Homoseksualizm. Co sądzicie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-08-31, 14:45   #1
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Exclamation

Homoseksualizm. Co sądzicie?


Witam wszystkich a wiec co sądzicie na ten temat? jak postrzegacie gejów i lesbijki? czy dla Was są to kreowani fałszywie przez stereotypy i media faceci mowiącyy przegietym glosem i kobiety ktore bardziej przypominaja facetow niz kobiety? nie chce sie w tym temacie zaglebiac w polityke, kosciol, parady rownosci bo o tym juz bylo. Chce wiedziec czy znacie takie osoby? Czy dla Was to jak kochaja jest w porzadku? Piszcie

Edytowane przez loverek
Czas edycji: 2010-07-29 o 14:30
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:03   #2
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

A nie było już o tym na wizażu?
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:04   #3
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

bylo tylko o adopacji przez pary homo, oraz o paradzie a to chyba nie zupelnie odpowiedz na pytanie czy ktos zna kogoos takiego itp itd
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:06   #4
czupurek105l
Raczkowanie
 
Avatar czupurek105l
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: żory
Wiadomości: 91
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Ja toleruję, bo uważam, że nie powinno zaglądać się komuś do sypialni. To z kim się sypia i w jaki sposób nie powinno nikogo interesować.
__________________
"What I see is unreal,
I've written my own part"

Alice in Chains


czupurek105l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:13   #5
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

w innym watku sama zalozylas ,ze "nigdy sie nie zrozumiemy" tzn hetero i homo .Wiec w tym przypadku to ty jestes uprzedzona?
Osobiscie mnie to nie interesuje kto z kim ,o ile to prawnie dozwolone oczywiscie. Chyba nie znam,tzn nikogo o to nie pytalam
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:21   #6
narcy
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 2 508
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

nie znam nikogo takiego, ale slyszalam, ze 'przyjaciel gej' jest teraz w modzie

szczerze mowiac to nie obchodza mnie inni ludzie i ich orientacja seksualna, wole skupic sie na swoim zyciu.
__________________


aktualnie na W. tylko czytam tematy i odbieram pw, nic nie pisze.
narcy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:22   #7
Copykat
Zakorzenienie
 
Avatar Copykat
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 929
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Nie znam nikogo takiego (chyba ze o czyms nie wiem), ale generalnie homoseksualizm mi nie przeszkadza. Nie mam uprzedzen.
__________________

they said there's too much caffeine in your blood stream and a lack of real spice in your life

Copykat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 15:28   #8
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czupurek105l Pokaż wiadomość
Ja toleruję, bo uważam, że nie powinno zaglądać się komuś do sypialni. To z kim się sypia i w jaki sposób nie powinno nikogo interesować.


a dlaczego na pierwszy ogien idzie sypialnia? kobieta jest z kobieta zmilosci, owszem zdarzaja sie przypadki dziewczyn ktore sie spotykaja dla sexu itp ale w srodowisku hetero tez tak jest wiec i tutaj. Tu chodzi o emocje, o uczucia, o zrozumienie a nie koniecznie o lozko..a juz opinia ze homo tak czesto zmieniaja partnerow to wogole nie zgodna z prawda. Powtarzam ze wszedzie znajda sie czarne owce
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:30   #9
kilianna
Zakorzenienie
 
Avatar kilianna
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 6 023
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Moi sąsiedzi są homoseksualistami, mieszkają razem od wielu lat . Nie mam nic do nich.
Ogólnie osoby o takiej orientacji nie przeszkadzają mi.
kilianna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:30   #10
lain
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 15 844
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czupurek105l Pokaż wiadomość
Ja toleruję, bo uważam, że nie powinno zaglądać się komuś do sypialni. To z kim się sypia i w jaki sposób nie powinno nikogo interesować.
jestem tego samego zdania

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
Tu chodzi o emocje, o uczucia, o zrozumienie a nie koniecznie o lozko..a juz opinia ze homo tak czesto zmieniaja partnerow to wogole nie zgodna z prawda. Powtarzam ze wszedzie znajda sie czarne owce
piszemy w uproszczeniu, ale wlasnie o to nam chodzi, ze nie wtracamy sie kto kogo kocha.

wydaje mi sie, ze za wszelka cene chcesz zeby cie tu ktos zaatakowal i juz przyjmujesz postawe obronna. nikt tu nie napisal, ze ludzie o orientacji homoseksualnej czesto zmieniaja partnerow, a ty juz sie bronisz... sama wyciagasz nie wiadomo po co jakies glupie stereotypy
lain jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:31   #11
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
w innym watku sama zalozylas ,ze "nigdy sie nie zrozumiemy" tzn hetero i homo .Wiec w tym przypadku to ty jestes uprzedzona?
Osobiscie mnie to nie interesuje kto z kim ,o ile to prawnie dozwolone oczywiscie. Chyba nie znam,tzn nikogo o to nie pytalam
moze i jestem uprzedzona, oprocz ludzi ze studiow wszystcy moi znajomi to wlasnie homo, juz nie pamietam jak to bylo myslec o jakims facecie itp. pewna sytuacja mnie uswiadomila, i ciesze sie z tego. Uprzedzona jestem do facetow, jak juz sie raz zakochasz w kobiecie to trudno wrocic do dawnych nawykow


zaznaczam ze nie wszystkie les w kazdej heteryczce widza jakis obiekt seksualny., mi sie heteryczki wcale nie podobaja musze wiedziec ze ktos jest jak to w naszym kregu mowia z "branży"
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 15:31   #12
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Nie mam nic przeciwko homoseksualizmowi. Dla mnie są po prostu ludźmi, a że kochają osobników tej samej płci- ich wybór
Ale jestem na nie adopcji przez homoseksualistów.
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:34   #13
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Nie mam nic przeciwko homoseksualizmowi. Dla mnie są po prostu ludźmi, a że kochają osobników tej samej płci- ich wybór
Ale jestem na nie adopcji przez homoseksualistów.


wiesz znam dziewczyny/kobiet ktore maja dziecko i wychowuja je ze swoja partnerka, ja mimo ze pochodze z tego "swiata" nie jestem rowneiz za adopcja co innego jak jest biologiczne dziecko ale adopcja tez nie. My mimo poglosek posiadamy zdrowy rozsadek
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:34   #14
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

ja znam..faceta ktory...lubi facetow... osobiscie odraza mnie taki widok, ale nic do tego nie mam kolega jest naprawde bardzo fajnym facetem... normalnym..wcale sie nie ubiera w rozowe sweterki i gestykuluje dziwnie (jakies mylne wyobrazenie o gejach).
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:37   #15
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
wiesz znam dziewczyny/kobiet ktore maja dziecko i wychowuja je ze swoja partnerka, ja mimo ze pochodze z tego "swiata" nie jestem rowneiz za adopcja co innego jak jest biologiczne dziecko ale adopcja tez nie. My mimo poglosek posiadamy zdrowy rozsadek
dlaczego nie jestes za adopcja??nie lubisz adoptowanych dzieci????
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:37   #16
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
ja znam..faceta ktory...lubi facetow... osobiscie odraza mnie taki widok, ale nic do tego nie mam kolega jest naprawde bardzo fajnym facetem... normalnym..wcale sie nie ubiera w rozowe sweterki i gestykuluje dziwnie (jakies mylne wyobrazenie o gejach).


czasami w klubach dla homo zdazaja sie tacy faceci choc o slowo do nich jakos nie pasuje;0 uwierzcie ze wiekszosc z Nas tez ma dosc takich facetow. Weszlibyscie na jeden chociaz portal dla homo, ile tam madrych uczuciowych facetow, w dodatku nigdy by nikt nie wpadl ze to gej..

stereotypy ah stereotypy

wiem tylko ze geje sa naprawde fajnymi przyjacielami, bardzo szybko mozna nawiazac z nimi wiez. i nie koniecznie gej musi sie kochac w kosmetykach itp choc owszem posiadaja ale sa w tym tacy slodcy

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
dlaczego nie jestes za adopcja??nie lubisz adoptowanych dzieci????

studiuje pedagogike wiec jak moglabym nie byc? ale w Polsce to nieralne dopoki gej bedzie sie ludziom kojarzyl z przegietą c... trudno bedzie zbudowac wizerunek geja silnego faceta, odpowiedzialnego i przede wszystkim zdolnego do wychowania dziecka.

Edytowane przez rambo
Czas edycji: 2007-08-31 o 21:06 Powód: post pod postem
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:42   #17
czupurek105l
Raczkowanie
 
Avatar czupurek105l
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: żory
Wiadomości: 91
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
a dlaczego na pierwszy ogien idzie sypialnia? kobieta jest z kobieta zmilosci, owszem zdarzaja sie przypadki dziewczyn ktore sie spotykaja dla sexu itp ale w srodowisku hetero tez tak jest wiec i tutaj. Tu chodzi o emocje, o uczucia, o zrozumienie a nie koniecznie o lozko..a juz opinia ze homo tak czesto zmieniaja partnerow to wogole nie zgodna z prawda. Powtarzam ze wszedzie znajda sie czarne owce
Pisząc o sypialni nie miałam na myśli seksu "bezuczuciowego"Nie znam żadnego homoseksualisty, ale myślę, że oni tak samo jak hetero potrafią kochać, pożądać, nienawidzić. W końcu też są ludźmi. I nikomu nic do tego, że są tej samej płci. W końcu co w tym takiego szokującego i niesmacznego? Wg mnie nic Miłość jest piękna i tyle
__________________
"What I see is unreal,
I've written my own part"

Alice in Chains


czupurek105l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:43   #18
Czarna_Złośnica
Wtajemniczenie
 
Avatar Czarna_Złośnica
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 772
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Nie przeszkadzają mi, to ich sprawa. W życiu poznałam jednego homoseksualiste i nigdy wczesniej nie poznałam tak otwartego, miłego i wygadanego człowieka
Czarna_Złośnica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:45   #19
kleo14
Zakorzenienie
 
Avatar kleo14
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 7 150
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Ja także nie mam uprzedzeń do innej orientacji. Liczy się charakter, szacunek dla innych, nie moja sprawa czy ktoś kocha kobietę czy mężczyznę, jeśli jest wartościowym człowiekiem.
Aha, nie znam żadnego homoseksualisty (albo o tym nie wiem )
__________________
Jeden dzień - a na tęsknotę - wiek.
jeden gest - a już orkanów pochód,
jeden krok - a otoś tylko jest
w każdy czas - duch czekający w prochu.
kleo14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-08-31, 15:45   #20
bess
Zakorzenienie
 
Avatar bess
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 17 829
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
studiuje pedagogike wiec jak moglabym nie byc? ale w Polsce to nieralne dopoki gej bedzie sie ludziom kojarzyl z przegietą c... trudno bedzie zbudowac wizerunek geja silnego faceta, odpowiedzialnego i przede wszystkim zdolnego do wychowania dziecka.
ale ja nie mialam na mysli facetow tylko osoby homosekualne w ogole.Ciebie m in tez.Czyli gdybys mogla adoptowac dziecko to bys tego nie zrobila,tak zrozumialam z poprzedniej wypowiedzi ,bo "co innego biologiczne"
bess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:47   #21
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez bess Pokaż wiadomość
ale ja nie mialam na mysli facetow tylko osoby homosekualne w ogole.Ciebie m in tez.Czyli gdybys mogla adoptowac dziecko to bys tego nie zrobila,tak zrozumialam z poprzedniej wypowiedzi ,bo "co innego biologiczne"


byl juz temat o adopcji. ja w ogole nie chce dziecka. moze to okrutne. moze jestem zla kobieta bez zadnego instynktu macierzynskiego...

co za ironia, na co dzien pracuje jako opiekunka. kocham to dziecko i czuje sie jak druga mama ale co innego adoptowac..
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:50   #22
iwciunia
Zakorzenienie
 
Avatar iwciunia
 
Zarejestrowany: 2003-11
Wiadomości: 3 178
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Nie mam absolutnie żadnych uprzedzeń i wcale nie wyobrażam sobie geja jako lalusia z damskim głosem, a lesbijki jako babochłopa Nie rozumiem ludzi, którzy mają z tym problem, w końcu przecież ich to nie dotyczy... Chyba, że mają zdyt duży problem, wtedy na ich miejscu bym się poważnie zastanowiła nad swoją orientacją (pamiętacie film "American Beauty"? )

Edit.: A jeżeli chodzi o adopcję, to jestem na tak. Dla mnie znaczenie ma tylko to czy człowiek potrafi być dobrym rodzicem/opiekunem, a nie jakiej jest płci/orientacji/wyznania...
iwciunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:51   #23
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
wiesz znam dziewczyny/kobiet ktore maja dziecko i wychowuja je ze swoja partnerka, ja mimo ze pochodze z tego "swiata" nie jestem rowneiz za adopcja co innego jak jest biologiczne dziecko ale adopcja tez nie. My mimo poglosek posiadamy zdrowy rozsadek
Cóż... Nie chciałabym być na miejscu tego dziecka. Jeżeli jest w wieku szkolnym, to szczerze mu współczuje. Dzieciaki mogą różnie zareagować, kiedy dowiedzą się, że ich kolega/koleżanka ma dwie mamusie(lub, w innej sytuacji, dwóch tatusiów).
Wiem, że macie zdrowy rozsądek A raczej domyślam się tego, bo nie mam żadnych znajomych homoseksualistów
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:52   #24
czupurek105l
Raczkowanie
 
Avatar czupurek105l
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: żory
Wiadomości: 91
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
byl juz temat o adopcji. ja w ogole nie chce dziecka. moze to okrutne. moze jestem zla kobieta bez zadnego instynktu macierzynskiego...
Ja też nie mam i nie przejmuję się tym. Po prostu kompletnie nie mam podejścia do dzieci. Wole nie mieć niż być złą matką

Loverek
mam do Ciebie pytanie. A Ty jaki masz stosunek do heteroseksualistów??

__________________
"What I see is unreal,
I've written my own part"

Alice in Chains


czupurek105l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:52   #25
ghana
Zakorzenienie
 
Avatar ghana
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 14 736
GG do ghana Send a message via Skype™ to ghana
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czupurek105l Pokaż wiadomość
Ja toleruję, bo uważam, że nie powinno zaglądać się komuś do sypialni. To z kim się sypia i w jaki sposób nie powinno nikogo interesować.
ghana jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:56   #26
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
czasami w klubach dla homo zdazaja sie tacy faceci choc o slowo do nich jakos nie pasuje;0 uwierzcie ze wiekszosc z Nas tez ma dosc takich facetow. Weszlibyscie na jeden chociaz portal dla homo, ile tam madrych uczuciowych facetow, w dodatku nigdy by nikt nie wpadl ze to gej..

stereotypy ah stereotypy

wiem tylko ze geje sa naprawde fajnymi przyjacielami, bardzo szybko mozna nawiazac z nimi wiez. i nie koniecznie gej musi sie kochac w kosmetykach itp choc owszem posiadaja ale sa w tym tacy slodcy

dokładnie... mozna z nimi pogadac o wielu rzeczach o ktorych raczej bym nie pogadala ze swoim facetem czy innym kolega... Sa bardzo fajnymi "przyjaciolkami" mam nadzieje, ze to wyrazenie sie nie obraza
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 15:58   #27
loverek
Raczkowanie
 
Avatar loverek
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Wrocław/Opole
Wiadomości: 213
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez czupurek105l Pokaż wiadomość
Ja też nie mam i nie przejmuję się tym. Po prostu kompletnie nie mam podejścia do dzieci. Wole nie mieć niż być złą matką

Loverek
mam do Ciebie pytanie. A Ty jaki masz stosunek do heteroseksualistów??



nigdy nie mowilam ze swieta jestem i mega tolerancyjna znowu ironia niby to ja powinnam byc strasznie tolerancyjna i wogole. Tylko ze ja myslalam kiedys ze jestem hetero, byl jakis tam facet potem drugi. na mysl mi nie przyszlo ze zycie tak mnie zaskoczy. Ja zlego slowa nie powiem o hetero tych ktorych znam ale wkurzaja mnie dziewczyny takie z solarium z tipsami i wogole u nas sie takie dziewczyny nie zdarzaja wiec dziwnie je odbieram. Jak juz gdzies pisalam obracam sie czescie w kregu homo, a moze to i lepiej, sluchanie o tym jakie ozdoby do paznokci kupic sa dla mnie przerazajace itp itd
loverek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:01   #28
Blue_Tattoo
Wtajemniczenie
 
Avatar Blue_Tattoo
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 585
GG do Blue_Tattoo
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Ja jestem tolerancyjna, uważam że homoseksualizm to nie jest żadna choroba jak twierdzą niektórzy i to nie powód do tępienia... każdy ma prawo żyć tak jak chce, kochać kogo chce i nikt nie ma prawa mu tego zabronić.
Jednak jeśli w grę wchodzi adopcja dziecka to jestem zdecydowanie przeciw. Dziecko będzie tylko poszkodowane, nie będzie miało taty albo mamy i w ogóle będzie miało nieszczęśliwe życie.
Tyle ode mnie.
__________________
"Prosiaczek wspiął się na paluszkach i szepnął:
- Puchatku...
- Co Prosiaczku?
- Nic - rzekł Prosiaczek, biorąc Puchatka za łapkę - chciałem się tylko
upewnić, czy jesteś."
Blue_Tattoo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:03   #29
czupurek105l
Raczkowanie
 
Avatar czupurek105l
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: żory
Wiadomości: 91
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

Cytat:
Napisane przez loverek Pokaż wiadomość
nigdy nie mowilam ze swieta jestem i mega tolerancyjna znowu ironia niby to ja powinnam byc strasznie tolerancyjna i wogole. Tylko ze ja myslalam kiedys ze jestem hetero, byl jakis tam facet potem drugi. na mysl mi nie przyszlo ze zycie tak mnie zaskoczy. Ja zlego slowa nie powiem o hetero tych ktorych znam ale wkurzaja mnie dziewczyny takie z solarium z tipsami i wogole u nas sie takie dziewczyny nie zdarzaja wiec dziwnie je odbieram. Jak juz gdzies pisalam obracam sie czescie w kregu homo, a moze to i lepiej, sluchanie o tym jakie ozdoby do paznokci kupic sa dla mnie przerazajace itp itd
Nie, to nie była ironia. Po prostu spytałam z ciekawości, tak jak pytałaś Ty. Przecież ja złego słowa nie powiedziałam na homoseksualistów, więc nie rozumiem czemu przyjmujesz postawę obronną jak to już ktoś napisał i odbierasz wszystko jako atak. A co to tipsów - mnie też śmieszą takie panienki, których jest o zgrozo coraz więcej, więc to nie jest tak, że mi też się wszystko podoba i jestem hiper pacyfistką
__________________
"What I see is unreal,
I've written my own part"

Alice in Chains


czupurek105l jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-31, 16:05   #30
yeah
Zadomowienie
 
Avatar yeah
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 1 809
Dot.: Homoseksualizm. Co sadzicie?

znam kilku gejów, jednak nie są oni Polakami. co do samego zagadnienia, no cóż normalnym jest w społeczeństwie, że 10% ma odmienną orientacje, tak zawsze było i będzie. ja jak najbardziej jestem na tak, szkoda tylko, że w naszym kraju ludzie wciąż postrzegają homo jako jakichś nieuleczalnie chorych ludzi. musimy się pogodzić z faktem, że conajmniej 20lat jesteśmy wstecz za cywilizowaną Europą.... może i u nas kiedyś babcia nie będzie się oburzała na ich widok.
yeah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-11-28 20:58:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:33.