Mam, ale nie używam, bo... - Strona 11 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-07-21, 15:06   #301
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Man to samo z balsamami,wiec już nie kupuje, wolę cos w piance, bo raz dwa mi się wchlania
Ale tez jestem leniwa do tego tylko to właśnie z powodu za długiego czekania aż taki się wchlonie

---------- Dopisano o 16:06 ---------- Poprzedni post napisano o 16:03 ----------

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;87014792]Kosmetyki naturalne - mam fazy na dbanie o skórę, wtedy kupuję mnóstwo półproduktów w sklepach typu mazidła czy biochemia urody - ostatnio wydałam ponad 300 zet, na peelingi, glinki, ekstrakty, oleje, hydrolaty. W zamyśle miałam mieszać to wszystko i robić sobie co 3 dni jakąś fajną maseczkę. Wszystko leży i zaraz się przeterminuje
A nie używam, bo mi się nie chce. Chociaż wiem, że jak kiedyś wytrzymałam 3 miesiące takiej starannej pielęgnacji to miałam taką piękną cerę...No ale lenia nie pokonasz.[/QUOTE]
To samo mam z tymi robionymi, wuec teraz jak zamówiłam na tonik półprodukty i esencję letnia, to od razu zmieszalam i używam, jak nie zapomnę
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 01:42   #302
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Balsamy do ciała i antycellulitowe. Kupuję a potem wyrzucam bo zapominam używać albo mam lenia i mi się nie chce
Ostatnio mam strasznie suchą skórę po prysznicu (żel Nivela chyba mi nie służy) i obiecuję sobie, że będę się balsamować - taaa, jasne
Zawsze mnie zadziwia, jak rozne osoby roznie odbieraja te same rzeczy i czynnosci, ja uwielbiam sie balsamowac po kazdym prysznicu, sprawia mi to przyjemnosc, i skora jest potem taka gladka
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 02:24   #303
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zadziwia, jak rozne osoby roznie odbieraja te same rzeczy i czynnosci, ja uwielbiam sie balsamowac po kazdym prysznicu, sprawia mi to przyjemnosc, i skora jest potem taka gladka
A ja właśnie nie lubię być czymkolwiek posmarowana, nawet kremów do twarzy nie lubię. Uwielbiam uczucie świeżej, czystej skóry po prysznicu i szkoda mi to psuć balsamem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 07:07   #304
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Też tego nie lubię. Raz, że mi się nie chce a dwa, nie lubię tej lepkości i tłustości. Do tego zauważyłam, że jak na noc się czymś posmaruję to budzę się strasznie upocona. Obecnie nawet nie posiadam balsamu. Jedynie steryd jak już zrobią się wysuszone placki
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 07:33   #305
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Zawsze mnie zadziwia, jak rozne osoby roznie odbieraja te same rzeczy i czynnosci, ja uwielbiam sie balsamowac po kazdym prysznicu, sprawia mi to przyjemnosc, i skora jest potem taka gladka
Myslę, że to chyba zależy od skóry. Jesli ktoś ma bardzo suchą to po wyjściu z wody balsamowanie jest nieodzowne.

Ja nienawidzę balsamów, które zostawiają po sobie lepkość bo mam wrażenie, że się kleję. Ale latem sięgam chętnie po perfumowane balsamy (z linii ulubionych zapachów) zamiast perfum. Z reguły nie są one bardzo treściwe, bo ich zadaniem jest przede wszystkim pachnieć. Latem to fajna opcja, bo wszelakie perfumy latem moga być za oczywiste lub migrenogenne. Perfumowany balsam ma mniejszą projekcję, jest bardziej bliskoskórny i nie ma opcji, że w upale zapach będzie "za mocny".
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 08:44   #306
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Myslę, że to chyba zależy od skóry. Jesli ktoś ma bardzo suchą to po wyjściu z wody balsamowanie jest nieodzowne.

Ja nienawidzę balsamów, które zostawiają po sobie lepkość bo mam wrażenie, że się kleję. Ale latem sięgam chętnie po perfumowane balsamy (z linii ulubionych zapachów) zamiast perfum. Z reguły nie są one bardzo treściwe, bo ich zadaniem jest przede wszystkim pachnieć. Latem to fajna opcja, bo wszelakie perfumy latem moga być za oczywiste lub migrenogenne. Perfumowany balsam ma mniejszą projekcję, jest bardziej bliskoskórny i nie ma opcji, że w upale zapach będzie "za mocny".
No pewnie, sa rozne rodzaje skory, tak jak i rozne balsamy
Wybieram zawsze takie balsamy, ktore doslownie wsiakaja w skore, o zadnej lepkosci czy tlustosci nie ma mowy, balsamuje skore, nakladam kosmetyki na twarz i moge sie ubierac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 08:48   #307
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Tez musze miec lekkie, zadne masła i tłustości

Cale szczescie nie mam problemu ze suchą skora, nie musze tego robic, ale jednak gdzies tam w glowie mam, ze moze dluzej bede miec ładniejsza, to nieraz to robie, ale czy to nieraz cos da
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 08:57   #308
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;87014792]Kosmetyki naturalne - mam fazy na dbanie o skórę, wtedy kupuję mnóstwo półproduktów w sklepach typu mazidła czy biochemia urody - ostatnio wydałam ponad 300 zet, na peelingi, glinki, ekstrakty, oleje, hydrolaty. W zamyśle miałam mieszać to wszystko i robić sobie co 3 dni jakąś fajną maseczkę. Wszystko leży i zaraz się przeterminuje
A nie używam, bo mi się nie chce. Chociaż wiem, że jak kiedyś wytrzymałam 3 miesiące takiej starannej pielęgnacji to miałam taką piękną cerę...No ale lenia nie pokonasz.[/QUOTE]

Moje 2 opakowanie glinek leżą od prawie 2 lat ledwo użyte. Przypomina mi się o nich średnio raz na 2-3 miesiące, ale najczęściej nie mam ochoty babrać sobie tym włosów, robię maseczkę z glinki tak z raz na pół roku

Mój olej do twarzy też już chyba przeterminowany. Na początku używałam, ale jak raz zapomnę, to wszystko na nic i koniec nakładania. Muszę zachować rytm i robić to codziennie. Wszystko albo nic

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Balsamy do ciała i antycellulitowe. Kupuję a potem wyrzucam bo zapominam używać albo mam lenia i mi się nie chce
Ostatnio mam strasznie suchą skórę po prysznicu (żel Nivela chyba mi nie służy) i obiecuję sobie, że będę się balsamować - taaa, jasne
Też mam kilka balsamów. Wszystkie leżą nieużywane, bo nie znoszę mieć nabalsamowanej skóry. Używam czasem zimą, gdy skora aż mnie szczypie z suchości. Poza sezonem zimowym nie mam na szczęście problemów z suchą skórą.

Podobnie mam z peelingami do ciała - mam ich kilka i używam raz na pół roku.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2019-07-22 o 08:58
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 09:00   #309
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Moje 2 opakowanie glinek leżą od prawie 2 lat ledwo użyte. Przypomina mi się o nich średnio raz na 2-3 miesiące, ale najczęściej nie mam ochoty babrać sobie tym włosów, robię maseczkę z glinki tak z raz na pół roku

Mój olej do twarzy też już chyba przeterminowany. Na początku używałam, ale jak raz zapomnę, to wszystko na nic i koniec nakładania. Muszę zachować rytm i robić to codziennie. Wszystko albo nic



Też mam kilka balsamów. Wszystkie leżą nieużywane, bo nie znoszę mieć nabalsamowanej skóry. Używam czasem zimą, gdy skora aż mnie szczypie z suchości. Poza sezonem zimowym nie mam na szczęście problemów z suchą skórą.

Podobnie mam z peelingami do ciała - mam ich kilka i używam raz na pół roku.
Peelingow tez nie lubie, uzywam rekawic peelingujacych.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 10:07   #310
Kymonka
Raczkowanie
 
Avatar Kymonka
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 90
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Poduszka pod laptopa.

Głownie dlatego, że mam sprzęt 17-calowy, ze wzgledu na prace uzywanie myszki to standard. Zwykły karton po laptopie sprawdza mi sie lepiej jako łóżkowy stolik niż to w ostatecznym rozrachunku :P
Kymonka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-22, 11:20   #311
VivelaPologne
Raczkowanie
 
Avatar VivelaPologne
 
Zarejestrowany: 2016-09
Lokalizacja: Galaxy
Wiadomości: 257
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Balsamów też nie lubię (a mam kilka nieotwartych). Zawsze czuję się lepka, gdy się tym nasmaruję, a poza tym nie chce mi się czekać, aż balsam się wchłonie.
__________________
Los się śmieje z naszych planów
VivelaPologne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-22, 19:17   #312
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Moje 2 opakowanie glinek leżą od prawie 2 lat ledwo użyte. Przypomina mi się o nich średnio raz na 2-3 miesiące, ale najczęściej nie mam ochoty babrać sobie tym włosów, robię maseczkę z glinki tak z raz na pół roku

Mój olej do twarzy też już chyba przeterminowany. Na początku używałam, ale jak raz zapomnę, to wszystko na nic i koniec nakładania. Muszę zachować rytm i robić to codziennie. Wszystko albo nic


Podobnie mam z peelingami do ciała - mam ich kilka i używam raz na pół roku.

przybij piątkę


z urodowych to jeszcze mam i nie używam - lakiery do paznokci. Mam ładne ręce, pomalowane paznokcie lubię, ale pomalować mi ciężko. Hybrydy mi się nie trzymają, zwykły lakier też, musiałabym malować codziennie. A lubię tylko czerwony kolor, więc wszelkie perłowe nudziaki odpadają.
Dużo siedzę przy kompie wieczorem, mogłabym machnąć tym lakierem, ale no...nie chce mi się.



Jak żyć?
2f6abb6d3878858271ffdb3efd65c95d1f4fde9b_623d0cb3af0b6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 08:48   #313
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

[1=2f6abb6d3878858271ffdb3 efd65c95d1f4fde9b_623d0cb 3af0b6;87018481]przybij piątkę


z urodowych to jeszcze mam i nie używam - lakiery do paznokci. Mam ładne ręce, pomalowane paznokcie lubię, ale pomalować mi ciężko. Hybrydy mi się nie trzymają, zwykły lakier też, musiałabym malować codziennie. A lubię tylko czerwony kolor, więc wszelkie perłowe nudziaki odpadają.
Dużo siedzę przy kompie wieczorem, mogłabym machnąć tym lakierem, ale no...nie chce mi się.



Jak żyć?[/QUOTE]

Ja zaczęłam chodzić na tytan. Trzyma się jak diabli
Odprysnął mi tylko 2 razy - jak go przekroiłam ostrym nożem - ale paznokieć się uchował. I drugi raz, jak szorowałam garnek w zlewie i z impetem uderzyłam paznokciem pod kątem prostym. Huk był przy tym taki, że chłopak z drugiego końca mieszkania przyszedł, żeby się dowiedzieć, co się stało


Ale przez to, że chodzę na tytan - mam z 15 lakierów i nie używam.
Z raz na miesiąc pomaluję u stop, ale generalnie chyba nie rozumiem do końca fenomenu pomalowanych paznokci u stóp.
Nigdy nie wiem, jaki kolor to ma być. Pastele mi jakoś nie pasują, mocne też nie bardzo, neony fuj, jasne to jakbym paznokci nie miała Akceptuję tylko czerwienie i ciemne róże, ale chyba i tak wolę naturalne.

Edytowane przez martaakow
Czas edycji: 2019-07-23 o 08:50
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 09:11   #314
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Ja zaczęłam chodzić na tytan. Trzyma się jak diabli
Odprysnął mi tylko 2 razy - jak go przekroiłam ostrym nożem - ale paznokieć się uchował. I drugi raz, jak szorowałam garnek w zlewie i z impetem uderzyłam paznokciem pod kątem prostym. Huk był przy tym taki, że chłopak z drugiego końca mieszkania przyszedł, żeby się dowiedzieć, co się stało


Ale przez to, że chodzę na tytan - mam z 15 lakierów i nie używam.
Z raz na miesiąc pomaluję u stop, ale generalnie chyba nie rozumiem do końca fenomenu pomalowanych paznokci u stóp.
Nigdy nie wiem, jaki kolor to ma być. Pastele mi jakoś nie pasują, mocne też nie bardzo, neony fuj, jasne to jakbym paznokci nie miała Akceptuję tylko czerwienie i ciemne róże, ale chyba i tak wolę naturalne.
Potwierdzam, SNS jest nie do zdarcia.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 09:33   #315
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Potwierdzam, SNS jest nie do zdarcia.
W salonie, do którego chodzę, mają akurat Lart.
I ten tradycyjny, i jednoetapowy, gdzie jest jeden lakier do wszystkiego. Oba się trzymają chyba dobrze, ale ten jednoetapowy mam teraz po raz pierwszy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 09:38   #316
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
W salonie, do którego chodzę, mają akurat Lart.
I ten tradycyjny, i jednoetapowy, gdzie jest jeden lakier do wszystkiego. Oba się trzymają chyba dobrze, ale ten jednoetapowy mam teraz po raz pierwszy.
Ja robilam w domu oryginalnymi produktami SNS (bo tylko SNS i Gelish sa w Australii dostepne), bardzo sobie chwale. Akurat sciagnelam chwilowo po pol roku noszenia, ale za jakis czas zrobie znowu.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-23, 19:40   #317
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Podobnie mam z peelingami do ciała - mam ich kilka i używam raz na pół roku.
Ja tak miałam z peelingiem do ust. Użyłam kilka razy, a potem długo leżał i się przeterminował, więc wyrzuciłam. Miałam wrażenie, że jest mi to po prostu niepotrzebne i głupio się nakręciłam.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 07:31   #318
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Ja tak miałam z peelingiem do ust. Użyłam kilka razy, a potem długo leżał i się przeterminował, więc wyrzuciłam. Miałam wrażenie, że jest mi to po prostu niepotrzebne i głupio się nakręciłam.
No to faktycznie wydaje mi się całkiem zbędne.
Jeśli czułam potrzebę zrobienia peelingu ust, to albo używałam takiego do twarzy, albo cukier + miód (przynajmniej smacznie )
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 11:02   #319
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Do ust uzywam maski na noc i balsamu w ciagu dnia i zadne peelingi nie sa mi potrzebne
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-07-24, 11:12   #320
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Do ust uzywam maski na noc i balsamu w ciagu dnia i zadne peelingi nie sa mi potrzebne
Mnie teraz też nie, ale miałam taki okres w życiu, ze miałam non stop bardzo suche i spierzchnięte usta. I jak była jakaś okazja, że koniecznie chciałam mieć je pomalowane, to musiałam zrobić peeling, żeby je wygładzić.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 13:40   #321
Adorenka
Raczkowanie
 
Avatar Adorenka
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 76
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez kiss of night Pokaż wiadomość
A ja właśnie nie lubię być czymkolwiek posmarowana, nawet kremów do twarzy nie lubię. Uwielbiam uczucie świeżej, czystej skóry po prysznicu i szkoda mi to psuć balsamem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O, witam w klubie. Nie-na-wi-dzę twarzy posmarowanej kremami, do tego tłustymi. To samo rąk.
Adorenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 13:47   #322
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Nie wiem, skad Wy te tluste kremy i balsamy bierzecie, wszystkie kosmetyki, jakie mam wchlaniaja sie migiem i o zadnych lepkosciach i tlustosciach mowy nawet nie ma.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 18:23   #323
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez Adorenka Pokaż wiadomość
O, witam w klubie. Nie-na-wi-dzę twarzy posmarowanej kremami, do tego tłustymi. To samo rąk.
Radzę zmienić kremy na takie, które się błyskawicznie wchłaniają. Ja tłustych kremów nienawidzę, więc używam takich, które się wchłaniają już podczas smarowania i potem absolutnie ich nie czuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-24, 19:50   #324
Ava_
Zakorzenienie
 
Avatar Ava_
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 4 865
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

U mnie kremowanie po prysznicu to nie kwestia preferencji tylko koniecznosc. Zaraz czuje, ze skora na calym ciele ciagnie, az swedzi. Latem uzywam kremow o konstencji zelu albo jogurtu, zadne uczucie lepkosci nie wchodzi w gre.

Co do tematu watku - lakiery do paznokci. Mam co prawda z 4-5 max, bo znam siebie, ale i tak glownie leza, zbierajac kurz. Problem polega na tym, ze po pomalowaniu z 2x pod rzad tym samym kolorem nudzi mi sie odcien i szukam nastepnego. Wiekszosc buteleczek uzylam tylko kilka razy i cisnelam w najciemniejszy kat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ava_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 00:59   #325
kiss of night
Zakorzenienie
 
Avatar kiss of night
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 019
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Radzę zmienić kremy na takie, które się błyskawicznie wchłaniają. Ja tłustych kremów nienawidzę, więc używam takich, które się wchłaniają już podczas smarowania i potem absolutnie ich nie czuć.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Możesz coś polecić/podać jakieś przykładowe produkty? Ja czuję dosłownie wszystko, nawet te niby lekkie kremy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kiss of night jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 01:39   #326
ojejuniu1974
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-06
Wiadomości: 715
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez Ava_ Pokaż wiadomość
U mnie kremowanie po prysznicu to nie kwestia preferencji tylko koniecznosc. Zaraz czuje, ze skora na calym ciele ciagnie, az swedzi. Latem uzywam kremow o konstencji zelu albo jogurtu, zadne uczucie lepkosci nie wchodzi w gre.

Co do tematu watku - lakiery do paznokci. Mam co prawda z 4-5 max, bo znam siebie, ale i tak glownie leza, zbierajac kurz. Problem polega na tym, ze po pomalowaniu z 2x pod rzad tym samym kolorem nudzi mi sie odcien i szukam nastepnego. Wiekszosc buteleczek uzylam tylko kilka razy i cisnelam w najciemniejszy kat.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moze to kwestia alergiii. Polecam testy skorne. W moim przypadku odmienily mi zycie
ojejuniu1974 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 08:29   #327
jaksy
Zasiedzenie
 
Avatar jaksy
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 5 627
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Ja też nie znoszę się balsamować, nie znoszę samej czynności. Za to na twarz i szyję nakładam mnóstwo rzeczy.
Hmm... A polecicie jakieś konkretne balsamy, które szybko się wchłaniają? Po balsamach mam też ten problem, że strasznie się pocę na całym ciele.

Wysłane z mojego Redmi Note 5A przy użyciu Tapatalka
__________________
Nie ma złych roślin, są tylko źli ludzie.
jaksy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 08:31   #328
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Jedyny okres w życiu gdzie sumiennie się smarowałam to ciąża, tak to po prostu mi się nie chce....

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 09:52   #329
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Nie wiem, skad Wy te tluste kremy i balsamy bierzecie, wszystkie kosmetyki, jakie mam wchlaniaja sie migiem i o zadnych lepkosciach i tlustosciach mowy nawet nie ma.
Z drogerii typu R. czy marketu.
Te tańsze balsamy takie są. Jakoś szkoda by mi było kasy na balsamy z Sephory czy Douglasa.
Jedyne masła, które używałam z przyjemnością i mnie nie denerwowały to TBS, ale ich cena
Cytat:
Napisane przez smerfetk_a Pokaż wiadomość
Jedyny okres w życiu gdzie sumiennie się smarowałam to ciąża, tak to po prostu mi się nie chce....

Wysłane z mojego Mi A1 przy użyciu Tapatalka
U mnie to było intensywne odchudzanie, po którym zrzuciłam ponad 20 kg. Dzięki balsamowi nie dorobiłam się wiszącej skóry czy cellulitu ( nie mam go do dziś ). Balsam z marketu z algami, z tego co pamiętam.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj

Edytowane przez kaledonia
Czas edycji: 2019-07-25 o 09:53 Powód: dopisek
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-07-25, 13:27   #330
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Mam, ale nie używam, bo...

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Z drogerii typu R. czy marketu.
Te tańsze balsamy takie są. Jakoś szkoda by mi było kasy na balsamy z Sephory czy Douglasa.
Jedyne masła, które używałam z przyjemnością i mnie nie denerwowały to TBS, ale ich cena

U mnie to było intensywne odchudzanie, po którym zrzuciłam ponad 20 kg. Dzięki balsamowi nie dorobiłam się wiszącej skóry czy cellulitu ( nie mam go do dziś ). Balsam z marketu z algami, z tego co pamiętam.
W Polsce uzywalam TBS i balsamow z Mydlarni u Franciszka (w takich troche retro buteleczkach z pompka, nie pamietam nazwy), w Australii przerzucilam sie na tutejsze marki z kosmetykami bez parafiny i od wielu, wielu lat nie mialam kosmetyku, ktory bylby tlusty. Balsamy marki wlasnej Sephory sa ok
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-18 17:22:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:10.