Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57 - Strona 43 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-03, 18:47   #1261
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, kiedy ktoś zostawia brzegi od pizzy. Ja uwielbiam brzegi, mogłabym jeść same brzegi, a całą resztę zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak! Brzegi są najlepsze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 18:55   #1262
Cytokina
Interleukina Druga
 
Avatar Cytokina
 
Zarejestrowany: 2015-10
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 1 811
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, kiedy ktoś zostawia brzegi od pizzy. Ja uwielbiam brzegi, mogłabym jeść same brzegi, a całą resztę zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Haha, to ja jestem tym typem, który je zostawia. Dla mnie największa wartość pizzy leży w tym fragmencie z dodatkami, a brzeg to takie bezsensowne zapychanie się samym ciastem. I tak zazwyczaj nie zjem całej pizzy, a szkoda mi zostawić w imię zjedzenia brzegów, więc zjadam to, co jest najlepsze. Żeby nie było - brzegi też są dobre, jak zostaje mi jeszcze miejsce to dopycham się takim maczanym w sosie. Ale zwyczajnie nie są najlepsze.
Cytokina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 18:59   #1263
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, kiedy ktoś zostawia brzegi od pizzy. Ja uwielbiam brzegi, mogłabym jeść same brzegi, a całą resztę zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Tak! Brzegi są najlepsze!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Moje dziecko je tylko brzegi pizzy, w pizzerii czuję się jak wyrodna matka, co daje biednemu dziecku tylko suche brzegi. Dobrze wiedzieć, że ktoś podziela ten smak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 19:02   #1264
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87221677]Moje dziecko je tylko brzegi pizzy, w pizzerii czuję się jak wyrodna matka, co daje biednemu dziecku tylko suche brzegi. Dobrze wiedzieć, że ktoś podziela ten smak.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Moja mama całe moje dzieciństwo musiała w lodziarniach znosić karcące spojrzenia, że żałuje dziecku i kupuje mu tylko suchy wafelek... A ja nie lubiłam lodów, chciałam sam wafelek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 19:03   #1265
Higurashi
Czarna owca
 
Avatar Higurashi
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Underground
Wiadomości: 30 090
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Moja mama całe moje dzieciństwo musiała w lodziarniach znosić karcące spojrzenia, że żałuje dziecku i kupuje mu tylko suchy wafelek... A ja nie lubiłam lodów, chciałam sam wafelek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziwi mnie, że ludzi to dziwiło. Często widuję dzieci, które się aż trzęsą na widok wafelka i nic więcej ich nie interesuje

Sent from my Mi A2 using Tapatalk
Higurashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 19:04   #1266
szmyglo
Zakorzenienie
 
Avatar szmyglo
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 3 477
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Dziwi mnie, kiedy ktoś zostawia brzegi od pizzy. Ja uwielbiam brzegi, mogłabym jeść same brzegi, a całą resztę zostawić.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Piąteczka. I bardzo nie lubię też mocno serowej pizzy, takiej z grubą warstwą.
szmyglo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 19:05   #1267
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Moja mama całe moje dzieciństwo musiała w lodziarniach znosić karcące spojrzenia, że żałuje dziecku i kupuje mu tylko suchy wafelek... A ja nie lubiłam lodów, chciałam sam wafelek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wiesz, ja lubię i lody i wafelki.
Nawet teraz potrafię kupić sobie suche wafle (wiesz, takie w taflach, choć lubię tylko jednej, okreslonej firmy) i na raz wsunąć dwa. Na sucho

A co do pizzy to też zostawiam brzegi. Nie wiem, dlaczego.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-03, 19:06   #1268
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Haha, to ja jestem tym typem, który je zostawia. Dla mnie największa wartość pizzy leży w tym fragmencie z dodatkami, a brzeg to takie bezsensowne zapychanie się samym ciastem. I tak zazwyczaj nie zjem całej pizzy, a szkoda mi zostawić w imię zjedzenia brzegów, więc zjadam to, co jest najlepsze. Żeby nie było - brzegi też są dobre, jak zostaje mi jeszcze miejsce to dopycham się takim maczanym w sosie. Ale zwyczajnie nie są najlepsze.
Mam dokładnie to samo. Uwielbiam to co w środku, a brzegi to dla mnie tylko zapychacz. Jak są takie płaskie, to jeszcze zjem, ale takie wielkie pucharze to nie ma mowy.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 19:10   #1269
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Cytokina Pokaż wiadomość
Haha, to ja jestem tym typem, który je zostawia. Dla mnie największa wartość pizzy leży w tym fragmencie z dodatkami, a brzeg to takie bezsensowne zapychanie się samym ciastem. I tak zazwyczaj nie zjem całej pizzy, a szkoda mi zostawić w imię zjedzenia brzegów, więc zjadam to, co jest najlepsze. Żeby nie było - brzegi też są dobre, jak zostaje mi jeszcze miejsce to dopycham się takim maczanym w sosie. Ale zwyczajnie nie są najlepsze.
Ja jeszcze nie znalazłam na tym świecie pizzy, po której bym się nie czuła ciężko i tłusto. Jadłam już pizzę w każdej sieciówce, jadłam we włoskich restauracjach, no wszędzie czułam się tłusto i i taka właśnie napchana tym serem. A brzegi są super

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 19:53   #1270
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość


Wiesz, ja lubię i lody i wafelki.
Nawet teraz potrafię kupić sobie suche wafle (wiesz, takie w taflach, choć lubię tylko jednej, okreslonej firmy) i na raz wsunąć dwa. Na sucho

A co do pizzy to też zostawiam brzegi. Nie wiem, dlaczego.
A ja z kolei nie przepadam za tymi wafelkami od lodów. Raczej mają dla mnie tylko funkcje praktyczne.
Nie lubię też jak przy zamawianiu napojów dostaje się zbyt wiele dodatków. Na przykład piłam tego lata przepyszną lemoniadę truskawkową, a na szklance ulożono jeszcze spore kawałki arbuza i melona. Wyglądało super, ale... Po zjedzeniu i wypiciu wszystkiego absolutnie nie mam ochoty i miejsca na nic więcej. Poza tym nie umiem elegancko jeść arbuza. Może głupi problem, ale idąc z kimś do restauracji nie chcę martwić się, że sok będzie lecieć mi po brodzie itd. Oczywiście też zależy z kim się idzie, ale ogólnie nie jest to dla mnie komfortowe.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-03, 20:44   #1271
groszek75
Zakorzenienie
 
Avatar groszek75
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: w ramionach MJ
Wiadomości: 68 920
GG do groszek75
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Też uwielbiam najbardziej brzegi pizzy, takie najlepsze ciasto drożdżowe
__________________
Psy to cud życia

Ci których kochamy nie umierają nigdy, bo miłość jest nieśmiertelna ...

-Żyj!- krzyknęła Miłość
-Bez Ciebie nie potrafię..-wyszeptało Życie...-07.08.1995(14.12.1996)


Najgorsze w słabych ludziach jest to, że muszą upokarzać innych, by poczuć się silniejszymi
groszek75 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 03:45   #1272
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Jesli to dobrej jakosci ciasto, to jedzenie brzegow pizzy nie jest zadnym problemem, bo sa pyszne, lekkie i chrupiace. Z serem wole nie przesadzac, uwielbiam smak sera, ale zbyt duza ilosc jest wlasnie za ciezka.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 07:30   #1273
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Jesli to dobrej jakosci ciasto, to jedzenie brzegow pizzy nie jest zadnym problemem, bo sa pyszne, lekkie i chrupiace. Z serem wole nie przesadzac, uwielbiam smak sera, ale zbyt duza ilosc jest wlasnie za ciezka.
Jak to mozzarella to dla mnie jest w porządku. Za to faktycznie z innymi serami bywa różnie.
I dlatego też nigdy nie biorę pizzy typu "4 sery", bo to za dużo.
Moja ulubiona to sos pomidorowy, mozzarella, szynka dojrzewająca, rukola
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 07:32   #1274
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez martaakow Pokaż wiadomość
Jak to mozzarella to dla mnie jest w porządku. Za to faktycznie z innymi serami bywa różnie.
I dlatego też nigdy nie biorę pizzy typu "4 sery", bo to za dużo.
Moja ulubiona to sos pomidorowy, mozzarella, szynka dojrzewająca, rukola
Ja kocham rozne sery, ale nie dalabym rady zjesc wiecej, niz maksymalnie dwa male kawalki takiej pizzy bez bolu brzucha. W zeszlym roku mialam usuwany pecherzyk zolciowy i od tamtej pory moja tolerancja ilosci tlustego jedzenia, ktore jestem w stanie zjesc bez nieprzyjemnych konsekwencji zdecydowanie sie zmniejszyla.
Dam sie jednak pokroic za pizze pepperoni, kocham
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 07:34   #1275
Wenress
Zakorzenienie
 
Avatar Wenress
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 5 676
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

To ja po tych brzegach czuję się ciężka i zapchana a środek pizzy 4 sery to żaden problem
Brzegi zostawiam bo nie lubię samego ciasta.

W ogóle każdy ma inaczej i to mnie dziwi bo ja się czuję świetnie po zjedzeniu np tłustego mięsa ale beznadziejnie po dużej owsiance. Siostra ma odwrotnie, każda ilość węglowodanów jest ok ale po czymkolwiek tłustym czuje sie fatalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________


Ćwiczę!
Wenress jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 07:35   #1276
martaakow
Zakorzenienie
 
Avatar martaakow
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 9 549
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ja kocham rozne sery, ale nie dalabym rady zjesc wiecej, niz maksymalnie dwa male kawalki takiej pizzy bez bolu brzucha. W zeszlym roku mialam usuwany pecherzyk zolciowy i od tamtej pory moja tolerancja ilosci tlustego jedzenia, ktore jestem w stanie zjesc bez nieprzyjemnych konsekwencji zdecydowanie sie zmniejszyla.
Dam sie jednak pokroic za pizze pepperoni, kocham
Oj, to ja jestem w stanie zjeść całą pizzę z serami, ale rozsądek mówi "nie rób tego!", bo to jednak nie najzdrowsze.
martaakow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 07:40   #1277
effcia82
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 7 007
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Też lubię brzegi pizzy o ile są lekkie i chrupiące. Drożdżowych, mokrych nie lubię. Kiedyś uważałam, że im więcej składników na pizzy tym lepiej. Kupioną w sklepie i własnoręcznie odgrzewaną zawsze okładałam dodatkowymi warstwami sera
effcia82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 08:12   #1278
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Wenress Pokaż wiadomość
To ja po tych brzegach czuję się ciężka i zapchana a środek pizzy 4 sery to żaden problem
Brzegi zostawiam bo nie lubię samego ciasta.

W ogóle każdy ma inaczej i to mnie dziwi bo ja się czuję świetnie po zjedzeniu np tłustego mięsa ale beznadziejnie po dużej owsiance. Siostra ma odwrotnie, każda ilość węglowodanów jest ok ale po czymkolwiek tłustym czuje sie fatalnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam dokładnie jak Twoja siostra.
Mogę zjeść pół bochenka chleba i spoko loko.
Zjem jeden plasterek tłustej szynki (hipotetycznie, bo właściwie nie przeszłoby mi to przez gardło), 3 kawałki surowej cebuli albo jakąś kiełbasę i omg umieram dobijcie mie.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

A pizzę 4 sery to mój chłop nosem wciąga :P Dla mnie też za dużo, szczególnie, jak to są śmierdziele.
Ja najbardziej lubię taką włoską, cienką i słoną pizzę z prosciutto i rukolką. Oooo
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 08:16   #1279
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87222740]Ja mam dokładnie jak Twoja siostra.
Mogę zjeść pół bochenka chleba i spoko loko.
Zjem jeden plasterek tłustej szynki (hipotetycznie, bo właściwie nie przeszłoby mi to przez gardło), 3 kawałki surowej cebuli albo jakąś kiełbasę i omg umieram dobijcie mie.

---------- Dopisano o 09:12 ---------- Poprzedni post napisano o 09:11 ----------

A pizzę 4 sery to mój chłop nosem wciąga :P Dla mnie też za dużo, szczególnie, jak to są śmierdziele.
Ja najbardziej lubię taką włoską, cienką i słoną pizzę z prosciutto i rukolką. Oooo [/QUOTE]

Moj maz ma tak z cebula, a ja z papryka, z tym, ze nie musi byc surowa. Moze byc upieczona, ugotowana, ugrillowana, i tak bedzie mnie bolal po niej brzuch, niezaleznie tez od koloru tej papryki.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-04, 08:21   #1280
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Jak was czytam to jestem szczęśliwa, bo mogę zjeść wszystko w dowolnych ilościach i nigdy mnie nie boli brzuch ani nie mam nigdy niedogodności z tego powodu.
Za to mąż chyba zgarnął za mnie wszystkie nietolerancje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 08:24   #1281
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Moj maz ma tak z cebula, a ja z papryka, z tym, ze nie musi byc surowa. Moze byc upieczona, ugotowana, ugrillowana, i tak bedzie mnie bolal po niej brzuch, niezaleznie tez od koloru tej papryki.
Po surowej papryce i dużej ilości czosnku mnie boli brzuch, ale nie umieram jak po cebuli.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 08:26   #1282
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Jak was czytam to jestem szczęśliwa, bo mogę zjeść wszystko w dowolnych ilościach i nigdy mnie nie boli brzuch ani nie mam nigdy niedogodności z tego powodu.
Za to mąż chyba zgarnął za mnie wszystkie nietolerancje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nietolerancji żadnych nie mam (brzuch mnie nie boli, jedynie się czuję ciężko i tak tłusto), ale mnie to akurat cieszy, bo skutecznie mnie odstrasza od zjedzenia ogromnych ilości czegoś tłustego. Bez tego pewnie nie byłabym w stanie się pohamować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 08:34   #1283
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;87222786]Po surowej papryce i dużej ilości czosnku mnie boli brzuch, ale nie umieram jak po cebuli.[/QUOTE]

Dla mnie najgorszy jest bol po zjedzeniu jakiejkolwiek papryki, nie jest to takie ledwo zauwazalne "cmienie", a naprawde dosc mocny dyskomfort. To samo mam po tlustym jedzeniu, plus koniecznosc szybkiego udania sie do toalety po tlustym posilku. To drugie to ponoc jest standard po operacji usuniecia pecherzyka zolciowego, bo organizm nie ma juz "narzedzia" do trawienia tlustych potraw, wiec stara sie tluszcz wydalic.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 08:40   #1284
Mahdab
Zakorzenienie
 
Avatar Mahdab
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 5 009
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Ja nietolerancji żadnych nie mam (brzuch mnie nie boli, jedynie się czuję ciężko i tak tłusto), ale mnie to akurat cieszy, bo skutecznie mnie odstrasza od zjedzenia ogromnych ilości czegoś tłustego. Bez tego pewnie nie byłabym w stanie się pohamować.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam takie uczucie jak zjem np. tłusta pizzę i pokoje zimnym napojem. Ale nie wiem do końca czy to czuje czy to jakieś placebo, bo mi od dziecka mówiono, żeby nie popijac zimnym i mam tak to wryte w głowę, że często mówię w domu, żeby nie popijac tłustego zimnym, bo się będą robić grudki tłuszczu w przełyku i jelitach. My tłustego raczej nie jemy (A właściwie ostatnio w domu jemy tylko dania zdrowe i wegetariańskie) i uczucie jakie kojarzę najbardziej bo obfitym treścią posiłku to taka ociezalosc i senność i to jest takie naraz przyjemnie i nieprzyjemne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

Mahdab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 09:00   #1285
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Mahdab Pokaż wiadomość
Ja mam takie uczucie jak zjem np. tłusta pizzę i pokoje zimnym napojem. Ale nie wiem do końca czy to czuje czy to jakieś placebo, bo mi od dziecka mówiono, żeby nie popijac zimnym i mam tak to wryte w głowę, że często mówię w domu, żeby nie popijac tłustego zimnym, bo się będą robić grudki tłuszczu w przełyku i jelitach. My tłustego raczej nie jemy (A właściwie ostatnio w domu jemy tylko dania zdrowe i wegetariańskie) i uczucie jakie kojarzę najbardziej bo obfitym treścią posiłku to taka ociezalosc i senność i to jest takie naraz przyjemnie i nieprzyjemne

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja też mam tak, że już podczas jedzenia czuję, że to za dużo. Uważam to za ogromną zaletę. Wszyscy, których znam, mają tak, że mogą jeść do upadłego, a dopiero po chwili czują, że się nażarli i boli ich brzuch. Ja już w trakcie jedzenia mam odruch wymiotny niemalże i nie dojem. Wciskanie jezdnia na siłę jest mi obce, zwyczajnie nie dam rady. Mam myślę dość mały żołądek, bo jestem w stanie zjeść małe porcje i mój organizm od razu mnie uprzedza, że już wystarczy.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez invisible_01
Czas edycji: 2019-10-04 o 09:03
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 09:05   #1286
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Pani_Mada Pokaż wiadomość
zwróciliście uwagę tak dosadnie i wprost? niestety, ale w takich sytuacjach pomaga chyba tylko wstyd. tacy ludzie przyzwyczajają się do swojego zapachu i go nie czują, więc myślą, że inni tego też nie czują.
mieliśmy takiego ochroniarza, gdy pracowałam jeszcze w galerii. jak któraś dziewczyna nie wytrzymała i wprost mu powiedziała, że śmierdzi, to się obraził, ale zaczął prać służbowe rzeczy częściej.
Wtrącę swoje trzy grosze, ponieważ w pracy mamy kobietę (ok 40 lat) i potwornie śmierdzi, takimi niepranymi szmatami. Pod kasę ciężko podejść a jak wchodzę na zaplecze to wiem z kim będę dzisiaj pracować.
I tak, kupiliśmy jej kapsułki do prania i płyn do płukania, bo miała zwracaną uwagę, ale nie gniewała się. Gdy dostała te rzeczy to miała do nas pretensje, że powinnyśmy jej zapytać jakie ona chce, bo te mogą ją uczulić, także tego
Nie mamy pojęcia razem z kierowniczką jak to śmierdzenie rozwiązać, bo to ewidentnie przeszkadza w pracy, uciążliwe jest dla nas i dla klientów. Teraz jak będzie zimno to ciężko będzie wietrzyć.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 09:07   #1287
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Wtrącę swoje trzy grosze, ponieważ w pracy mamy kobietę (ok 40 lat) i potwornie śmierdzi, takimi niepranymi szmatami. Pod kasę ciężko podejść a jak wchodzę na zaplecze to wiem z kim będę dzisiaj pracować.
I tak, kupiliśmy jej kapsułki do prania i płyn do płukania, bo miała zwracaną uwagę, ale nie gniewała się. Gdy dostała te rzeczy to miała do nas pretensje, że powinnyśmy jej zapytać jakie ona chce, bo te mogą ją uczulić, także tego
Nie mamy pojęcia razem z kierowniczką jak to śmierdzenie rozwiązać, bo to ewidentnie przeszkadza w pracy, uciążliwe jest dla nas i dla klientów. Teraz jak będzie zimno to ciężko będzie wietrzyć.
Miałam taką koleżankę w pracy. Zostało jej to powiedziane wprost. Przykro mi, ale zabawa w podrzucanie prezentów z nadzieją, że ktoś zrozumie aluzję, w większości nie działa. Tylko rozmowa (rzecz jasna w cztery oczy) - jeśli okaże się, że to wynik choroby, to można może jakoś zadziałać, coś doradzić, skierować do lekarza. A jeśli to wynik niedbania o siebie, to pomoc może tylko świadomość, że wszyscy czują ten smród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 09:17   #1288
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez invisible_01 Pokaż wiadomość
Miałam taką koleżankę w pracy. Zostało jej to powiedziane wprost. Przykro mi, ale zabawa w podrzucanie prezentów z nadzieją, że ktoś zrozumie aluzję, w większości nie działa. Tylko rozmowa (rzecz jasna w cztery oczy) - jeśli okaże się, że to wynik choroby, to można może jakoś zadziałać, coś doradzić, skierować do lekarza. A jeśli to wynik niedbania o siebie, to pomoc może tylko świadomość, że wszyscy czują ten smród.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale były z nią rozmowy, że przebywa wśród ludzi, dopiero potem były te kapsułki. Ona nie suszy szmat na dworze, tylko w zamkniętej łazience, zazwyczaj płucze te ubrania w samej wodzie dla odświeżania (sama się przyznała), nie wietrzy mieszkania bo się przeziębi (nawet latem!). Chora nie jest, jest brudasem.
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 09:22   #1289
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Ale były z nią rozmowy, że przebywa wśród ludzi, dopiero potem były te kapsułki. Ona nie suszy szmat na dworze, tylko w zamkniętej łazience, zazwyczaj płucze te ubrania w samej wodzie dla odświeżania (sama się przyznała), nie wietrzy mieszkania bo się przeziębi (nawet latem!). Chora nie jest, jest brudasem.
O kurde. To gruba sprawa w takim razie. Serdecznie współczuję. Nie rozumiem takich ludzi...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-04, 09:44   #1290
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Ludzie i zachowania, które nas dziwią+ot, część 57

Cytat:
Napisane przez Nightmare666 Pokaż wiadomość
Wtrącę swoje trzy grosze, ponieważ w pracy mamy kobietę (ok 40 lat) i potwornie śmierdzi, takimi niepranymi szmatami. Pod kasę ciężko podejść a jak wchodzę na zaplecze to wiem z kim będę dzisiaj pracować.
I tak, kupiliśmy jej kapsułki do prania i płyn do płukania, bo miała zwracaną uwagę, ale nie gniewała się. Gdy dostała te rzeczy to miała do nas pretensje, że powinnyśmy jej zapytać jakie ona chce, bo te mogą ją uczulić, także tego
Nie mamy pojęcia razem z kierowniczką jak to śmierdzenie rozwiązać, bo to ewidentnie przeszkadza w pracy, uciążliwe jest dla nas i dla klientów. Teraz jak będzie zimno to ciężko będzie wietrzyć.
Skoro pracuje z klientami plus jest to uciążliwe do współpracowników, to sorry - oficjalne pouczenie, a jeżeli się nie zastosuje to zwolnienie. To przecież jest kwestia bhp.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-26 12:31:16


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.