Sanatorium miłości - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-01-26, 20:50   #961
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

To prawda, TVP traktuje zachowanie Edka jako zabawne, nieszkodliwe świntuszenie. Podobnie jak seniorów w Rolnikach.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-27, 10:47   #962
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 6 124
Dot.: Sanatorium miłości

Edward z tych, którym trzeba dać w mordę, żeby zrozumieli. Subtelności nie działają.

Momenty (nie wiem czemu aż tak rozbudowane w programie) z tym troglodytą trzeba oglądać z miską na kolanach, żeby było w co rzygać.

Obrzydliwe po stokroć.

---------- Dopisano o 11:44 ---------- Poprzedni post napisano o 11:43 ----------

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Sorry, ale ciśnienie 180/100 to ja sama miewam czasami. Żadna tragedia..

To że miewasz to nie znaczy, że to nie jest nic złego. To bardzo wysokie nadciśnienie (III stopnia - zagrażające życiu).

---------- Dopisano o 11:47 ---------- Poprzedni post napisano o 11:44 ----------

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Jezu jak ja się zryczałam na ich listach. Pewnie dlatego, że sama mam totalny bajzel w emocjach związanych z rodzicami :|

Mam tak samo.
Też okropnie się popłakałam...chyba się starzeję

Edytowane przez a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25
Czas edycji: 2021-01-27 o 11:31
a240a5cdc9601fd61cd3ffc006c0fc885123340f_657b9702b0d25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 20:55   #963
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Sanatorium miłości

Wieslaw i Halina - Halina przypomina Wieslawowi matkę. Slusznie że Marta go zapytała po co ją zaprosił. No i milości tu nie znajdzie, żadna nie jest w jego typie.

Krystyna i Edward - ciekawe czy po deklaracji Krystyny Edward da jej spokój.

---------- Dopisano o 21:50 ---------- Poprzedni post napisano o 21:39 ----------

Ale drama przy tych opisach randek wśród pań. Wreszcie dramy. Wiedziałam że Edka randki nikt nie wybierze. Można bylo odgadnąć kto którą randkę proponuje

---------- Dopisano o 21:55 ---------- Poprzedni post napisano o 21:50 ----------

Nie ogarniam, jaka jest historia Anny.

Edytowane przez 4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Czas edycji: 2021-01-31 o 20:51
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 21:09   #964
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Jaka drama, swoja drogą dziwna ta Anna jak dla mnie.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 21:15   #965
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Jaka drama, swoja drogą dziwna ta Anna jak dla mnie.
Mnie się wydaje jak to w takich programach musiałby być deklarację większego kalibru które nie pokazali i skąd ta drama....
Noralnie jak jak 16latki na obozie letnim....

Te Zbyszek dziwny Ty....po co zapraszam na randkę skoro nic nie czuje do pani która wybrał?! Widać że ma taka narure skrytka wszytsko chowa w sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 21:17   #966
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Sanatorium miłości

No właśnie, tak samo pomyślałam. Ok, mogła się trochę załamać skoro na pierwszej randce takie deklaracje wyszły z jego strony "myślę że moglibyśmy spróbować" no ale żeby taka dramę robić by się już nie odzywać do współlokatorki to trochę dziecinada.
Trochę też negatywnie odebrałam Wieśka że powiedział "jakbym wiedział kto tu będzie to bym się nie zdecydował" a ja myślę że w tej edycji to kobietki są naprawdę warte uwagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 21:20   #967
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje jak to w takich programach musiałby być deklarację większego kalibru które nie pokazali i skąd ta drama....
Noralnie jak jak 16latki na obozie letnim....

Te Wiesiek dziwny Ty....po co zapraszam na randkę skoro nic nie czuje do pani która wybrał?! Widać że ma taka narure skrytka wszytsko chowa w sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
No właśnie, tak samo pomyślałam. Ok, mogła się trochę załamać skoro na pierwszej randce takie deklaracje wyszły z jego strony "myślę że moglibyśmy spróbować" no ale żeby taka dramę robić by się już nie odzywać do współlokatorki to trochę dziecinada.
Trochę też negatywnie odebrałam Wieśka że powiedział "jakbym wiedział kto tu będzie to bym się nie zdecydował" a ja myślę że w tej edycji to kobietki są naprawdę warte uwagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Twej edycji kobiety naprawdę samego atrakcyjne i mega fajne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-01-31, 21:23   #968
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Moze liczył na panie 40 plus
Ale na serio to fakt bardzo atrakcyjne są panie, ja wiem ze nic na siłę, ale chyba bym tego tak dosadnie na jego miejscu nie mówiła.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 21:31   #969
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

Oj, czuję po waszych opisach że się dzialo koniecznie muszę jutro obejrzeć powtórkę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 21:48   #970
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Sanatorium miłości

Ale Krystyna już raz została wybrana królową (czy czymś tam) tygodnia/dna, tak? Ja tak pamiętam. I że wybrała innego pana.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-01-31, 21:50   #971
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
Ale Krystyna już raz została wybrana królową (czy czymś tam) tygodnia/dna, tak? Ja tak pamiętam. I że wybrała innego pana.
No miała już randkę na którą zaprosiła Andrzeja
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-01-31, 21:56   #972
Dobranka
Wtajemniczenie
 
Avatar Dobranka
 
Zarejestrowany: 2014-11
Wiadomości: 2 502
Dot.: Sanatorium miłości

No tak, z Andrzejem była na randce. On mi się strasznie myli z tym, o którego dzisiaj była drama.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

A ta Janeczka to wcześniej "odbiła" Andrzeja Krystynie - tańczyła z nim.
__________________
"Gdy byłam małym chłopcem, myślałam, że poznam cię po kawałku chałwy."
Dobranka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 06:56   #973
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Wanilka5 Pokaż wiadomość
Mnie się wydaje jak to w takich programach musiałby być deklarację większego kalibru które nie pokazali i skąd ta drama....
Noralnie jak jak 16latki na obozie letnim....

Te Zbyszek dziwny Ty....po co zapraszam na randkę skoro nic nie czuje do pani która wybrał?! Widać że ma taka narure skrytka wszytsko chowa w sobie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Podobnie jak w rolniku u Dejwida. Może nawet jakieś rym tym tym było

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
No właśnie, tak samo pomyślałam. Ok, mogła się trochę załamać skoro na pierwszej randce takie deklaracje wyszły z jego strony "myślę że moglibyśmy spróbować" no ale żeby taka dramę robić by się już nie odzywać do współlokatorki to trochę dziecinada.
Trochę też negatywnie odebrałam Wieśka że powiedział "jakbym wiedział kto tu będzie to bym się nie zdecydował" a ja myślę że w tej edycji to kobietki są naprawdę warte uwagi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
On pewnie z tych co liczą na 15 lat młodszą, niestety to dość częste i facetów w tym wieku.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Dobranka Pokaż wiadomość
No tak, z Andrzejem była na randce. On mi się strasznie myli z tym, o którego dzisiaj była drama.

---------- Dopisano o 22:56 ---------- Poprzedni post napisano o 22:52 ----------

A ta Janeczka to wcześniej "odbiła" Andrzeja Krystynie - tańczyła z nim.
Taka sanatoryjna modliszka żartuję oczywiście.
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 08:13   #974
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Podobnie jak w rolniku u Dejwida. Może nawet jakieś rym tym tym było

---------- Dopisano o 07:54 ---------- Poprzedni post napisano o 07:53 ----------



On pewnie z tych co liczą na 15 lat młodszą, niestety to dość częste i facetów w tym wieku.

---------- Dopisano o 07:56 ---------- Poprzedni post napisano o 07:54 ----------



Taka sanatoryjna modliszka żartuję oczywiście.
Wszystko możliwe....domyslalam się że życie życiem A montaż montarzem odcinka

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 09:45   #975
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Sanatorium miłości

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:07
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 10:21   #976
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Też mi się wydaje, że Krysia została drugi raz wybrana tylko po to, żeby jej mogli wcisnąć Edka na "poważną rozmowę".
Zauważyliście, że jeden uczestnik jest prawie niewidoczny i nie ma pokazanych absolutnie żadnych relacji? Myślę o tym długowłosym (chyba) Wieśku. Ani randek, ani poważnych rozmów z paniami. Szkoda, bo gdyby wziął się za siebie, obciął włosy i wyskoczył z frędzli, to byłby fajnym, atrakcyjnym facetem.
Nie sądzę też, żeby Halinka sama się przyodziała w tę straszną błyszczącą perukę. Na chwilę dla żartu ok, ale ona siedziała w tym przez całą randkę, była do siebie zupełnie niepodobna, a facet chyba był tym skrępowany. Żal mi jej było zresztą okropnie, bo widać, że się pomalowała, wbiła w kieckę i obcas, inaczej też mówiła i ogólnie zachowywała się, a ten jej "jesteś jak moja mama". No nie typie, tak się do kobiety nie mówi, zwłaszcza seniorki. Wiem, że chodziło o charakter, ale taki tekst może podciąć skrzydła każdej kobiecie, a 60+ to już w ogóle. Sam wydaje się starszy od Halinki, ale dla niego każda rówieśniczka będzie "mamą", bo szuka dużo młodszej laski.
Nie było żadnego nowego info o parze Teresa-Gigolo i Jadzia-Waldemar (?) - ten siwy pan od polnych kwiatów. A to akurat najciekawsze newsy by były.
Sytuacja Ania-Janeczka jest przykra, pewnie dla obu pań. Nie wierzę w jakieś mocne zbliżenia między Anią i Zbyszkiem, bo raz, że ciężko to zorganizować tam w tych dwuosobowych pokojach, a dwa, że Zbyszek moim zdaniem nie rozegrał by tego w taki sposób. Może się całowali, raczej z inicjatywy Ani, a on zmienił obiekt na Jankę. No a Janka wiedząc, że to "para" sąsiadki, zdecydowała się zawalczyć też o siebie. Moim zdaniem miała prawo, oni tam szukają miłości a nie koleżanek, ale też nie wiadomo, czy potrafiła to z Anią przegadać, czy po prostu zaczęła migdalić się z gościem za jej plecami. W tym trójkącie ewidentnie zabrakło dialogu. Jest takie zdjęcie na FB Janki z bukietem kwiatów i Ani smutnej, zamazanej, w tle. Jeśli to kwiaty od Zbyszka, to zdjęcie jest naprawdę smutne i oddaje dramaturgię sytuacji )
A Manowska znów fajnie ubrana, pięknie jej było w tym błękicie/kobalcie? z golfem na początku. Ona tam chyba wpada tylko na te krótkie nagrania atrakcji (tyrolka), bo była ewidentnie zdziwiona konfliktem Ania-Janka.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 11:39   #977
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Też mi się wydaje, że Krysia została drugi raz wybrana tylko po to, żeby jej mogli wcisnąć Edka na "poważną rozmowę".
Zauważyliście, że jeden uczestnik jest prawie niewidoczny i nie ma pokazanych absolutnie żadnych relacji? Myślę o tym długowłosym (chyba) Wieśku. Ani randek, ani poważnych rozmów z paniami. Szkoda, bo gdyby wziął się za siebie, obciął włosy i wyskoczył z frędzli, to byłby fajnym, atrakcyjnym facetem.
Nie sądzę też, żeby Halinka sama się przyodziała w tę straszną błyszczącą perukę. Na chwilę dla żartu ok, ale ona siedziała w tym przez całą randkę, była do siebie zupełnie niepodobna, a facet chyba był tym skrępowany. Żal mi jej było zresztą okropnie, bo widać, że się pomalowała, wbiła w kieckę i obcas, inaczej też mówiła i ogólnie zachowywała się, a ten jej "jesteś jak moja mama". No nie typie, tak się do kobiety nie mówi, zwłaszcza seniorki. Wiem, że chodziło o charakter, ale taki tekst może podciąć skrzydła każdej kobiecie, a 60+ to już w ogóle. Sam wydaje się starszy od Halinki, ale dla niego każda rówieśniczka będzie "mamą", bo szuka dużo młodszej laski.
Nie było żadnego nowego info o parze Teresa-Gigolo i Jadzia-Waldemar (?) - ten siwy pan od polnych kwiatów. A to akurat najciekawsze newsy by były.
Sytuacja Ania-Janeczka jest przykra, pewnie dla obu pań. Nie wierzę w jakieś mocne zbliżenia między Anią i Zbyszkiem, bo raz, że ciężko to zorganizować tam w tych dwuosobowych pokojach, a dwa, że Zbyszek moim zdaniem nie rozegrał by tego w taki sposób. Może się całowali, raczej z inicjatywy Ani, a on zmienił obiekt na Jankę. No a Janka wiedząc, że to "para" sąsiadki, zdecydowała się zawalczyć też o siebie. Moim zdaniem miała prawo, oni tam szukają miłości a nie koleżanek, ale też nie wiadomo, czy potrafiła to z Anią przegadać, czy po prostu zaczęła migdalić się z gościem za jej plecami. W tym trójkącie ewidentnie zabrakło dialogu. Jest takie zdjęcie na FB Janki z bukietem kwiatów i Ani smutnej, zamazanej, w tle. Jeśli to kwiaty od Zbyszka, to zdjęcie jest naprawdę smutne i oddaje dramaturgię sytuacji )
A Manowska znów fajnie ubrana, pięknie jej było w tym błękicie/kobalcie? z golfem na początku. Ona tam chyba wpada tylko na te krótkie nagrania atrakcji (tyrolka), bo była ewidentnie zdziwiona konfliktem Ania-Janka.
Serio uważasz że pokój dwuosobowy stanowi przeszkodę chyba nie słyszałaś nigdy co się dzieje w sanatoriach. Z tych co przyjeżdżają na NFZ mało kto ma pokój dla siebie, a i trójki się zdarzają. Dla chcącego nic trudnego, najwyżej lokator/ka wyjdzie dyskretnie na spacerek
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-01, 18:45   #978
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez Andziullka666 Pokaż wiadomość
Serio uważasz że pokój dwuosobowy stanowi przeszkodę chyba nie słyszałaś nigdy co się dzieje w sanatoriach. Z tych co przyjeżdżają na NFZ mało kto ma pokój dla siebie, a i trójki się zdarzają. Dla chcącego nic trudnego, najwyżej lokator/ka wyjdzie dyskretnie na spacerek
Raczej miałam na myśli to, że gdyby rzeczywiście coś było na rzeczy i ktoś by im zwalniał pokój, ich romans byłby już tajemnicą poliszynela, rozniosłoby się to po całej 12-tce i zachowanie Zbyszka i Janeczki byłoby szerzej komentowane, jako paskudne. A tu wydaje się, że Ani wszyscy współczują, ale na zasadzie "uroiła sobie związek". Nie wiem zresztą, mogło być jakkolwiek, my widzimy tylko zmontowane ścinki.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-02, 06:53   #979
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Raczej miałam na myśli to, że gdyby rzeczywiście coś było na rzeczy i ktoś by im zwalniał pokój, ich romans byłby już tajemnicą poliszynela, rozniosłoby się to po całej 12-tce i zachowanie Zbyszka i Janeczki byłoby szerzej komentowane, jako paskudne. A tu wydaje się, że Ani wszyscy współczują, ale na zasadzie "uroiła sobie związek". Nie wiem zresztą, mogło być jakkolwiek, my widzimy tylko zmontowane ścinki.
No racja
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-02-06, 23:47   #980
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: Sanatorium miłości

W jakimś plotkarskim portalu piszą, że Manowska miała kryzys w związku akurat w wakacje, czyli w czasie kręcenia Rolnika, ale naprawiło się w czasie Sanatorium, bo jej facet jest tam dźwiękowcem. To by wyjaśniało, dlaczego teraz w SM kwitnie i wygląda jak milion dolarów, a w RsŻ przypominała grubą kupkę nieszczęścia
Jeśli wierzyć plotkom, będzie ślub, czego życzę jej z całego serca (tzn. nie tyle ślubu, co szczęścia i dzieci, bo podobno chcą mieć.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 09:06   #981
Wanilka5
Idealna Źona; )
 
Avatar Wanilka5
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Miasto
Wiadomości: 17 060
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
W jakimś plotkarskim portalu piszą, że Manowska miała kryzys w związku akurat w wakacje, czyli w czasie kręcenia Rolnika, ale naprawiło się w czasie Sanatorium, bo jej facet jest tam dźwiękowcem. To by wyjaśniało, dlaczego teraz w SM kwitnie i wygląda jak milion dolarów, a w RsŻ przypominała grubą kupkę nieszczęścia
Jeśli wierzyć plotkom, będzie ślub, czego życzę jej z całego serca (tzn. nie tyle ślubu, co szczęścia i dzieci, bo podobno chcą mieć.
Dla mnie to plotki....tyle ich już było...
Życzę jej szczęścia ślubu dzieci
A co do ubioru to ubierają ja styliści nie Ona sama swoją doegia wczoraj w Finale Voice senior paskudne miała stylizacje

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Mąż i Źona
Listopadowa Dziulka 2017
Wanilka5 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 13:57   #982
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Sanatorium miłości

Niech sobie Manowska ma i ten ślub, i te dzieci, ale niech się mówi, że każda kobieta marzy o dziecku.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 17:06   #983
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

Słyszałam o tym teraz jest filmik na ten temat
https://www.youtube.com/watch?v=RmZenyGvkOc

Niezbyt śmieszny przydługi i nudny generalnie, ale chodzi o to że uczestnicy tej edycji wypisują lub wydzwaniają nawet do osób którzy cokolwiek piszą o nich na grupie nie po ich myśli.. Anna wiedzie w tym prym
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 21:34   #984
basiczek24
Wtajemniczenie
 
Avatar basiczek24
 
Zarejestrowany: 2012-11
Lokalizacja: śląsk
Wiadomości: 2 928
Dot.: Sanatorium miłości

Trochę mi żal po dzisiejszym odcinku Zdzisława, bo Jadzia tak niezbyt fajnie się zachowała. Mogła zgodzić się na tą randkę i wtedy pogadać że jednak by wolała jeszcze z kimś innym się pospotykać. Tak samo przy scence którą mieli odegrać, no strasznie smutno mi samej się zrobiło i okropnie jest mi go żal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Władysław nie Zdzisław. Mylą mi się jeszcze te imiona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
28.062014

Jestem mamą
basiczek24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 21:41   #985
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Sanatorium miłości

Niby taki długi ten odcinek a nie bardzo jest co komentować. W ogóle nie widać było dziś pani Teresy.
Ciągle tylko wyciągają tego buca Edwarda.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 22:11   #986
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: Sanatorium miłości

No z Jaźdzki wyszła dziś wredota straszna.
Gościu zachował klasę do końca.

W ogóle to dziś pierwszy raz trochę wiecej pokazali tego Zdziśka , do tej pory był totalnym tłem jakby statystował tam.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-07, 23:58   #987
Pinakoladka2008
Wtajemniczenie
 
Avatar Pinakoladka2008
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 679
Dot.: Sanatorium miłości

Ja w końcu nie wiedziałam czy Jadzia gra, czy co się tam dzieje, bo jakoś ostro ta odmowa zabrzmiała.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
bloguję.
Instagram: czokomorena

"
Nie mów mi nigdy, że za zło trzeba płacić
Są takie rzeczy, które robię dla zwykłej draki"
Pinakoladka2008 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 07:45   #988
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
W jakimś plotkarskim portalu piszą, że Manowska miała kryzys w związku akurat w wakacje, czyli w czasie kręcenia Rolnika, ale naprawiło się w czasie Sanatorium, bo jej facet jest tam dźwiękowcem. To by wyjaśniało, dlaczego teraz w SM kwitnie i wygląda jak milion dolarów, a w RsŻ przypominała grubą kupkę nieszczęścia
Jeśli wierzyć plotkom, będzie ślub, czego życzę jej z całego serca (tzn. nie tyle ślubu, co szczęścia i dzieci, bo podobno chcą mieć.
Wydaje mi się że trochę schudła do czasu SM, na buzi przede wszystkim więc to nie tylko lepsze stylizacje
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 07:45   #989
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: Sanatorium miłości

Ja w ogóle myślałam, że te randki w ciemno to będzie taka konfrontacja, że dopiero na miejscu się dowiedzą kto z kim. A tu wyszło na to, że każdy już wiedział i żadnej tajemnicy, niespodzianki.

Jadzia i Władysław - mogła mu od razu powiedzieć, gdy przyszedł omawiać te szczegóły randki w ciemno, że nie jest nim w ogóle zainteresowana. Ta scenka do ogrania wyglądała źle. Jadzia "grała" dobrze, bo nie grała moim zdaniem.

Halina i Wiesław - Halinka robi aluzje, ale widać, że nic z tego nie będzie, ot takie spotykanie się z nudów, ale nie żeby tworzyć.

Jadzia i Zdzisław - miałam wrażenie że Zdzisław coś tak czuje do Jadzi. A Jadzia raczej nie.

Ania i Janina - pogodzenie się na forum chyba sztuczne. Potem ta rozmowa po randce Janiny ze Zbyszkiem - miałam wrażenie że Ania dalej jest obrażona.

Janina i Zbyszek - chyba więcej rozmawiali o relacjach między innymi niż między tym, co zaszło w trójkącie Ania-Janina-Zbyszek.

Edek i jego opinia o paniach - No a on to nie ma żadnych wymagań? Słonina z początku to miał być komplement?

Dla mnie Jadzia kiepsko wyszła w tym odcinku, straciła dla mnie. Zobaczymy co tak się rozwinie w kolejne niedziele.

Edytowane przez 4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Czas edycji: 2021-02-08 o 07:47
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-02-08, 07:51   #990
Andziullka666
Zadomowienie
 
Avatar Andziullka666
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Sanatorium miłości

Cytat:
Napisane przez basiczek24 Pokaż wiadomość
Trochę mi żal po dzisiejszym odcinku Zdzisława, bo Jadzia tak niezbyt fajnie się zachowała. Mogła zgodzić się na tą randkę i wtedy pogadać że jednak by wolała jeszcze z kimś innym się pospotykać. Tak samo przy scence którą mieli odegrać, no strasznie smutno mi samej się zrobiło i okropnie jest mi go żal.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:34 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Władysław nie Zdzisław. Mylą mi się jeszcze te imiona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale Jadzia fajna babka, grała jak rasowa aktorka. No ja nie wiem, ten Władek jakby też trochę natrętny i nie przyjmował do wiadomości że ona nie jest nim zainteresowana, więc czasami trzeba trochę dosadniej. Po co miała z nim iść na randkę, tylko by mu nadzieję zrobiła a potem taki policzek, właśnie dobrze postąpiła.

---------- Dopisano o 08:51 ---------- Poprzedni post napisano o 08:48 ----------

[1=4bf691ac28ce4b7c42a5e5e 37940d2d92e088cdd_611061f 254610;88494712]Ja w ogóle myślałam, że te randki w ciemno to będzie taka konfrontacja, że dopiero na miejscu się dowiedzą kto z kim. A tu wyszło na to, że każdy już wiedział i żadnej tajemnicy, niespodzianki.

Jadzia i Władysław - mogła mu od razu powiedzieć, gdy przyszedł omawiać te szczegóły randki w ciemno, że nie jest nim w ogóle zainteresowana. Ta scenka do ogrania wyglądała źle. Jadzia "grała" dobrze, bo nie grała moim zdaniem.

Halina i Wiesław - Halinka robi aluzje, ale widać, że nic z tego nie będzie, ot takie spotykanie się z nudów, ale nie żeby tworzyć.

Jadzia i Zdzisław - miałam wrażenie że Zdzisław coś tak czuje do Jadzi. A Jadzia raczej nie.

Ania i Janina - pogodzenie się na forum chyba sztuczne. Potem ta rozmowa po randce Janiny ze Zbyszkiem - miałam wrażenie że Ania dalej jest obrażona.

Janina i Zbyszek - chyba więcej rozmawiali o relacjach między innymi niż między tym, co zaszło w trójkącie Ania-Janina-Zbyszek.

Edek i jego opinia o paniach - No a on to nie ma żadnych wymagań? Słonina z początku to miał być komplement?

Dla mnie Jadzia kiepsko wyszła w tym odcinku, straciła dla mnie. Zobaczymy co tak się rozwinie w kolejne niedziele.[/QUOTE]

Przecież powiedziała a potem zrobiła to jeszcze raz za pomocą teatrzyku bo po tej odmowie znowu próbował, chyba że coś przeoczyłam
__________________
01.02.2016 66kg






13.08.2016
Andziullka666 jest teraz online Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-04-27 13:13:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.