Gdzie wesele? - Strona 16 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Ceremonia i tradycja ślubna, weselna

Notka

Ceremonia i tradycja ślubna, weselna W tym miejscu możesz podzielić się widzą, jak zaplanować ceremonię ślubną. Na co zwrócić uwagę przy szukaniu sali weselnej. Przypomnieć tradycje weselne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-09-03, 10:15   #451
milkapilka
Agencja Spamu - Nie stać nas na reklamę, więc spamujemy!
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 15
Dot.: Gdzie wesele?

Witajcie, wiem jak trudno jest dobrać odpowiednią salę weselną, te jedyną spełniającą nasze oczekiwania, wizję etc. Ja bawiłam się na przyjaciółki weselu w Jastrzębie, gdzie bardzo dobrze wszystko wspominam. Sama niedługo(już za rok) będę stać przed podobnym dylematem. Ilości ofert, mnie przytłacza, przeogromna masa propozycji jest wręcz nie do prześledzenia. Gdyby nie fakt, że jest to moja bliska przyjaciółka nawet bym się nie wahała organizować wesela w tym samym miejscu. Weselna Biesiada, o której tu mówię znajduje się blisko Warszawy, z uroczym plenerem. Spacer nad fontannę do ogrodu był idealnym posunięciem, tam właśnie poznałam obecnego partnera, ale to mniej istotna sprawa, istota tkwi w szczegółach, które tu dopracowano pod każdym kątem. Oceniam miejsce i samo wesele jak najlepiej, teraz jestem „ spaczona” i poszukuje podobnego klimatu i podobnych standardów. Bardzo chciałabym trafić przede wszystkim na obsługę tak dobrze wykonująca swoją pracę. Sala taneczna wystarczająco duża na swobodne szaleństwo, miejsce przestronne przystrojone z gustem. Pokoje czyste i schludne.
milkapilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-04, 10:31   #452
JeanneInes
Raczkowanie
 
Avatar JeanneInes
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 99
Dot.: Gdzie wesele?

Zobaczcie, czy to nie jest piękne? http://www.korona-karkonoszy.pl/Gale...C3%B3b/12,,0,1 Jak ktoś do tego lubi otoczenie gór i piękne widoki to jest bajkowo
__________________
Słodko-ostry blog lifestylowy
Króliczek Doświadczalny
JeanneInes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-09-06, 11:32   #453
wyzazanka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 88
Dot.: Gdzie wesele?

a ja bym chciała za miastem. nie koniecznie na wsi ale w miejscu w którym będzie duża przestrzeń, a nie od razu ulica :/
otoczenie miejsca w którym jest przyjęcie ma moim zdaniem nie mniejsze znaczenie. musi być ogród, miejsce gdzie będę bawić się dzieci. jakiś ładny widok z okna.
wyzazanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-15, 14:00   #454
Patryskaa91
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Koniec świata;D
Wiadomości: 135
Dot.: Gdzie wesele?

Moje wesele za parę lat dokładnie 3, ale już zdecydowałam http://palacdomaniowski.pl/gallery/show/id=17 co wy na to?? Nie wiem czy szukać jeszcze czegoś innego czy już zamówić. Tak strasznie mi się podoba Jestem rok po zaręczynach i już nie mogę się doczekać , myślę,że to miejsce będzie idealne
Patryskaa91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-11-23, 15:26   #455
julag1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele?

Ja miałam w tarnowskim Bristolu ale drugi raz bym tam nie chciała mieć. Strasznie drogo jak na standard jaki oferują
__________________
zdjęcia ślubne
julag1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-02, 05:57   #456
gorzata86
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 31
Dot.: Gdzie wesele?

A my z moim chłopakiem wybraniliśmy restaurację U HOŁOSIA koło Bydgoszczy. Szukaliśmy czegoś nieco oddalonego od centrum Bydgoszczy, a jednak gdzie będzie można swobodnie dojechać. Sala duża, przestrzenna - miejsce urokliwe. Termin mamy na czerwiec, ale wybieramy się tam na imprezę sylwestrową, bo mają bardzo ciekawą ofertę. Z muzyką na żywo. W dobie wszechobecnej techniki to bardzo dobra opcja
gorzata86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 09:01   #457
natalla03
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 3
Dot.: Gdzie wesele?

czy słyszał ktoś o sali bankietowej Cztery Stawy w Pruszowicach (koło Psiego-Pola)?? Przymierzam się do tej sali, byłam tam w lecie było pięknie i zielono i romantycznie, nad jeziorkiem, sale fajne, stylowe, ale bez przepychu i kiczu, zielone skwery i tarasy do dyspozycji. Idealnie pasuje to do mojej wizji wesela - główna część przyjęcia i tańce na sali, część przyjęcia w plenerze (jest możliwość zagospodarowania wyspy na jeziorku!) - lampiony, świece, pokazy sztucznych ogni, ehh... Ceny mają bardzo atrakcyjne (130 zł od osoby przy naprawdę wypasionym menu), standardowa dekoracja sali jest w cenie (przygotowali jako prezentacje jeden ze stołów - bardzo mi się podobało), należałoby zorganizować tylko kwiaty do przystrojenia. Ciekawa jestem jak to wygląda "w praniu", czy dobre jedzenie, jak obsługa itp. Rodzice znajomych robili tam rocznicę i byli bardzo zadowoleni, chciałabym usłyszeć jeszcze jakieś opinie.
Jeśli wiecie coś o tym miejscu to proszę o info, bo terminy gonią i muszę się zdecydować
natalla03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-11, 20:29   #458
lidziuniaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Lokalizacja: toruń
Wiadomości: 5
Dot.: Gdzie wesele?

Chciałabym się dowiedzieć jeszcze na temat sali w w kujawsko-pomorskim w okolicach Torunia a mianowicie interesuje mnie Róża wiatrów w Głogowie albo Poranna Rosa w Grabowcu ktoś coś wie ? Jak z jedzeniem u nich i wgl?
lidziuniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 09:53   #459
olencja17
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6
Dot.: Gdzie wesele?

Witam serdecznie!
Chciałabym zapytać czy miała któraś z szanownych uczestniczek forum jakiekolwiek doświadczenie z salą Orchis na Korkowej w Warszawie. Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie!
Pozdrawiam gorąco!
Ola
olencja17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-24, 13:45   #460
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Gdzie wesele?

Hej!
Moja siostra robiła ostatnio wesele w hotelu Astra w Dąbrowie Górniczej. Przepiękna sala, która robiła na prawdę niesamowite wrażenie. Dawno żadna sala nie zrobiła na mnie, aż tak wielkiego wrażenia. Nie wiem jak tam z cenami sprawa wygląda, ale jedzenie było bardzo smaczne, a porcje wręcz nie do przejedzenia
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-26, 12:05   #461
geco
Przyczajenie
 
Avatar geco
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez olencja17 Pokaż wiadomość
Witam serdecznie!
Chciałabym zapytać czy miała któraś z szanownych uczestniczek forum jakiekolwiek doświadczenie z salą Orchis na Korkowej w Warszawie. Będę wdzięczna za jakiekolwiek opinie!
Pozdrawiam gorąco!
Ola
dołączam się do pytania
Na stronce prezentuje się ładnie ale ma podejrzanie niską cenę...
__________________
Mężatka od 14.09.2013
geco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-02-14, 12:02   #462
erato32
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4
Dot.: Gdzie wesele?

My mieliśmy wesele w Sali Kokarda www.salakokarda.pl - Polecam! Natomiast o Sali Orchis nie słyszałam nic... Ale poszukaj na forum Warszawy tam może trafisz na jakieś opinie.
erato32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-18, 14:56   #463
cukraktywna
Zadomowienie
 
Avatar cukraktywna
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 565
Dot.: Gdzie wesele?

http://www.mojekonferencje.pl/obiekt...wina/sala2.jpg

Ja będę miała w Hotelu Borowina pod Konstancinem-Jeziorną (:
Co myślicie o tej sali? Pomidorowe zasłony pewnie zdejmę :P
__________________
Razem od 6 sierpnia 2007
Zaręczeni od 5 grudnia 2012
Wychodzę za mąż 20 czerwca 2014

cukraktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-02-19, 07:23   #464
Patrycja_Jas
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 76
Dot.: Gdzie wesele?

Mi tam się podobają te zasłony. Fajnie się komponują z podłogą i jakoś tak cieplej jest
Patrycja_Jas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-19, 08:57   #465
karolinko
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 50
Dot.: Gdzie wesele?

Ja wesele na 150 osób zorganizowałam u Hawełka: http://www.wiejska-hawelka.pl/ Jedzenie bardzo smaczne - opinia gości , i piękny, stylowy wystrój. Było super
karolinko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-23, 13:59   #466
squirel
Raczkowanie
 
Avatar squirel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 38
Dot.: Gdzie wesele?

My zamierzaliśmy zrobić wesele w Leśnej na Kazimierzu S-c, ale nie odpowiadało mi tam parę rzeczy i koniec końców zdecyowaliśmy się na Euphorię w Sosnowcu. Piękna sala, dekoracja stołów już w cenie wynajmu imożna połączyć menu polskie z indyjskim (neutralne bez żadnych ostrości ). Właścicielka też jest super, więc jestem dobrej myśli.
squirel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-28, 08:47   #467
squirel
Raczkowanie
 
Avatar squirel
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Zagłębie
Wiadomości: 38
Dot.: Gdzie wesele?

Ja w Astrze miałam swoją studniówkę parę lat temu. Przyjemny lokal. Jedyne co bardzo dobrze pamiętam to fakt, że jak przynosili jakiś posiłek i nie zjadłeś go od razu to nie miałeś co liczyć na to, że go zastaniesz po paru minutach. U mnie wszyscy się zajadali deserem, chyba jakimiś lodami z ciastem a dla mnie i partnera nie było, bo akurat nas przy stole nie było. I potem nikt nam nie chciał wydać. Więc jedyne co, to to było na minus.
squirel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-29, 08:05   #468
2ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez Viollet87 Pokaż wiadomość
Jesteśmy z narzeczonym świeżo po wyborze sali weselnej. Trzeba dodać, że oboje mieszkamy pod Krakowem Obejrzeliśmy kilka sal. Przedstawię je Wam, może dzięki temu komuś będzie łatwiej

1. Dworek Skawiński - Skawina KLIK.
Piękny hotel położony niemal w centrum Skawiny, bezpośrednio przy parku (a nawet "w parku" ). Do wyboru dwie sale: bankietowa (składająca się z dwóch) oraz parkowa (pojedyncza, z antresolą, wg mnie ciekawsza). Ceny dość wysokie niestety, ale zobaczyć warto.

...


9. Nasz wybór: sala bankietowa w hotelu Podzamcze w Dobczycach KLIK.
Hotel nowo otwarty (działa od kwietnia 2011). W centrum Dobczyc, a jednak na uboczu, niedaleko tamy. Elegancki, klasyczny wystrój. Sala bankietowa i restauracja mieszczą się na piętrze. Ta druga na czas wesela jest zamknięta dla gości z zewnątrz = pozostaje do dyspozycji gości weselnych, więc nawet w przypadku brzydkiej pogody mają gdzie wyjść, by odpocząć od gwaru i spokojnie porozmawiać Ponadto bezpośrednio z sali wyjście na balkon i na dziedziniec. Sala klimatyzowana i piękna! Nie zamierzam jej ubierać, sama w sobie zachwyca. Żywe kwiaty na stołach i parapetach (odsłoniętych) wystarczą Wielkość idealna na nasze 120 osób (mieści 150). Łazienki bardzo eleganckie, przejrzyste, czyste. Managerowie profesjonalni i bardzo mili, nigdzie nie zajęto się nami tak rzeczowo, jak tam Dużo udogodnień, otwartość na sugestie Pary Młodej. Polecam
Jesteś super!! Twój post był naprawdę pomocny. Poszukuję wesela w dwóch lokalizacjach Polski: albo obrzeża Krakowa, albo Beskidy (Szczyrk, Wisła etc.). Faktycznie sala w Podzamczu jest piękna. Co do Jałowcowej Góry - byłam tam w marcu na wyjeździe integracyjnym i co zapamiętałam najbardziej: jedzenie było przepyszne. Więc jeśli ktoś ma co do tego miejsca wątpliwości pod względem kulinarnym - spokojnie .

Jakie inne miejsca pod Krakowem lub w Beskidach możecie polecić?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje

Edytowane przez 2ska
Czas edycji: 2013-03-29 o 09:36
2ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-03-30, 10:06   #469
zaczarowana 18
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 44
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez 2ska Pokaż wiadomość
Jesteś super!! Twój post był naprawdę pomocny. Poszukuję wesela w dwóch lokalizacjach Polski: albo obrzeża Krakowa, albo Beskidy (Szczyrk, Wisła etc.). Faktycznie sala w Podzamczu jest piękna. Co do Jałowcowej Góry - byłam tam w marcu na wyjeździe integracyjnym i co zapamiętałam najbardziej: jedzenie było przepyszne. Więc jeśli ktoś ma co do tego miejsca wątpliwości pod względem kulinarnym - spokojnie .

Jakie inne miejsca pod Krakowem lub w Beskidach możecie polecić?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje
Witajcie!
Ja polecam Folwark Zalesie jesli szukasz czegos zwiazanego z natura z dala ulic,nie hotel i nie daleko Krakowacena jak na tak pyszne jedzenie i urok tego miejsca jest na prawde chyba jedna z nizszych porownujac tej klasy inne sale!Najfajniejsza sala to manez na duuze weselicho
zaczarowana 18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-03-30, 13:20   #470
2ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie wesele?

No właśnie rzecz w tym, że planuję wesele dla ok. 60 gości i najmniejsza sala Zalesia to Spichlerz na 170 osób...
2ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 09:05   #471
nasturcja7667
Zadomowienie
 
Avatar nasturcja7667
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 1 650
Exclamation Dot.: Gdzie wesele?

Dziewczyny!
Potrzebuję restauracji na obiad poślubny [taki zamiast wesela], na lipiec tego roku. KRAKÓW, bądź bliskie okolice. Cena niezbyt wygórowana. Możecie cos polecić?
Aha, tak dla około 40-50 osób.
nasturcja7667 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-10, 10:31   #472
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez 2ska Pokaż wiadomość
Jesteś super!! Twój post był naprawdę pomocny. Poszukuję wesela w dwóch lokalizacjach Polski: albo obrzeża Krakowa, albo Beskidy (Szczyrk, Wisła etc.). Faktycznie sala w Podzamczu jest piękna. Co do Jałowcowej Góry - byłam tam w marcu na wyjeździe integracyjnym i co zapamiętałam najbardziej: jedzenie było przepyszne. Więc jeśli ktoś ma co do tego miejsca wątpliwości pod względem kulinarnym - spokojnie .

Jakie inne miejsca pod Krakowem lub w Beskidach możecie polecić?

Będę wdzięczna za wszelkie informacje
A może Bielsko-Biała? Byłam w zeszłym roku na weselu w restauracji Romantyczna. Ladszaft nie za ładny, ale otoczenie domu piękne, za ogrodzeniem. Piękna, czyściutka sala. Jedzenie w porządku. I cenowo z tego co wiem do przełknięcia, ale nie znam szczegółów. Miły właściciel

masz tu link

http://www.romantyczna.ig.pl/galeria.html

Edytowane przez Słodkaaa
Czas edycji: 2013-04-10 o 10:33
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-23, 16:10   #473
2ska
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16
Dot.: Gdzie wesele?

Nie zrozumiałam słowa ladszaft. Ale jeśli cokolwiek jest tam nieładne..
2ska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 07:49   #474
Słodkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar Słodkaaa
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 5 699
Dot.: Gdzie wesele?

Cytat:
Napisane przez 2ska Pokaż wiadomość
Nie zrozumiałam słowa ladszaft. Ale jeśli cokolwiek jest tam nieładne..

Landszaft to otoczenie, krajobraz Chodzi o to, że to jest uliczka domów jednorodzinnych, wzdłóż której biegna tory kolejowe. I to ten zły landszaft.
Chociaż powiem Ci, że za ogrodzeniem posesji jest tak dużo zieleni, że kompletnie się nie zwraca uwagi na te tory.

Zresztą o czym ja mowię moje wesele jest w restauracji przy M1
Słodkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-10, 12:13   #475
margo1111
Przyczajenie
 
Avatar margo1111
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 19
Dot.: Gdzie wesele?

Witam forumowiczki
Czy jest ktoś z Białej Podlaskiej lub okolic? Interesuje mnie opinia o nowej sali weselnej w Hotelu Polonia w Grabanowie właśnie koło Białej Podlaskiej. Będę bardzo wdzięczna za wszystkie informacje - może któraś z was była tam na weselu albo miała tam wesele?? Jak jedzenie, obsługa, kierownictwo??
margo1111 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-14, 21:25   #476
Fairycharlotte
Raczkowanie
 
Avatar Fairycharlotte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 39
Dot.: Gdzie wesele?

Ja moje wesele ładnych kilka lat temu robiłam w karczmie Stara Chata w Zalesiu Górnym koło Warszawy. W sumie było ok... Ale gdybym miała organizować wesele ponownie, to jednak zdecydowałabym się na inne miejsce. W Starej Chacie w sumie było dość ciasno (chociaz wesele tylko na jakies 70 osób), tańczylo się w piwniczce na dole. Mama do dzis mi wypomina, że zabrakło ciast. Był grill w ogrodzie, ale też nie wszyscy się zorientowali / załapali. Plusem są pokoje, w których niektórzy goście mogli przenocować.

Gdybym miała szansę robic wesele jeszcze raz, to chyba bym wybrała Karczmę Człekówka koło Kołbieli. Klimat niby podobny, też drewniana karczma, no ale jednak nowsza, z dużymi oknami, bez wrażenia, że na wszystkim leży warstwa starzyzny / kurzu. Lokalizacja bardziej mi odpowiada, ale przede wszystkim podoba mi się przestrzeń, taras, ogród, no i jedzenie lepsze. Mój brat robił tam wesele i mam porównanie ze swoim. Tu ciast bynajmniej nie zabrakło i ogólnie wszystko bardziej estetyczne, kelnerzy milsi, jedzenie ciekawsze. No ale chyba wtedy jeszcze ta karczma nie istniała, więc nie ma co żałować...
Fairycharlotte jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-17, 20:00   #477
marie ann pick
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 13
Dot.: Gdzie wesele?

JA mam przyjemnosc brac slub juz za 2 miesiace!!! Wesele odbedzie sie w miescie mojego narzeczonego w Gdańsku, a na miejsce zabawy wybralismy hotel Czarna Perla - mimo pirackich akcentow na zewnatrz, na weselnej sali w srodku nie ma ponich ani slau - pieknie wyglada przystrojona - zobaczcie same )) xxxx

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2013-11-28 o 11:53 Powód: link
marie ann pick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-18, 21:50   #478
crazy_day
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 39
Dot.: Gdzie wesele?

Co prawda nie jestem mężatką, ale ostatnio organizowałam wesele siostrze. Wesele było w sali Orfeusz w Kłosowie. Na 150 osób. Sala wygodna, miejsca nie brakowało, klimatyzowana itd. Menu oczywiście ustalone w 100% z młodą parą. Pokoje i plenerek do zdjęć też mieli. Jak kiedyś będę organizować swoje wesele to pewnie w tej samej sali. Albo zwale robotę na siostrę
crazy_day jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-24, 20:47   #479
fatim
Rozeznanie
 
Avatar fatim
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 757
Dot.: Gdzie wesele?

może ktoś mi polecić salę na 120/140 osób w Warszawie i okolicach ? zależy mi na ładnym plenerze , stylowej sali ładnie wykończonej
__________________
kg: 54 - 53 - 52 - 51 - 50 - 49 Proszę o porady jak schudnąć na PW
Chcę mieć dziecko - piękne i zdrowe
<a href="http://www.slubneiweselne.com.pl/slider/show/277fb6c356917723091e8b36a 7cc42db" rel="nofollow" target="_blank">Mój suwaczek w portalu ŚlubneiWeselne.com.pl</a>
fatim jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-11-25, 12:59   #480
Karolina_a90
Raczkowanie
 
Avatar Karolina_a90
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 165
Dot.: Gdzie wesele?

Zdecydowanie polecam Ci Folwark u Różyca - przepiękne i godne polecenia miejsce
Karolina_a90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Ceremonia i tradycja ślubna, weselna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-12-28 19:01:51


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:22.