Sanatorium miłości - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2020-02-03, 15:30   #781
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Mnie chyba już na zawsze zostanie w pamięci Wiesiowy trójkąt śmierci ) Boskie!

Też mnie uderzył kontrast między Wojtkiem i Iwoną, wyglądali jak ojciec z córką. ALE w młodszych pokoleniach jakoś to nie razi, młode odstrzelone laski latają za rączkę z 50-latkami i nie robi to już na nikim wielkiego wrażenia. U starszych też nie powinno, między tą dwójką jest max 10-12 lat, czyli w sumie do przeżycia. Mało to małżeństw ma taką różnicę?
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-03, 22:41   #782
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Brodaty to taki bawidamek śliski trochę.
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 20:29   #783
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Ktoś wie jak się nazywa ten masaż co Wiesia była na nim>? Fajnie to coś było
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 20:35   #784
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Sanatorium miłości

Opowiadajcie,bo nie mam jak oglądać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 21:05   #785
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Sanatorium miłości

Wiesia gwiazda odcinka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 21:07   #786
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Wiesia dziś pozamiatała!

Czy tylko ja miałam wrazenie że Iwona po tej metamorfozie czyli makijażu i uczesaniu wyglądała starzej niż zwykle?
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-09, 21:09   #787
Roselyn
Zadomowienie
 
Avatar Roselyn
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 1 861
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Wiesia dziś pozamiatała!

Czy tylko ja miałam wrazenie że Iwona po tej metamorfozie czyli makijażu i uczesaniu wyglądała starzej niż zwykle?
Nom ! Mnie generalnie te ich metamorfozy nie zachwycily. Szkoda ze Wiesia nie pojazala sie w nowej fryzurze tylko w "pieczarce"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Overthinking does kill your happiness
Roselyn jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-09, 22:01   #788
LadyI
Zakorzenienie
 
Avatar LadyI
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 13 081
Dot.: Sanatorium miłości

Mnie Wiesia strasznie irytuje i nie rozumiem zachwytów nad jej osoba :P Maruda straszna, mnie np meczy. Chamska jest tak btw.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
LadyI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 10:53   #789
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez laisla Pokaż wiadomość
Brodaty to taki bawidamek śliski trochę.

Zgadzam się, od początku byłam na nie jeśli chodzi o tego Pana

Jak już tak piszecie o Wiesi... dla mnie spoko babka, uszczypliwa, ale szczera. Władysław B. super gość!


Stenia, jak dla mnie sztuczna i taka głupiutka troszkę. Nie widzę tutaj szans na związek. Ona jest bardzo pewna, że będą razem, a Pan ciągle się zastanawia.
Wojtek po tym numerze z Halinką (że niby jej nie wybiera) stracił w moich oczach chociaż od początku miałam go za takiego lovelasa co wysoko się nosi.
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 14:23   #790
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Stenia, jak dla mnie sztuczna i taka głupiutka troszkę. Nie widzę tutaj szans na związek. Ona jest bardzo pewna, że będą razem, a Pan ciągle się zastanawia.
Czy mi się tylko wydawało, czy w zapowiedzi następnego odcinka ten brodaty obłapia w basenie cycki Bożeny? :| Jeśli tak, to pięknie zrobił w konia Stenię.

Też jej nie lubię. Kokietuje, miny strzela, rzęsami wymachuje, chichocze, cała się wygina zalotnie. Nie mój typ babki zdecydowanie.
Wiesię kocham ) Ale bardzo mi żal, że nie wyszła z tą czadową fryzurą i że nie dobrali jej kolorowej marynarki czy jakiegoś kostiumu. Zupełnie inna babeczka by się zrobiła.
Najbardziej mi żal Halinki. Ona ma totalnie nieprzepracowane te swoje traumy, że jej tak emocje na wierzch wyłażą pod byle pretekstem. Zero pancerza na tej biednej kobiecie. Przydałaby się jej solidna terapia i jakiś dobry człowiek u boku.
Bożenkę lubię coraz bardziej, Basia wydaje mi się bardzo wyniosła, ale to może przez to, że ucieka przed Adamem. W zasadzie zrobił jej ten gość dużą krzywdę niechcący - idzie babka do programu poznać miłość, ma 6 potencjalnych kandydatów, a jeden z nich już pierwszego dnia ogłasza pozostałym że ona jest zaklepana i nie odstępuje jej na krok. Zanim się biedna opędziła, to pozostali już ulokowali zainteresowanie gdzie indziej, a ona ma łatkę "tej od Adama". No udusiłabym typa
Z facetów o dziwo lubię tego grubszego Władysława, jakoś mam dla niego ciepłe uczucia przez dom dziecka i to, jak mówi o cioci. Gerard może być ciekawym facetem, przynajmniej dba o siebie. Ten brodaty uważany za najatrakcyjniejszego (czy wręcz jedynego atrakcyjnego) dla mnie jest odstręczający przez te wory 3D pod oczami. :| Lubię za to spokojnego pana w okularach, ale do Wiesi może rzeczywiście nie pasuje, bardziej do Halinki albo Basi.
Generalnie wczorajszy odcinek był ciekawy i wzruszający, te ich psycho-ustawienia to była mocna rzecz, sama się wzruszyłam, choć rzadko mi się zdarza.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2020-02-10 o 14:24
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 14:42   #791
kropeczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 67
Dot.: Sanatorium miłości

Oj A mi szkoda troszkę Steni obawiam się że może cierpieć. Zaangażowała się A brodacz sam nie wie czego chce. No i zajawki z kolejnego odcinka z tym oblapianiem Bozenki mowia sporo. Może to tylko takie niewinne zabawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kropeczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 18:17   #792
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez kropeczka88 Pokaż wiadomość
Oj A mi szkoda troszkę Steni obawiam się że może cierpieć. Zaangażowała się A brodacz sam nie wie czego chce. No i zajawki z kolejnego odcinka z tym oblapianiem Bozenki mowia sporo. Może to tylko takie niewinne zabawy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz



Stenia nie daje brodaczowi w ogóle wytchnienia w ostatnim odcinku np. po ich prezentacji od razu zaczęła go wołać do siebie Takiej kobity to można się bać. Nie, że ja jakoś bronię tego faceta, co to to nie, ale ona sama jest sobie winna.

Wiecie dziewczyny, że ja myślałam na zajawce, że brodacz obłapia w basenie Iwonę?
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-10, 21:51   #793
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Sanatorium miłości

Ja to widziałam że to Bożenka ma obmacywane piersi ale nie widziałam kto to, mój mąż stwierdził że ona sama się łapała


Co do odcinka to wkurzyła mnie Wiesia przy tej metamorfozie. Tak fajnie w tej nowej fryzurze wyglądała to wolała zostać Pieczara.

Lubię Władysława w okularacj i Halinkę i chciałabym żeby mieli się ku sobie, myślę że byliby że sobą szczęśliwi.

Wojtek wydaje mi się cwaniakiem

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-11, 00:38   #794
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Ja to widziałam że to Bożenka ma obmacywane piersi ale nie widziałam kto to, mój mąż stwierdził że ona sama się łapała


Co do odcinka to wkurzyła mnie Wiesia przy tej metamorfozie. Tak fajnie w tej nowej fryzurze wyglądała to wolała zostać Pieczara.

Lubię Władysława w okularacj i Halinkę i chciałabym żeby mieli się ku sobie, myślę że byliby że sobą szczęśliwi.

Wojtek wydaje mi się cwaniakiem

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
Zdecydowanie, ależ klientka trafiła się temu fryzjerowi Co do tej Wiesi to mam niesprecyzowane opinie, niby taka wyluzowana, nie gra nikogo, ale jak coś palnie, to innym w pięty idzie. I taka uparta bez sensu jak z tą fryzurą, konwencjonalna mimo wszystko

---------- Dopisano o 01:38 ---------- Poprzedni post napisano o 01:33 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Czy mi się tylko wydawało, czy w zapowiedzi następnego odcinka ten brodaty obłapia w basenie cycki Bożeny? :| Jeśli tak, to pięknie zrobił w konia Stenię.

Też jej nie lubię. Kokietuje, miny strzela, rzęsami wymachuje, chichocze, cała się wygina zalotnie. Nie mój typ babki zdecydowanie.
Wiesię kocham ) Ale bardzo mi żal, że nie wyszła z tą czadową fryzurą i że nie dobrali jej kolorowej marynarki czy jakiegoś kostiumu. Zupełnie inna babeczka by się zrobiła.
Najbardziej mi żal Halinki. Ona ma totalnie nieprzepracowane te swoje traumy, że jej tak emocje na wierzch wyłażą pod byle pretekstem. Zero pancerza na tej biednej kobiecie. Przydałaby się jej solidna terapia i jakiś dobry człowiek u boku.
Bożenkę lubię coraz bardziej, Basia wydaje mi się bardzo wyniosła, ale to może przez to, że ucieka przed Adamem. W zasadzie zrobił jej ten gość dużą krzywdę niechcący - idzie babka do programu poznać miłość, ma 6 potencjalnych kandydatów, a jeden z nich już pierwszego dnia ogłasza pozostałym że ona jest zaklepana i nie odstępuje jej na krok. Zanim się biedna opędziła, to pozostali już ulokowali zainteresowanie gdzie indziej, a ona ma łatkę "tej od Adama". No udusiłabym typa
Z facetów o dziwo lubię tego grubszego Władysława, jakoś mam dla niego ciepłe uczucia przez dom dziecka i to, jak mówi o cioci. Gerard może być ciekawym facetem, przynajmniej dba o siebie. Ten brodaty uważany za najatrakcyjniejszego (czy wręcz jedynego atrakcyjnego) dla mnie jest odstręczający przez te wory 3D pod oczami. :| Lubię za to spokojnego pana w okularach, ale do Wiesi może rzeczywiście nie pasuje, bardziej do Halinki albo Basi.
Generalnie wczorajszy odcinek był ciekawy i wzruszający, te ich psycho-ustawienia to była mocna rzecz, sama się wzruszyłam, choć rzadko mi się zdarza.
Wyjątkowo rozedrgana osobowość, jak ona tak żyje z tymi emocjami ponad miarę

Zgoda co do Gerarda Lubię także tego spokojnego, co to Wiesławę zaprosił Myślę, że często ci nie rzucający się w oczy są najbardziej interesujący, i normalni tacy.

Za to ten kołczing mnie się nie podobał, aż śmieszne miejscami to było jak recytowali te wyznania..pod sektę mi to podchodziło

Basia nie wydaje mi się wyniosła, raczej określiłabym ją jako nad wyraz smutną, ma bardzo skupiony wyraz twarzy zawsze, jak maska. Dla mnie jest zagadką trochę
__________________
...

Edytowane przez laisla
Czas edycji: 2020-02-11 o 00:40
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-16, 20:39   #795
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:09
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-17, 14:34   #796
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

A widziałyście jak krytycznie babki podchodzą do swojego wizeruneku na zdjęciach w przeciwieństwie do facetów? Widać to nie przechodzi z wiekiem. To co powiedziała w jacuzzi Bożena powinno być lekcją dla wszystkich młodych kobiet. Że jeżeli facet jest zainteresowany na poważnie to działa w określony sposób. Ona i Brodacz najlepszy przykład edukacyjny. Macanki w jacuzzi a bukiet i tak dostała Stenia.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 08:01   #797
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
A widziałyście jak krytycznie babki podchodzą do swojego wizeruneku na zdjęciach w przeciwieństwie do facetów? Widać to nie przechodzi z wiekiem. To co powiedziała w jacuzzi Bożena powinno być lekcją dla wszystkich młodych kobiet. Że jeżeli facet jest zainteresowany na poważnie to działa w określony sposób. Ona i Brodacz najlepszy przykład edukacyjny. Macanki w jacuzzi a bukiet i tak dostała Stenia.
A ja sobie myślę że może oni tak zmontowali że np.randka była w sobotę A bukiet dla Steni w piątek tylko pokazali że niby tego samego dnia to było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-18, 11:29   #798
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Sanatorium miłości

Bożenka ciary żenady jak sobie przypomnę o tym jacuzzi.

Brodacz, tak jak było pisane wcześniej, śliski... mnie odrzuca od tego człowieka. Stenia w tym wszystkim taka sierotka trochę (?)

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:28 ----------

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
A ja sobie myślę że może oni tak zmontowali że np.randka była w sobotę A bukiet dla Steni w piątek tylko pokazali że niby tego samego dnia to było

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Hmm, całkiem możliwe...
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 17:58   #799
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Widziałam dziś w paradokumencie na TVN jedną z pań z poprzedniej edycji. Tę ubierającą się jak nastolatka, z długimi włosami z grzywką. Mała rola, ale gadana i nie było źle
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-19, 18:19   #800
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:08
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-19, 19:44   #801
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Ciekawe czy to był jakiś nowy odcinek czy powtórka. O którejś chyba była mowa że występowała już wcześniej w telewizji?

Sprawdziłam, to była Ukryta Prawda odcinek nr 762. Ta pani grała awanturującą się sąsiadkę
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 20:58   #802
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: Sanatorium miłości

Halo, halo nikt nie ogląda?

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 21:00   #803
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:08
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 21:07   #804
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Oj tak, skrzypiący smok sunący po torze -> mistrzostwo świata
Ale widok od dołu na nos Halinki mogli sobie darować ;P
Nie dziwię się Wiesi, że nie może wytrzymać z mizdrzącą się Stanisławą, udusiłabym ją w nocy po 3 dniach, a co dopiero po miesiącu w jednym pokoju.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 21:11   #805
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Oj tak, skrzypiący smok sunący po torze -> mistrzostwo świata
Ale widok od dołu na nos Halinki mogli sobie darować ;P
Nie dziwię się Wiesi, że nie może wytrzymać z mizdrzącą się Stanisławą, udusiłabym ją w nocy po 3 dniach, a co dopiero po miesiącu w jednym pokoju.
Czyli Stenia to tak na prawdę Stasia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 21:21   #806
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Czyli Stenia to tak na prawdę Stasia ?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nie wiem, czy "tak naprawdę" Imię Stanisława można odmieniać na różne sposoby.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-23, 21:36   #807
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Sanatorium miłości

Stasia czy tam Stenia... mega pewna związku z brodaczem, a podobno nic z tego nie wyszło co tam się odwaliło?
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 00:04   #808
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez paprif Pokaż wiadomość
Stasia czy tam Stenia... mega pewna związku z brodaczem, a podobno nic z tego nie wyszło co tam się odwaliło?

Wiesia twierdziła w wywiadzie, że Stenia od początku była fałszywa i zależało jej tylko na tym, by za wszelką cenę skończyć program w parze, żeby zaistnieć. Ale kto wie, jak tam było naprawdę?

Skrzypiący Smok cudny xD I te migawki to na niego, to na pozostałych w szybko pędzących wagonach.

Zdziwienie przy Basi, dopiero co chwali panów, potem mówi, że jednak nic z tego nie będzie i chyba jednak Adam O ile on ją teraz w ogóle przyjmie. Zobaczymy. Ale ten jej romans z żonatym...

Moja babcia dzisiaj stwierdziła, że panowie z programu to "stare suwaki" i chociaż sama ma 84 lata to by żadnego z nich nie chciała
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 00:49   #809
paprif
Zakorzenienie
 
Avatar paprif
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 435
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Wiesia twierdziła w wywiadzie, że Stenia od początku była fałszywa i zależało jej tylko na tym, by za wszelką cenę skończyć program w parze, żeby zaistnieć. Ale kto wie, jak tam było naprawdę?

Skrzypiący Smok cudny xD I te migawki to na niego, to na pozostałych w szybko pędzących wagonach.

Zdziwienie przy Basi, dopiero co chwali panów, potem mówi, że jednak nic z tego nie będzie i chyba jednak Adam O ile on ją teraz w ogóle przyjmie. Zobaczymy. Ale ten jej romans z żonatym...

Moja babcia dzisiaj stwierdziła, że panowie z programu to "stare suwaki" i chociaż sama ma 84 lata to by żadnego z nich nie chciała
Też uważam, że Stenia nieźle gra, brodacz nie jest zresztą lepszy Jak dla mnie pasują do siebie idealnie.
Mam podobne odczucia jeśli chodzi o Basię, nie wiem czy tutaj montaż się nie udał czy ona sama nie wie co mówi
paprif jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-24, 00:51   #810
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Wiesia twierdziła w wywiadzie, że Stenia od początku była fałszywa i zależało jej tylko na tym, by za wszelką cenę skończyć program w parze, żeby zaistnieć. Ale kto wie, jak tam było naprawdę?

Skrzypiący Smok cudny xD I te migawki to na niego, to na pozostałych w szybko pędzących wagonach.

Zdziwienie przy Basi, dopiero co chwali panów, potem mówi, że jednak nic z tego nie będzie i chyba jednak Adam O ile on ją teraz w ogóle przyjmie. Zobaczymy. Ale ten jej romans z żonatym...

Moja babcia dzisiaj stwierdziła, że panowie z programu to "stare suwaki" i chociaż sama ma 84 lata to by żadnego z nich nie chciała
Ma rację!
__________________
...
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 2 (1 użytkowników i 1 gości)
Quisono

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 13:13:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.