Bell Planete... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 20:21   #61
Ines1985
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 11 837
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez monyczkaaa
a ja osobiście BELL uwielbiam jak dla mnie sypkie cienie sa po prostu boskie mam nadzieję, że i na tych się nie zawiodę
O tak - sypkie sa rewelacyjne .
Uwielbiam je
__________________


Ines1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:26   #62
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez justa79
a nie zbierają się w ciągu dnia w załamaniu powieki, nie bledną?
używam zawsze bazy, wiec trudno mi ocenić.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 12:59   #63
khem
Raczkowanie
 
Avatar khem
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Lbn
Wiadomości: 313
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez srubka
jak juz kupisz to sie wymaluj i pstryknij zdjecie chetnie zobaczymy jak wygladaja

Jak tylko je dostane, to owszem na razie złaziłam część miasta i zrezygnowałam, bo troche juz zmarzłam. Czy ktoś sie orientuje, gdzie w Lublinie mogę takie cienie nabyć? Albo jakies pomysły gdzie mogą być, bo mi sklepów juz zaczyna brakować. Byłam w Novej (adres podany nawet na stronie bell) i są cienie bell, ale tylko typu "pawie oczko" A może jeszcze ich do lublina nie dostarczyli...
khem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-18, 13:16   #64
Beauty1984
Zakorzenienie
 
Avatar Beauty1984
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 4 014
GG do Beauty1984
Dot.: Bell Planete...

Ja zerkałam dziś za tymi cieniami w paru sklepach, ale narazie nic nie znalazłam. Miasto duże więc pewnie gdzieś znajdę .
__________________
Korzystaj z czasu póki czas!
Beauty1984 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-19, 13:40   #65
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Bell Planete...

pytałam o te cienie wczoraj ale dalej ich nie ma narazie mam odwyk cieniowy
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 12:43   #66
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Bell Planete...

Znalazłam dziś super zamiennik Bell Planet i do tego dwa razy tańszy Wczoraj widziałam w drogeryjce na osiedlu cienie o nazwie Virtual.Wyglądały tak jak te Bell Planet.Dziś poszłam do sklepu-cena 6,9 za pojedyńcze i 8,9 za podwójne i potrójne (te dwa warianty nie przypominają Bell Planet,ale też są ładne ) Pytam się sprzedawczyni czy te cienie będę dobre,a ona,że Joko to dobra firma.Patrzę tak na nią i pytam-Joko?,a ona mówi,że tak.Joko produkuje te cienie,ale zrobili takie opakowania,że nazwa Joko jest na spodzie,a nie na wieczku Więc jak macie gdzieś sklepy z Joko to sprawdzcie sobie te cienie.Są super kolorki,wyraziste,perłowe ,kremowe Niestety na stronie nie ma kolorków,ale są naprawde warte obejrzenia
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 12:51   #67
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez natii4
Znalazłam dziś super zamiennik Bell Planet i do tego dwa razy tańszy Wczoraj widziałam w drogeryjce na osiedlu cienie o nazwie Virtual.Wyglądały tak jak te Bell Planet.Dziś poszłam do sklepu-cena 6,9 za pojedyńcze i 8,9 za podwójne i potrójne (te dwa warianty nie przypominają Bell Planet,ale też są ładne ) Pytam się sprzedawczyni czy te cienie będę dobre,a ona,że Joko to dobra firma.Patrzę tak na nią i pytam-Joko?,a ona mówi,że tak.Joko produkuje te cienie,ale zrobili takie opakowania,że nazwa Joko jest na spodzie,a nie na wieczku Więc jak macie gdzieś sklepy z Joko to sprawdzcie sobie te cienie.Są super kolorki,wyraziste,perłowe ,kremowe Niestety na stronie nie ma kolorków,ale są naprawde warte obejrzenia

Możesz zrobić fotkę swoich cieni?
U mnie jest stoisko Joko, więc zajrzę.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-22, 12:54   #68
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Możesz zrobić fotkę swoich cieni?
U mnie jest stoisko Joko, więc zajrzę.
Niestety nie :no:
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 12:58   #69
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez natii4
Znalazłam dziś super zamiennik Bell Planet i do tego dwa razy tańszy Wczoraj widziałam w drogeryjce na osiedlu cienie o nazwie Virtual.Wyglądały tak jak te Bell Planet.Dziś poszłam do sklepu-cena 6,9 za pojedyńcze i 8,9 za podwójne i potrójne (te dwa warianty nie przypominają Bell Planet,ale też są ładne ) Pytam się sprzedawczyni czy te cienie będę dobre,a ona,że Joko to dobra firma.Patrzę tak na nią i pytam-Joko?,a ona mówi,że tak.Joko produkuje te cienie,ale zrobili takie opakowania,że nazwa Joko jest na spodzie,a nie na wieczku Więc jak macie gdzieś sklepy z Joko to sprawdzcie sobie te cienie.Są super kolorki,wyraziste,perłowe ,kremowe Niestety na stronie nie ma kolorków,ale są naprawde warte obejrzenia
Nie wiem w czym te cienie mają być podobne do Bell Planete Mi one ich ani troche nie przypominają, zresztą te nie mają holograficznego połysku, a to przecież o to głownie chodzi Moja siostra kupiła sobie już jakiś czas temu potrójne cienie Joko Virtual i nie wiem jak z trwałością, ale wiem, że są raczej balde. Ona ma zestaw w tonacji brązowo-złotej i wszystkie 3 cienie są jaśniutkie i bardzo do siebie zbliżone. Także chyba takie dobre nie są. Albo inaczej: tylko dobre.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:32   #70
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez MagJa
Nie wiem w czym te cienie mają być podobne do Bell Planete Mi one ich ani troche nie przypominają, zresztą te nie mają holograficznego połysku, a to przecież o to głownie chodzi Moja siostra kupiła sobie już jakiś czas temu potrójne cienie Joko Virtual i nie wiem jak z trwałością, ale wiem, że są raczej balde. Ona ma zestaw w tonacji brązowo-złotej i wszystkie 3 cienie są jaśniutkie i bardzo do siebie zbliżone. Także chyba takie dobre nie są. Albo inaczej: tylko dobre.
Bo właśnie o to mi chodzi podwójne i potrójne nie są podobne do Planet ani trochę.Tylko pojedyńcze Są bardzo połyskliwe
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:41   #71
sonja1
Rozeznanie
 
Avatar sonja1
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 679
GG do sonja1
Dot.: Bell Planete...

Nie polecam tych cieni Joko, sypią się niemiłosiernie i są nietrwałe. Dałam za swoje pojedyncze 5,80 a i tak uważam że niewarte tej ceny. Ale ładnie się błyszczą, to fakt. Takie tam cienie do polatania po domu.
sonja1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 13:51   #72
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez sonja1
Nie polecam tych cieni Joko, sypią się niemiłosiernie i są nietrwałe. Dałam za swoje pojedyncze 5,80 a i tak uważam że niewarte tej ceny. Ale ładnie się błyszczą, to fakt. Takie tam cienie do polatania po domu.
Ja swoje nakładałam aplikatorem i nic się nie obsypało
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-22, 14:38   #73
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Bell Planete...

Ja mam paletkę cieni Joko i są super. Długo wytrzymują.
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 22:07   #74
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Bell Planete...

Czy któraś Krakowianka wie gdzie można kupić Planete?? bo ja chodzę i pytam już któryś tydzień i wszędzie patrza na mnie jak na jakieś ufo
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 22:15   #75
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Smile Dot.: Bell Planete...

Ja tez dzisiaj sobie byłam w sklepie i akurat lezały testery Bell Planete. Wypróbowałam wszystkie cienie na ręce. Są świetne i gdyby nie to, że mam w planach zakupy na Allegro+Targowiskową wymianę, to już bym zakupiła ze 2 szt.

Spodobały mi się. Są bardzo miękkie i ładnie błyszczą. Spodobał mi się czarny cień z drobinkami, bo jest czarny, a nie łamany szarością.
W ogóle wszystkie kolory są super.

Cena za szt. 11,o zł, u mnie na wsi.
__________________
♪♪♪♪♪♪ ♪♪♪♪♪♪
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 22:24   #76
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
Czy któraś Krakowianka wie gdzie można kupić Planete?? bo ja chodzę i pytam już któryś tydzień i wszędzie patrza na mnie jak na jakieś ufo
A pytałaś w Magdalence na Gramatyka? Byłam tam jakieś 2 tygodnie temu i pytałam Pana o cienie, bo ich nie było. Obiecał sprowadzić, jak się tylko da.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2005-11-03 o 23:12
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 22:36   #77
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Bell Planete...

no nie pytałam. ale byłam na balickiej i na rakowickiej i w firlitach i nic. a będą na targach?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:45   #78
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Bell Planete...

No dzisiaj znalazłam wreszcie są w Firlicie na Długiej, kosztują 14,30, i sa ze dwa razy większe niż te z Loreala. Mają od niego bardziej gładką i jedwabistą konsystencję kolorki są świetne. niedługo kupię kolorki nr 306- bardzo ładny róż wpadający delikatnie w czerwień i 307- lila opalizujący na złoto-różowo. ale się cieszę
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 15:48   #79
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
No dzisiaj znalazłam wreszcie są w Firlicie na Długiej, kosztują 14,30, i sa ze dwa razy większe niż te z Loreala. Mają od niego bardziej gładką i jedwabistą konsystencję kolorki są świetne. niedługo kupię kolorki nr 306- bardzo ładny róż wpadający delikatnie w czerwień i 307- lila opalizujący na złoto-różowo. ale się cieszę
Dzięki za info Ale chyba lepiej dla mnie by było, żeby tego nie wiedzieć Pocieszam się tym, że na Długą mi wybitnie nie po drodze oraz tym, że Firlity są drogie i nie ma sensu przepłacać. Poczekam aż się wybiorę do Magdalenki, a nuż tam będą, a jak będą, to na pewno tańsze, bo tam wszystko tańsze niż gdzie indziej.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:23   #80
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Bell Planete...

hmm teraz to chyba zacznę przemierzać z lornetką okolice bo ostatnio nie znalazłam tego sklepiku.
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 16:30   #81
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
hmm teraz to chyba zacznę przemierzać z lornetką okolice bo ostatnio nie znalazłam tego sklepiku.
Idąc od strony Miasteczka AGH mijasz najpierw Wydział Zarządzania AGH (nowy budynek), potem Wydział Nauk Społecznych AGH (stary i brzydki budynek) i następny budynek to kamienica, w piwnicy której, że tak powiem, jest mały, niepozorny sklepik pod tytułem Chemia Kosmetyki Magdalenka. Może szłaś od strony AP i dlatego umknął on Twojej uwadze, bo faktycznie prawie go nie widać.

Edytowane przez MagJa
Czas edycji: 2005-11-05 o 21:47
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-05, 21:44   #82
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Bell Planete...

teraz to napewno trafię, pytanie tylko brzmi : kto mi zasponsoruje cienie
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 09:03   #83
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Bell Planete...

Wyciągam wątek, bo w końcu wywęszyłam i obadałam te cienie. I muszę przyznać, że się trochę zawiodłam, bo wg mnie tylko 307 ma holograficzny połysk (jak wspominała rzyrafka jest to liliowy opalizujący na złoto), a reszta nie. Reszta bardzo mocno połyskuje, ale się nie mieni I wg mnie ten połysk jest trochę tandetny i na pewno nie nadaje się na dzień. Na wieczór owszem. Przetestowałam wszystkie chyba kolory na ręce i stwierdzam, że kupić ich raczej nie kupię. Aha, jeszcze jedno - chyba są trwałe, bo potem nie mogłam ich zetrzeć chusteczką z dłoni i cała umaziana i błyszcząca łaziłam po mieście
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:18   #84
śliweńka
Zakorzenienie
 
Avatar śliweńka
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: w poduchowie:)
Wiadomości: 12 503
Dot.: Bell Planete...

szkoda
__________________
12.09.2009



09.04.2012 córa
19.04.2017
31.01.2018
06.02.2019 Kropek http://fajnamama.pl/suwaczki/kw05lel.png
śliweńka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 11:22   #85
MarilynManson
Raczkowanie
 
Avatar MarilynManson
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 174
GG do MarilynManson
Dot.: Bell Planete...

kupilam sobie takie 2 i jestem zawiedziona bo sypkie byly b.dobre a te są beznadziejne, jakos dziwnie wygladaja i slabo kryją tylko sie blyszcza...z reszta i tak slabo i nie ciekawie...chociaz za taka cene moze i warto kupic ? chociaz nie wiem, maja strasznie szorstka konsystencje :/ ,chyba zbyt bardzo sie przyzwyczaimlam do Diora ?
MarilynManson jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 11:42   #86
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Bell Planete...

Widziałyście nowe cienie Bell Mousse?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 11:50   #87
Mirianka
Zakorzenienie
 
Avatar Mirianka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 10 785
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez WioletaM
Widziałyście nowe cienie Bell Mousse?
no własnie tez jestem ciekawa opinii
__________________

Mirianka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 16:30   #88
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Bell Planete...

nowych cienie nie widziałam, ale kupiłam sobie na mikołajka różowy nr 306. Takiego koloru szukałam od dawna- jest to prześliczny srebrzysty róż Konsystencja cienia jest bardzo jedwabista, lepsza nawet niż loreala- i dzięki temu mozna idealnei stopniować nasycenie barwy na powiece. Mi te ci3nie bardzo się podobają i na pewno kupie jeszcze ten liliowo-złoty Trwałość też godna podziwu jak na moje "warunki fizyczne powieki"
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 16:34   #89
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
nowych cienie nie widziałam, ale kupiłam sobie na mikołajka różowy nr 306. Takiego koloru szukałam od dawna- jest to prześliczny srebrzysty róż Konsystencja cienia jest bardzo jedwabista, lepsza nawet niż loreala- i dzięki temu mozna idealnei stopniować nasycenie barwy na powiece. Mi te ci3nie bardzo się podobają i na pewno kupie jeszcze ten liliowo-złoty Trwałość też godna podziwu jak na moje "warunki fizyczne powieki"

Mogłabyś wkleic fotkę tego cienia?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 16:36   #90
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Bell Planete...

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
nowych cienie nie widziałam, ale kupiłam sobie na mikołajka różowy nr 306. Takiego koloru szukałam od dawna- jest to prześliczny srebrzysty róż Konsystencja cienia jest bardzo jedwabista, lepsza nawet niż loreala- i dzięki temu mozna idealnei stopniować nasycenie barwy na powiece. Mi te ci3nie bardzo się podobają i na pewno kupie jeszcze ten liliowo-złoty Trwałość też godna podziwu jak na moje "warunki fizyczne powieki"
A bardzo lśni na powiece? Nadaje się tak na co dzień? Bo te jasne odcienie nawet mi się podobały, ale przy tych ciemnych połysk naprawdę wyglądał tandetnie. Przynajmniej na dłoni. I tak się zdecydować nie mogłam czy je brać czy nie, że wziełam cień z nowej kolekcji Joko Winter Galmour (tańsze były ) taki zimny, srebrzysty brudny fiolet i teraz mi się zachciało dokupić do niego utrzymany w podobnej tonacji róż. Mimo żem ciepła, to nachodzi mnie ostatnio na takie zimne makijaże. Chyba po prostu aura temu sprzyja
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:13.