Ponownie farbować po dekoloryzacji ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-21, 19:09   #1
chocolatelucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Unhappy

Ponownie farbować po dekoloryzacji ?


Dziewczynki, jestem zdesperowana i załamana! W poniedziałek miałam dekoloryzację włosów z czarnego, chciałam mieć czekoladę, niestety po nieudanej dekoloryzacji i farbowaniu Goldwell Brazil, mam brąz, od skóry całkiem rudy. Bardzo nieprofesjonalnie to wygląda. Do dekoloryzacji użyto wody 3%, nałożono mi kosmetyki wzmacniające, maski, odżywki, włosy mam długie i cienkie, teraz mam wrażenie, że trochę osłabione. Nie chcę jednak pokazywać się w tym kolorze! Jutro idę złożyć reklamację. Doradźcie mi, co zrobić. Czy moje włosy zniosą ponowne farbowanie na wymarzoną czekoladę?
__________________
WYMIANA
MARKOWE CIUSZKI ROZMIAR S/M
srebrna bombka na studniówkę !
chocolatelucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 20:13   #2
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Ponownie farbować po dekoloryzacji ?

Mozesz zafarbowac. Szczegolnie że masz rozne kolory na głowie z tego co piszesz
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-21, 22:26   #3
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Ponownie farbować po dekoloryzacji ?

Zgadza się, Agatau88 ma rację oksydant o stężeniu 3% jest słaby, nie wydaje mi się, żeby mógł pogorszyć kondycję Twoich włosów w takim stopniu, żeby nie zniosły kolejnego farbowania. Ja mam cienkie i delikatne włosy, a zniosły 2 dekoloryzacje na wodzie 9% pod rząd i nic im sie nie stało . 3% to takie stężenie jakie ma popularna kosmetyczna woda utleniona, jaką kupujemy w aptece czy w kiosku Jesli nie chcesz uzywac agresywnej farby to może spróbuj położyć na włosy L'Oreal Casting (tylko uwaga przy doborze odcienia - wychodzą ciemniejsze niż na pudełku i próbniku) lub któryś z szamponów koloryzujących do 24 myć (Palette color&gloss, Garnier color&shine), a za jakiś miesiąc, jak włosy troche odpoczną połozysz trwała farbę. Ale ,moim zdaniem możesz od razu jej użyć powodzenia!
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-22, 14:31   #4
chocolatelucy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 110
Dot.: Ponownie farbować po dekoloryzacji ?

Dziękuję, właśnie wróciłam od fryzjera i mam piękne czarne włosy z czekoladowym połyskiem, farba elegancko pokryła poprzedni kolor, struktura włosów trochę się osłabiła, ale pani nałożyła na nie jakiś wzmacniający specyfik w ampułce, jestem szczęśliwa, kocham moje ciemne włosy
__________________
WYMIANA
MARKOWE CIUSZKI ROZMIAR S/M
srebrna bombka na studniówkę !
chocolatelucy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-23, 20:16   #5
iza 1983
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 17
Dot.: Ponownie farbować po dekoloryzacji ?

Ja też już nie wiem co robić...Miałam 2 razy ściągany kolor..brrrr...Rozjaśnian y póżniej i farba z ciemnego brązu na blond-wyszedł pomarańcz...Póżniej kolejna wizyta już u innego fryzjera i...."kupa" na głowie chciałam żeby rozjaśnił mi tą żółć i dodał brązu-czyli baleyage a wyszło nie wiem co...Włosy są w tragicznym stanie-łamią sie przy samej twarzy a miałam długie...Tragedia..Szkoda mi jest znów farbować na ciemny skoro tyle już biedne przeszły ale jak pomyslę o kolejnym rozjaśnianiu -pewnie znów nie udanym...
iza 1983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 07:08   #6
czarnablondyneczka1989
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1
Cool Dot.: Ponownie farbować po dekoloryzacji ?

witam serdecznie, dziewczyny powiedzcie mi jaka blond farba pokryje jasno rudawe wlosy,bo ja robilam niecaly tydzien temu décolor i takie mi wyszly oczywiscie kolor mi sie podoba i chetnie bym go zostawila na glowie tylko odrosty mam w kolorze jasnego blondu i styrasznie sieto rozni znacie moze jakas dobra farbe do wlosow? ja kupilam teraz "Eugéne Color" nie wiem czy w polsce jest taka farba ale chce poczekac z malowaniem az wy cos podpowiecie oczywiscie sa w dobrym stanie i nie wypadaja a przed zrobieniem décolor wypadaly cos im sie pomieszalo hehe
czarnablondyneczka1989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-24, 10:27   #7
Lola20
Rozeznanie
 
Avatar Lola20
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 798
Dot.: Ponownie farbować po dekoloryzacji ?

Cytat:
Napisane przez czarnablondyneczka1989 Pokaż wiadomość
witam serdecznie, dziewczyny powiedzcie mi jaka blond farba pokryje jasno rudawe wlosy,bo ja robilam niecaly tydzien temu décolor i takie mi wyszly oczywiscie kolor mi sie podoba i chetnie bym go zostawila na glowie tylko odrosty mam w kolorze jasnego blondu i styrasznie sieto rozni znacie moze jakas dobra farbe do wlosow? ja kupilam teraz "Eugéne Color" nie wiem czy w polsce jest taka farba ale chce poczekac z malowaniem az wy cos podpowiecie oczywiscie sa w dobrym stanie i nie wypadaja a przed zrobieniem décolor wypadaly cos im sie pomieszalo hehe
A jaki odcien blondu chciałabyś uzyskać? Bojesli średni/ciemny, to farba kryjąca w takim odcieniu powinna pokryć jasno rudawe włosy bez dalszego rozjasniania. A jeśli chcesz jasny blond, to polecam drogeryjny Wellaton 12/1 rozjasnił mi włosy ładnie i równomiernie, poradził sobie dobrze z rudościami, które miałam po rozjasnianiu a o Eugene Color nigdy nie słyszałam, chyba w Polsce w ogóle jej nie ma
__________________
Pusta Miska - akcja charytatywna dla zwierząt. Każdy może pomóc, wystarczy codziennie klikać w miskę by ją napełnić! Odwiedź www.pustamiska.pl by pomóc zwierzętom cierpiącym w schronisku.
Lola20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:41.