Jesienne odchudzanie :) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > Wspólne odchudzanie

Notka

Wspólne odchudzanie Forum dla osób, które się odchudzają grupowo. Pamiętaj: diety muszą być zgodne z zasadami zdrowego odżywiania. Pisz o dietach powyżej 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-10, 20:22   #181
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Też tak mam, zjadłam dziś 3 posiłki :-/ w tym zupę na obiad

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Boję się że przez to metabolizm zwolni :-/

Ps. Jak edytować posty w tapatalku?
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 20:24   #182
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

dziewczyny dla Was!

Idelalna droga do szybkiego i murowanego efektu jojo

Posiłków, jak wiecie ma byś 4-5, a kawa z mlekiem to żaden posiłek...

Jeszcze raz
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 20:41   #183
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Ale jak jeść skoro ma się pełny żołądek? :-P ja wiem, że to za mało ale kurczę nie umiem!
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-10, 20:44   #184
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
dziewczyny dla Was!

Idelalna droga do szybkiego i murowanego efektu jojo

Posiłków, jak wiecie ma byś 4-5, a kawa z mlekiem to żaden posiłek...

Jeszcze raz


no wiem, wiem i dlatego się martwię. Ale poza tą kawą to inne posiłki były okej, choć trochę na siłę. A posiłków miałam pięć i tak śniadanie, drugie śniadanie, trzecie śniadanie (wczesnie wstałam a nie mogłam jeszcze zjeść obiadu), obiad i teraz zjadłam rybkę na kolację.

Aa bo się stresuję tym egzaminem i w ogóle apetytu przez to nie mam. Będę skakać do nieba, jak już będzie po wszystkim..

---------- Dopisano o 21:44 ---------- Poprzedni post napisano o 21:42 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Też tak mam, zjadłam dziś 3 posiłki :-/ w tym zupę na obiad

---------- Dopisano o 21:22 ---------- Poprzedni post napisano o 21:12 ----------

Boję się że przez to metabolizm zwolni :-/

Ps. Jak edytować posty w tapatalku?


klikasz dwa razy na swój post i rozwija Ci się lista: cytuj (cudzysłów), edytuj (ołówek) i jakieś jeszcze ikonki
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 06:38   #185
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

No to mi się chyba baty należą nie ćwiczyłam, olałam jedzenie, grzeszę dziewczyny moja figura nadal ma do zrzucenia 10 kilosów a ja jestem w czarnej

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
To żadna tajemnica- przestałam ćwiczyć i zaczęłam się dosłownie obżerać a bo sesja, nie mam czasu, nie mam siły i tego typu wymówki
no także tego.. wiecie już o mnie wszystko - umiem nakręcić ale nie siebie - ciężki przypadek ze mnie..
Cytat:
Napisane przez martorka Pokaż wiadomość
MAm plan po prostu mniej jesc, chcialam cwiczyc ale jakos nie moge sie za to zabrac.... moja motywacja gdzies uciekla
moje też

Namówiłam TŻ na basen, po czym już 2 razy próbowałam go odwieść od tego pomysłu - tak ja go namawiałam... ale się nie poddał i mnie wyciągnie na basen chcę się zmęczyć pozytywnie nastawić, bo ostatnio brak mi sił na wszystko Mam problemy osobiste.. i się skumulowało i ciągle wymówki i wymówki
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho

Edytowane przez stokrotenka18
Czas edycji: 2014-09-11 o 06:40
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 07:11   #186
Vault101
Raczkowanie
 
Avatar Vault101
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 165
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Hej dziewczyny, przepraszam ze sie nie udzielam ale mam cos z zoladkiem od 2 tygodni mnie boli po przebudzeniu i po posilkach. Coraz gorzej sie czuje, dzis ide do lekarza i zobaczymy co mi powie widac zdrowe zarcie mi jednak nie sluzy! gratuluje wszystkim spadkow i odezwe sie wieczorem!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Vault101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 07:13   #187
martorka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 515
GG do martorka
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
No to mi się chyba baty należą nie ćwiczyłam, olałam jedzenie, grzeszę dziewczyny moja figura nadal ma do zrzucenia 10 kilosów a ja jestem w czarnej


no także tego.. wiecie już o mnie wszystko - umiem nakręcić ale nie siebie - ciężki przypadek ze mnie..

moje też

Namówiłam TŻ na basen, po czym już 2 razy próbowałam go odwieść od tego pomysłu - tak ja go namawiałam... ale się nie poddał i mnie wyciągnie na basen chcę się zmęczyć pozytywnie nastawić, bo ostatnio brak mi sił na wszystko Mam problemy osobiste.. i się skumulowało i ciągle wymówki i wymówki
Tak dokladnie. wymowek sie latwo szuka. Ja to 10 mam MNIMUM do zrzucenia... Chyba sobie zdjecia z dawnych dobrych czasow rozwiesze po domu

Ja dzisiaj na sniadanie: owsianka, banan i kawa z mlekiem

I tak na marginesie to cos mnie bierze.., znowu.

dla wszystkich wytrwalych
__________________
73 kg -----> cel 60!!!
martorka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 07:23   #188
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przepraszam ze sie nie udzielam ale mam cos z zoladkiem od 2 tygodni mnie boli po przebudzeniu i po posilkach. Coraz gorzej sie czuje, dzis ide do lekarza i zobaczymy co mi powie widac zdrowe zarcie mi jednak nie sluzy! gratuluje wszystkim spadkow i odezwe sie wieczorem!


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Zapewne jesz za dużo pszennych pokarmów, mleka, które może Twój żołądek nie tolerować.

Mnie jak dietetyczka dała dietę, to po4 tygodniach miałam taki balon i problemy z trawieniem, że potem przez 2 miesiące dochodziłam do siebie. Musiałam aż brać środki przeczyszczające tak mi jelito grube zatkała ta cudowna dieta.
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 07:35   #189
Vault101
Raczkowanie
 
Avatar Vault101
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 165
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Zapewne jesz za dużo pszennych pokarmów, mleka, które może Twój żołądek nie tolerować.

Mnie jak dietetyczka dała dietę, to po4 tygodniach miałam taki balon i problemy z trawieniem, że potem przez 2 miesiące dochodziłam do siebie. Musiałam aż brać środki przeczyszczające tak mi jelito grube zatkała ta cudowna dieta.

Nope, jestem na paleo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Vault101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 08:00   #190
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez martorka Pokaż wiadomość
Tak dokladnie. wymowek sie latwo szuka. Ja to 10 mam MNIMUM do zrzucenia... Chyba sobie zdjecia z dawnych dobrych czasow rozwiesze po domu

Ja dzisiaj na sniadanie: owsianka, banan i kawa z mlekiem

I tak na marginesie to cos mnie bierze.., znowu.

dla wszystkich wytrwalych
śniadanie: kwaw z mlekiem i owsianka
pozniej mam chlebek razowy i twaróg
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 08:23   #191
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość
Nope, jestem na paleo


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Paleo - bardzo smaczna, jak dla mnie dieta
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 08:55   #192
Vault101
Raczkowanie
 
Avatar Vault101
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 165
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Paleo - bardzo smaczna, jak dla mnie dieta

Tak? Troche kosztowna Ja niestety kocham pierogi, pizze, makarony, placki ziemniaczane i tym podobne ale sie wtrzymuje, mysle ze raz w tygodniu bede sobie pozwalac na cos takiego na obiad a w pozostale dni miecho, ryby i warzywa

Okazalo sie, ze mam zapalenie blony sluzowej zoladka bo po ostatnim zatruciu nie bylam u lekarza i go nie zaleczylam. Zostalam skazana na 2 tygodnie lekkostrawnej diety, a mialam taka ochote na smazona watrobke z cebulka!;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________

Vault101 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 08:58   #193
stokrotenka18
Zakorzenienie
 
Avatar stokrotenka18
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 11 185
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość
Tak? Troche kosztowna Ja niestety kocham pierogi, pizze, makarony, placki ziemniaczane i tym podobne ale sie wtrzymuje, mysle ze raz w tygodniu bede sobie pozwalac na cos takiego na obiad a w pozostale dni miecho, ryby i warzywa

Okazalo sie, ze mam zapalenie blony sluzowej zoladka bo po ostatnim zatruciu nie bylam u lekarza i go nie zaleczylam. Zostalam skazana na 2 tygodnie lekkostrawnej diety, a mialam taka ochote na smazona watrobke z cebulka!;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Też mam stwierdzone zapalenie błony śluzowej żołądka ja jem z reguły lekko, ale zdarza się rzadko bo rzadko ale zdarza coś ciężkiego to też jem. Lekarz mi kazał brać 2x Ranigast jak boli i nieboli dokąd opakowanie mi się nie skończy
__________________
Dobro wraca


"Matka nie musi wszystkiego rozumieć – wystarczy, żeby kochała i ochraniała. No i była dumna."
Paulo Coelho
stokrotenka18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 09:11   #194
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Dzień doberek

Łączę się w bólu ze wszystkimi chorowitkami mi nerki chwilowo dały spokój, ale jest taka pogoda, że bardzo muszę na siebie uważać.

Ja właśnie zjadłam na śniadanie dwie kanapki z białym serem i pół pomidora. Zaraz robię sobie kawę i siadam do książek... Powiem Wam, że jestem tak zestresowana tym egzaminem, że w ogóle jeść nie mogę. Nie mówiąc o ćwiczeniach- zabieram się do przysiadu, a w głowie myśl "powinnaś teraz czytać o chinolinie, a nie d*pą kręcić" i mam okropne wyrzuty sumienia, że marnuję czas jeeej, niech już będzie po wszystkim.
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 09:31   #195
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
No to mi się chyba baty należą nie ćwiczyłam, olałam jedzenie, grzeszę dziewczyny moja figura nadal ma do zrzucenia 10 kilosów a ja jestem w czarnej
Hej hej!
Nowy dzień sie zaczął i my dalej walczymy! Albo zacznyamy walkę i nie marudzimy
Problemy osobiste - ok, rozumiem, ale sama dla siebie pokaż, że możesz, że dasz radę

I pisz szybko, co Ty jesz... Tyłek w górę i na basen, nie ma obijania!

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny, przepraszam ze sie nie udzielam ale mam cos z zoladkiem od 2 tygodni mnie boli po przebudzeniu i po posilkach. Coraz gorzej sie czuje, dzis ide do lekarza i zobaczymy co mi powie widac zdrowe zarcie mi jednak nie sluzy! gratuluje wszystkim spadkow i odezwe sie wieczorem!
Zdrowie najważniejsze!

Mamy nadzieję, że napiszesz nam wieczorem, że to jednak nic poważnego

---------- Dopisano o 10:29 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Dzień doberek

Ja właśnie zjadłam na śniadanie dwie kanapki z białym serem i pół pomidora. Zaraz robię sobie kawę i siadam do książek... Powiem Wam, że jestem tak zestresowana tym egzaminem, że w ogóle jeść nie mogę. Nie mówiąc o ćwiczeniach- zabieram się do przysiadu, a w głowie myśl "powinnaś teraz czytać o chinolinie, a nie d*pą kręcić" i mam okropne wyrzuty sumienia, że marnuję czas jeeej, niech już będzie po wszystkim.
Jeść to Ty musisz! Bo sobie metabolizm zwolnisz

A ćwiczenia na razie odpuść, jak masz naukę bez wyrzutów sumienia wrócisz po egzaminach ze zdwojoną siłą do działania... No chyba, że te ćwiczenia mają być taką małą odskocznią od nauki i chwilą wytchnienia

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:29 ----------

U mnie dzisiaj na śniadanie owsianka budyniowa o smaku waniliowym

Za chwilę biegnę na czarną kawkę, joturt naturalny i pewnie jabłuszko
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 10:06   #196
iza251
Zakorzenienie
 
Avatar iza251
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 5 663
Question Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Dziewczyny pijecie czerwoną herbatkę?
__________________
D&A
iza251 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 10:22   #197
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
No to mi się chyba baty należą nie ćwiczyłam, olałam jedzenie, grzeszę dziewczyny moja figura nadal ma do zrzucenia 10 kilosów a ja jestem w czarnej


no także tego.. wiecie już o mnie wszystko - umiem nakręcić ale nie siebie - ciężki przypadek ze mnie..

moje też

Namówiłam TŻ na basen, po czym już 2 razy próbowałam go odwieść od tego pomysłu - tak ja go namawiałam... ale się nie poddał i mnie wyciągnie na basen chcę się zmęczyć pozytywnie nastawić, bo ostatnio brak mi sił na wszystko Mam problemy osobiste.. i się skumulowało i ciągle wymówki i wymówki
Fakt, należy Ci się ale za narzekanie i brak wiary w siebie idź na basen, fajnie że masz z kim,nie pożałujesz, zobaczysz

Cytat:
Napisane przez Vault101 Pokaż wiadomość
Okazalo sie, ze mam zapalenie blony sluzowej zoladka bo po ostatnim zatruciu nie bylam u lekarza i go nie zaleczylam. Zostalam skazana na 2 tygodnie lekkostrawnej diety, a mialam taka ochote na smazona watrobke z cebulka!;(


Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Cytat:
Napisane przez stokrotenka18 Pokaż wiadomość
Też mam stwierdzone zapalenie błony śluzowej żołądka ja jem z reguły lekko, ale zdarza się rzadko bo rzadko ale zdarza coś ciężkiego to też jem. Lekarz mi kazał brać 2x Ranigast jak boli i nieboli dokąd opakowanie mi się nie skończy
Dziewczyny a macie stwierdzone Helicobacter pylori?

Cytat:
Napisane przez Farmakopea Pokaż wiadomość
Dzień doberek

Łączę się w bólu ze wszystkimi chorowitkami mi nerki chwilowo dały spokój, ale jest taka pogoda, że bardzo muszę na siebie uważać.

Ja właśnie zjadłam na śniadanie dwie kanapki z białym serem i pół pomidora. Zaraz robię sobie kawę i siadam do książek... Powiem Wam, że jestem tak zestresowana tym egzaminem, że w ogóle jeść nie mogę. Nie mówiąc o ćwiczeniach- zabieram się do przysiadu, a w głowie myśl "powinnaś teraz czytać o chinolinie, a nie d*pą kręcić" i mam okropne wyrzuty sumienia, że marnuję czas jeeej, niech już będzie po wszystkim.
Jeśli masz tak myśleć o nauce w czasie ćwiczeń to może faktycznie do czasu egzaminu odpuść Lepiej zrobić jedną rzecz a porządnie

Madziulek- co to za owsianka budyniowa? Daj przepis

Ja zjadłam jajecznicę na szynce i wypiłam czerwoną herbatę, zaraz ćwiczonka

EDIT: Iza ja piję od dawna, zieloną i czerwoną, po prostu lubię, efektu odchudzającego mi to nie daje

Edytowane przez Katalonkaaa
Czas edycji: 2014-09-11 o 10:23
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 11:19   #198
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pijecie czerwoną herbatkę?


ja piję zieloną, bratka (na cerę i nerki) i pokrzywę (też na nerki i ogólnie oczyszczająca). Czerwonej boję się dokładać do tego zestawu, co za dużo, to niezdrowo a Ty pijesz? Daje coś?
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 11:44   #199
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez iza251 Pokaż wiadomość
Dziewczyny pijecie czerwoną herbatkę?
Ja tam czasami sobie wypiję, bo lubię
Zakupiłam niedawno jakąś taką niedrogą z owocami cytrusowymi (pomarańcza, cytryna, grejpfrut) i jest super! A zapłaciłam za nią coś ponad 5 zł za 80 torebek, jednak firmy nie pamiętam, a wrzuciłam ją do puszki

Co oznacza Twój podpis? Chodzi mi o datę? co jest 16 września, jeśli oczywiście możemy wiedzieć?

---------- Dopisano o 12:44 ---------- Poprzedni post napisano o 12:39 ----------

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Madziulek- co to za owsianka budyniowa? Daj przepis

EDIT: Iza ja piję od dawna, zieloną i czerwoną, po prostu lubię, efektu odchudzającego mi to nie daje

Zacznę od tego, że z herbatkami mam tak samo wyłącznie chodzi o walory smakowe

Owsianka budyniowa? nic wyjątkowego... znaczy pyszna, ale nietrudna do wykonania. Po prostu gotuję zwykłą owsiankę (jak na opakowaniu), a w międzyczasie w połowie szklanki/kubka mleka rozpuszczam łyżkę budyniu o ulubionym smaku Pod koniec gotowania wlewam i mieszam dosyć energicznie wkładam dodatki ewntualnie (owoce, orzechy czy kto tam co chce ) i zajadam ze smakiem jest taaaaaka gęsta i taaaaaka pyszna! Polecam
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-09-11, 11:52   #200
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Owsianka budyniowa właśnie zawładnęła moim umysłem muszę koniecznie spróbować!
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 11:53   #201
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Już wiem co zjem jutro na śniadanie, nie mogę się doczekać
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 11:57   #202
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Ja tak co drugi dzień jem średnio owsiankę budyniową jak mam budyń czekoladowy to dosypuje płatków kokosowych albo coś, śmietankowy lubie bez niczego, tak samo waniliowy, tofii czy malinowy

Nie pozostaje Wam nic innego, jak tylko spróbować

Owsianka to raczej moje codzienne śnaidanie, więc jakoś trzeba sobie urozmaicać hehe
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:04   #203
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Tylko czy taki budyń nie zawiera dużo cukru i jakichś ulepszaczy?
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 12:12   #204
201609102148
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 7 330
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Tylko czy taki budyń nie zawiera dużo cukru i jakichś ulepszaczy?


trochę zawiera. Trzeba czytać skład, żeby maksymalnie wyeliminować chemię i kupować niesłodzony, jest spokojnie dostępny (zawsze taki miałam w domu).
201609102148 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-11, 16:26   #205
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Dostępność budyniów bez cukru w zwykłym sklepie jest ogromna Możesz sobie nawet firmę wybrać

Sam budyń na mleku 2% Z CUKREM - 1 porcja to coś lekko ponad 100 kcal Ja tam nie popadam w paranoje i nie liczę kcal, więc jak mnie bierze na słodko to robie normalnie z cukrem, bo wolę posłodzić cukrem niż chemicznym słodzikiem.

Jeśli nie mam zachcianek na słodkie, robię owisiankę budyniową bez cukru (sam budyń nie ma dużo syfów, a nawet możesz znaleźć przepisy w necie gdzie robisz go sama z mąki ziemniaczanej - mi się nie chce bawić ) i dodaje słodkie świeże lub suszone owoce albo łyżeczkę miodu

Ja miałam doczynienia z kompulsami, dlatego nie planuje oszaleć i liczyć każdej kcal żyje się raz! I coś od życia też nam się należy Zdrowa dieta to nie może być katorga, a przyjemność, więc trzeba sobie urozmaicać jedzonko i mądrze wybierać po prostu, bo inaczej (wiemy z doświadczenia niektóre) długo tak nie pociągniemy i rzucimy się na żarcie Wszystko z głową!
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 08:39   #206
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Hop hop
Czy Ktoś tu jeszcze żyje?

Dziewczyny, co u Was? Jak tam owsianka budyniowa?

Ja dzisiaj jadłam wyjątkowo... owsiankę z nektarynką
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:32   #207
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Nie byłam wczoraj w sklepie po budyń więc zjadłam owsiankę z bananem

Dzisiaj mam ciężki workout, nie chce mi się aż tak męczyć, ale co zrobić
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 10:59   #208
88agnik
Rozeznanie
 
Avatar 88agnik
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 762
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez 1992MaDziuLeK Pokaż wiadomość
Dziewczyny, co u Was? Jak tam owsianka budyniowa?
Ja dziś miałam owsiankę z budyniem śmietankowym. mniam pychotka.
Ja nie dosładzam, bo z racji dietowania jem samą owsiankę bez słodzenia i dodatków, ale budyń to już teraz inna sprawa- to już stały składnik mojej owsianki

Jak Wam idzie kobitki? jakieś nowe osiągnięcia?
Ja zważę się w poniedziałek i nie powiem liczę na spadek- mam nadzieję, że się nie przeliczę
88agnik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 11:06   #209
1992MaDziuLeK
Wtajemniczenie
 
Avatar 1992MaDziuLeK
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Cytat:
Napisane przez Katalonkaaa Pokaż wiadomość
Nie byłam wczoraj w sklepie po budyń więc zjadłam owsiankę z bananem

Dzisiaj mam ciężki workout, nie chce mi się aż tak męczyć, ale co zrobić
No to na dzisiaj bojowe zadania: spacer po budyń i ćwiczenia

A co ciekawego ćwiczysz?

---------- Dopisano o 12:06 ---------- Poprzedni post napisano o 12:00 ----------

Cytat:
Napisane przez 88agnik Pokaż wiadomość
Ja dziś miałam owsiankę z budyniem śmietankowym. mniam pychotka.
Ja nie dosładzam, bo z racji dietowania jem samą owsiankę bez słodzenia i dodatków, ale budyń to już teraz inna sprawa- to już stały składnik mojej owsianki

Jak Wam idzie kobitki? jakieś nowe osiągnięcia?
Ja zważę się w poniedziałek i nie powiem liczę na spadek- mam nadzieję, że się nie przeliczę
No to teraz wiesz, że nie kłamałam mówiąc, że owsianka budyniowa jest mega pyszna Też nie dosładzam, nie używam cukru, ale jak kogoś bierze na słodko to może sobie coś tam dodać (jak pisałam wcześniej i wcale nie musi być to cukier )


Ja tam się nie waże nie wiem czy to dobrze czy to źle Ale olewam to na razie

Ja już jestem po grejpfrucie ogromnym i czerwonym i czarnej kawce
Na obiaz zrobię mintaja z piekarnika z sałatką z pekińskiej, pomidora, reszti zielonego ogórka, czerwonej papryki i cebulki, bo dzisiaj jadę na zakupy i muszę warzywka dojeść

A u Was jakie pysznośći?
__________________
"W miłości dwie wolności łączą się w jedną słodką niewolę..."

1992MaDziuLeK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-12, 12:13   #210
Katalonkaaa
Zadomowienie
 
Avatar Katalonkaaa
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 1 767
GG do Katalonkaaa
Dot.: Jesienne odchudzanie :)

Jedno wyzwanie już za mną- poćwiczone robię 12 tygodniowy program Jillian Michaels - Body revolution, co 2 tygodnie dochodzą nowe filmiki które są o poziom wyżej jutro skończę 7 tydzień.

Jakiej firmy jesz ten budyń? ;-)

U mnie na obiad będzie zapiekanka z brązowego ryżu i kurczaka w ziołach z pomidorami i kukurydzą ( no i trochę żółtego sera na wierzch )
Katalonkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Wspólne odchudzanie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-02-20 16:30:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:01.