Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-02-23, 17:11   #1
Magnolia2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4

Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!


Kochane forumowiczki! Jestem na Wizażu od bardzo niedawna, chociaż odwiedzam często różne fora, konto założyłam kilka dni temu, ponieważ bardzo potrzebuję Waszej rady. Nie wiem co zrobić ze swoimi włosami, mam już dosyć swojej fryzury ;( Potrzebuję jakiejś zmiany. Chciałabym pomalować włosy na jakiś fajny kolor, myślałam o blondzie. Jaki odcień wybrać??? Mój naturalny kolor to ciemny, mysi blond, szary i smutny. Doradźcie mi też jakąś fryzurę, ostatnio zapuściłam trochę włosy, nosze je zawsze upięte w kucyk, bo rozpuszczone brzydko się układają. Są przyklepane na czubku głowy, nie mają objętości, natomiast końcówki się puszą. Bardzo proszę Was o radę, bo naprawdę nie wiem co ze sobą zrobić!!! Dołączam swoje aktualne zdjęcia bez makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg SAM_2356.jpg (74,2 KB, 375 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2357.jpg (89,1 KB, 187 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg SAM_2372.jpg (82,8 KB, 214 załadowań)
Magnolia2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 17:34   #2
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Na zdjęciach kolor w ogóle nie wygląda na mysi, a na śliczny złoty blond Jestem identycznego typu urody, kombinowałam kiedyś z różnymi farbami (przestrzegam przed głupim pomysłem, aby farbować się na brąz - wyglądałam strasznie ). Ostatecznie doszłam do wniosku, że naturalny jest najlepszy! Bardzo ładnie wyglądasz w rozpuszczonych włosach. Jak dbasz o włosy? Wyglądają na zadbane i zdrowe, ale skoro się puszą możesz zainteresować się olejowaniem itp, zajrzyj na forum fryzjerskie tu na wizażu i poczytaj o pielęgnacji
Nie mam niestety dla Ciebie konkretnej rady, bo szkoda byłoby mi farbować taki ładny blond i na Twoim miejscu zapuszczalabym włosy przynajmniej do łopatek. Chyba że wolisz krótsze fryzurki, to może jakiś fajny, "nowoczesny: bob? Grzywkę raczej zapuściłabym na trochę dluższą na bok. Ta jest okej, ale tak dla odmiany Odrobina makijażu i będzie super.
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 18:37   #3
Holly85
Zadomowienie
 
Avatar Holly85
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1 348
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

najpierw zrób dobre zdjęcia, bo te są całe zabiarwione na różowo. zdjecie musi byc w dziennym swietle jak sie da to w roznym typie oswietlenia.
jak dla mnie to twoj kolor to rzadkość, wiele dziewczyn musi sie farbowac zeby taki mieć, nie widze szarego smutnego koloru tylko jasny blond.
typ urody najprawdopodobniej jasne lato, ale to mozna ocenic na podstawie lepszych zdjec.
Holly85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:00   #4
Magnolia2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Dziewczyny dziękuje bardzo za rady
Kissable muszę przyznać, że też kiedyś eksperymentowałam z brązem na mojej głowie i też nie wyglądało to dobrze;( Jeżeli chodzi o dbanie, to nie stosuje nic szczególnego. Od czasu do czasu aplikuje na moje włosy olejek arganowy, a po myciu zawsze nakładam odżywkę do spłukiwania. Nie stosuje konkretnych marek, zazwyczaj wybieram te, na które jest akurat promocja w rossmanie Często prostuje włosy i na pewno dlatego końcówki się puszą i rozdwajają.
Na tych zdjęciach, które dodałam widać jeszcze pozostałości po ostatnich pasemkach, naturalny kolor jest głównie na grzywce. Patrząc na siebie w lusterku wydaje mi się, że wyglądam w nim jakoś mało promiennie. Myślałam, żeby pomalować włosy na jakiś jaśniejszy blond, jak np. Joanna Koroniewska, co myślicie??? Bo naprawdę nie czuję się dobrze w swoim naturalnym kolorze;(
Magnolia2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 20:18   #5
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Faktycznie, grzywkę masz ciemniejszą, taki kolor jak masz na końcach na pewno byłby ok Myślę, że spokojnie możesz zafarbować jakimś takim piaskowym, naturalnym blondem, by rozświetlić włosy o 2-3 tony. Ważne, aby nie wpadał w żółty. Kolor Joanny jest bardzo ładny, chociaż nie wiem czy chwyci Ci farba tak mocno bez rozjaśniania. U mnie swego czasu sprawdzały się właśnie takie beżowe blondy Wracam do naturalek, bo jednak farbowanie niszczy włosy i czekam na słoneczko, aby mi włosy się same rozjaśniły

W miarę możliwości ogranicz prostowanie, bo to zapewne przyczyna puszenia się. Najlepiej podcinać włosy na prosto, bez cieniowania, to się nie wywijają i prostownica jest zbędna Polecam jeszcze raz forum fryzjerskie, rady włosomaniaczek odnośnie pielęgnacji są naprawdę skuteczne i niedrogie
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-23, 22:00   #6
Magnolia2013
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 4
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Dodaję jeszcze jedną fotkę, abyście lepiej zobaczyły ten mój naturalny kolor. Tamte zdjęcia są rzeczywiście niewyraźne.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg ja.jpg (24,2 KB, 270 załadowań)
Magnolia2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-24, 00:38   #7
kissable
Rozeznanie
 
Avatar kissable
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 585
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

hmm zupełnie inaczej tutaj, przynajmniej na moim monitorze :P Teraz moje poprzednie rady chyba nie bardzo pasują, ale sugerowałam się tamtymi fotkami. Patrząc z kolei na tą, bardziej pasuje wg mnie jakiś karmel ale nie chcę już Ci mieszać, może wypowiedzą się wkrótce inne wizażanki
kissable jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-02-24, 21:55   #8
joannaabram
Raczkowanie
 
Avatar joannaabram
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 188
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Pozostałabym na poziomie blondu, ale ciemnego, z ciepłą nutą - karnacja będzie wydawać się bardziej brzoskwiniowa.
__________________
Zapraszam na bloga - o makijażach, metamorfozach, i nie tylko
joannaabram jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 01:07   #9
shella23
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: Lębork
Wiadomości: 16
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Hejka. Masz śliczną buźkę i oczka bym rozjaśniła ten blond taki bardziej złotawy podkreśli Twoje niebieskie oczka i rozjaśni twarzyczkę masz wysokie czoło więc grzywka jak najbardziej widzę Ciebie w lekkich loczkach ) jesteś śliczną kobietą
shella23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-26, 06:53   #10
Simia
Rozeznanie
 
Avatar Simia
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Kraina mlekiem i miodem płynąca
Wiadomości: 950
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Mi się też wydaję, żeby rozjaśnić lub ewentualnie pofarbować jakimś jasnym blondem, wtedy włosy będą wyglądać żywiej i ładniej. Zmieniłabym troszkę fryzurę w tym grzywkę. Rób sobie domowe maski na włosy z żółtkiem, a na pewno będą wyglądać dużo lepiej
__________________
. . .
Simia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-27, 13:17   #11
modna123
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 50
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

ja chyba bym kombinowała z wycieniowaniem włosów od przodu... żeby pazurkami wchodziły na twarz
modna123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-01, 00:42   #12
MissSeptaria
Raczkowanie
 
Avatar MissSeptaria
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 101
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

przepraszam że odejdę od tematu ale podkreślaj proszę brwi;] dużo to zmieni;]
__________________
Zapraszam na mojego bloga o potrzebach umysłu, duszy i ciała;]

http://missseptaria.blogspot.com/

a tam między innymi: makijaże, opisy kosmetyków, dokładne zdjęcia produktów i stosowanych pędzli, makijaże krok po kroku oraz wiele innych
MissSeptaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-01, 08:57   #13
betty0502
Wtajemniczenie
 
Avatar betty0502
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 2 864
GG do betty0502
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Witaj,
zdecydowanie postawiłabym na blond, bardzo ładnie Ci w tym kolorze, w zasadzie nic bym nie zmieniała. Fryzura i kolor dobrze dobrane, może jedynie poszalałabym z fryzurą, fale/loki? aby włosy nie były oklapnięte, o czym wspominasz.

Co do wypowiedzi poprzedniczki, odnośnie brwi - zgadzam się
betty0502 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-03, 12:23   #14
Beauty007
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 2
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

Julka, zaszalej i może przemyśl, którąś z tych fryzur?? Załączam kilka propozycji. Zawsze też możesz zmienić kolorek;-)) Pozdrawiam..do dzieła...!!!...i ZAPRASZAM;-)) Basia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg cudny kolorek.jpg (51,1 KB, 6 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg cudny makijaż.jpg (41,6 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 2_1.jpg (35,4 KB, 7 załadowań)
Beauty007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-04, 10:31   #15
ewa_r
Raczkowanie
 
Avatar ewa_r
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 91
Dot.: Co z moim wyglądem??? Pomóżcie!!!

bardzo podoba mi się Twój kolor włosów i ogólnie typ urody - bardzo ładnie wyglądasz bez makijażu (piękna cera!)
ja bym na Twoim miejscu lekko rozjaśniła pojedyncze pasma włosów, tak jakby rozjaśniło je słońce najlepiej u fryzjera!!! Chodzi mi o coś takiego:
bala.jpgbalayage_with_words_3.jpgsun-kiss-balejaż.jpg
__________________
K O K O S H K A . P L
dom + wystrój wnętrz + dekoracje + inspiracje + DIY
ewa_r jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:04.