Invisalign - Strona 20 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-03-11, 15:04   #571
wiolcia9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Invisalign

Ja lecze się właśnie w dentalcare noszę dopiero 3 nakładkę, nie miałam jeszcze żadnej konsultacji podczas noszenia, ale na razie sprawnie idzie. Pierwsza konsultacje mam na piątej nakładce. Koszt u nich 14 000, możliwość kredytowania na rok, oprocentowanie 0%. Jak masz jakieś pytania odnośnie tej kliniki to pytaj
wiolcia9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 17:11   #572
Sony85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Invisalign

A leczyłas tam wczesniej zęby, czy korzystałaś z jakis innych zabiegów, czy trafiłaś po raz pierwszy w zwiazku z invisalign?
Zastanawiam sie czy Pani doktor doradzi mi obiektywnie czy z myslą o invisalign. W duzej ilosci komentarzy na necie przeczytałam coś w stylu " Pani doktor namówiła mnie na Invisalign..." .

---------- Dopisano o 18:11 ---------- Poprzedni post napisano o 18:03 ----------

Mam jescze do Was pytanie. Czy szłyscie do ortodonty z wyleczonymi wszystkim zebami i po higienizacji. Niby wszedzie tak radzą, ale z kolei ostatnio przeczytałam na tym forum zeby najpierw iść na konsultacje do ortodonty bo może sie okazac że nieda sie osiagnac zadowalajacego efektu bez usuniecia niektórych zebów. A szkoda wydać pareset złotych na leczenie zęba który miałby być docelowo do usuniecia w zwiazku z aparatem.
Co wy na to?
Sony85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 17:54   #573
wiolcia9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Invisalign

Nie korzystałam wcześniej z ich usług,dopiero po konsultacji wyrwalam tam 4 zeby. Ja poszłam z wyleczonymi, chociaż na zdjęciu okazało się, że 1 kanał jest nie do końca wypełniony i w przyszłości trzeba było by go zrobić, więc pani zaproponowała że można by wyrwać ten zab zamiast innego. I tak robią zdjęcie, więc będziesz wiedziała które wyleczyć a przy metodzie nakładek w każdym momencie można pójść do dentysty, zdjąć aparat, wyleczyć tak żeby do nakładek pasowało

Bardzo dobre odnosisz wrażenie co do namawiania na invisalign przez Panią doktor wymienia same pozytywne strony itd.

Dla swojego świętego spokoju lepiej skonsultować się też u kogoś innego.
wiolcia9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 17:57   #574
ARNNN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Invisalign

Polecam dr Janusiewicz, która otrzymuje w Damdencie na Woli. Stosuje zarówno aparaty tradycyjne jak i invisalign.
ARNNN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-11, 18:30   #575
Sony85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Invisalign

To jest akurat drugie miejsce które biore pod uwagę..mam bliżej.
Powiesz mi coś o nim ARNNN?
Sony85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-14, 04:01   #576
Nemi89
Raczkowanie
 
Avatar Nemi89
 
Zarejestrowany: 2016-11
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 452
Dot.: Invisalign

Część, myślę nad Invisalign od jakiegoś czasu. Kiedyś chciałam aparat stały, ale dowiedziałam ale, że będę musiała wyciąć wszystkie ósemki (nie wyrosły mi i po zrobieniu zdjęcia okazało się, że są ułożone bokiem pod dziąsłem). Zrezygnowałam, bo cholernie boję się tego wycinania. Nie mam też jednej górnej szóstki, a po drugiej stronie czwórki (została wyrwana zdrowa ze względu na stłoczenie zębów).
Czy w Invisalign konieczne jest pozbywanie się kolejnych zębów? I czy trzeba koniecznie wypełniać ubytki jakimiś implantami/licówkami po wyrwanych zębach? Wolałabym, żeby spróbować wyprostować je tak jak są.
__________________
Operacja 04.02.2019, Poznań.
Poprawka 18.11.2019
Motiva round 265cc demi - podmięśniowo.
Z dechy do 65E

Edytowane przez Nemi89
Czas edycji: 2019-03-14 o 04:05
Nemi89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-15, 11:04   #577
Oliwiabb
Wtajemniczenie
 
Avatar Oliwiabb
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 172
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Nemi89 Pokaż wiadomość
Część, myślę nad Invisalign od jakiegoś czasu. Kiedyś chciałam aparat stały, ale dowiedziałam ale, że będę musiała wyciąć wszystkie ósemki (nie wyrosły mi i po zrobieniu zdjęcia okazało się, że są ułożone bokiem pod dziąsłem). Zrezygnowałam, bo cholernie boję się tego wycinania. Nie mam też jednej górnej szóstki, a po drugiej stronie czwórki (została wyrwana zdrowa ze względu na stłoczenie zębów).
Czy w Invisalign konieczne jest pozbywanie się kolejnych zębów? I czy trzeba koniecznie wypełniać ubytki jakimiś implantami/licówkami po wyrwanych zębach? Wolałabym, żeby spróbować wyprostować je tak jak są.
na to pytanie odpowie Ci tylko ortodonta. Każdy przypadek jest inny. Ja nie mam jednej piątki i nic nie musze wstawiać ani wyrywać.
Oliwiabb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-03-16, 07:03   #578
ARNNN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Invisalign

W Damdencie dr Janusiewicz przyjmuje zawsze w poniedziałki. Jestem teraz na 38 nakładce i wizyt kontrolnych miałam może za 4. Oczywiście za wizyty już nie płacisz. Wszystko w cenie aparatu. Na ostatniej nakładce jadę do gabinetu pani doktor do Katowic, gdyż tam ma sprzęt do zrobienia skanu zębów. Po skanie okaże się czy są potrzebne dodatkowe nakładki. Pani doktor jest bardzo miła. Odpowie na każde pytanie i dostosuje plan leczenia do pacjenta. Ja naprawdę polecam.
ARNNN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-16, 13:47   #579
Sony85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Invisalign

Zapisałam sie wlsńie do dr Janusiewicz na poniedziałek. Zobacze co powie. Najwyżej pojdę jeszcze na konsultacje do dentalcare i porównam.
Sony85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 09:27   #580
Fiooolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Invisalign

Wszystko zależy od doświadczenia lekarza. Wielu może mieć certyfikat a tylko część z nich leczy tym systemem. Kiedyś nie było to metoda którą można było leczyć każdą wadę, teraz nawet ciężkie przypadki można leczyć nakładkami ale to wszystko zależy od doświadczenia. Na stronie invisalign można zobaczyć kto stosuje tą metodę i jakie ma doświadczenie a jak wiadomo doświadczenie czyni mistrza

Dzisiaj mija 3 dzień od założenia pierwszej nakładki, a mam ich 50 😕 Narazie wszystko jest na nie 😉 Mam problem ściągnąć te nakladki, paznokcie juz zniszczone że aż zastanawiam się że potrzebuję hybrydy żeby je dalej nie szarpać. Sam fakt że trzeba je ściągać mnie denerwuje. Należę do osób które ciągle podjadają a teraz... i póki co nie jest to pozytyw dla mnie ze koniec z tym bo ciągle czuję się glodna. Mam mnóstwo zaczepów, mam gumki. Bolą mnie zęby i są mega nadwrażliwe. Ale patrząc na te wszystkie musimy bo narazie tylko to widzę 😉 mimo wszystko nie wyobrażam sobie nosić tradycyjny aparat.
Fiooolka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 09:35   #581
wiolcia9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Invisalign

Fiooolka34 przetrwaj pierwszy tydzień, potem już będzie tylko lepiej
wiolcia9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-17, 09:48   #582
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Invisalign

Cytat:
Napisane przez Fiooolka34 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od doświadczenia lekarza. Wielu może mieć certyfikat a tylko część z nich leczy tym systemem. Kiedyś nie było to metoda którą można było leczyć każdą wadę, teraz nawet ciężkie przypadki można leczyć nakładkami ale to wszystko zależy od doświadczenia. Na stronie invisalign można zobaczyć kto stosuje tą metodę i jakie ma doświadczenie a jak wiadomo doświadczenie czyni mistrza

Dzisiaj mija 3 dzień od założenia pierwszej nakładki, a mam ich 50 Narazie wszystko jest na nie Mam problem ściągnąć te nakladki, paznokcie juz zniszczone że aż zastanawiam się że potrzebuję hybrydy żeby je dalej nie szarpać. Sam fakt że trzeba je ściągać mnie denerwuje. Należę do osób które ciągle podjadają a teraz... i póki co nie jest to pozytyw dla mnie ze koniec z tym bo ciągle czuję się glodna. Mam mnóstwo zaczepów, mam gumki. Bolą mnie zęby i są mega nadwrażliwe. Ale patrząc na te wszystkie musimy bo narazie tylko to widzę mimo wszystko nie wyobrażam sobie nosić tradycyjny aparat.

Żeby oszczędzić paznockie polecam takie patyczki do wyjmowania wkładek. Ja swoje kupiłam na ebay albo amazon (nie pamiętam dokładnie).

IMG_1552816106.060752.jpg


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-17, 20:39   #583
ARNNN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Invisalign

Dodam jeszcze tylko, że też byłam na konsultacji w Dentalcare. Powodziano mi tam, że na moją wadę wystarczy 4-6 miesięcy. Dr Janusiewicz powiedziała, że jeśli zęby mają być dobrze ustawione będzie to 6-9 miesięcy. Po skanie i ustaleniu planu leczenia wyszło 10 miesięcy. Leczenie dobiega końca. Na początku kwietnia jadę na skan zębów i nie wykluczone, że jednak będą jeszcze potrzebne dodatkowe nakładki. U mnie efekty są bardzo zauważalne. Wiele osób zwróciło mi już uwagę, że mam piękny uśmiech 🙂
ARNNN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-18, 17:16   #584
Sony85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Invisalign

Jestem juz po konsultacji u dr Janusiewicz. Mam mieszane uczucia. Na wstepie skreśliła u mnie standardowe aparaty. Stwierdziła że dla mojej wady to tylko system Damona albo Invisalign. Przy czy jesli chodzi o Damona to skresliła rownież wersję estetyczną twierdząc ze wtedy leczenie sie przedłuży ( nie była w stanie stwierdzic o ile) oraz że nie gwarantuje efektów.
U mnie jest też taki problem że mam raz w roku tomografie komputerowa i rezonans jamy brzusznej. Dlatego jeśli chodzi o zwykłe aparaty to brałam po uwagę Damona clear'a przezroczystego, bo z metalem badań nie zrobie.
No i w tym zestawieniu został mi wg Pani doktor tylko Invisalign.
Przeciwskazaniem do aparatu zamkowe było tez wg Pani doktor to że moje górne zęby nachodzą na dolne i zamykajac usta haczylabym zebami o dolne zamki. Przecież ludzie mają takie wady i jakos te aparaty nosili zanim powstało Invisalign.
Ogólnie mam mieszane uczucia co do Dr Janusiewicz.
Poczułam sie w gabinecie jak zgrzybiała staruszka tak czesto podkreslała mój zawansowany wiek (34).
Napewno pójdę jeszcze na konsultacje do Dentalcare.

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:10 ----------

ARNNN co w Twoim przypadku zdecydowało że wybrałaś Dam Dent zamiast Dentalcare?
Masz zdjecia żeby pochwalić sie efektami? Boje sie że umnie Invisalign nie da rady a z drugiej strony nie chce zamkowego aparatu jeśli to nie może być estetyczny.
Sony85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-20, 19:07   #585
Sony85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Invisalign

Czy na ten wątek ktoś wogóle zagląda?
Zostawiam pytanie dla korzystających z Invisalign. Jak sie w tym ćwiczy? Np fitness, aereobic czy szybka jazda na rowerze. Ściągacie? Czytałam pare opini że wtedy przeszkadzają i cieżko się w nim oddycha. Czy to prawda?
Sony85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 05:46   #586
wiolcia9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Invisalign

Sony85

Mi nie przeszkadzają w żadnej aktywności (siłownia, basen, rower, bieganie). Nie zauważyłam też żeby gorzej mi się oddychalo, praktycznie ich nie czuje w buzi.
wiolcia9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:22   #587
ARNNN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Invisalign

Ja nie czułam się w gabinecie jak staruszka chociaż jestem starsza od Ciebie Sony85. Niestety nie mam żadnego zdjęcia poglądowego przed leczeniem. Miałam stłoczone zęby, górna jedynka szczególnie wystawała przed resztę. Teraz wygląda to mniej więcej jak na zdjęciu. Po leczeniu muszę jeszcze poprawić jedynki, gdyż w młodości je "ubiłam". Damdent wybrałam że względu na kompleksowość leczenia, tzn. dr Janusiewicz powiedziała, że nie ma sensu robić tylko górnego łuku (tak początkowo chciałam), tylko należy zrobić obydwa łuki: górny i dolny. W Dentalcare powiedziano mi, że wystarczą 4 miesiące i będę miała górny łuk Ok i jeśli chcę zrobić tylko górę to można tak zrobić. W Damdencie dowiedziałam się, że jeśli zrobię tylko górny łuk to za jakiś czas zęby mogą znów się przestawić, gdyż będą źle ustawione względem siebie. Nie chciałam ryzykować.

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2019-03-22 o 08:09 Powód: usuniecie zdjecia twarzy na prośbę autorki
ARNNN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 16:24   #588
ARNNN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Invisalign

Dodam jeszcze, że na zdjęciu jestem z aparatem 🙂
ARNNN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 17:11   #589
klaudiaaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Invisalign

Aktualnie jestem na 5 nakładce z 35. Pierwszy tydzień był najgorszy,nie mogłam się przyzwyczaic do ściągania,zakładania,piln owania czasu(a mam bardzo ograniczony),a teraz zapominam,ze w ogóle mam nakładki na zębach. Normalnie w nich ćwiczę,biegam,jeżdżę na rowerze lecz słyszałam o przypadkach gdzie np kilku osobom się „cofało” przy większym wysiłku.



Moja sytuacja tez jest dość ciężka,ponieważ mam sporo ubytków, przy 2 nakładce niestety wypadła mi koronka przy ściąganiu aparatu i musieli mi zrobić nowy plan leczenia. Ale póki co jakoś sprawnie to idzie,może nie widzę nie wiadomo jakich rezultatów (najpierw przesuwają się zeby tylnie), ale już tak się przyzwyczaiłam do tych nakładek,ze bez nich mi jakoś dziwnie 🤪

Ludzie w ogóle nie zauważają,ze mam coś na zębach. Także to tez duży plus.

Gumki nosze od początku leczenia, na początku mnie denerwowały,ale myśle,ze to kwestia przyzwyczajenia.

Zęby miałam wszystkie wyleczone przed wizyta u ortodonty,ale dodatkowo potrzebowałam usunięcia próchnicy z jednego zeba. Cały czas kontrolują stan tego zeba żeby przypadkiem nie było nawrotu próchnicy.



Dodaje zdjęcie,nie ma się czym chwalić,bo tak jak pisałam sytuacja jest ciężka,ale może to kogoś skłoni do wyboru Invisalign.



Ja ogólnie polecam 😉
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpeg E14B5F61-A301-4D11-9FBD-530E4A3575C9.jpeg (59,4 KB, 99 załadowań)
klaudiaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-03-21, 19:47   #590
Sony85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 18
Dot.: Invisalign

Dzieki za odpowiedzi.
Klaudiaaw mam podobny problem z trójką.
ARNNN chyba mamy dzieci w tej samej grupie jesli jestes z miejscowasci na B
Sony85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-21, 20:44   #591
ARNNN
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 10
Dot.: Invisalign

Tak jestem z miejscowości na B 🙂🙂🙂
ARNNN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:13   #592
Fiooolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Invisalign

Zrobiłam hybrydy 😎 Już nawet idzie mi to ściąganie poza jedną stroną :/ gumki też raz szybko założę a niekiedy męczę się parę minut. Dopiero tydzień. Dzisiaj mam nową nakładkę i jestem ciekawa czy znowu pierwsze dni będą trudniejsze.

Narazie minusem uważam ściąganie nakładek żeby coś zjeść. Często chodzę przez to głodna 😏
Fiooolka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 20:24   #593
wiolcia9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Invisalign

Fiooolka34

Mi nawet hybrydy nie dawały rady na dłuższą metę i musze utwardzac żelem 😆

Zazdroszczę zmieniania nakładek co tydzień, ja mam wizytę w poniedziałek i mam nadzieję, że będę mogła zmieniać chociaż co 10 dni, bo po tygodniu czuje, że wchodzą już dużo luźniej niż przez pierwsze 3 dni. Mnie jednak przy każdej nowej nakładce bolą niektóre zęby przy ściąganie i zakładaniu,oby Tobie to nie doskwieralo
wiolcia9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-22, 23:13   #594
klaudiaaw
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-09
Wiadomości: 12
Dot.: Invisalign

Tak jak kilka osób pisało wcześniej, ja mam wrażenie,ze odczuwam co 2 nakładkę. Przez 2 dni czuje większy ucisk,a później już z górki.



Dzisiaj miałam wizytę u higienistki,nie za bardzo miała co czyścić,ale wcale się nie dziwie,bo codziennie po kilka razy używam nici,szczoteczek międzyzębowych i irygatora 🤦🏼☠♀️ Czasami mam wrażenie,ze trochę przesadzam z tym doczyszczaniem szczelin,ale ciagle myśle o efekcie końcowym.



Jeśli chodzi o bycie głodna, na poczatku ciężko mi się było przestawić,bo tez lubiałam podjadać co jakiś czas. Jadłam tylko 3 razy dziennie. Teraz jednak częściej ściągam nakładki i jem 5 posiłków,lepiej się wtedy czuje. Nie ma sensu się głodzić,bo wtedy można się tylko zle nastawić do tych nakładek. Wszystko jest kwestia czasu a No i czasami charakteru 😊😉
klaudiaaw jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-23, 08:25   #595
Fiooolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Invisalign

A dlaczego wymieniasz nakładki co 10 dni ? Co mówi lekarz ?

Wiem że kiedys tak było ze co 2 tyg, po badaniach, udoskonaleniami można przyjąć co 7 dni. Mam 50 nakladek i dzięki temu będzie trwalo to rok a nie dluzej.

Też mnie bolą niektóre zęby przy ściąganiu. Takie dziwne uczucie ☺

Myję zęby po każdym jedzeniu, w restauracji w ubikacji ostatnio tłumaczyłam że to nie bulimia tylko noszę aparat 😉
Fiooolka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-25, 17:28   #596
wiolcia9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Invisalign

Fiooolka34

Zmieniam co 2 tygodnie, podobno z powodu dużego stloczenia zębów i tego, że ciężko wchodzą nowe zestawy. 😉
wiolcia9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-27, 20:39   #597
Fiooolka34
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 6
Dot.: Invisalign

Ja mam dużą wadę o czym nie miałam pojęcia bo mi tylko 1 ząb przeszkadzal a wyszło kilka innych historii dobrze że zmieniam co tydzień bo za długo by to trwało.

Ps kurde hybrydy nie dają radę 😌
Fiooolka34 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-03-28, 09:47   #598
wiolcia9393
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 22
Dot.: Invisalign

Widocznie tak w moim przypadku narazie będzie lepiej

Może rzeczywiście warto kupić te patyczki, które ktoś polecał wcześniej, ja utwardzilam paznokcie żelem bo hybryda nie dawała rady i noszę już 3 tygodnie, na razie bez strat w paznokciach więc polecam
wiolcia9393 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 01:13   #599
Daria_the_2nD
Raczkowanie
 
Avatar Daria_the_2nD
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 30
Dot.: Invisalign

Hej!
Trafiłam tu poszukując informacji o przebiegu leczenia invisalign, ponieważ sama właśnie zaczęłam leczenie tą metoDą. U mnie nie wchoDził w grę traDycyjny aparat ze wzglęDu na uczulenie na nikiel, więc system nakłaDek jest Dla mnie jeDyną naDzieją na piękny uśmiech.
Na pierwszej konsultacji byłam w połowie stycznia, później miałam wykonywane DoDatkowe zDjęcia rentgenowskie, ekstrakcję górnych czwórek i Dolnych sióDemek... Założenie aparatu nastąpiło 26 marca. Mam zaplanowane 54 naklaDki, które mam zmieniać co tyDzień. DoDatkowo poinformowano mnie o konieczności założenia tzw. wyciągów w późniejszym czasie leczenia. Ma ktoś takie cuDo? W jaki sposób się je montuje na zębach?
Póki co mija pierwszy tyDzień z aparatem i byłam z nim na saunie oraz na całonocnym ognisku, więc nie przeszkaDza w zwykłym życiu Nie seplenię, potrafie jeść z nakłaDkami, chociaż jeDnak pożywienie wchoDzi mięDzy zeby a aparat, więc bez sensu z nim jeść. W Dwóch miejscach lekko mnie Denerwuje i obciera, ale przyklejam tam wosk ortoDontyczny i jest wszystko ok
Daria_the_2nD jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-01, 14:42   #600
Narva
Rozeznanie
 
Avatar Narva
 
Zarejestrowany: 2017-07
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 650
Dot.: Invisalign

Cytat:
Napisane przez Daria_the_2nD Pokaż wiadomość
Hej!

Trafiłam tu poszukując informacji o przebiegu leczenia invisalign, ponieważ sama właśnie zaczęłam leczenie tą metoDą. U mnie nie wchoDził w grę traDycyjny aparat ze wzglęDu na uczulenie na nikiel, więc system nakłaDek jest Dla mnie jeDyną naDzieją na piękny uśmiech.

Na pierwszej konsultacji byłam w połowie stycznia, później miałam wykonywane DoDatkowe zDjęcia rentgenowskie, ekstrakcję górnych czwórek i Dolnych sióDemek... Założenie aparatu nastąpiło 26 marca. Mam zaplanowane 54 naklaDki, które mam zmieniać co tyDzień. DoDatkowo poinformowano mnie o konieczności założenia tzw. wyciągów w późniejszym czasie leczenia. Ma ktoś takie cuDo? W jaki sposób się je montuje na zębach?

Póki co mija pierwszy tyDzień z aparatem i byłam z nim na saunie oraz na całonocnym ognisku, więc nie przeszkaDza w zwykłym życiu Nie seplenię, potrafie jeść z nakłaDkami, chociaż jeDnak pożywienie wchoDzi mięDzy zeby a aparat, więc bez sensu z nim jeść. W Dwóch miejscach lekko mnie Denerwuje i obciera, ale przyklejam tam wosk ortoDontyczny i jest wszystko ok

Ortodonta powinien był Cię poinformować, że w nakładkach się nie je.


Wysłane z iPhone
Narva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-04-24 08:00:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:02.