Oriflame, Oriflame Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-14, 08:24   #1
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977

Oriflame, Oriflame Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)


Dziewczęta,
przeczytałam opinie na temat tego pudru na KWC i są fantastyczne, jak na Oriflame i taką cenę. Stwierdziłam, ze zaryzykuje i kupie ten puder, a nuz będzie matował jak trzeba ;-). Problem jest taki, ze nie mam swojej konsultantki i chyba kupię go wysyłkowo. Proszę o opinię, poradę i zachęcenie;-) użytkowniczki tegoz puderku - który kolor wybrać? Koloryt mojej cery jest przeciętny;-) nie za jasny, nie za ciemny...normalna ot, karnacja....Czy te 2 kolory sa skrajne - tzn czy jasny jest bardzo jasny, a dark - naprawdę ciemny? Czy po aplikacji dopasowują sie do koloru skory....No i czy faktycznie fajny ten puderek jest...Pomózcie!
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 12:14   #2
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Oriflame, Oriflame Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

proponuję przejść się do filii w Olsztynie - może to zrobić każdy - i poprosić o pokazanie obu odcieni, mają tam testery. osobiście uważam, że zawsze lepiej wybrać jaśniejszy odcień niż zbyt ciemny. filia przy ul. Kopernika 44, czynna:
pon. i czw. 10-18
wt., śr. i pt 10-14
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-14, 16:19   #3
agnieszka1970
Zadomowienie
 
Avatar agnieszka1970
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 977
Dot.: Oriflame, Oriflame Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

Dzięki bardzo
agnieszka1970 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-11, 10:43   #4
jagoda622
Raczkowanie
 
Avatar jagoda622
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 177
Dot.:, Oriflame Colour, T-Balance Pressed Powder (Normalizujący puder prasowany)

a ja tak sie wbije na ten watek i zapytam o cos czy ciemniejszy odcien tego pudru nadaje sie tylko do opalonej cery czy mozna go takze stosowac u osob troszeczke bladszych?bo mam zamiar wlasnie sobbie kuic odcien ten ciemniejszy ale boje sie zyby zbytnio nie odznaczal sie od mojego odcienia skory.wIEC CZY MOGE GO UZYAWC CZY RACZEJ NIE CZY TEN KOLOR MOCNO WIDAC NA TWARZY??
jagoda622 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:12.