Pielęgnacja po eksfoliacji PILNE!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-11, 06:49   #1
malote
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8

Pielęgnacja po eksfoliacji PILNE!!!


Witam wszystkie kobietki!!

Mam BARDZO ważne pytanie. Trzy dni temu byłam na zabiegu kwasami.No i oczywiscie skóra teraz jest czerwona, sucha i łuszczy się. Pytanie moje: jak mam ją pielęngnować teraz i jakich kosmetyków używać aby doprowadzić skórę do wymarzonego stanu, do takiego stanu aby pokazać się ludziom Bardzo proszę o poradę bo teraz czuję sie okropnie po tym zabiegu. Uczucie jakie temu towarzyszy to coś okropnego. Jeszcze raz bardzo prosze o poradę !!!!!1
malote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:38   #2
Justy
Zakorzenienie
 
Avatar Justy
 
Zarejestrowany: 2002-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 763
Dot.: Pielęgnacja po eksfoliacji PILNE!!!

jak pielęgnować? to powinna ci powiedzieć osoba przeprowadzajaca złuszczanie.
ogólnie kremy gojące (zależy od cery,np. bepanthen krem, a-derma) i krem z dobrym filtrem.
Justy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 08:57   #3
malote
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 8
Dot.: Pielęgnacja po eksfoliacji PILNE!!!

ja o tym doskonale wiem,ze powinna mi powiedzieć. Mam zamiar własnie do niej zadzwonic i dowiedziec sie ale najpierw chcialam zasiegnac rady na mym ulubionym forum Dziekuje za informacje.
malote jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-11, 19:26   #4
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Pielęgnacja po eksfoliacji PILNE!!!

Cytat:
Napisane przez malote
Witam wszystkie kobietki!!

Mam BARDZO ważne pytanie. Trzy dni temu byłam na zabiegu kwasami.No i oczywiscie skóra teraz jest czerwona, sucha i łuszczy się. Pytanie moje: jak mam ją pielęngnować teraz i jakich kosmetyków używać aby doprowadzić skórę do wymarzonego stanu, do takiego stanu aby pokazać się ludziom Bardzo proszę o poradę bo teraz czuję sie okropnie po tym zabiegu. Uczucie jakie temu towarzyszy to coś okropnego. Jeszcze raz bardzo prosze o poradę !!!!!1
Hmm, kosmetyczka przede wszystkim przed tym zabiegiem powinna dac ci kosmetyk (kremz kwasami aha) przygotowujacy twoja skore do zabiegu - skora musi sie przyzwyczaic. Szkoda ze cie nie poinformowala co robic dalej musisz uzywac koniecznie kremow do twarzy z wyskoim filtrem przeciwslonecznycm (ok.30) i poprostu ja nawilzac. BRON BOZE nie mozesz sie opalac ani na solarium ani na sloncu, gdyz moga powstac plamy posloneczne - po to jest ten krem z filtrem. W 3 dni po zabiegu skora wyglada najladniej, natmiast 4 dni po zabiegu najgorzej, bo skora zaczyna sie luszczyc niestety. Domyslam sie ze to okrpone uczucie. Przyszykuj sie tez na to, ze po ok.tygodniu od zabiegu mozesz miec "maly wysyp" pryszczy, ale nie panikuj, w ten sposob twoja skora sie oczyszcza taka poprostu kolej rzeczy, niestety trzeba czasem pocierpiec aby byc pieknym
pozdrawiam
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:03.