Nie lubię ludzi, którzy... - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-05-06, 20:09   #271
Takion94
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2014-07
Wiadomości: 1 814
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- Nie lubię ludzi zawistnych i dwulicowych, którzy pięknie ładnie do ciebie a później pięknie ładnie cztery litery obrabiają
- Ludzi, którzy w internecie uważają się za anonimowych i myślą, że mogą kogoś z błotem mieszać tylko dlatego, że ta osoba ma inne zdanie od nich. Nie dawno jedna dziewczyna na fejsie została zmieszana z błotem po tym jak... napisała, że nie lubi pizzy z ananasem tekstów typu " Noo polaczek robaczek tylko schabowe by wpi*dalał" "Noo a rodzynki w serniku to już żresz" nie było końca.
- Ludzi, którzy całe swoje życie prezentują w internecie a szczególnie na youtubie. O ile rozumiem kanały na youtubie poświęcone np. nauce języka obcego o tyle nie rozumiem filmików typu "Mamy nowe autko" "ups dostaliśmy mandat?" "Dostałem pierwszą pracę" itd.
- Homofobów i rasistów
- Przesadnie pobożnych ludzi
- Ludzi, którzy rozmawiają tylko o polityce i ciągle najeżdżają na PIS i chwalą PO i odwrotnie.
Takion94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-06, 20:27   #272
slodka_jak_malinka
Raczkowanie
 
Avatar slodka_jak_malinka
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 420
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez jola1000 Pokaż wiadomość
Nie cierpię jak ludzie zaglądają innym do portfela.

O la boga, Lewandowski tyle zarabia. Ronaldo jeszcze więcej, ma tyle samochodów. Mi by zycia nie starczylo by tyle zarobić co on w rok.

Radwańska kupuje torebki za kilkanascie tysięcy. A niech kupuje, stac ją, niech ma. Jak ktos jest bogaty to niech wydaje na co chce. W końcu zarobil, nie ukradl.

Inna sprawa ze faktycznie zarobki pilkarzy sa mega duze.


Gdybym miala tyle kasy co Ronaldo lub choćby Lewandowski to tez bym wydawala na co chce i w ogole na bank by mi szajba odbila wiec ja to ich w sumie podziwiam.

Pogrubione -
slodka_jak_malinka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 11:22   #273
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

widzę że nie zrozumiałaś...
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-07, 14:33   #274
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- osoby, które chcą jakkolwiek kwestionować słuszność moich wydatków i zaglądać mi do portfela. Może mi być szkoda wydać 4 dychy na bluzkę w promocji, ale zaraz mogę iść i kupić płaszczyk za 4 stówy, no i w zasadzie... Co to kogo obchodzi?

- ludzie zafiksowani całkowicie na jakimś punkcie typu (najczęściej spotykam) zwierzęta. Ja też je lubię, nie skrzywdziłabym, ale wcale nie uważam że każdy musi kochać pieseczka. Doskonale rozumiem że przypadkowy człowiek może się najzwyczajniej w świecie bać przypadkowego psa no i nie każdy akceptuję kota na stole między filiżankami,

- osoby, które są strasznie ponure, całe życie źle im na świecie, nigdy nie powiedzą że mają dobry humor, no masakra, ile można z kimś takim wytrzymać?

- wszystkie wyjątkowe płatki śniegu ("nie jestem taka jak wszystkie!")

- dziewczyny, które na informację że rano przez 30 minut się maluje odpowiadają "marnujesz czas, ja to wolę dłużej spać, 10 minut rano mi wystarczy, och jestem piękna bez makijażu i pewna siebie"

- osoby wspierające nurt naturalności czy jakkolwiek inaczej to się nazywa, które usiłują wmówić, że jak musisz golić nogi żeby ubrać sukienkę to na pewno się nie akceptujesz. No ja tam wszystko golę, maluję się i jakoś mi daleko do życia z kostką mydła, a nie mam problemu z samoakceptacją.

- ludzie którzy chcą być zbyt poprawni politycznie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 11:49   #275
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Pewnie będę padać pomiędzy 20, a 21 się okaże

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Gdy mam wstać o 4:20 to śpię już o 20. Rano myję twarz, makijaż, ciuchy mam naszykowane wieczorem. Nie ma mowy o śniadaniu czy kawie bo nic mi nie przechodzi przez gardło tak rano.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 12:35   #276
olline_
Przyczajenie
 
Avatar olline_
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 17
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- twierdzą, że feminizm nie jest potrzebny
- wielbią pis
-są white power
olline_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-10, 23:22   #277
stesia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 3 527
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

pisałam już że nie lubie wolno jadących ludzi których nie da się wyprzedzić no i sytuacja z dziś: jedzie sobie taki jeden dużym ciągnikiem z bardzo dużą przyczepą jakies 30 na godz, no i nie da sie go wyprzedzić bo zamiast trzymać się prawej strony to trzyma sie to uparcie środka jezdni a że wielkie to, to ciężko zobaczyć czy coś nie jedzie z naprzeciwka


nie lubię jeszcze ludzi którzy:
-nawijają o obcym mi dziecku i dziwią się że nie podzielam ich entuzjazmu, nie mam nic do dzieci ale szczerze to nie interesują mnie zbytnio dzieci nie należące do rodziny czy dzieci bliskich znajomych, a już szczególnie dzieci zupełnie obcych mi osób
-ludzie którzy uważają innych za dusigroszy, podczas gdy ci drudzy ze względu na sytuację finansową nie mogą sobie pozwolić na wiele rzeczy, a ci pierwsi na tyle znają sytuację drugich że mogą sie domyślić że nie o skąpstwo tu chodzi
-ludzi którzy lubią sobie z innych żartować, a jak ciebie nie bawi żart to odrazu ze jestes sztywniak nie znasz się na żartach, ale z drugiej strony zażartowanie z takiej osoby kończy się jej mega fochem
-ludzi którzy w sklepie nie zaczekają aż kasjerka skasuje trochę zakupów ludzi z kolejki i taśma podjedzie, tylko ledwo się do końca taśmy dostaną to wypakowują wszystko z wózka, z braku miejsca nie widac za bardzo gdzie sie kończą moje zakupu a zaczynają ich i trzeba później uważać żeby mi kasjerka nie skasowała ich zakupów

Edytowane przez stesia
Czas edycji: 2019-05-10 o 23:28
stesia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-05-11, 09:41   #278
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez olline_ Pokaż wiadomość
- twierdzą, że feminizm nie jest potrzebny
- wielbią pis
-są white power
Nie bylam swiadoma, ilu w dzisiejszych czasach jest na swiecie rasistow dopoki nie zwiazalam sie z facetem innej rasy. Wstyd mi, prawde mowiac, ze niektorych z nich uwazalam za przyjaciol
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-11, 14:02   #279
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie bylam swiadoma, ilu w dzisiejszych czasach jest na swiecie rasistow dopoki nie zwiazalam sie z facetem innej rasy. Wstyd mi, prawde mowiac, ze niektorych z nich uwazalam za przyjaciol

To prawda, wielu ludzi uwaza, ze problem rasizmu nie istnieje, bo ich zwyczajnie nie dotyczy. Badz blizej kogos innej rasy i masz probke jak to smakuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 06:11   #280
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
To prawda, wielu ludzi uwaza, ze problem rasizmu nie istnieje, bo ich zwyczajnie nie dotyczy. Badz blizej kogos innej rasy i masz probke jak to smakuje.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dokladnie tak.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 08:08   #281
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

- którzy robią z przysłowiowej gęby przysłowiową cholewę, czyli wiele mówią a jak przyjdzie do działania, albo "co do czego" to siedzą jak trusie

- nudziarzy (zadaj takiemu konkretne pytanie a opowiedzą pół życia lub uważają za swój obowiązek bawić Cię rozmową o żonie, dzieciach, osiągnięciach sportowych itd.)

-nieporadnych życiowo (takich, którzy stale uczepiają się innych osób, by te za nich odwalały zadania w pracy lub jakieś zadania w życiu prywatnym)

- słodkich idiotek ( to fajnie, jak się ma naście, ewentualnie dwadzieścia kilka lat ale nadchodzi taki wiek, w którym słodka idiotka zamieni się nieuchronnie w straszliwą dzidzię-piernik ku rozbawieniu lub irytacji postronnych)

-takich, którzy kochają być nieszczęsliwi i zadręczają otoczenie opowiadaniami o licznych plagach i nieszczęściach, które ich stale dotykają

-płatków śniegu ("jestem taka/i wyjątkowa/y i nikt mnie nie rozumie")

-ignorantów

- takich "ą"/"ę" i bułkę przez bibułkę

-wielbicieli Klanów, MjakMiłości i podobnych, pożal się Boże, produkcji filmowych

- czytelników Harlequinów

- opowiadających zakończenia książek/filmów/seriali

-opowiadających stare kawały z brodą na metr

-plotkarzy

-samozwańczych zbawicieli świata i ludzkości

-noszących sutanny i habity (do każdego odnoszę się podejrzliwie)

-pseudo inteligentów i domorosłych filozofów

-pazernych

- robiących wokół siebie tak zwany "wiatr spódnicą", czyli takich, którzy chwalą się tym, co to dziś nie zrobili w pracy cudownego i innowacyjnego , tylko że nie mających żadnych wyników ani sensu tych działań

-jeżdżących rowerem po jednopasmówkach, osobliwie tych w obcisłych ubrankach

-grafomanów/grafomanek

Jak sobie przypomne, to dopiszę resztę
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-12, 15:31   #282
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

O wiem kogo jeszcze nie lubię! Nie wiem do końca jak określić ten typ osobowości, ale chyba każdy zna człowieka, które jest zawsze w centrum uwagi. Jeśli jest, to mówi na tyle głośno i dużo, że nie sposób go nie zauważyć. Do tego jest energiczny, ekspresywny. Miałam taką koleżankę w liceum. Wszędzie było jej pełno, była głośna i wesoła. Ludzie ją uwielbiali, bo trudno było się z nią nudzić. Ja natomiast, często byłam zwyczajnie zmęczona jej towarzystwem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 16:31   #283
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
O wiem kogo jeszcze nie lubię! Nie wiem do końca jak określić ten typ osobowości, ale chyba każdy zna człowieka, które jest zawsze w centrum uwagi. Jeśli jest, to mówi na tyle głośno i dużo, że nie sposób go nie zauważyć. Do tego jest energiczny, ekspresywny. Miałam taką koleżankę w liceum. Wszędzie było jej pełno, była głośna i wesoła. Ludzie ją uwielbiali, bo trudno było się z nią nudzić. Ja natomiast, często byłam zwyczajnie zmęczona jej towarzystwem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Energiczny i egzaltowany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 19:50   #284
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
-nieporadnych życiowo (takich, którzy stale uczepiają się innych osób, by te za nich odwalały zadania w pracy lub jakieś zadania w życiu prywatnym)
Pytanie na ile to prawdziwa nieporadność, a na ile sprytna strategia, żeby inni wszystko robili za niego. Nie znoszę takich wilków w owczej skórze.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 19:58   #285
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Czarna, ja bardzo dobrze wiem, o jakich ci chodzi W moim otoczeniu jest sporo takich ludzi i większość z nich jest sympatyczna, ale na dłuższą metę mnie męczą, zwłaszcza, że ja jestem raczej cicha i nie znoszę nadmiernego zainteresowania wokół mnie.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-12, 21:16   #286
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Energiczny i egzaltowany?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślę że pasuje
Cytat:
Napisane przez VivelaPologne Pokaż wiadomość
Czarna, ja bardzo dobrze wiem, o jakich ci chodzi W moim otoczeniu jest sporo takich ludzi i większość z nich jest sympatyczna, ale na dłuższą metę mnie męczą, zwłaszcza, że ja jestem raczej cicha i nie znoszę nadmiernego zainteresowania wokół mnie.
Ja może tam jakąś totalnie szarą myszką też nie jestem, również potrafię być głośna i rozrywkowa, ale zwyczajnie uważam, że w końcu musi nadejść moment, w którym osoba X zamknie usta, zapanuje nad wszystkim kończynami i chociaż na chwilę stanie się takim zwyczajnym zjadaczem chleba. Inaczej szybko nam dość.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 13:32   #287
aniusia82
Rozeznanie
 
Avatar aniusia82
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 639
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Ja dodam jeszcze od siebie , z czym często się spotykam niestety . Powiedziałam znajomej ,że idę do lekarza - ty to tylko po lekarzach chodzisz, wiecznie tylko chora jesteś ....Nie rozumiem takich ludzi . Wychodzi na to ,że najlepiej przemilczeć pewne tematy .
aniusia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 17:59   #288
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 18 638
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię ludzi, którzy ciągle gadają i nie potrafią się zamknąć.
ce4534435626970636826734dc4cc81c1d23e519_62b0fbf266bee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-14, 20:44   #289
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez aniusia82 Pokaż wiadomość
Ja dodam jeszcze od siebie , z czym często się spotykam niestety . Powiedziałam znajomej ,że idę do lekarza - ty to tylko po lekarzach chodzisz, wiecznie tylko chora jesteś ....Nie rozumiem takich ludzi . Wychodzi na to ,że najlepiej przemilczeć pewne tematy .
Niektórzy tak paplają bezmyślnie byle tylko paplać
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-05-15, 12:44   #290
Kymonka
Raczkowanie
 
Avatar Kymonka
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 90
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość

-nieporadnych życiowo (takich, którzy stale uczepiają się innych osób, by te za nich odwalały zadania w pracy lub jakieś zadania w życiu prywatnym)
Mam znajomego, który generalnie jest wlasnie taka niedojdą i do tego wręcz pielegnuje swoja nieporadność - co nie przeszkadza mu non stop walic ludziom smuty jak to by coś ogarnął/ zrobil ALE przecież jest na to za słaby/nie uda mu się/ zupa była za słona. Doprowadza mnie to do pasji.
Kymonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-15, 12:48   #291
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 18 061
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Kymonka Pokaż wiadomość
Mam znajomego, który generalnie jest wlasnie taka niedojdą i do tego wręcz pielegnuje swoja nieporadność - co nie przeszkadza mu non stop walic ludziom smuty jak to by coś ogarnął/ zrobil ALE przecież jest na to za słaby/nie uda mu się/ zupa była za słona. Doprowadza mnie to do pasji.
Mnie irytują ludzie proszący mnie o porady/zadający pytania, jakbym była jakaś chodzącą encyklopedia, podczas gdy odpowiedz na ich problem znajduje się na pierwszej stronie wyników w Google. Ale tak trudno ruszyć myszką i samemu poszukać informacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
980cf4958a6e724c916e7adb24f4c6159aa2df82_65d7e02c47328 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 11:10   #292
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

[1=980cf4958a6e724c916e7ad b24f4c6159aa2df82_65d7e02 c47328;86815262]Mnie irytują ludzie proszący mnie o porady/zadający pytania, jakbym była jakaś chodzącą encyklopedia, podczas gdy odpowiedz na ich problem znajduje się na pierwszej stronie wyników w Google. Ale tak trudno ruszyć myszką i samemu poszukać informacji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]

Jakbym czytała o mojej mamie Stara nie jest, 51 lat a nie ogarnia podstaw (albo wie, że za nią ktoś w końcu to zrobi). Tutaj pierwszy lepszy przykład- nie ogarnia DVD, które stoi u nas solidne 10 lat. Wystarczą 3 guziki i już oglądasz film, ale lepiej wołać i włącz mi, włącz mi
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 13:47   #293
PurePurr
Raczkowanie
 
Avatar PurePurr
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 342
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Jakbym czytała o mojej mamie Stara nie jest, 51 lat a nie ogarnia podstaw (albo wie, że za nią ktoś w końcu to zrobi). Tutaj pierwszy lepszy przykład- nie ogarnia DVD, które stoi u nas solidne 10 lat. Wystarczą 3 guziki i już oglądasz film, ale lepiej wołać i włącz mi, włącz mi
To z moją mamą jest gorzej: babka 44 lata (zdaniem moich kolegów ładna :P), tablety, laptopy, smartfony, fejsbuki - pełen serwis. Problem zaczyna sie gdy ma zrobic cokolwiek poza zalogowaniem się - i nie ważne, że wiekszosc z tych rzeczy to wpisanie pytania w google albo PRZECZYTANIE komunikatu który windows wyświetla jej przed nosem. Nie, ja muszę spojrzeć i zrobić bo dla niej to skomplikowane, mimo że to kwestia przeczytania kilku linijek i kliknięcia parę razy na "ok" albo inne "dalej".
PurePurr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 13:52   #294
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię ludzi którzy nie zachowując należytego odstępu, wykładają zakupy na taśmie tuż za moimi. Nie możesz poczekać chwilę aż taśma przesunie się?
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:01   #295
LadyPerry
Raczkowanie
 
Avatar LadyPerry
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 373
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Nie lubię ludzi którzy nie zachowując należytego odstępu, wykładają zakupy na taśmie tuż za moimi. Nie możesz poczekać chwilę aż taśma przesunie się?
Mnie bardziej wkurzaja ludzie którzy kładą pionowo wszelkiego rodzaju butelki (zwłaszcza szklane) zamiast je po ludzku polozyc na taśmie. Efekt jest taki, że wszystko im sie chybocze, przewraca czy nawet wręcz spada na podłogę.
LadyPerry jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 14:06   #296
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie lubię ludzi którzy pod artykułami, poradami w moim serwisie internetowym wystawiają niską ocenę klikając tylko w jedną gwiazdkę lub dwie, chociaż porada jest profesjonalna. Czy to moja wina, Ty chamie prymitywny, że masz problem i Twoja sytuacja prawna jest inna niż łudziłeś się?

---------- Dopisano o 14:06 ---------- Poprzedni post napisano o 14:04 ----------

Cytat:
Napisane przez LadyPerry Pokaż wiadomość
Mnie bardziej wkurzaja ludzie którzy kładą pionowo wszelkiego rodzaju butelki (zwłaszcza szklane) zamiast je po ludzku polozyc na taśmie. Efekt jest taki, że wszystko im sie chybocze, przewraca czy nawet wręcz spada na podłogę.
U nas takich jest na szczęście mało, ale takich którzy kładą te butelki w poprzek zamiast wzdłuż - całkiem sporo, większość. Skutek: turlanie się, dojeżdżanie do moich zakupów.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 16:18   #297
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Nie lubię ludzi którzy nie zachowując należytego odstępu, wykładają zakupy na taśmie tuż za moimi. Nie możesz poczekać chwilę aż taśma przesunie się?
od tego są seperatory przy kasach, zeby je umieszać na taśmie za swoimi zakupami
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 16:24   #298
zaburzony
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 188
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
od tego są seperatory przy kasach, zeby je umieszać na taśmie za swoimi zakupami
Wiem. Takie opóźniacze obsługi, chyba niespecjalnie lubiane przez kasjerki które muszą z powrotem wtykać je na "szynę" a klient też nieraz musi się wyciągnąć znacznie żeby po to sięgnąć.
zaburzony jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 16:38   #299
Pani_Mada
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 18 614
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Cytat:
Napisane przez zaburzony Pokaż wiadomość
Wiem. Takie opóźniacze obsługi, chyba niespecjalnie lubiane przez kasjerki które muszą z powrotem wtykać je na "szynę" a klient też nieraz musi się wyciągnąć znacznie żeby po to sięgnąć.
lubiane przez kasjerki. często same je kładą za zakupami, które kasują. to ułatwienie, bo nie trzeba się zastanawiać gdzie sie kończą, a gdzie zaczynają czyje zakupy. wycofywanie towaru to większy opóźniacz.
no tak... sięgnięcie po separator jest takie strasznie męczące i tak się wyciągnąć trzeba, że lepiej narzekać na ludzi, którzy wykładają swoje zakupy na taśmę
Pani_Mada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-05-17, 16:47   #300
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-12
Wiadomości: 540
Dot.: Nie lubię ludzi, którzy...

Nie cierpię buraków, którzy trąbią na mnie, kiedy idę lub jadę rowerem i tych, którzy uważają to za komplement.
9848198ceafc75373689018f1c5708ad8ca8cef1_608746413ed8e jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-16 14:32:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:20.