Gdzie wesele? - Strona 13 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-26, 15:45   #361
floredka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

W Łomiankach, 10km od Warszawy, od strony Żoliborza, powstała nowa Sala Bankietowa "Kokarda". Jest bardzo atrakcyjnie położona, dużo zieleni, zamknięty teren, parking, duży taras, bardzo smaczne jedzenie...
Podaje namiary i serdecznie polecam!

Ponieważ miejsce jest nowe dysponuje jeszcze terminami na sezon 2010, nawet wakacje!

www.salakokarda.pl
biuro@salakokarda.pl
608 023 289, 606 244 761
floredka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-27, 10:39   #362
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Gdzie wesele?

hej, a ja szukam sali w okolicach Raszyna i na południu Warszawy do 200-250 osób.

Czy ktoś zna jakieś oprócz : Korony, Małgorzaty, Hotelu Baron, Hotelu Poniatowski, hotelu El Grom, Pałacyku w Otrębusach, hotelu Lord etc?

Pomijam sale w samym Raszynie - za małe lub za brzydkie.
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-03, 15:52   #363
twitty9
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie wesele?

Ja polecam wam salę w Kotlinie Kłodzkiej w Wójtowicach
jest to pensjonat Pod Dębem. www.poddebem.info
twitty9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 22:56   #364
renatka201
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Witam wszystkich. mam prośbe. słyszałyście coś o domu weselnym w szczepanowicach koło tarnowa? lub zajazd Relax w ciężkowicach lub dom weselny Strumyk w Drożkowie? proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!
renatka201 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-14, 12:35   #365
Niusia111
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 14
Dot.: Gdzie wesele?

witam czy jest tu ktoś z okolic Mielca lub Dębicy?????możecie mi polecić jakiś lokal na wesele w tych stronach????
Niusia111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-29, 15:09   #366
ola0822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Gdzie wesele?

witam wszystkich.mam do odstapienia sale na 21.08.2011 w palacu wisniewskim w Piekarach Slaskich.Wplacona zaliczka to 1500zl co jest juz na poczet kosztow a takze 0,5 litra wodki na kazda pare oraz 0,5 litra soku na osobe w prezencie oraz powyzej 50 osob udziec lub prosie pieczone takze w prezencie.Sala jest duza i elegancka lecz my bierzemy slub za granica i rezygnujemy z tego.w razie pytan prosze pisac ola0822@wp.pl
ola0822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-01, 17:22   #367
magdzik91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 49
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez renatka201 Pokaż wiadomość
Witam wszystkich. mam prośbe. słyszałyście coś o domu weselnym w szczepanowicach koło tarnowa? lub zajazd Relax w ciężkowicach lub dom weselny Strumyk w Drożkowie? proszę o pomoc!!!!!!!!!!!!!
Byla na weselu y domu weselnym w szczepanowicach. Powiem szczerze, że nie rewelacja!!
magdzik91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-02, 21:10   #368
asieczka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 7
Dot.: Gdzie wesele?

hejka,
a jest ktoś może z okolic lublina?
znacie może lokal, który można wynająć bez jedzenia, napojów, itp - jedynie salę?
asieczka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-12, 10:00   #369
HerbADKA
Raczkowanie
 
Avatar HerbADKA
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 465
Dot.: Gdzie wesele?

Wstępnie wybraliśmy Hotel Poniatowski w Łazach: http://www.hotelponiatowski.pl/?url=wesela

Czy macie może jakieś doświadczenia z nim związane?
HerbADKA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 11:32   #370
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Gdzie wesele?

jeżeli ktoś planuje wesele/obiad weselny na 40-50 osób, to bardzo polecam Dom Restauracyjny Krokodyl na Starówce w Warszawie. Bardzo blisko pałacu ślubów, można przejść na piechotę.

dom restauracyjny służy wyłącznie do organizacji imprez. są dwie sale. jedna mniejsza na ok. 40 os., druga na 100 os.
my mieliśmy obiad weselny na ok. 40 osób i zapłaciliśmy ok. 9.000 zł , także odpadają koszty dowozu gości, orkiestry oraz ogólnie dekoracji sali poza kwiatami, bo sala jest tak bogato zdobiona, że wystarczy skromny bukiet na stół. u nas cenowo wyszło 150 zł/osobę, w tym zupa, drugie danie, deser, przystawki do oporu - jak tylko się kończyły dostawiali od nowa, napoje do oporu open bar 30 zł/os., korkowe ok. 20 zł/os. menu sami wybraliśmy, aktualnie restauracja proponuje kilka menu do wyboru, ale menadżer jest na tyle świetny, że naprawdę można ustalić cokolwiek się chce. My byliśmy bardzo zadowoleni, załatwialiśmy wszystko w 2009 r. na maj 2010. obyło się bez żadnej wpadki. super obsługa uśmiechnięta i bardzo życzliwa, także nie ma mowy o bufonowatej imprezie. jeżeli ktoś lubił klimaty Melodii na pl. 3 krzyży, to tam jest również niezobowiązująco. jest luksus, ale w tym dobrym, ciepłym stylu, że jest miło po prostu.

pierwotnie chcieliśmy robić wesele w konstancinie na 80 osób, ale to wyszło ok. 25 tys. plus fotograf i cała masa innych atrakcji. moim zdaniem nie warto bawić się w dowóz gości, taniej wychodzi nawet organizacja w jakimś hotelu w centrum, bo hotele dają różne gratisy, np. tort. a tort w cukierni to duży wydatek, ok. 600-800 zł.

także kto co, lubi. my ostatecznie zdecydowaliśmy się na okrojone grono najbliższych osób ze znajomymi włącznie, obiad trwał od 16.30 do 23.00 i było super. moim zdaniem nie warto wydawać tak dużych pieniędzy na wesele, podczas gdy i tak często a to goście się upiją, a to trzeba zapłacić za ich nocleg, a to transport.

jeżeli ktoś wybiera skromniejszą imprezę, bardzo polecam ten dom restauracyjny krokodyl pod egidą Gesslerowej. acha, i wybierajcie sprawdzone dania. najlepiej na weselach schodzą schabowe właśnie, albo mięso w sosie grzybowym/winnym. my wybraliśmy polędwiczki w sosie figowym i były niedobre. także dobór menu jest ważny. acha, najlepszy był paj cynamonowy z bezą - niebo w gębie./

także polecam. impreza będzie super.
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-13, 23:44   #371
mklekowska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze/Kraków
Wiadomości: 18
Dot.: Gdzie wesele?

Odstąpie termin lipcowy w Restauracji Elefant w Pławniowicach k.Gliwic. Dwa dni wesela za 180zł. Sala ładna, przyjemna okolica, duzo dobrego jedzenia. Zależy mi na odzyskaniu zaliczki 500zł. szczegóły na maila madziakl@o2.pl
mklekowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-17, 19:20   #372
Surya
Rozeznanie
 
Avatar Surya
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 785
Dot.: Gdzie wesele?

Wspominając swoje poszukiwania, wypisuję sale, które odwiedzałam, , może komuś się przyda. Dla mnie każda uwaga znaleziona w necie była na wagę złota. Sale z okolic Marek
, Zielonki, Kobyłki, Pragi, Bielan, które organizują przyjęcia na ok 80 osób.

"W Ogrodach" Zielonka
Sala pomieści spokojnie do 140 osób, ale mniejsze też organizują. Jak nazwa wskazuje wokół sali znajduje się piękny
ogród, jest altanka, grill, zjeżdżalnia dla dzieci pochodnie i inne cudowności. W środku
sali jest fontanna i bardzo fajnie podzielone pomieszczenie na część do tańczenia i jedzenia, niby razem, a jednak jest umowna granica. Wystrój bardzo nastrojowy, pięknie dekorowane stoły w cenie i co bardzo ważne nawet w taki upał jak dziś, klimatyzacja działała idealnie. Właściciel jest przemiłym człowiekiem, chyba to najmilszy manager jakiego spotkałam
. Cena też przystępna na 2011- 180 zł, ale w cenie jest stół wiejski, samemu jedynie trzeba organizować tort (służą pomocą) alkohol no i muzykę
. Jest pokój dla młodych. Jednym słowem to moja sala Niestety nie mają jeszcze strony internetowej, a i tak już wszystkie soboty sierpnia i września mają zajęte na 2011. Wiem, że na początku lipca 2011 jest jeszcze jedna sobota wolna.

"Catering Podleśna" Warszawa- Bielany
Na początku właściwie obstawiałam tę salę. Znajduje w Instytucie Meteorologii. W środku bardzo elegancka, zresztą można obejrzeć na ich stronie www. Teren w okół też dosyć ładny, strzeżony. Jest ławeczka, gdzie można przysiąść, jednak u nas zadecydował brak ogrodu. Ceny również korzystne 170zł od osoby-2011. W cenie 5 dań gorących, 10 przystawek, 3 sałatki, ciasta, owoce, stół wiejski, tort, obsługa, dekoracja sali, właściwie full service Nie ma pokoju dla młodych, ale właściciel służy swoim gabinetem. Zresztą manager jest bardzo przyjemny, odpowiadał na wszystkie pytania, w każdej chwili można było do niego napisać maila i nie trzeba było długo czekać na odpowiedz. Mają jeszcze sporo wolnych terminów trzeba się dowiadywać

"Amira" Praga
W środku sala przepiękna, nowa. Menu od 120 do chyba 220 zł. Można coś ciekawego z tego wybrać. Mają jeszcze dużo wolnych terminów na 2011. Cena również 170 zł na 2011. Spokojnie pomieści do 140 osób, ale mniejsze też robią. Klimatyzowana. Młodzi mogą zaadaptować dla siebie jeden wolny pokój. Dla mnie największym minusem był właściwie brak zielonej przestrzeni wokół sali, zaraz obok zaczynały się bloki.

"Tenis House" Marki
Sala nowa, klimatyzowana. Raczej na mniejsze wesele, moim zdaniem, żeby było wystarczająco miejsca do tańczenia max to 60-70 osób. W środku bardzo fajnie urządzona, obok sali gdzie siedzą i tańczą goście jest mniejsza, w której można sobie przysiąść,odpocząć, z niej jest wyjście na mały tarasik z drewnianymi stolikami. Dla nas okazała się jednak troszkę za mała. Ceny również oscylują wokół 180 zł. Pokój dla młodych gratis, można wynająć pokoje dla gości. Mają dużo wolnych terminów.

Posiadam przykładowe menu do każdej z tych sal, chętnym będę mogła przesłać
Surya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 13:43   #373
DELL
Zakorzenienie
 
Avatar DELL
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 3 843
Dot.: Gdzie wesele? pomorze, kopalino

a czy ktoś mógłby polecić "szlacheckie gniazdo" w kopalinie????
był tam ktoś na weselu? organizował ktoś tam z Was wesele?
DELL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 22:34   #374
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Gdzie wesele?

Kochane Wizażanki. Byłam na weselu w restauracji Gołąbek w Orzechu. Szczerze polecam. Jest tam śliczna restauracja, wspaniałe jedzenie, piękne obejście, konkretna obsługa...i gdyby nas było stać zmienilibyśmy miejsce naszego wesela.My mamy w Świbiu, za jeden dzień płacimy 118zł...tam znajomi płacili 180zł. Przy naszych 100 osobach jest to 6200zł różnicy. Nie zmienimy...bo za to mamy np kuchnię. Jeśli kogoś stać to szczerze polecam ten lokal. Na górze są pokoje. Nawet apartament dla nowożeńców...uwaga za 300zł za noc szok. Ale jeśli Was stać naprawdę warto . W apartamencie jest jacuzzi w kształcie serca bajka. Jest klimatyzacja...przy sobotnich 36st C. była po prostu najlepszą rzeczą o której marzyliśmy. Wierzycie że my byliśmy w takim szoku...to chyba sprawiła ta temperatura na zewnątrz...zapomnieliśmy zrobić sobie zdjęcia z młodą parą
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-24, 12:06   #375
kwiatuszek10031989
Wtajemniczenie
 
Avatar kwiatuszek10031989
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 055
Dot.: Gdzie wesele?

Chociaż na moje wesele będę musiała zaczekać do skończenia studiów (jakieś 3 latka co najmniej) to ostatnio lubię poprzeglądać różne fora ślubne i szukam jakichś inspiracji na ten wymarzony dzień W związku z tym mam pytanko. Czy któraś z Was miała wesele bądź była gościem na weselu w Ciechocinku w Pałacu/Hotelu Targon? Na zdjęciach wygląda magicznie, ale nie wiem czy rzeczywiście warte jest uwagi...

Byłabym również wdzięczna za jakieś propozycje sprawdzonych sal weselnych/hoteli/pałacyków itp. w województwie kujawsko-pomorskim.
Pozdrawiam serdecznie

Edytowane przez kwiatuszek10031989
Czas edycji: 2010-07-24 o 12:08
kwiatuszek10031989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-02, 16:26   #376
janka15x
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Wesele na warszawskim Ursynowie w Adamczyk-Center. Bardzo ładna, nowa sala z klimatyzacją (naprawdę działa). Stoły pięknie udekorowane, przystawki bardzo smaczne i elegancko podane. Ciasta i owoce na osobnych stołach - wszystko smaczne i ładnie ułożone. Jeśli chodzi o ciepłe dania to niektóre smaczne bardzo jak np schab karkowy a dewolaj raczej nie powala. Za to zupy palce lizać. Ogólnie Pani Eliza - właścicielka dosyć kontaktowa i sympatyczna ale od ustalonego przez organizatorów schematu lepiej nie odbiegać. Pani proponowała obiad a deser po pierwszym tańcu, my chcieliśmy lody bezpośrednio po obiedzie - efekt był taki że goście najedli się ciasta a lodów jeszcze nie było. Przed salą niewielki trawnik - zupełnie wystarczający aby wyjść na papierosa, wśród ładnych drewnianych stolików i ław - zgryz , jeden plastykowy z plastykowymi fotelami - tandeta zupełnie niepotrzebna.
Słaby punkt - panowie kelnerzy od godz. 22 bardzo słabo uchwytni, trzeba było przywoływać ich z zaplecza. O cenach nie piszę bo to rzecz względna, są na stronie internetowej Adamczyk Center. Podsumowując - my byliśmy zadowoleni i polecamy.
janka15x jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 21:23   #377
ewunia400
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Witajcie! jestem z Opola i wynajęliśmy sale w Dobrzeniu Wielkim "Dworek Pod Lasem" potrzebuje jakiś informacji na temat lokalu i obsługi
z góry dziękuje
ewunia400 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-04, 22:50   #378
gonia643
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Witam serdecznie !!! Łódź - 10 wrzesień 2011 r !!!
Odstąpię salę weselną w restauracji "U Fabrykanta" Pl. Zwycięstwa 2 tel. 42 674-18-75
na termin 10 WRZESIEŃ 2011r.
Proszę o kontakt na e- mail: gonia64@wp.pl

Edytowane przez gonia643
Czas edycji: 2010-08-19 o 21:19
gonia643 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-05, 11:05   #379
ola0822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Gdzie wesele?

witam wszystkich.mam do odstapienia sale na 21.08.2011 w palacu wisniewskim w Piekarach Slaskich.Wplacona zaliczka to 1500zl co jest juz na poczet kosztow a takze 0,5 litra wodki na kazda pare oraz 0,5 litra soku na osobe w prezencie oraz powyzej 50 osob udziec lub prosie pieczone takze w prezencie.Sala jest duza i elegancka lecz my bierzemy slub za granica i rezygnujemy z tego.w razie pytan prosze pisac ola0822@wp.pl
ola0822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-08-19, 10:51   #380
Juwenta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Legionowo
Wiadomości: 25
GG do Juwenta
Dot.: Gdzie wesele?

Jeżeli ktoś szuka sali w okolicach Warszawy, to polecam Restaurację Carską w Legionowie. Bardzo ładny wystrój, dobre jedzenie i sympatyczna obsługa. Niestety nie polecam tej sali osobą, u których będzie się bawić więcej niż 80 osób, bo nie będzie jak się ruszać.
__________________
Własną głupotę ludzie zwykli nazywać doświadczeniem...
Juwenta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 12:45   #381
Pyyskataa
Przyczajenie
 
Avatar Pyyskataa
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez stokroteczka777 Pokaż wiadomość
Restauracje weselne w plusach i minusach (moje osobiste opinie)
1,Czarny Pstrąg w Ptakowicach (oglądałam pod kątem wesela)
"+" duża sala
"+" z dala od drogi
"+" od nas nie daleko
"-" czuć kuchnią na sali
"-" sala na górze - sporo schodów
"-" skromne menu (tylko czytaliśmy)

2, "Nad Aniołem" Tarnowskie Góry(kopalnia zabytkowa) (byłam na weselu)
"+" smaczne jedzenie
"+" ładna zastawa i dekoracje
"+" ławki na zewnątrz
"-" brak klimy
"-" jedzenia na moje "oko" mało
"-" śmieci w mleczku (może przypadek)
"-" obsługa mało zorganizowana

3, "Agroturystyka pod złotym prosiakiem" Kamieniec (oglądałam pod kątem wesela)
"+" ładna sala
"+" ładne obejście (powiedzmy ogród)
"+"z dala od drogi (świetnie)
"+" niska cena
"+" bardzo miła pani kelnerka i właścicielka
"-" nie zauroczyła mnie ta sala ( a sala weselna musi mieć w sobie to "coś"
"-" przyszliśmy w trakcie czyjejś imprezy, właścicielka poprosiła nas do baru, a bar na końcu sali (no cóż, mnie by się nie podobało jakby na mojej imprezie obce osoby chodziły mi po sali)

4, "Bronder" (albo jakoś tak) Żędowice (byłam na poprawinach)
"+" dobre jedzenie
"+" podobno dobre ciasto w cenie wesela
"+" piękne obejście idealne jako tło do zdjęć
"+" piękny taras
"-" wysokie schody

5, "Pod kasztanami" Świbie (byłam na weselu)
"+" dobre jedzenie
"+" sprawna obsługa
"+" dużo jedzenia za dobrą cenę ( w cenie mieli ciasto, ale było to wesele w tygodniu - nie wiem jak jest w sobotę, podobno bez ciasta)
"+" za budynkiem powstaje ogród jakby przyzamkowy - z kawałkiem zamku, tyle było w sierpniu
"+" duża sala
"+" klima
"-" podobno brak weselnego menu takiego które można sobie przejrzeć żeby mieć jasność i porównanie do innych lokali

Podsumowując, wybieramy Świbie, chociaż to trochę daleko, no i jeszcze nie podjęliśmy ostatecznej decyzji. Jednak biorąc pod uwagę wszystkie plusy tego lokalu chyba się na niego zdecydujemy. Dam znać czy zdecydowaliśmy się akurat na ten, jutro albo jeszcze dziś tam pojedziemy.
Dodajcie coś do mojego posta, może jakiś szczegół ominęłam.



Byłam wczoraj na weselu w świbiu "pod kasztanami" bardzo mi się podobało , dobre jedzenie , miła obsługa i w ogóle rewelacja ; ) .
Pyyskataa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-19, 23:51   #382
stokroteczka777
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: T.G.
Wiadomości: 2 996
GG do stokroteczka777
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez Pyyskataa Pokaż wiadomość
Byłam wczoraj na weselu w świbiu "pod kasztanami" bardzo mi się podobało , dobre jedzenie , miła obsługa i w ogóle rewelacja ; ) .
Strasznie się cieszę że utrzymują stan sprzed roku. To nasza sala i już za miesiąc nasze wesele Bałam się że może się coś zepsuć, wystarczy przecież że zmieni się kucharz i już jedzenie może nie być smaczne. Pozdrawiam.
__________________
Nasz skarb:
http://www.suwaczki.com/tickers/klz9mg7ydcco6bvx.png

Nasz ślub:
http://s3.suwaczek.com/20100922640113.png

Jesteśmy razem od:
http://s1.suwaczek.com/200706022338.png


"Jest bowiem kilka odmian ciszy; najlepsza jest ta, która zapada z wyboru człowieka, a nie przeciw niemu"
stokroteczka777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 09:16   #383
ola0822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Gdzie wesele?

witam wszystkich.mam do odstapienia sale na 21.08.2011 w palacu wisniewskim w Piekarach Slaskich.Wplacona zaliczka to 1500zl co jest juz na poczet kosztow a takze 0,5 litra wodki na kazda pare oraz 0,5 litra soku na osobe w prezencie oraz powyzej 50 osob udziec lub prosie pieczone takze w prezencie.Sala jest duza i elegancka lecz my bierzemy slub za granica i rezygnujemy z tego.w razie pytan prosze pisac ola0822@wp.pl
ola0822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-07, 13:46   #384
Antek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1
Dot.: Gdzie wesele?

Witajcie!
Ja miałam wesele 04.09.2010 w Domu Weselnym Eden w Suchocinie. Chciałabym go gorąco polecić przede wszystkim dlatego, że nigdzie indziej nie znajdziecie takiej ilości jedzenia w takiej cenie. Do tego dochodzi rewelacyjna obsługa i piękna sala na ok 150 os Właścicieli znam od wielu lat. Potrafią doradzić i pomagają w trakcie imprezy. Proszę o kontakt jeśli ktoś byłby zainteresowany. Z chęcią odpowiem na wszystkie pytania.
Pozdrawiam
Antek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-14, 08:59   #385
ZosiaSssamosia
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 61
Dot.: Gdzie wesele?

Witam! Zamiast wesela planuję przyjęcie na kilka godz. i w związku z tym moje pytanie: macie doświadczenie w takich przyjęciach? Chodzi mi o miejsce w warszawie, nieduże, może raczej restauracja niż sala weselna, co z muzyką, ile alkoholu itp.
ZosiaSssamosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-24, 21:46   #386
Eweeeee
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2
Dot.: Gdzie wesele?

Hej czy ktoś miał wesele w Restauracji "Antares" w Lublińcu? chciałabym się dowiedzieć coś w temacie: jedzenie dobre czy nie,dużo czy mało, obsługa itp
Eweeeee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-27, 07:25   #387
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Gdzie wesele?

Witajcie, szukam sali w okolicach katowic, siemianowic śląskich znacie jakieś godne polecenia na 80 osób ?
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 16:27   #388
madzia 77
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 9
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez aledra7 Pokaż wiadomość
Witajcie, szukam sali w okolicach katowic, siemianowic śląskich znacie jakieś godne polecenia na 80 osób ?
aledra7 w siemianowicach śląskich byłam dwa lata temu w malwie jedzenie mieli dobre i nie mało mają tam też spory ogród gdzie można pochodzić, w Katowicach natomiast w zeszłym roku w Różanej Dolinie miałam swoje wesele i tak jak w malwie jedzenia było dużo i naprawdę dobre z cenami też nie przesadzają ale porównując je do siebie to R.D. zdecydowanie ładniejsza, sala była świeżo po remoncie.
madzia 77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-28, 18:24   #389
ola0822
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 35
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez aledra7 Pokaż wiadomość
Witajcie, szukam sali w okolicach katowic, siemianowic śląskich znacie jakieś godne polecenia na 80 osób ?
ja mam do odstapienia sale w piekarach sl na sierpien.sala jest ladna i duza.jesli jestes zainteresowana to napisz
ola0822 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-10-29, 07:25   #390
aledra7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 97
Dot.: Gdzie wesele?

ola0822 ale ja szukam sali na czerwiec 2012
Madziu a w jakiej cenie jest menu w malwie i różanej dolinie?

Edytowane przez aledra7
Czas edycji: 2010-10-29 o 07:26
aledra7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-28 19:01:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:36.