Dobry fryzjer w Warszawie - Strona 143 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Dobry fryzjer

Notka

Dobry fryzjer Szukasz dobrego fryzjera w swoim mieście? Na tym forum znajdziesz adresy i nazwiska sprawdzonych fryzjerów. Wejdź i znajdź dobrego fryzjera, poleć własnego.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-10-05, 06:05   #4261
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Marbella85 Pokaż wiadomość
No właśnie o to chodzi, że zabezpiecza i wtedy brunetka przejdzie normalnie w blond bez jakiegoś rudego po drodze. np. Kim Kardashian tak zrobiła sobie blond kiedyś kiedyś.
Ale dziewczyna pisała o chłodnym blondzie, a Twoją odpowiedzią było "z olaplexem każdy ci to zrobi", co jest mylne

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2017-10-05 o 11:40
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 11:36   #4262
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 1 303
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Przejrzałam kilkanaście stron wątku i nadal nie wiem gdzie iść do fryzjera w Warszawie Ciężki wybór i boję się, że ktoś zniszczy moje, już i tak delikatne, włosy albo zetnie za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
8bbd05a6dd63af3a7b6455dbf4547443166d9226_5f9dfa823cc5f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-05, 22:09   #4263
Marbella85
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 3 158
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Ale dziewczyna pisała o chłodnym blondzie, a Twoją odpowiedzią było "z olaplexem każdy ci to zrobi", co jest mylne

nie wiem, co tu widzisz mylnego, zapytałam o chłodny blond to jej podpowiedziałam, że jak bedzie z olaplexem to trudno to spieprzyc u fryzjera. Miałam jej podac konkretnego fryzjera? Niech sobie przejrzy wątek, powchodzi na strony zakładów tu chwalonych i zobaczy zdjęcia. Ja konkretnego jej nie poradzę.
Marbella85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-06, 06:01   #4264
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

To przeczytaj sobie posta, na którego odpowiedziałaś, a później swoją odpowiedź
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-08, 16:24   #4265
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 313
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Wertuję właśnie wszystkie strony od początku, ale może przyjdzie Wam ktoś do głowy, kto jeszcze polecany nie był albo nieczęsto?

Chodzi mi o jakieś porządne, eleganckie cięcie długich falowanych włosów, raczej wysokoporowatych. Styl biznesowy, żadnej ekstrawagancji. Ktoś, kto nie tnie dłużej niż się go prosi, bo mam traumę. Po kim włosy będą wyglądały dobrze nie tylko po ułożeniu w salonie.

I nie chciałabym tracić fortuny, zwłaszcza, że z moimi włosami zawsze istnieje ryzyko, że mi zaproponują podcięcie końcówek - nie chciałabym za to płacić ponad 150 zł.

Miłam kilka razy u Miłka w dwóch salonach u w sumie 3 starszych stylistów. Zadowolona byłam wyłącznie po ułożeniu przez nich. Pomijając, że jedna kobieta strasznie nieostrożnie obchodziła się z moimi włosami.

Jeśli Gnatyshyn, to kto kontretnie? Podobnie, jeśli Efektownia to kto?

Edytowane przez 476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31
Czas edycji: 2017-10-08 o 16:25
476bc3dbac029ec3a9e93a7df5eb47c70ae0ad31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-12, 22:27   #4266
monicar
Zakorzenienie
 
Avatar monicar
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 6 401
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A ja nie polecam Maniewskiego. Kilka lat temu to był salon na poziomie, teraz to jest maszynka do kasy. Obsługa klienta jak fabryce, kilka klientek na raz, tłumy ciagle zmieniających sie stażystów, mało profesjonalne rozmowy fryzjerów przy myjce , kilkakrotne podwyżki cen. Mam wrażenie ze skupiają sie tylko na "metamorfozach" bo jest z tego największy pieniądz i jest czym sie pochwalić na instagramie.
__________________
Wszystko napisane przed "ale", jest nieważne.
monicar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-13, 21:07   #4267
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 105
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ktoś może polecić fryzjera, który jest w stanie zrobić dobre cięcie i można dostać się do niego (prawie) od razu? Saska Kępa, obie Pragi, Sielce, Centrum? Cena drugorzędna (chociaż wiadomo, że nie za 400 zł).
6610e975c85461a73511d7b83bf3e01cd5d91d24_6487a38504e0b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-10-17, 12:51   #4268
goodday94
Przyczajenie
 
Avatar goodday94
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Czy ktoś poleci dobrego fryzjera/stylistę na Ursynowie? (najlepiej w okolicach metra Stokłosy) Przeszukiwałam wątek ale niestety nic takiego nie znalazłam.
Mam bardzo długie włosy i jestem do nich przywiązana, dlatego zależy mi na tym aby od fryzjera wyjść zadowolona. Interesuje mnie głównie podcięcie włosów (ew. koloryzacja). Dobrze byłoby również gdyby ceny nie były z kosmosu.
Z góry dzięki za odpowiedź
goodday94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-17, 13:45   #4269
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Jutro idę do Przystanek Fryzjer, jestem ciekawa jakie będą wrażenia. Ktoś był?
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-18, 12:39   #4270
Katlyn4
Przyczajenie
 
Avatar Katlyn4
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

A może warto o to zapytać znajomych? Z moich doświadczeń wynika, że to jest naprawdę bardzo dobry sposób
__________________
Godzina lub dwie codziennego samotnego biegania, podczas którego z nikim nie rozmawiam, oraz kolejne cztery czy pięć godzin samotnego siedzenia za biurkiem nie są dla mnie ani trudne, ani nużące
Katlyn4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-23, 11:08   #4271
goodday94
Przyczajenie
 
Avatar goodday94
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 22
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ostatecznie wybrałam się do salonu Agneess na Ursynowie i z czystym sercem mogę polecić Salon jest malutki i na pierwszy rzut oka nie wydaje się zbyt nowoczesny ale panie wiedzą co robią. No i ceny są bardzo dobre, jak na Warszawskie. (za strzyżenie włosów b. długich zapłaciłam 70zł)
goodday94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-28, 09:36   #4272
shani_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 136
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, pomóżcie szukam fryzjera w Warszawie który zrobi dobre ombre z bardzo łagodnym przejściem. Przejrzałam ostatnie ~30 stron wątku sprawdzając każdy jeden salon na Facebooku i niestety większość albo nie ma zdjęć wykonanych ombre, albo to ombre jest najwyżej średnie.
Pięknie zrobione koloryzacje tego typu znalazłam u Maniewskiego, ale tam z kolei ceny po prostu zwalają z nóg (400zł za ombre+strzyżenie i to u młodszego stylisty).

Ktoś ma godny polecenia salon? Najlepiej ze zdjęciami. Ja już tracę nadzieję że znajdę zastępstwo dla mojej ulubionej fryzjerki
shani_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-10-30, 08:47   #4273
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez shani_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie szukam fryzjera w Warszawie który zrobi dobre ombre z bardzo łagodnym przejściem. Przejrzałam ostatnie ~30 stron wątku sprawdzając każdy jeden salon na Facebooku i niestety większość albo nie ma zdjęć wykonanych ombre, albo to ombre jest najwyżej średnie.
Pięknie zrobione koloryzacje tego typu znalazłam u Maniewskiego, ale tam z kolei ceny po prostu zwalają z nóg (400zł za ombre+strzyżenie i to u młodszego stylisty).

Ktoś ma godny polecenia salon? Najlepiej ze zdjęciami. Ja już tracę nadzieję że znajdę zastępstwo dla mojej ulubionej fryzjerki
Sama chodzę do Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Co prawda nie robiłam tam ombre, ale koloryzację robię regularnie (blond). Poszłam tam pierwszy raz bo przeczytałam w jakiejś gazecie, że fryzjerzy są nastawieni na zdrowie włosa i doradzą to co najlepsze, a nie to co sama sobie wkręcisz Ogólnie to ceny są trochę niższe niż u Maniewskiego, bo u zwykłego stylisty zaczynają się od 250/260zł (krótkie), później 270/290 średnie i 310/340 za długie. To cena koloryzacji. Cały cennik mają na stronie i możesz sobie zobaczyć. Ostatnio zajmowała się mną pani Kamila (młodsza stylistka) i było ok. Czasem jak trzeba to zajmie się i kilku fryzjerów Twoją fryzurą, więc nie bądź zdziwiona jakby co :P a już podczas zapisu dobierają Ci stylistę według usługi, którą chcesz robić.

Edytowane przez KamilaAlina
Czas edycji: 2017-10-30 o 08:48
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 11:10   #4274
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Dziewczyny, czy może któraś z Was albo jakaś Wasza koleżanka chciałby w ten czwartek godz 11-15 mieć farbowane włosy za darmoszkę w studio XXX (nie chcę pisać co by nie wyszło że reklama)?
Jaki kolor sobie zażyczysz/zażyczy ale beż scinania.

Moja koleżanka jest tam instruktorem i nie chcę zostawić jej bez modelkii i szukam kogoś na swoje miejsce.
 
Oczywiście to będą robić profesjonalni fryzjerzy a nie praktykanci, to szkolenia z produktów XXX dla fryzjerów co mają swoje salony


======
edit: 7.11.15: NIEAKTUALNE
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-11-07 o 07:58
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-06, 12:11   #4275
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy może któraś z Was albo jakaś Wasza koleżanka chciałby w ten czwartek godz 11-15 mieć farbowane włosy za darmoszkę w studio XXX (nie chcę pisać co by nie wyszło że reklama)?
Jaki kolor sobie zażyczysz/zażyczy ale beż scinania.

Moja koleżanka jest tam instruktorem i nie chcę zostawić jej bez modelkii i szukam kogoś na swoje miejsce.
 
Oczywiście to będą robić profesjonalni fryzjerzy a nie praktykanci, to szkolenia z produktów XXX dla fryzjerów co mają swoje salony
Jakbyś miała cynk na takie strzyżenie to daj znać, moja ciocia chętnie pójdzie. Dawaj znać na priv jak coś
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 05:24   #4276
Rotkohl
Zakorzenienie
 
Avatar Rotkohl
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 16 719
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy może któraś z Was albo jakaś Wasza koleżanka chciałby w ten czwartek godz 11-15 mieć farbowane włosy za darmoszkę w studio XXX (nie chcę pisać co by nie wyszło że reklama)?
Jaki kolor sobie zażyczysz/zażyczy ale beż scinania.

Moja koleżanka jest tam instruktorem i nie chcę zostawić jej bez modelkii i szukam kogoś na swoje miejsce.
 
Oczywiście to będą robić profesjonalni fryzjerzy a nie praktykanci, to szkolenia z produktów XXX dla fryzjerów co mają swoje salony
A ombre /sombre wchodzi w grę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rotkohl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-07, 07:59   #4277
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Jakbyś miała cynk na takie strzyżenie to daj znać, moja ciocia chętnie pójdzie. Dawaj znać na priv jak coś
jak się dowiem to spoko, będę tu pisać

Cytat:
Napisane przez Rotkohl Pokaż wiadomość
A ombre /sombre wchodzi w grę?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
na to czwartkowe szkolenie tylko jednolity kolor
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-10, 11:30   #4278
deboraaaa
Raczkowanie
 
Avatar deboraaaa
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 59
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Sama chodzę do Akademii Perfect Hair na Świętokrzyskiej. Co prawda nie robiłam tam ombre, ale koloryzację robię regularnie (blond). Poszłam tam pierwszy raz bo przeczytałam w jakiejś gazecie, że fryzjerzy są nastawieni na zdrowie włosa i doradzą to co najlepsze, a nie to co sama sobie wkręcisz Ogólnie to ceny są trochę niższe niż u Maniewskiego, bo u zwykłego stylisty zaczynają się od 250/260zł (krótkie), później 270/290 średnie i 310/340 za długie. To cena koloryzacji. Cały cennik mają na stronie i możesz sobie zobaczyć. Ostatnio zajmowała się mną pani Kamila (młodsza stylistka) i było ok. Czasem jak trzeba to zajmie się i kilku fryzjerów Twoją fryzurą, więc nie bądź zdziwiona jakby co :P a już podczas zapisu dobierają Ci stylistę według usługi, którą chcesz robić.
W Akademii nadal są takie duże kolejki? Próbowałam w ubiegłym roku się zapisać przed świętami i okazało się że dopiero po nowym roku jest miejsce do pani Maryli...

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:22 ----------

Cytat:
Napisane przez shani_ Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomóżcie szukam fryzjera w Warszawie który zrobi dobre ombre z bardzo łagodnym przejściem. Przejrzałam ostatnie ~30 stron wątku sprawdzając każdy jeden salon na Facebooku i niestety większość albo nie ma zdjęć wykonanych ombre, albo to ombre jest najwyżej średnie.
Pięknie zrobione koloryzacje tego typu znalazłam u Maniewskiego, ale tam z kolei ceny po prostu zwalają z nóg (400zł za ombre+strzyżenie i to u młodszego stylisty).

Ktoś ma godny polecenia salon? Najlepiej ze zdjęciami. Ja już tracę nadzieję że znajdę zastępstwo dla mojej ulubionej fryzjerki
Byłam kiedyś u Maniewskiego i bardzo ładnie mi zrobili koloryzacje, mimo, że to był jakiś stażysta chyba? A może tak jak piszesz - młodszy stylista. Kilka lat temu to było więc już dobrze nie pamiętam. Z usługi byłam zadowolona, ale z obsługi już trochę mniej. Jednak za atmosferę w salonie też się płaci.
__________________
Delektuj się dniem zanim minie. Czas płynie tak szybko
deboraaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 09:43   #4279
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Jutro idę do Przystanek Fryzjer, jestem ciekawa jakie będą wrażenia. Ktoś był?
i jak wrażenia?
Co robiłaś a co miałaś przed?
Ile zapłaciłaś?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 09:49   #4280
mari_m
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 123
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Hej! Może korzystałyście z usług Tomasza Pierzchały? Najbardziej interesują mnie zdjęcia zarówno po cięciu, jak i koloryzacji.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mari_m jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 11:46   #4281
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

[QUOTE=deboraaaa;78696441]W Akademii nadal są takie duże kolejki? Próbowałam w ubiegłym roku się zapisać przed świętami i okazało się że dopiero po nowym roku jest miejsce do pani Maryli...[COLOR="Silver"]

Powiem szczerze, że u Maryli nie byłam już długo ze względu na te tłumy właśnie, ale co się dziwić Z tego co widziałam kiedyś na ich FB to zapisy na grudzień zaczęli jeszcze pod koniec września. Może spróbuj do kogoś innego? Pojawiły się nowe stylistki.

PS. Podsyłam screena na przyszłość

akademia.jpg
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 14:10   #4282
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez MoniaPPU Pokaż wiadomość
Tydzień temu miałam ochotę na zmianę fryzury i po zapytaniu przyjaciółka poleciła mi fryzjera z dojazdem do domu. Miałam obawy bo nigdy nie korzystałam z takich usług a mam małe dziecko więc nie mogłam wyjść do salonu. Moje drogie - REWELACJA! (...)REKLAMA(...)
pomijając fakt że Twój wpis to reklama to ja ODRADZAM farbowanie w domu
kiedyś przyszedł do mnie fryzjer- znajomy znajomej, mimo tego że pracuje w salonie gdzie biorą 300 zł za farbowanie, ode mnie wziął 200 zł to kolor masakra

tłumaczył się potem że nie miał przy sobie tylu farb, że w salonie to jednak inaczej bo lepsze warunki, wszystko szybko i pod ręką, a u mnie i gorsze światło, nie to co w salonie


ODRADZAM.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------

[1=8bbd05a6dd63af3a7b6455d bf4547443166d9226_5f9dfa8 23cc5f;77719496]Przejrzałam kilkanaście stron wątku i nadal nie wiem gdzie iść do fryzjera w Warszawie Ciężki wybór i boję się, że ktoś zniszczy moje, już i tak delikatne, włosy albo zetnie za dużo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

moja fryzjerka ścina dokładnie tyle ile chcę i zawsze mi pokazuje ile to jej 1 cm a ile to mój 1 cm jak proszę - zawsze się udaje

kolor - ja jestem mega zadowolona bo jak nie pasuje mi efekt jak juz suszy , mówie ze to nie to i ten kolor miał być bardziej chłodny / ciepły / żółty / siwy / jasny / ciemny --> i zawsze bierze mnie na myjkę i poprawia.

ale to też trzeba umieć powiedzieć że się nie podoba, a ja kiedyś nie umiałam i chodziłam niezadowolona lub szłam do innego fryzjera poprawić i płaciłam znów za farbowanie .

Moja fryzjerka Ania Jarosz, zobacz sobie galerię przed / po i zdecyduj
Galeria pzred / po:
https://www.facebook.com/pg/efektown...=page_internal
(15 min tramwajem od metra ratusz arsenał lub 15 min autobusem od rondo onz)
Za długie włosy bierze ok 150 zł za farbowanie ze strzyżeniem.

- - - - - - - - - - - - - - -

Macie swoich fryzjerów i pokażecie ich galerię zdjęć przed / po ?
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia

Edytowane przez Friese
Czas edycji: 2017-11-13 o 14:12
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 17:42   #4283
AgaLk
Raczkowanie
 
Avatar AgaLk
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 232
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
pomijając fakt że Twój wpis to reklama to ja ODRADZAM farbowanie w domu
kiedyś przyszedł do mnie fryzjer- znajomy znajomej, mimo tego że pracuje w salonie gdzie biorą 300 zł za farbowanie, ode mnie wziął 200 zł to kolor masakra

tłumaczył się potem że nie miał przy sobie tylu farb, że w salonie to jednak inaczej bo lepsze warunki, wszystko szybko i pod ręką, a u mnie i gorsze światło, nie to co w salonie


ODRADZAM.

---------- Dopisano o 15:10 ---------- Poprzedni post napisano o 15:06 ----------



moja fryzjerka ścina dokładnie tyle ile chcę i zawsze mi pokazuje ile to jej 1 cm a ile to mój 1 cm jak proszę - zawsze się udaje

kolor - ja jestem mega zadowolona bo jak nie pasuje mi efekt jak juz suszy , mówie ze to nie to i ten kolor miał być bardziej chłodny / ciepły / żółty / siwy / jasny / ciemny --> i zawsze bierze mnie na myjkę i poprawia.

ale to też trzeba umieć powiedzieć że się nie podoba, a ja kiedyś nie umiałam i chodziłam niezadowolona lub szłam do innego fryzjera poprawić i płaciłam znów za farbowanie .

Moja fryzjerka Ania Jarosz, zobacz sobie galerię przed / po i zdecyduj
Galeria pzred / po:
https://www.facebook.com/pg/efektown...=page_internal
(15 min tramwajem od metra ratusz arsenał lub 15 min autobusem od rondo onz)
Za długie włosy bierze ok 150 zł za farbowanie ze strzyżeniem.

- - - - - - - - - - - - - - -

Macie swoich fryzjerów i pokażecie ich galerię zdjęć przed / po ?
Podpisuję się pod powyższym poleceniem Pani Ani Jarosz, również tam chodzę i uważam, że jest rewelacyjna a ceny jak na Warszawę są również przystępne
AgaLk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-13, 21:09   #4284
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez Friese Pokaż wiadomość
i jak wrażenia?
Co robiłaś a co miałaś przed?
Ile zapłaciłaś?
Nie polecam Podcinałam końcówki i robiłam zabieg Joico. Atmosfera w salonie fatalna, tynk ze ścian odpada, fryzjerki niezbyt miłe i niezainteresowane klientem.
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-14, 14:24   #4285
dzdzoanna
Przyczajenie
 
Avatar dzdzoanna
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 14
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja chodzę do salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Zawsze umawiam się do przemiłej pani Anety. Za każdym razem robimy farbowanie i podcinanie końcówek. Nigdy jeszcze nie wyszłam niezadowolona
dzdzoanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-15, 12:34   #4286
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez dzdzoanna Pokaż wiadomość
Ja chodzę do salonu Gnatyshyn na Ursynowie. Zawsze umawiam się do przemiłej pani Anety. Za każdym razem robimy farbowanie i podcinanie końcówek. Nigdy jeszcze nie wyszłam niezadowolona
Wiemy Piszesz o tym na każdym forum i na każdej stronie, nawet po kilka razy dziennie
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 11:07   #4287
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Ja nie o fryzjerze ale o poradzie, sorki wielkie za offtop ale może będziecie mieć doświadczenie


Fryzjerstwo - schodzenie z koloru - podpowie ktoś coś?

Mam poziom 7.00 na górze ciepły, na dole 8.00 beżowy blond.
Chciałam mieć 8.00 na górze beżowy blond, na dole 9.00 chłodny / beżowy.

Ale fryzjerka powiedziała m że trzeba zejść 3 tony i zrobić dekoloryzację bo włos jest zapigmentowany bo 3 razy był farbowany na ciemny 7.00. I wtedy po dekoloryzacji włosy będą żółto-pomarańczowe i wtedy położyć kolor 8.00 ale nie gwarantuje że wyjdzie CHŁODNY. Ze on moze sie wyplukowac do ciepłego bo tak działa chemia i będzie trzeba z 3-4 razy położyć farbę żeby wszedł pigment. I że to nie jest takie łatwe, bo zejście 1 ton wyżej z 7.00 do 8.00 sprtawi że będą ciepłe.

Prawda to?
I sugerowała bym myła szamponem przeciwłupieżowym i płukała cytryną to trochę ten 7.00 się wypłucze i żebym przyszła do niej za miesiąc.

Ma to sens? Robiłyście płukanki rozjaśniające - naprawdę działa?
myślałam żeby do szamponu przeciwł dodać 2-3 krople wody utlenionej z apteki, da coś żeby się szybciej wypłukiwało czy bez sensu?


Po prostu jak mi kładła ostatnio 7 na górę to końce rozjaśniła na myjce i wyszedł ten piękny kolor co chce na całości. Ale ona mówi że jak na górze rozjaśni tak jak te końcówki to nie wyjdzie...

Miałyście taką przygodę włosową że z ciepłego 7.00 chciałyście na beżowy 8.00 blond? I że trzeba dekoloryzację 3 tony robić?
Fryzjerka mi mówiła że nie chce sie podjąć ten dekoloryzacji bo nie wiadmo jak włos się zachowa, czy nie będzie mi musiała dużo ich ściąć...
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 11:20   #4288
KamilaAlina
Raczkowanie
 
Avatar KamilaAlina
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 151
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Myślę, ze szybciej odpowiedź dostaniesz w wątku "pytania i porady fryzjerskie" też w tym dziale
KamilaAlina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-17, 11:21   #4289
Friese
Zakorzenienie
 
Avatar Friese
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 5 570
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Myślę, ze szybciej odpowiedź dostaniesz w wątku "pytania i porady fryzjerskie" też w tym dziale
dzięki, idę tam
__________________
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
03.2018: Pasjonatka Fotografii
FB: ARIKA - Fotografia
Friese jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-11-20, 20:03   #4290
czerwonapoziomka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 365
Dot.: Dobry fryzjer w Warszawie

Cytat:
Napisane przez KamilaAlina Pokaż wiadomość
Wiemy Piszesz o tym na każdym forum i na każdej stronie, nawet po kilka razy dziennie
Bo to wynajęty troll do reklamowania. Na makijaż permanentny chadza w Poznaniu, a oprócz Gnatyshyna na warszawskim Ursynowie chodzi również do fryzjera w Krakowie. Najpierw wypytuje o te salony, potem sama sobie pisze odpowiedzi. Klasyka szeptanego marketingu.
czerwonapoziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dobry fryzjer


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-30 17:37:11


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:59.