Jesienne odchudzanie :) - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-07, 15:36   #121
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Witaj opowiedz co robiłaś że tak pięknie schudłaś :-D i co to była za kontuzja, co się stało?
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 15:58   #122
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Witaj opowiedz co robiłaś że tak pięknie schudłaś :-D i co to była za kontuzja, co się stało?
Ja wiem czy tak pięknie... długo niejeden by powiedział, ale zadnych złotych zasad nie mam: zaczęłam jeść regularnie (najpierw 4, później 5 posiłków dziennie) no i ruch 5 razy w tygodniu coś robiłam...
Biegałam po polnych drogach i pewnie źle stanęłam sobie, a odpuściłam... Noga mnie bolała albo pobolewała, a ja zaślepiona odchudzaniem dalej biegałam i się okazało, że mam ścięgno naderwane w kostce i tak później gips, bezruch i waga powoli wraca

Ale zważę się tak dopiero za tydzień może żeby wiedzieć na czym stoję i od jakiej wagi wracam na dobrą drogę

Czytałam Wasze historie i dodam, że ja nigdy nie byłam szczupła, a zawsze otyła. Mam 22 lata, a w 4. klasie szkoły podstawowej ważyłam 57 kg to sobie wyobrazić możecie, jak zdawałam maturę 83 kg... Więc nawet nie wiem jak to jest być szczupła... ale się dowiem

Ale z Tego co wyczytałam to Ty też schudłaś?
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 17:33   #123
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Witaj, Madziulek 😘

Ja jestem u rodziców przez tydzień i powiem Wam, że to dietetyczny dramat... Ciągle goście, ciasta, "polskie" obiady... Staram się jak mogę ograniczać, choćby ilościowo, ale moja mama i babcia są pod tym względem dość... Trudne. "no jak to, dokładki nie chcesz? Nie smakuje Ci moja zapiekanka?", "szarlotkę Twoją ulubioną upiekłam, specjalnie dla Ciebie" itd. Modlę się, żebym chociaż utrzymała to 70kg, które udało mi się osiągnąć do tej pory. Nie łudzę się, że coś w tych warunkach zrzucę, ale żeby chociaż nie przytyć!
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 17:36   #124
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Witaj, Madziulek 😘

Ja jestem u rodziców przez tydzień i powiem Wam, że to dietetyczny dramat... Ciągle goście, ciasta, "polskie" obiady... Staram się jak mogę ograniczać, choćby ilościowo, ale moja mama i babcia są pod tym względem dość... Trudne. "no jak to, dokładki nie chcesz? Nie smakuje Ci moja zapiekanka?", "szarlotkę Twoją ulubioną upiekłam, specjalnie dla Ciebie" itd. Modlę się, żebym chociaż utrzymała to 70kg, które udało mi się osiągnąć do tej pory. Nie łudzę się, że coś w tych warunkach zrzucę, ale żeby chociaż nie przytyć!

Nie przejmuj się cyferkami, zważ się nie od razu po powrocie a za tydzień Daj sobie czas na "wyczyszczenie się"
Wracasz i działamy Mam nadzieję, że mnie przygarniecie do swojego walecznego zespołu
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:31   #125
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Nie przejmuj się cyferkami, zważ się nie od razu po powrocie a za tydzień Daj sobie czas na "wyczyszczenie się"
Wracasz i działamy Mam nadzieję, że mnie przygarniecie do swojego walecznego zespołu


już jesteś przygarnięta

No, zrzuciłam już te 4kg i dość mnie to cieszy, nie chcę teraz tego zaprzepaścić...

W przyszly pon mam kolejny egzamin, już nie mogę spać ze strachu :boisie: mam nadzieję, że nie zacznę zajadać stresu, jak mi się w przeszłości zdarzało DZIEWCZYNY PILNUJCIE MNIE
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 21:48   #126
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
W przyszly pon mam kolejny egzamin, już nie mogę spać ze strachu :boisie: mam nadzieję, że nie zacznę zajadać stresu, jak mi się w przeszłości zdarzało DZIEWCZYNY PILNUJCIE MNIE
Nie zaprzepaścisz, bo od jednego większego obiadu się nie tyje, ani od jednego kawałka ulubionej szarlotki raz w tygodniu

Co za egzaminy masz? Będzie dobrze
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-07, 22:06   #127
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Nie zaprzepaścisz, bo od jednego większego obiadu się nie tyje, ani od jednego kawałka ulubionej szarlotki raz w tygodniu

Co za egzaminy masz? Będzie dobrze


chemię organiczną. i jestem przerażona...

Niestety, nie jestem z tych, które tyją ze stresu :P
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-07, 22:13   #128
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
chemię organiczną. i jestem przerażona...

Niestety, nie jestem z tych, które tyją ze stresu :P
Nooo też bym była przerażona

Niestety? Ty się ciesz raczej, a nie ubolewaj
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 07:56   #129
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

no to zaczynamy

działamy kochane wizażanki!

ja miałam grzechy: pizz, McDonald no co poradzę..
ale absolutnie koniec, wracam do was i ćwiczymy - już się lepiej czuję więc będe działaś
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 08:52   #130
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cześć dziewczyny!

No działamy działamy i się nie łamiemy
Gdzie Wy jesteście? Gdzie entuzjazm? Mój się udziela

Wczorajszy dzień się nie liczy Liczy się to co jest tu i teraz
Ja chce do Sylwestra wytrwać bez słodyczy... sklepowych Bo przy niedzieli czy zachciance planuje coś zrobić sobie dla siebie zdrowo słodkiego, a wiem że jest mnóstwo pysznych rzeczy!

Trzymajcie za mnie kciuki!
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 09:17   #131
Vault101
Raczkowanie
 
Avatar Vault101
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 165
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Witaj, Madziulek 😘

Ja jestem u rodziców przez tydzień i powiem Wam, że to dietetyczny dramat... Ciągle goście, ciasta, "polskie" obiady... Staram się jak mogę ograniczać, choćby ilościowo, ale moja mama i babcia są pod tym względem dość... Trudne. "no jak to, dokładki nie chcesz? Nie smakuje Ci moja zapiekanka?", "szarlotkę Twoją ulubioną upiekłam, specjalnie dla Ciebie" itd. Modlę się, żebym chociaż utrzymała to 70kg, które udało mi się osiągnąć do tej pory. Nie łudzę się, że coś w tych warunkach zrzucę, ale żeby chociaż nie przytyć!
Jestem po takim właśnie weekendzie "Upiekłam dla Ciebie tort, popatrz jaki piękny, a do tortu ciasteczka, no spróbuj bo zaraz robimy grilla, ile Ci polać? jak to nie pijesz, przecież raz w roku się widzimy, no ze mą się nie napijesz?
Także teraz potrzebny mi jest jakiś detox. Właśnie, dziewczyny, robiłyście jakieś oczyszczanie organizmu? Dzień płynny czy coś?

Ja już po śniadaniu, niestety lodówka pusta bo wróciłam do domu wczoraj w nocy, więc tylko 2 jajka i kawałek bułki orkiszowej. W pracy muszę kupić jakieś w miarę zdrowe żarcie, a na kolacje zjadłabym makrelę, o ile uda mi się dostać świeżą. Ze sportu: przemieszczanie się rowerem (niby takie nic, ale 8 km dziennie robię) i siłownia. Zobaczymy jak to wyjdzie powodzenia wszystkim!
__________________

Vault101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 11:25   #132
88agnik
Rozeznanie
 
Avatar 88agnik
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 762
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Witam, dziś poniedziałek a więc mój dzień ważenia na liczniku ubyło 2,1kg uff... oczywiście baterie od wagi skonfiskował mąż- odda dopiero w następny poniedziałek Tak sobie rozmyślam o siłowni, bo jakieś 3lata temu chodziłam z mężem i było fajnie, ale on teraz nie ma za bardzo czasu- chudzineczka moja a sama to nie czuję się tam dobrze, bo albo sami napakowani, albo kobitki, które chcą utrzymać formę a do zrzucenia to mają tylko ciuchy przed prysznicem.
88agnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 13:38   #133
ErnestyLda
Zadomowienie
 
Avatar ErnestyLda
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Okolice Pszczyny
Wiadomości: 1 584
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
no to zaczynamy

działamy kochane wizażanki!

ja miałam grzechy: pizz, McDonald no co poradzę..
ale absolutnie koniec, wracam do was i ćwiczymy - już się lepiej czuję więc będe działaś
Oj ja tez popełniłam ten grzeszek w sobote i w nedziele eh... ale juz wracam na dobra droge koniec ze zbaczaniem.

Cytat:
Napisane przez 88agnik Pokaż wiadomość
Witam, dziś poniedziałek a więc mój dzień ważenia na liczniku ubyło 2,1kg uff... oczywiście baterie od wagi skonfiskował mąż- odda dopiero w następny poniedziałek Tak sobie rozmyślam o siłowni, bo jakieś 3lata temu chodziłam z mężem i było fajnie, ale on teraz nie ma za bardzo czasu- chudzineczka moja a sama to nie czuję się tam dobrze, bo albo sami napakowani, albo kobitki, które chcą utrzymać formę a do zrzucenia to mają tylko ciuchy przed prysznicem.
Ja tez myslałam nad siłownia ale przy opiece nad małym moge nie dac rady wiec chyba bede jezdizć na basen 2-3 razy w tyg bo mam blizej a może i bym małego zapisała na zajecia dla niemowlaków zobacze jak to wyjdzie. Na raziezyje egzaminami i przeprowadzka wiec miło nie jest, nauka i zycie na kartonach z małym dzieckiem eh...

Dzisiaj sie wazyłam i mierzyłam wiec waga spadła z 82,8 do 82,5 wiec duzo nie zeszło a wymiary bez zmian:
Biodra: 110
biust: 102
talia: 93
udo: 67
ErnestyLda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:06   #134
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Nooo też bym była przerażona

Niestety? Ty się ciesz raczej, a nie ubolewaj


miałam na myśli "chudną"

Zważyłam się dzisiaj i... No niestety, kilogram wrócił

W ogóle to chyba muszę rozjaśnić sytuację tydzień przed końcem września zważyłam się i zobaczyłam 74kg! Wtedy to postanowiłam o odchudzaniu i zarządziłam tydzień "rozgrzewki". W poniedziałek, oficjalny start, miałam na liczniku 70, czyli już fajnie później ta akcja ze szpitalem, weekend u rodziców i dziś.. Z powrotem 71.

Ale spoko, wracam na drogę prawości
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 18:30   #135
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Czy mogę?

Właściwie to odkąd pamiętam - odchudzanie było moim życiem.
Do ślubu szłam ważąc 60kg, przy wzroście 171cm. W lipcu minęło ponad 2 lata już od tego dnia i waga pokazała ponad 72 kg Zaczęłam dietę - spadło, ale poszłam na urlop i bach znowu wróciło
Od 2 tygodni znowu ruszyłam. Zważyłam się w sobotę i było 68,2kg Dobre i tyle.
Planuje zrzucić 5-6kg. O ile się uda.
Pomiary muszę wykonać - jak dorwę miarkę, bo nawet linijki nie mam teraz.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 19:23   #136
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Czy mogę?

Właściwie to odkąd pamiętam - odchudzanie było moim życiem.
Do ślubu szłam ważąc 60kg, przy wzroście 171cm. W lipcu minęło ponad 2 lata już od tego dnia i waga pokazała ponad 72 kg Zaczęłam dietę - spadło, ale poszłam na urlop i bach znowu wróciło
Od 2 tygodni znowu ruszyłam. Zważyłam się w sobotę i było 68,2kg Dobre i tyle.
Planuje zrzucić 5-6kg. O ile się uda.
Pomiary muszę wykonać - jak dorwę miarkę, bo nawet linijki nie mam teraz.


witamy

Niepokojące jest trochę to, co napisałaś o odchudzaniu jako sensie życia... Tak nie wolno.

Spójrz na nas, kilka miało chwile słabości do słodyczy, powrót kilogramów itd, ale nie ma co się za bardzo skupiać na kilogramach i liczeniu kalorii... Życie jest za krótkie na przejmowanie się pierdołami

---------- Dopisano o 20:23 ---------- Poprzedni post napisano o 19:59 ----------

Aha, najważniejsza rzecz- jak tam dzisiejsze ważenie?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 19:53   #137
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Farmakopea niestety ciągle patrzyłam na siebie przez pryzmat bycia grubą. Do tej pory schudłam ponad 20kg - a wcześniej to się nasłuchałam, jak wyglądam. Dziwne, jak ludzie potrafią sobie coś wbić do głowy i potem patrzeć na życie przez krzywe zwierciadło.

Waga: 68,5kg.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:18   #138
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Farmakopea niestety ciągle patrzyłam na siebie przez pryzmat bycia grubą. Do tej pory schudłam ponad 20kg - a wcześniej to się nasłuchałam, jak wyglądam. Dziwne, jak ludzie potrafią sobie coś wbić do głowy i potem patrzeć na życie przez krzywe zwierciadło.

Waga: 68,5kg.


niniejszym ogłaszam zakaz używania w tym wątku słowa "gruba" :P

A teraz jesteś szczuplejsza ode mnie, bo masz trzy kilogramy mniej przy tym samym wzroście także powinnam się obrazić

W ogóle jaja jak berety. Zrobiłam sobie dzisiaj Skalpel, ot tak, bo nigdy z Chodakowską nie ćwiczyłam i chciałam zobaczyć, jak to jest.

Jako, iż od ukończenia gimnazjum (pięć lat temu) nie miałam praktycznie żadnego ruchu, a na studiach to już w ogóle, to myślałam, że padnę jak zabita i nawet do połowy nie dotrwam a poszło mi chyba nienajgorzej, ze dwa razy zgubiłam rytm/równowagę, ale poza tym całkiem spoko dałam radę. Wygląda, że pod tym tłuszczykiem są jednak jakieś sprawne mięśnie, których istnienia nie podejrzewałam
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 20:28   #139
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
witamy

Niepokojące jest trochę to, co napisałaś o odchudzaniu jako sensie życia... Tak nie wolno.

Spójrz na nas, kilka miało chwile słabości do słodyczy, powrót kilogramów itd, ale nie ma co się za bardzo skupiać na kilogramach i liczeniu kalorii... Życie jest za krótkie na przejmowanie się pierdołami
za te mądre słowa!!!

Wiem sama po sobie, że kilka kg mi wróciło i powoli popadałam w jedzeniową, a dokładnie słodyczową, obsesję...

Dodam, że nigdy nie byłam nawet normalna Otyłość towarzyszyła mi od zawsze i walczę dalej i się nie poddaję

Musimy zmienić nawyki żywieniowe i się ich nauczyć i nie karać się czy dołować za zjedzoną czekoladkę! Wszystko jest dla ludzi

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Gratuluje wszystkim spadków

Ja tam nie zamierzam się za często ważyć nie chce popaść w obsesję, a mam ku temu ciągotki Chce być zdrowa i ładnie wyglądać, cyferki na wadze to nie wszystko

Ej, jak tak czytam Was i widzę Wasze wzrosty i wagi to się zasatanawiam czy tylko ja mam tutaj nadwagę? Przecież Wy jesteście proporcjonalne z wymiarów podanych przez Was! Dziewczyny bez przesady, Wy nie musicie się odchudzać, a raczej wymodelować i zadbać o swoje ciałko!!!
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-08, 20:48   #140
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
za te mądre słowa!!!

Wiem sama po sobie, że kilka kg mi wróciło i powoli popadałam w jedzeniową, a dokładnie słodyczową, obsesję...

Dodam, że nigdy nie byłam nawet normalna Otyłość towarzyszyła mi od zawsze i walczę dalej i się nie poddaję

Musimy zmienić nawyki żywieniowe i się ich nauczyć i nie karać się czy dołować za zjedzoną czekoladkę! Wszystko jest dla ludzi

---------- Dopisano o 21:28 ---------- Poprzedni post napisano o 21:22 ----------

Gratuluje wszystkim spadków

Ja tam nie zamierzam się za często ważyć nie chce popaść w obsesję, a mam ku temu ciągotki Chce być zdrowa i ładnie wyglądać, cyferki na wadze to nie wszystko

Ej, jak tak czytam Was i widzę Wasze wzrosty i wagi to się zasatanawiam czy tylko ja mam tutaj nadwagę? Przecież Wy jesteście proporcjonalne z wymiarów podanych przez Was! Dziewczyny bez przesady, Wy nie musicie się odchudzać, a raczej wymodelować i zadbać o swoje ciałko!!!
Po to tu jestem mam to szczęście, że jestem typową klepsydrą, więc duże wcięcie w talii trochę wynagradza wielki zadek (mogę nawet wrzucić zdjęcia, co mi tam :P). Tylko, że jak zaczęły mi się pojawiać fałdki poważniejsze na brzuchu, to stwierdziłam, że tak być nie może, w końcu płaski brzuch to była zawsze moja duma. Chcę go z powrotem! No to jadę z koksem

A mam pytanko jeszcze. Czy któraś z Was może pływa?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 22:00   #141
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

74kg przy 165 cm to zdecydowanie nadwaga :-P ja też od dziecka jestem -ok, nie użyję tego słowa- większa niż inni, nie wiem jak to jest być szczupłą i nie wyróżniać się pod tym względem wśród innych :-/ narzekacie na domowe jedzenie- ja cały czas mieszkam z rodzicami bo studiuje w swoim rodzinnym mieście więc strasznie ciężko utrzymać dietę! O ile w domu czuję się komfortowo nawet gdy odmawiam ciasta, tortu, pizzy o tyle na uroczystościach rodzinnych u Tż jest to bardzo trudne, nie chcę się wszystkim tłumaczyć że się odchudzam :-/
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 22:05   #142
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
74kg przy 165 cm to zdecydowanie nadwaga :-P ja też od dziecka jestem -ok, nie użyję tego słowa- większa niż inni, nie wiem jak to jest być szczupłą i nie wyróżniać się pod tym względem wśród innych :-/ narzekacie na domowe jedzenie- ja cały czas mieszkam z rodzicami bo studiuje w swoim rodzinnym mieście więc strasznie ciężko utrzymać dietę! O ile w domu czuję się komfortowo nawet gdy odmawiam ciasta, tortu, pizzy o tyle na uroczystościach rodzinnych u Tż jest to bardzo trudne, nie chcę się wszystkim tłumaczyć że się odchudzam :-/


oj znam ten ból... Rodzina TŻeta to straszne łasuchy, a jego mama super gotuje i piecze. I, niestety, ma sporą nadwagę. A przez to ja (trochę to dziwne) źle się czuję odmawiając zjedzenia ciasta, podczas gdy ona się zajada. Tak niezręcznie jakoś, jakbym jej coś sugerowała.

Absurd, wiem, ale jestem kompletnie poschizowana, żeby w żaden sposób rodziców TŻeta nie urazić, bo to super ludzie i bardzo zależy mi na dobrym kontakcie. Do tego stopnia, że takie kwiatki wychodzą
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 09:22   #143
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Dzień dobry dziewczyny!

Gdzie tutaj jakaś mobilizacja od rana do działania?

Ja nie mam TŻa z wyboru, bo najpier chciałabym polubić siebie, żeby się nie użalać nad dobą, a późnie mogę się związać. Jestem na dobrej drodze do samoakceptacji, ale jeszcze mi zejdzie...

Więc Wam zazdroszczę!!! Tego miłego spalania kcal

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
74kg przy 165 cm to zdecydowanie nadwaga :-P ja też od dziecka jestem -ok, nie użyję tego słowa- większa niż inni, nie wiem jak to jest być szczupłą i nie wyróżniać się pod tym względem wśród innych :-/ narzekacie na domowe jedzenie- ja cały czas mieszkam z rodzicami bo studiuje w swoim rodzinnym mieście więc strasznie ciężko utrzymać dietę! O ile w domu czuję się komfortowo nawet gdy odmawiam ciasta, tortu, pizzy o tyle na uroczystościach rodzinnych u Tż jest to bardzo trudne, nie chcę się wszystkim tłumaczyć że się odchudzam :-/
Jedna laseczka mnie rozumie i walczy z nadwagą no no
Damy radę wszystkie! I będziemy piękne... już niedługo
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 10:58   #144
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Dzień dobry dziewczyny!

Gdzie tutaj jakaś mobilizacja od rana do działania?

Ja nie mam TŻa z wyboru, bo najpier chciałabym polubić siebie, żeby się nie użalać nad dobą, a późnie mogę się związać. Jestem na dobrej drodze do samoakceptacji, ale jeszcze mi zejdzie...

Więc Wam zazdroszczę!!! Tego miłego spalania kcal



Jedna laseczka mnie rozumie i walczy z nadwagą no no
Damy radę wszystkie! I będziemy piękne... już niedługo


ja tam już jestem piękna

Dodatkowo od tego picia wody i braku słodyczy bardzo mi się cera poprawiła <3
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 11:00   #145
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Ja wiem czy tak pięknie... długo niejeden by powiedział, ale zadnych złotych zasad nie mam: zaczęłam jeść regularnie (najpierw 4, później 5 posiłków dziennie) no i ruch 5 razy w tygodniu coś robiłam...
Biegałam po polnych drogach i pewnie źle stanęłam sobie, a odpuściłam... Noga mnie bolała albo pobolewała, a ja zaślepiona odchudzaniem dalej biegałam i się okazało, że mam ścięgno naderwane w kostce i tak później gips, bezruch i waga powoli wraca

Ale zważę się tak dopiero za tydzień może żeby wiedzieć na czym stoję i od jakiej wagi wracam na dobrą drogę

Czytałam Wasze historie i dodam, że ja nigdy nie byłam szczupła, a zawsze otyła. Mam 22 lata, a w 4. klasie szkoły podstawowej ważyłam 57 kg to sobie wyobrazić możecie, jak zdawałam maturę 83 kg... Więc nawet nie wiem jak to jest być szczupła... ale się dowiem

Ale z Tego co wyczytałam to Ty też schudłaś?
Miałam podobnie, schudłam, potem przytyłam ale nie przez kontuzję Jesteś pod kontrolą lekarza, wszystko już dobrze z nogą?

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Damy radę wszystkie! I będziemy piękne... już niedługo
Już jesteśmy piękne, po prostu będziemy piękniejsze

Ja powoli budzę się do życia, owsianka z jabłkiem i cynamonem za mną, czekam aż się ułoży w żołądku i zacznę ćwiczenia
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 12:44   #146
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Exclamation Dot.: Jesienne odchudzanie :)

puk puk
witam się i ja ...
na liczniku od dłuższego czasu 83 kg... przy wzroście 172 cm...
nie cierpię swojego ciała ... opona ,paskudne udziska przez, które nie mogę choćby kupić głupich dżinsów - MAM DOŚĆ

no dobra wyżaliłam się
mam na imię Iza ,mam 35 lat i się za siebie kurka wodna biorę

cel na dzień dobry : - 10 kg


Edytowane przez iza251
Czas edycji: 2014-09-09 o 12:46
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 12:47   #147
Paskowana
Przyczajenie
 
Avatar Paskowana
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 7
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

A ja się zaczęłam martwić o siebie i to moje jedzonko... bo na razie to sobie mogę zmyślać i wymyślać zdrowe i dietetyczne potrawy do woli, regularne posiłki, odpowiednia ilość wody...
a tu całkiem niedługo zaczyna się rok akademicki i o, gdzie ja znajdę na to wszystko czas i jeszcze ochotę ; ( . zwłaszcza w akademiku!
biegania to chyba nie porzucę, za bardzo się w to wkręcam, ale już ja widzę jak zmęczona po zajęciach pędzę fikać nóżkami z Chodakowską

Hej Iza ! przede wszystkim proszę więcej nie mówić że nie cierpisz swojego ciała albo że masz paskudne udziska - w tym wątku są TYLKO i wyłącznie piękne kobitki . Każda bez wyjątku!!!

Edytowane przez Paskowana
Czas edycji: 2014-09-09 o 12:49
Paskowana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 12:55   #148
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
puk puk
witam się i ja ...
na liczniku od dłuższego czasu 83 kg... przy wzroście 172 cm...
nie cierpię swojego ciała ... opona ,paskudne udziska przez, które nie mogę choćby kupić głupich dżinsów - MAM DOŚĆ

no dobra wyżaliłam się
mam na imię Iza ,mam 35 lat i się za siebie kurka wodna biorę

cel na dzień dobry : - 10 kg



witaj, witaj!

A tam, paskudne udziska, kobiece kształty a nie

Jakie metody planujesz?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 12:56   #149
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Witaj Iza jaki masz plan działania? ;-)

Paskowana- też mnie to martwi, w wakacje jest na wszystko czas i są siły a od października może być ciężko :-/ dużo się uczę i mało śpię, fakt że zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, ale kurczę nie umiem inaczej :-P
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 13:22   #150
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Thumbs up Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Witaj Iza jaki masz plan działania? ;-)

Paskowana- też mnie to martwi, w wakacje jest na wszystko czas i są siły a od października może być ciężko :-/ dużo się uczę i mało śpię, fakt że zostawiam wszystko na ostatnią chwilę, ale kurczę nie umiem inaczej :-P
myślę nad planem właśnie

na pewno kijki pójdą w ruch, hula-hop z masażerem i rowerek stacjonarny - jakoś to ułoże tak żeby codziennie coś poćwiczyć

z jedzeniem to tak: ze słodyczami problemu nie będzie ,bo nie przepadam,jadłam jak coś to tylko ciasta,ale odpuszczę na bank
gorzej będzie z obiadami,bo muszę rodzince (mąż i 7 letnia córcia) gotować normalnie w miarę ,mam garnek na parę będę sobie w nim pichcić kotleta czy warzywka,
muszę przekonać się do wody mineralnej,lubię,ale wiadomo,trzeba więcej
wprowadzę ciemne pieczywo więcej jogurtów naturalnych,które bardzo lubię,ryby,tuńczyka,musli -uwielbiam
nie lubie wszelakich aerobików,fitnessów- jedynie basen ,czasem idę z córką,ale częściej mąż,bo się oczywiście wstydzę...
to tak na szybko...
ale najważniejsze to wiem,że będzie ruch ,ruch i jeszcze raz ruch
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-20 16:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:17.