Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska - Strona 9 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-04-17, 14:03   #241
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Nie, ale chodzi mi o oburzanie się, że na pytanie o nazwisko odpowiedziała "kto chce ten sobie sprawdzi" xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 15:09   #242
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Nie, ale chodzi mi o oburzanie się, że na pytanie o nazwisko odpowiedziała "kto chce ten sobie sprawdzi" xd

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
A kto tu się oburza?

Chyba napisałam wyraźnie (czego chyba nie doczytałąś?), że nic wielkiego jej zarzucić nie mogę, ale po prostu- straciło to wszystko dla mnie swój klimat i przyjemność. Chyba proste?
Jak sąsiadka ci coś odburknie na korytarzu, to też chyba możesz się podzielić odczuciem, ze to było średnie i nie masz ochoty więcej jej zagadywać, ale nie można tego nazwać wielkim oburzeniem. Po prostu, wymianą myśli.

Proszę nie koloryzować na swoją modłę.

Między wielkim oburzeniem a wielkim "mam w d..." jest jeszcze coś pośrodku

Poza tym, w ogóle nie wiesz o czym się wypowiadasz, bo jak sama wskazałaś, Q& A nie oglądałaś, więc bez obrazy, ale nic nie wnosisz do wątku- "nie widziałam,nie wiem, ale się wypowiem". Podkreślałam, że to tylko jedna przykładowa sytuacja z kontaktu z klientami, a tyś się jej uczepiła jak rzep. Odpowiedź na to pytanie też była tylko przykładowa, mowa o całokształcie Q&A.

Edytowane przez lallorona
Czas edycji: 2020-04-17 o 15:40
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 15:39   #243
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dostałam zamówione produkty- paletkę zieloną i różową oraz turbo hajlajt. Paletki miodzio, zieloną już mam na oku. Piękna jest.

Niestety radość skutecznie gasi to, że rozświetlacz przyszedł połamany.
Rozświetlicę też dostałam w takim stanie.

Bawić się reklamację nie będę, ale naskrobałam maila co o tym myślę.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Dziewczyny, co kogo obchodzi czy ktoś ma pojedyncze czy podwójne nazwisko. To już wścibstwo.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 15:54   #244
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dostałam zamówione produkty- paletkę zieloną i różową oraz turbo hajlajt. Paletki miodzio, zieloną już mam na oku. Piękna jest.

Niestety radość skutecznie gasi to, że rozświetlacz przyszedł połamany.
Rozświetlicę też dostałam w takim stanie.

Bawić się reklamację nie będę, ale naskrobałam maila co o tym myślę.

---------- Dopisano o 14:39 ---------- Poprzedni post napisano o 14:38 ----------

Dziewczyny, co kogo obchodzi czy ktoś ma pojedyncze czy podwójne nazwisko. To już wścibstwo. :rolleyes:
no pewnie, że tak. Ale nie mowa tu o osobie zadającej pytanie, tylko o stylu odpowiedzi Hani Pytanie samo w sobie durne. I to był tylko przykład, w ogóle nie była w tym rzecz.


a czy te rozświetlacze nie są jakoś zabezpieczone? Wszystkie turboty zawsze mają taką białą osłonkę i są dokładnie owinięte folią i żaden nie przyszedł do mnie połamany :O A ten rozświetlacz chyba dość drogi był, więc juz w ogóle...

Edytowane przez lallorona
Czas edycji: 2020-04-17 o 16:09
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 15:59   #245
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dostałam zamówione produkty- paletkę zieloną i różową oraz turbo hajlajt. Paletki miodzio, zieloną już mam na oku. Piękna jest.

Niestety radość skutecznie gasi to, że rozświetlacz przyszedł połamany.
Rozświetlicę też dostałam w takim stanie.

Bawić się reklamację nie będę, ale naskrobałam maila co o tym myślę.
Oj to szkoda, ale da się mimo wszystko używać czy zrobił się jeden wielki bałagan? Skoro to kolejna taka sytuacja to ewidentnie źle pakują tego typu produkty
Wstaw koniecznie zdjęcia paletek a malowałaś się też tą najciemniejszą matową zielenią? Jestem ciekawa czy nie robi plam i czy łatwo się z nią pracuje
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 16:35   #246
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Dostałam zamówione produkty- paletkę zieloną i różową oraz turbo hajlajt. Paletki miodzio, zieloną już mam na oku. Piękna jest.
Wstaw swatche, plissss


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 16:52   #247
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Wstaw swatche, plissss


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

I jeszcze jakbyś mogła to makijaż oka, skoro masz już ją na sobie
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-04-17, 16:56   #248
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Wstaw swatche, plissss


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Muszę uczciwie przyznać że zielona bardzo mi się podoba.
Błyski piękne
Na oku wyglądają spektakularnie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mat.jpg (113,4 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg błysk.jpg (190,7 KB, 49 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 16:59   #249
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez lallorona Pokaż wiadomość
a czy te rozświetlacze nie są jakoś zabezpieczone? Wszystkie turboty zawsze mają taką białą osłonkę i są dokładnie owinięte folią i żaden nie przyszedł do mnie połamany :O A ten rozświetlacz chyba dość drogi był, więc juz w ogóle...
Są zabezpieczone jak wszystko, ale może ich formulacja jest taka że są bardziej poddatne na uszkodzenia.

Pamiętam, że jakiś czas temu oglądałam film Makxineczki jak naprawić uszkodzony kosmetyk, muszę go wyszukać. Chyba sobie gdzieś to nawet zapisywałam...
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 17:02   #250
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Oj to szkoda, ale da się mimo wszystko używać czy zrobił się jeden wielki bałagan? Skoro to kolejna taka sytuacja to ewidentnie źle pakują tego typu produkty
Wstaw koniecznie zdjęcia paletek a malowałaś się też tą najciemniejszą matową zielenią? Jestem ciekawa czy nie robi plam i czy łatwo się z nią pracuje
Da się używać, ale trochę tak szkoda jednak
Będę go jednak próbowała naprawić.
Wg mnie rozświelacze glam skopu potrzebują widać solidniejszego zabezpieczenia.
2 dni temu przyszły mi rozświetlacze Ofry i stan idealny.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 17:16   #251
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

I zdjęcia samych paletek. Kusi mnie jeszcze Abstrakcja...

Rozświetlacz Turbo Hajlajt pomijając uszkodzenie, bardzo ładny, lepszy niż rozświetlica. :ehem. Bez problemu nakłada się pędzlem.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Z.jpg (147,3 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg R.jpg (146,3 KB, 49 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-17, 17:35   #252
lallorona
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 55
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
I zdjęcia samych paletek. Kusi mnie jeszcze Abstrakcja...

Rozświetlacz Turbo Hajlajt pomijając uszkodzenie, bardzo ładny, lepszy niż rozświetlica. :ehem. Bez problemu nakłada się pędzlem.
Ten odcień "naturalny" i "meszek" to coś cudownego
lallorona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 18:17   #253
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Piękne te zielenie, ja się nie umiem takimi malować

Wysłane z mojego moto g(7) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 18:58   #254
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Muszę uczciwie przyznać że zielona bardzo mi się podoba.
Błyski piękne
Na oku wyglądają spektakularnie.
Piękna jest podobno kolejna paleta ze współpracy ma być na przełomie kwietnia i maja i chyba poczekam z zakupem zielonej do tego czasu, bo może ta kolejna paletka też mnie skusi
Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Piękne te zielenie, ja się nie umiem takimi malować
Ja jeśli chodzi o kolory w makijażach to maluję na co dzień tylko dolną powiekę np. zielonymi cieniami czy fioletowymi, a reszta w brązach i takie kolorowe makijaże to u mnie max na co dzień
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 19:16   #255
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Dziewczyny, znalazłam filmik jak naprawić pokruszony kosmetyk.
Może którejś się kiedyś przyda;

https://www.youtube.com/watch?v=4EJ0VI-xPQY

---------- Dopisano o 18:16 ---------- Poprzedni post napisano o 18:14 ----------

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Piękna jest podobno kolejna paleta ze współpracy ma być na przełomie kwietnia i maja i chyba poczekam z zakupem zielonej do tego czasu, bo może ta kolejna paletka też mnie skusi
Na insta Hania mówiła o kolejnych 4 nowych paletach dziewiątkach.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 20:38   #256
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cosma, dzięki, kusi oj kusi...
Ja mam od Hani większość zielonych cieni, które wypuściła do tej pory. Ta paletka by była idealnym dopełnieniem.
Bardzo mi się podobał też cień szeregowy, z którejś palety, ale tej akurat nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.


Edytowane przez ciri15
Czas edycji: 2020-04-17 o 20:40
ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 20:51   #257
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Cosma, dzięki, kusi oj kusi...
Ja mam od Hani większość zielonych cieni, które wypuściła do tej pory. Ta paletka by była idealnym dopełnieniem.
Bardzo mi się podobał też cień szeregowy, z którejś palety, ale tej akurat nie mam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja się w zieleniach na nowo zakochałam jak zobaczyła mini paletkę Natashy Denony Gold.
I planowałam kupić jej dużą wersję.
Na szczęście wcześniej Hania pojawiła się ze swoją zieloną paletką i wiem już, że Natashy absolutnie nie kupię już.

Z glam shopu mam kilka pojedynczych pigmentów i teraz 4 nowe paletki co wyszły. Czekam jeszcze na 2 szminki, konturówkę i pędzel do pudru.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-17, 22:06   #258
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Ja się w zieleniach na nowo zakochałam jak zobaczyła mini paletkę Natashy Denony Gold.
I planowałam kupić jej dużą wersję.
Na szczęście wcześniej Hania pojawiła się ze swoją zieloną paletką i wiem już, że Natashy absolutnie nie kupię już.

Z glam shopu mam kilka pojedynczych pigmentów i teraz 4 nowe paletki co wyszły. Czekam jeszcze na 2 szminki, konturówkę i pędzel do pudru.
Ta mini zielona Denony chodzi za mną już długo tylko słyszałam, że w mini wersjach te cienie nie są tak dobrej jakości jak w dużej, ciekawe czy to prawda... A masz tą mini, tak? Jest w ogóle co porównywać do glamowych cieni czy jednak nie ma porównania?
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 09:21   #259
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Ta mini zielona Denony chodzi za mną już długo tylko słyszałam, że w mini wersjach te cienie nie są tak dobrej jakości jak w dużej, ciekawe czy to prawda... A masz tą mini, tak? Jest w ogóle co porównywać do glamowych cieni czy jednak nie ma porównania?
Kochana , z 5 cieni w paletce podobają mi się tak naprawdę tylko 2 błyski. Maty wg mnie nic szczególnego. Jeden jest cielisty, to on koloru nie da, tylko powiekę nim wyrównasz. Drugi jest zielony , ale ten odcień nie podoba mi się. Taki brudny
To moja druga mini paletka Denony. Z pierwszej w ogóle nie byłam zadowolona.
Nie wydaje mi się aby cienie w małej paletce odbiegały sporo od tego co jest w dużej, bez sensu. Po prostu jest to małą wersja większej palety.


To będzie niepopularna opinia, ale dla mnie cienie Hani są naprawdę mega jakości i przewyższają popularne zagraniczne marki. Mam palety z wyższej półki ( ABH, Huda, KKW classic palette, Scot Barnes snatural i poszły wszystkie w odstawkę.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-04-18, 10:53   #260
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Kochana , z 5 cieni w paletce podobają mi się tak naprawdę tylko 2 błyski. Maty wg mnie nic szczególnego. Jeden jest cielisty, to on koloru nie da, tylko powiekę nim wyrównasz. Drugi jest zielony , ale ten odcień nie podoba mi się. Taki brudny
To moja druga mini paletka Denony. Z pierwszej w ogóle nie byłam zadowolona.
Nie wydaje mi się aby cienie w małej paletce odbiegały sporo od tego co jest w dużej, bez sensu. Po prostu jest to małą wersja większej palety.


To będzie niepopularna opinia, ale dla mnie cienie Hani są naprawdę mega jakości i przewyższają popularne zagraniczne marki. Mam palety z wyższej półki ( ABH, Huda, KKW classic palette, Scot Barnes snatural i poszły wszystkie w odstawkę.
Dzięki za odpowiedź ja też lubię cienie Hani i jakoś łatwiej mi się nimi maluje niż np. ABH, a Huda Obssesion to była porażka, ale ja też maluję się delikatnie na co dzień, więc jakiś wielkich wymagań, np. pigmentacyjnych nie mam, dla mnie ważne aby cienie się łatwo i szybko rozcierały Chociaż muszę powiedzieć, że nie podobają mi się Glamowe kompozycje kolorystyczne (ta zielona jest ok, ale to wciąż nie jest jakieś "wow, muszę to mieć!") i opakowania też są słabe, a ja jednak lubię jak kosmetyk ładnie wygląda
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:25   #261
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Dzięki za odpowiedź ja też lubię cienie Hani i jakoś łatwiej mi się nimi maluje niż np. ABH, a Huda Obssesion to była porażka, ale ja też maluję się delikatnie na co dzień, więc jakiś wielkich wymagań, np. pigmentacyjnych nie mam, dla mnie ważne aby cienie się łatwo i szybko rozcierały
W sprawie opakowań to już kwestia indywidualnych upodobań. Papierowe są obecnie modne, ekologiczne. Oczywiście to nie jest estetyka channel czy dior, ale weź pod uwagę, że to wszystko wpływa też na cenę. A większość dziewczyn nie chce płacić 200zł za paletkę. Po za tym wiele jest na rynku kosmetyków które wyglądają zjawiskowo, a w środku bryndza...
Dla mnie najważniejszy jest produkt, a nie opakowanie. A jakość jest tutaj naprawdę wysoka.

Huda jest dla mnie bardzo słaba. Jak sobie pomyślę, że wydałam na nią ponad 2 stówy to jestem na siebie zła.
ABH lubię, jakość bardzo dobra. Scot Barnes też się obroni. Choć on też był krytykowany przez youtuberów na słabe opakowanie...

Edytowane przez cosma
Czas edycji: 2020-04-18 o 11:26
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:29   #262
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
W sprawie opakowań to już kwestia indywidualnych upodobań. Papierowe są obecnie modne, ekologiczne. Oczywiście to nie jest estetyka channel czy dior, ale weź pod uwagę, że to wszystko wpływa też na cenę. A większość dziewczyn nie chce płacić 200zł za paletkę. Po za tym wiele jest na rynku kosmetyków które wyglądają zjawiskowo, a w środku bryndza...
Dla mnie najważniejszy jest produkt, a nie opakowanie. A jakość jest tutaj naprawdę wysoka.

Huda jest dla mnie bardzo słaba. Jak sobie pomyślę, że wydałam na nią ponad 2 stówy to jestem na siebie zła.
ABH lubię, jakość bardzo dobra. Scot Barnes też się obroni. Choć on też był krytykowany przez youtuberów na słabe opakowanie...
O, widze, ze nie jestem odosobniona w mojej opinii o paletach Hudy.. Kupilam Huda Beauty Nude Obsessions i żałuję...
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 11:30   #263
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez Lojra Pokaż wiadomość
Chociaż muszę powiedzieć, że nie podobają mi się Glamowe kompozycje kolorystyczne (ta zielona jest ok, ale to wciąż nie jest jakieś "wow, muszę to mieć!") i opakowania też są słabe, a ja jednak lubię jak kosmetyk ładnie wygląda
Mi się akurat podobają. Ale one najlepiej wyglądają jednak na oku.
Brązowy cukier jest rewelacja, morevlova podobnie.
Wczoraj użyłam zielonej, a dziś mam makijaż zrobiony różową.
Efekt jest
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:10   #264
Lojra
Zadomowienie
 
Avatar Lojra
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 1 139
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
W sprawie opakowań to już kwestia indywidualnych upodobań. Papierowe są obecnie modne, ekologiczne. Oczywiście to nie jest estetyka channel czy dior, ale weź pod uwagę, że to wszystko wpływa też na cenę. A większość dziewczyn nie chce płacić 200zł za paletkę. Po za tym wiele jest na rynku kosmetyków które wyglądają zjawiskowo, a w środku bryndza...
Dla mnie najważniejszy jest produkt, a nie opakowanie. A jakość jest tutaj naprawdę wysoka.

Huda jest dla mnie bardzo słaba. Jak sobie pomyślę, że wydałam na nią ponad 2 stówy to jestem na siebie zła.
ABH lubię, jakość bardzo dobra. Scot Barnes też się obroni. Choć on też był krytykowany przez youtuberów na słabe opakowanie...
Nie mam nic do tekturowych opakowań, bo właśnie takie wolę od ciężkich plastikowych, ale mogą być dużo ładniejsze i lepiej wykonane niż te Hani Te grafiki są mega słabe, wyjątkiem jest tutaj złota i zielona paletka, ale reszta kompletnie mi się nie podoba wizualnie
Co do kolorów cieni to już takie moje czepialstwo, bo wiadomo każdemu się nie dogodzi, ale faktem jest, że żadna mi jeszcze nie przypasowała choćby w 80% kolorystycznie
Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
O, widze, ze nie jestem odosobniona w mojej opinii o paletach Hudy.. Kupilam Huda Beauty Nude Obsessions i żałuję...
Miałam Smokey Obssesions i był dramat, błyski może fajne, ale nie jakieś zjawiskowe, malowałam się też raz wersją Topaz i też nie byłam zadowolona...Myślałam w sumie, że ta kolekcja Nude będzie inna, bo widziałam dużo pozytywnych opinii.
Lojra jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 14:38   #265
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez dieRaserei Pokaż wiadomość
O, widze, ze nie jestem odosobniona w mojej opinii o paletach Hudy.. Kupilam Huda Beauty Nude Obsessions i żałuję...
Z Hudy mam Dessert Dusk oraz małą Nude medium.
Nude medium mega słaba jest, leży mi nieużywana.
Desert Dusk odkąd mam inne, też już nie używam. Wolę zdecydowanie ABH. Choć widzę, że ta firma też idzie już w ilość.

Więcej w tym marketingu i otoczki niż jakości.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-18, 19:52   #266
dieRaserei
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 1 461
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Z Hudy mam Dessert Dusk oraz małą Nude medium.
Nude medium mega słaba jest, leży mi nieużywana.
Desert Dusk odkąd mam inne, też już nie używam. Wolę zdecydowanie ABH. Choć widzę, że ta firma też idzie już w ilość.

Więcej w tym marketingu i otoczki niż jakości.
Mam tą samą paletę..Szkoda, ja się zraziłam i nic więcej Hudy nie kupię. Serio, Glam shop ma dużo lepsze te cienie, widać różnicę. W ogóle Huda po 2-3 godzinach mi się zrolowała na powiece.. Nie wiem, czy to normalne przy palecie za taką cenę
__________________
...co było, nie zniknie, nie przeminie z wiatrem,
zakotwiczyło w sercu, stało się teatrem,
teatrem wspomnień, których nie da się zapomnieć..
dieRaserei jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 08:14   #267
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Nowe paletki z glam shopu
Pierwsza i ostatnia chyba będą moje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg nowe.jpg (87,9 KB, 47 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 08:16   #268
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Naprawiony rozświetlacz.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg przed.jpg (93,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg ooo.jpg (157,3 KB, 44 załadowań)
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 08:31   #269
ciri15
Ekspert od Dupy Strony
 
Avatar ciri15
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 20 778
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez cosma Pokaż wiadomość
Nowe paletki z glam shopu
Pierwsza i ostatnia chyba będą moje.
Tu mi się podobają grafiki już bardziej.

Podobają mi się opakowania palet w zielone, Valentino. Retro było całkiem ładne. Za to wybaczcie, ale Abstrakcja i Kwitnąca wiśnia to zupełnie nie mój gust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Jak na św. Hieronima jest deszcz albo go ni ma, to na św. Szczepana pada albo nie pada.

ciri15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-04-19, 09:52   #270
cosma
Zakorzenienie
 
Avatar cosma
 
Zarejestrowany: 2003-03
Wiadomości: 5 880
Dot.: Kosmetyki Glam Shop / Hanna Knopińska

Cytat:
Napisane przez ciri15 Pokaż wiadomość
Tu mi się podobają grafiki już bardziej.

Podobają mi się opakowania palet w zielone, Valentino. Retro było całkiem ładne. Za to wybaczcie, ale Abstrakcja i Kwitnąca wiśnia to zupełnie nie mój gust.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Widzisz, to kwestia gustu bo mi się akurat opakowania tych palet bardzo podobają.
Zasadniczo opakowanie to dla mnie kwestia drugorzędna. To nie są kosmetyki do torebki. Na wyjazd też bym się ich raczej bała zabrać ze względu na spore ryzyko pokruszenia.
cosma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-03-14 07:27:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:48.