z lekarzem
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:18   #768
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez TheLWord Pokaż wiadomość
\Moj dermatolog zachowuje sie jakby robil na mnie doswiadczenia,obejrzal mi twarz tylko,klatke i plecy (tam nie mam zadnych problemow) i zapisal unidox+epiduo, lykalam tylko unidox bo do epiduo sie zrazilam po kilku nalozeniach, piekla mnie skora a potem uzywalam na krem wiec nic nie dzialalo,po miesiacu wrocilam i mowie,ze nie jestem zadowolona na co on 'to teraz sprobujmy zineryt i visaxinum', zineryt porzucilam po kilku smarowaniach i wrocilam do epiduo. Niestety narazie efektow nie ma, byly tydzien temu przed kilka dni ale moje szczescie nie trwalo dlugo. Jesli sie nie poprawi pojde do niego znow po swietach i powiem mu co o nim mysle. Za kazdym razem polecal mi serie Biodermy,zel kupilam i krem tez, niestety tez nie widze piorunujacych efektow, nie wiem co robie zle. 2,3 lata temu bedac nastolatka mialam cere jak pupa niemowlaka no ale co zrobic,trzeba walczyc
wiesz, jak bedziesz tak przerywac kuracje po kilku dniach, to ja sie nie dziwie, ze nie mozesz wyleczyc skory.
jak po epi skora piecze, zlazi itd, to trzeba np zrobic 3 dni przerwy i nawilzac, a pozniej smarowac twarz epiduo co drugi czy trzeci dzien, a nie od razu rzucac kuracje, bo zapiekla twarz.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 14:23   #769
Goniak2
Zakorzenienie
 
Avatar Goniak2
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzie wiosna spaliną oddycha
Wiadomości: 5 452
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

karolynka ma rację. Do epiduo trzeba się przyzwyczaić, a raczej dać skórze czas na przyzwyczajenie, bo rzeczywiście 2 pierwsze tygodnie to męczarnia.
__________________
http://ww.dailypositivequotes.com/qu...h-it-do-it.jpg

“The only place where success comes before work is dictionary”


Goniak2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-03-27, 14:49   #770
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja lubie sie opalac ale fakt,ze potem jesienia i zima jest gorzej z twarza. Nie mam juz sil dziewczyny, na jednym i drugim poliku wyskoczyly mi takie gulki czerwone,podskorne i bolace. Policzki mam straszne,czolo i broda sie goja. Robia mi sie pryszcze w miejscach w ktorych nigdy nie mialam, nawet na glowie blizej czola, mozliwe,ze to od tabletek visaxinum?
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:19   #771
natalli
Zadomowienie
 
Avatar natalli
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: **Poznań**
Wiadomości: 1 450
GG do natalli
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

u mnie wczoraj wylazła wielka czerwona gula na brodzie strasznie swedzi i boli. Nie wiem czy to przez nadmiar slodyczy ale czy 2dni slodyczy moze sie do tego przyczynic czy raczej zbyt długie nie zmywanie filtru mialam tez 2dni dlugo filtr na twarzy zawsze zmywam wczesniej. Musze znowu codzennie epiduo naklądać może poradzi sobie z tą gulą
natalli jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 18:53   #772
eunchae
Raczkowanie
 
Avatar eunchae
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 370
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

No więc stosuję już ponad miesiąc, dokładnie to było 17 nocy z epiduo - około co 2 dzień. No i wreszcie widzę że coś się polepsza, nadal mnie jeszcze wysypuje i do ideału daleko ale jest nadzieja. A nic mnie nie piecze odkąd stosuję olej z orzecha włoskiego (no i buzia nawilżona!)
eunchae jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:02   #773
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

fajnie,ze Wam pomaga,ja narazie widze tylko,ze jest gorzej a juz mialam naprawde ladna buzke,jak mi sie za kilka dni nie poprawi choc troche to chyba zrezygnuje. I wtedy niech sie dzieje wolna nieba.
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:18   #774
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Cytat:
Napisane przez TheLWord Pokaż wiadomość
fajnie,ze Wam pomaga,ja narazie widze tylko,ze jest gorzej a juz mialam naprawde ladna buzke,jak mi sie za kilka dni nie poprawi choc troche to chyba zrezygnuje. I wtedy niech sie dzieje wolna nieba.
znowu?
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 19:54   #775
plywok
Zakorzenienie
 
Avatar plywok
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: gdzieś :)
Wiadomości: 7 212
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

nie czytałam całego wątku, ale przeczytałam pierwszą stronę. mówicie, że epiduo Wam pomaga jednak mocno wysusza czy sprawia że skóra jest czerwona. a u mnie żadnych efektów niestety. ani negatywnych ani pozytywnych.
spróbuje znowu z kolejną wizytą u dermatologa. kolejnego. zobaczymy co mi powie i przepisze.

a co do słońca, że pomoga. no wlasnie jestem tym przypadkiem, któremu słońce pomaga. i nie mam wcale później nawrotu trądziku po lecie. w sensie nagłego. bo niestety trądzik mam non stop, ale w momencie kontaktu ze słońcem mam go mniej. stwierdzam nawet że jak już pójdę na to solarium raz do roku to moja skóra też jakby bardziej gładsza, pozbawiona trądziku.
__________________


(;
plywok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:03   #776
LikeTheChocolate
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 10 689
GG do LikeTheChocolate
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Nie wiem jak u Was, ale mój trądzik był niewielki (tak mi się wydaje). Pojedyncze wypryski na brodzie, policzkach + czoło wysypane małymi pryszczykami do wyciśnięcia.
Dermatolog nawet dobrze mi się nie przyjrzała i wydrukowała (Gotowca?) receptę.
Epiduo + clindacne + poleciła doustnie LActocer. Nic konkretnego mi nie powiedziała, wizyta trwała 5minut? Wyszłam zdegustowana, sądziłam, że nic z tego nie będzie. Ale jak widzę to po prostu sprawdzone połączenia antybiotyków na dane stopień trądziku

Stosuję Epiduo i Clindacne od 13marca i jest o niebo lepiej. Właściwie to nie mam prawie nic
JEszcze uczę się dobrze stosować te leki (początki to okropnie czerwona, wysuszona i piekąca buzia). Dziś np pod ustami mam okropnie piekącą i czerwoną linię - doszłam z kremem za blisko ust
Na te problemy kupiłam krem Avene Clean-ac i jestem zadowolona.
Także do przodu, powoli, bez trudności się nie obejdzie
Trzymam za wszystkie kciuki
LikeTheChocolate jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-27, 20:34   #777
TheLWord
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 176
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Karolynka90 tak,znowu. Gadam tak ze zlosci bo mam dosc ale poczekam troche i jak sie nie poprawi pojde do dermatologa,wiem,ze musze byc cierpliwa i staram sie byc. Jednak mysle ze gdybym nie poszla 2 miesiace do dermatologa teraz wygladalabym calkiem niezle bo tylko sie pogorszylo no ale zobaczymy.
TheLWord jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 08:13   #778
kasik6
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 149
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Jeśli miałabym coś Ci radzić to: Używaj przez 1,5- 2 miesiące, dodatkowo spróbuj się zdrowo odżywiać (możesz zacząć pić pokrzywe itp) i jak wtedy nie bedzie ŻADNEGO efektu to wtedy możesz sobie rezygnować
kasik6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 09:21   #779
karolynka90
Zakorzenienie
 
Avatar karolynka90
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 12 542
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

TheLWorld, zycze cierpliwosci

i racja, jesli np po dwoch miesiacach nie bedzie zadnych efektow, powinnas zmienic epiduo na jakis inny lek.
ale nie poddawaj sie po tygodniu czy dwoch.
__________________
Welcome to Earth
https://www.youtube.com/watch?v=p_abkDLAF5Q
karolynka90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-28, 13:07   #780
Migdał
Rozeznanie
 
Avatar Migdał
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 572
Dot.: EPIDUO- jak na was działa?

Ja też jestem na epiduo Co prawda poszłam do dermatologa po retin a albo zorac (i bardziej jako profilaktyka przeciwstarzeniowa)- ale że mam tendencję do zapychania i generalnie co jakiś czas problemy ze skórą- to wyszłam z epiduo. Nauczona Waszym doświadczeniem postanowiłam stosować co drugi dzień- jestem po 2 gim smarowaniu- i na szczęście podrażnień brak. Możliwe, że moja skóra jest już przygotowana przez diacneal, diroseal i kwasy. Natomiast wyciągnęło mi już 2 wielkie gule na policzku- więc spodziewam się wielkiego oczyszczania
Migdał jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-01-25 13:42:30


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:51.