Fitness i Si³ownia WARSZAWA :) - Strona 14 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubi± aktywno¶æ fizyczn± i chc± spaliæ zbêdne kalorie. Wejd¼, poznaj ¶wiat fitnessu i ró¿ne rodzaje aktywno¶ci fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2014-04-08, 07:27   #391
Nohemi
Wtajemniczenie
 
Avatar Nohemi
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z góry. :)
Wiadomo¶ci: 2 396
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

A mo¿e jest kto¶ z Woli?
__________________
Ninja bez opaski jest jak kot bez ogona.


Nohemi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-04-09, 18:33   #392
vanadis
Wtajemniczenie
 
Avatar vanadis
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 2 315
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Ja od tygodnia chodzê na fitness do klubu S4 w Centrum na Nowogrodzkiej. Mam OK system. Mo¿e która¶ zechce do mnie do³±czyæ ?
__________________
Zapuszcza³am i dba³am o w³osy
i zero efektów wiêc ju¿ nie dbam o nie
mo¿e warto siê chwilê zastanowiæ?

vanadis jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-05, 09:26   #393
malesloneczko22
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomo¶ci: 10
Dot.: Trener personalny- Warszawa

Ja te¿ niedawno mia³am podobny problem, niby wybór trenerów w samej tylko Wawie jest ogromny, ale wcale nie tak ³atwo znale¶æ kogo¶ kto swoj± pracê wykonuje z pasji a nie tylko dla pieniêdzy. Ja mia³am to szczê¶cie ¿e bardzo szybko uda³o mi sie trafiæ na Akademiê Promocji Zdrowia&Formy, gdzie dziewczyny bardzo szybko wybi³y mi z g³owy wszelkie niem±dre sposoby na dietê czy æwiczenia i poprowadzi³y niemal ¿e za r±czkê do takiego stanu jak jest dzi¶, czyli do 15kg mniej Pozdrówka laski
malesloneczko22 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-27, 11:34   #394
MrFit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Trener personalny- Warszawa

Ze swojej strony mogê zaproponowaæ najwy¿szej jako¶ci treningi personalne w Warszawie i okolicach oraz opiekê dietetyczn± ukierunkowan± na dowolny cel
xxx

Pozdrawiam serdecznie,
£ukasz

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-27 o 12:54 Powód: link
MrFit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-05-27, 12:00   #395
MrFit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Ja mogê z czystym sumieniem poleciæ sieæ klubów ZDROFIT - (bardzo dobry sprzêt, przyjemny klimat) nowo otwarty klub McFIT na nowym ¶wiecie (mega du¿a powierzchnia i nowy-super sprzêt)

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-05-27 o 12:53 Powód: link
MrFit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-17, 09:02   #396
little_princess_
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 30
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez Nohemi Poka¿ wiadomo¶æ
A mo¿e jest kto¶ z Woli?
Nohemi: ja urzêdujê na Woli w zdroficie. Mogê polecic z czystym sumieniem, 2 dni chodzê na zorganizowane zajêcia a potem czasem wskakuje na silownie ale to zalezy od tego na co tak naprawdê mam ochote bo mieszam zajêcia jak szalona muszê cie tylko ostrzec, to uzaleznia!!Ja akurat mam takiego farta, ze mieszkam obok ronda onz, wiêc wskakuje sobie w 10tke i rach ciahc jestem na miejscu. Jakbys miala problemy z trafieniem albo z mobilizacja to daj znac mozemy sie wspolnie motywowac
little_princess_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-18, 16:43   #397
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 815
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Wiecie jak w Zdroficie wygl±da przychodzenie z Mulisportem? Bo widzê na stronie, ¿e na zajêcia siê zapisuje jak siê ma normalny karnet.
malgo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Najlepsze Promocje i Wyprzeda¿e

REKLAMA
Stary 2014-06-19, 08:02   #398
MrFit
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomo¶ci: 5
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

W ca³ym zdroficie obowi±zuje Multisport
MrFit jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-19, 12:28   #399
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 815
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez MrFit Poka¿ wiadomo¶æ
W ca³ym zdroficie obowi±zuje Multisport
Nie zapyta³am czy obowi±zuje tylko na jakich zasadach. Ka¿dy klub jakie¶ ma, typu kolejno¶æ wej¶æ, mo¿liwo¶æ zapisów itd. Zreszt± w jednym klubie jest tyle chêtnych ¿e bez zapisu siê nie wejdzie w innych mo¿na przychodziæ w ciemno
malgo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-21, 10:32   #400
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomo¶ci: 5 468
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Dziewczyny a macie jakie¶ opinie o Pure Jatomi na Targówku ?
pingwinek=] jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-21, 12:16   #401
malgo_
Rozeznanie
 
Avatar malgo_
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomo¶ci: 815
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez pingwinek=] Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny a macie jakie¶ opinie o Pure Jatomi na Targówku ?
ja bym ci radzi³a unikaæ pure jak mo¿esz. W razie jak by¶ potrzebowa³a zerwaæ umowê to czekaj± ciê du¿e kary, nawet wstrzymanie karty ³±czy sie z op³atami. Dla mnie to ¿enuj±ce i gra nie warta ¶wieczki
malgo_ jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-21, 12:35   #402
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomo¶ci: 5 468
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez malgo_ Poka¿ wiadomo¶æ
ja bym ci radzi³a unikaæ pure jak mo¿esz. W razie jak by¶ potrzebowa³a zerwaæ umowê to czekaj± ciê du¿e kary, nawet wstrzymanie karty ³±czy sie z op³atami. Dla mnie to ¿enuj±ce i gra nie warta ¶wieczki
Hmm a na czym te kary polegaj±?

Wg regulaminu jesli zrezygnuje przed uplywem 12 mc czlonkostwa np w 6 miesiacu to musze zaplacic im 40% za te kolejne 6 mc. Jesli w 7 to musze 40% za 5 mc itd.

A jesli po 12 mc zrezygnujê to mam miesiac wypowiedzenia i place tylko za ten jeden kolejny mc.

No chyba ze zle zrozumialam regulamin :P

Szczerze mowiac bardzo mi zalezy na dobrej dla mnie lokalizacji klubu, bo mieszkam na Bia³o³êce wiec wszedzie mam tak naprawde daleko, a Pure jest stosunkowo blisko, poza tym codziennie jezdze autobusem który ma przystanek przy danym CH w którem jest ten Pure.

Myslalam jeszcze nad Gravitanem, ale cena jest powalajaca... Mo¿e kiedys. Ale tam z kolei chyba jest tak ze placisz nizszy abonament, a potem jesli rezygnujesz to musisz zaplacic roznice miedzy karnetem promocyjnym a normalnym za ten twoj okres uczestnictwa w klubie. Czyli np chodzisz do klubu przez 6 mc a potem rezygnujesz to musisz zaplacic 6x80(roznica w karnecie)=480 :O to jaki¶ hardcore dla mnie :P

Edytowane przez pingwinek=]
Czas edycji: 2014-06-21 o 15:07
pingwinek=] jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-06-27, 07:49   #403
an_ulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Ja mam karnet w Pure Sadyba. Ostatnio cos dawno jednak nie by³am (teraz bo choruje, a wczesniej zmiana godzin pracy mi zaburzy³a pseudo rutyne cwiczen) no i chcia³abym z 5 kg zrzuciæ, i mocno poprawic forme. W sumie jesli nie ide na konkretne zajêcia to przyznam nie znam wiekszo¶ci urz±dzeñ i stosuje te na nogi (z ciêzarkami, na uda, i rowerek, steper itp), i bie¿nia czasem. Jak sie uda to korzystam z zajêc step lub zumba, fit ball (choc tu w godzinach gdy najwiecej osób czasem ciezko o pi³ke), czy zdrowy kregos³up albo yoga.
No ale najwazniejsze to jakas regularnosc, a do tego pomoglo by towarzystwo. Pure w Sadybie bywa t³oczny i jak sie jest samej to nie chce mi sie stac nad kims czekajac na dany przyrz±d, czy ¿eby ktos inny tak nade mn± sta³ i wtedy cwicze dosc chaotycznie.

Czy ktos bywa w Pure w Sadybie? Na zajecia czy tylko samodzielne cwiczenia?
an_ulla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-02, 09:38   #404
netkak87
Raczkowanie
 
Avatar netkak87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez an_ulla Poka¿ wiadomo¶æ
Ja mam karnet w Pure Sadyba. Ostatnio cos dawno jednak nie by³am (teraz bo choruje, a wczesniej zmiana godzin pracy mi zaburzy³a pseudo rutyne cwiczen) no i chcia³abym z 5 kg zrzuciæ, i mocno poprawic forme. W sumie jesli nie ide na konkretne zajêcia to przyznam nie znam wiekszo¶ci urz±dzeñ i stosuje te na nogi (z ciêzarkami, na uda, i rowerek, steper itp), i bie¿nia czasem. Jak sie uda to korzystam z zajêc step lub zumba, fit ball (choc tu w godzinach gdy najwiecej osób czasem ciezko o pi³ke), czy zdrowy kregos³up albo yoga.
No ale najwazniejsze to jakas regularnosc, a do tego pomoglo by towarzystwo. Pure w Sadybie bywa t³oczny i jak sie jest samej to nie chce mi sie stac nad kims czekajac na dany przyrz±d, czy ¿eby ktos inny tak nade mn± sta³ i wtedy cwicze dosc chaotycznie.

Czy ktos bywa w Pure w Sadybie? Na zajecia czy tylko samodzielne cwiczenia?
Hej
ja chodze do Sadyby ale mam podobny problem potrzebuje kogos zeby nade mna sta³.teraz przez chwile nie chodzilam bo mialam mala kontuzje kostki oraz duzo nauki.od przyszlego tygodnia wracam i w planach mam silownie plus zajecia
netkak87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-08, 06:34   #405
an_ulla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomo¶ci: 7
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

To mo¿e siê pomobilizujemy razem Tylko ja jeszcze walczê z zapaleniem ucha wiêc dopiero pewnie przysz³y tydzieñ.
an_ulla jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-08, 08:02   #406
netkak87
Raczkowanie
 
Avatar netkak87
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomo¶ci: 79
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Okej,mi tez od poniedzia³ku pasuje bo ten tydzien mam jeszcze urwanie g³owy.napisz jak cos na priv jakie godziny Ci odpowiadaja i jakie moze zajecia
netkak87 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-08, 14:37   #407
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5
Konto usuniête
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomo¶ci: 3 395
BASEN - Warszawa

Dziewczyny gdzie p³ywacie?
Teraz jest tak gor±co, ja mam chwilê wolnego czasu i zastanawia³am siê gdzie najlepiej siê popluskaæ/poæwiczyæ?
Z jakich basenów korzystacie i jak je oceniacie?

Przyznam, ¿e zachêci³a mnie rozpiska: http://warszawa.gazeta.pl/warszawa/1...html#LokWawTxt
Pomy¶la³am o Powsinie jako, ¿e wydaje siê stosunkowo tanio i mog³abym przy okazji wybraæ siê na rowerow± przeja¿d¿kê. Do poæwiczenia zastanawia³am siê nad Inflanck±.
bb410bd1fbb42d2edea92b1ada01ce79bf3cfb02_603add0278cd5 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-08, 20:16   #408
Honestly
Przyczajenie
 
Avatar Honestly
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomo¶ci: 8
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Hej Dziewczyny
Mo¿e tutaj znajdê jak±¶ kompankê na fitness na Mokotowie? Najbardziej chyba jestem za Fitness Parkiem, ale nigdy nie by³am, wiêc nie wiem. Po prostu mam kartê multisport i tam j± honoruj±.
Samej ciê¿ko mi siê zebraæ, a jak ju¿ siê umówiê, to spróbujê dotrzymaæ s³owa Mój cellulit na udach i oponka na brzuchu coraz bardziej mnie denerwuj±.

To jak?
Honestly jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-07-09, 10:49   #409
hejYou
Zakorzenienie
 
Avatar hejYou
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 11 005
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

A czy która¶ was chodzi³a do energy fitness na saskiej ?
__________________
¦wiat jest ma³y. Ostatecznie wszyscy kiedy¶ spotkamy siê w ³ó¿ku.
hejYou jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c

Okazje i pomys³y na prezent

REKLAMA
Stary 2014-08-19, 07:20   #410
pattiDe
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 39
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez malgo_ Poka¿ wiadomo¶æ
Nie zapyta³am czy obowi±zuje tylko na jakich zasadach. Ka¿dy klub jakie¶ ma, typu kolejno¶æ wej¶æ, mo¿liwo¶æ zapisów itd. Zreszt± w jednym klubie jest tyle chêtnych ¿e bez zapisu siê nie wejdzie w innych mo¿na przychodziæ w ciemno

No w³a¶nie te¿ jestem ciekawa, to ¿e Multisport w Zdroficie obowi±zuje to i ja wiem, ale na jakich zasadach, kto¶ wie?
pattiDe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-25, 21:32   #411
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez pattiDe Poka¿ wiadomo¶æ
No w³a¶nie te¿ jestem ciekawa, to ¿e Multisport w Zdroficie obowi±zuje to i ja wiem, ale na jakich zasadach, kto¶ wie?
Jak idziesz pierwszy raz do zdrofitu to zak³adaj± ci konto i potem za jego pomoc± siê logujesz na stronê i zapisujesz na zajêcia i w zdroficie generalnie warto siê zapisywaæ ale nie dlatego ¿e zabraknie miejsc (bo to zdarza siê bardzo rzadko) ale dlatego ¿e du¿o osób przychodzi bez zapisywania a niestety maj± tak± politykê ¿e poni¿ej 5 zapisów zajêcia siê nie odbywaj±. W kwestii multisporta - nie obowi±zuj± ¿adne limity ani czasowe ani w ilo¶ci zajêæ, nie ma dop³at (wyj±tek to zdrofit na Bukowiñskiej, tam w tygodniu dop³aca siê pi±taka).

Jakby jeszcze jakie¶ pytania to chêtnie odpowiem chocia¿ porzuci³am ten klub dla innego z bardziej ró¿norodnymi zajêciami.
olkamnyp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-27, 14:27   #412
NickBack
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 488
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

A chodzi³a/chodzi która¶ z Was do Gravitana na Targówku? Jakie¶ opinie?
NickBack jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-29, 13:08   #413
pattiDe
BAN sta³y
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomo¶ci: 39
Unhappy Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez olkamnyp Poka¿ wiadomo¶æ
Jak idziesz pierwszy raz do zdrofitu to zak³adaj± ci konto i potem za jego pomoc± siê logujesz na stronê i zapisujesz na zajêcia i w zdroficie generalnie warto siê zapisywaæ ale nie dlatego ¿e zabraknie miejsc (bo to zdarza siê bardzo rzadko) ale dlatego ¿e du¿o osób przychodzi bez zapisywania a niestety maj± tak± politykê ¿e poni¿ej 5 zapisów zajêcia siê nie odbywaj±. W kwestii multisporta - nie obowi±zuj± ¿adne limity ani czasowe ani w ilo¶ci zajêæ, nie ma dop³at (wyj±tek to zdrofit na Bukowiñskiej, tam w tygodniu dop³aca siê pi±taka).

Jakby jeszcze jakie¶ pytania to chêtnie odpowiem chocia¿ porzuci³am ten klub dla innego z bardziej ró¿norodnymi zajêciami.

Super. Dziêki za odpowied¼ A na co najczê¶ciej chodzi³a¶ i co u nich polecasz?
pattiDe jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-29, 18:34   #414
megie
Zadomowienie
 
Avatar megie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomo¶ci: 1 830
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Dziewczyny , a czy która¶ z Was chodzi³a/ chodzi do Calypso Focus ?
__________________
K.
megie jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-29, 19:05   #415
pingwinek=]
Zakorzenienie
 
Avatar pingwinek=]
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wawalove
Wiadomo¶ci: 5 468
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez megie Poka¿ wiadomo¶æ
Dziewczyny , a czy która¶ z Was chodzi³a/ chodzi do Calypso Focus ?
Pod³±czam siê do pytania, chcia³abym siê tam zapisaæ w po³owie wrze¶nia
pingwinek=] jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-30, 13:05   #416
pulp fiction
Zadomowienie
 
Avatar pulp fiction
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomo¶ci: 1 099
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

calypso wola park - co s±dzicie? zwlaszcza jesli chodzi o trenerów i ich podej¶cie do uk³adania na przyk³ad indywidualnych planów treningowych i pokazywania sprzêtu itp
__________________
Zostaje ci wzruszenie ramionami - pami±tkowy gest po tym, ¿e umieli¶my lataæ.

æwiczê
dbam o w³osy
zdrowo siê od¿ywiam
pulp fiction jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-31, 08:19   #417
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Cytat:
Napisane przez pattiDe Poka¿ wiadomo¶æ
Super. Dziêki za odpowied¼ A na co najczê¶ciej chodzi³a¶ i co u nich polecasz?
Chodzi³am w zasadzie na wszystkie dostêpne zajêcia. Od ABT, TBC pocz±wszy przez step, zumbê, rowery, sztangi, a¿ na cross treningu i pilatesie skoñczywszy. Generalnie je¿eli chodzi o zajêcia grupowe najwy¿szy poziom jest na Bukowiñskiej i Stegnach. Na Woli i Goc³awiu raczej s³abiej (a mo¿e akurat tak trafi³am). Na Woli polecam za to crossa bo maj± ca³kiem niez³± salkê do tego typu æwiczeñ no i generalnie poziom jest te¿ przyzwoity. Je¿eli chodzi o si³owniê to zdecydowanie ta na Mokotowie jest najmniejsza i najgorzej wyposa¿ona, ale zwykle nie ma w niej t³umów wiêc bez problemu mo¿na poæwiczyæ. W pozosta³ych klubach tej sieci nie by³am wiêc nie jestem w stanie siê wypowiedzieæ ale zale¿y na kogo siê trafi. Nie ma regu³y ¿e s± tylko fajne zajêcia i dobre instruktorki. W zdroficie jest wielu dobrych instruktorów i kilku takich sobie. Ale to ka¿dy musi indywidualnie oceniæ. A w kwestii polecenia nie potrafiê siê wypowiedzieæ. Ka¿dy ma swoje ulubione zajêcia. Ja aktualnie poza Stepem (którego w zdroficie praktycznie nie ma) i sztangami prawie nie chodzê ju¿ na ¿adne inne zajêcia.
Apropos zna mo¿e która¶ z was klub w Warszawie w którym s± zajêcia ze stepu na zaawansowanym poziomie?

Edytowane przez olkamnyp
Czas edycji: 2014-08-31 o 08:27
olkamnyp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-08-31, 17:49   #418
kobieta_wamp
Wtajemniczenie
 
Avatar kobieta_wamp
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomo¶ci: 2 184
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Kto¶ chêtny na si³ke do Mcfit Nowy ¦wiat? Plauje zacz±æ od wrze¶nia, ale nigdy nie chodzi³am na silke i nie bardzo wiem czego moge sie spodziewac?
__________________
"Sarkazm to ostatnia deska ratunku dla osób o upo¶ledzonej wyobra¼ni"

Edytowane przez kobieta_wamp
Czas edycji: 2014-08-31 o 17:51
kobieta_wamp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-04, 15:31   #419
ferryboat
Zadomowienie
 
Avatar ferryboat
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomo¶ci: 1 378
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Hej! Mam jeszcze jedno pytanie odno¶nie Zdrofitu. Interesuje mnie karnet studencki. Czy je¿eli np. chcê wykupiæ karnet OPEN to p³acê prócz 99z³ dodatkowo 50z³ za aktywacjê? Czy to tylko w przypadku wykupienia jakiego¶ innego.. Pogubi³am siê w tym wszystkim.
__________________
Change your thoughts and you will change the world.
ferryboat jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2014-09-10, 12:51   #420
olkamnyp
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomo¶ci: 43
Dot.: Fitness i Si³ownia WARSZAWA :)

Z tego co mi wiadomo z op³aty startowej (cz³onkowskiej) s± zwolnieni wszyscy kupuj±cy karnety d³ugookresowe (podpisuj±cy umowê) a pozostali musz± zap³aciæ normalnie. W sensie jak chcesz kupiæ karnet tylko na miesi±c to musisz zap³aciæ. Wszêdzie tak robi± bo karnety miesiêczne siê klubowi ¶rednio op³acaj±.
olkamnyp jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2019-06-22 20:02:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:00.