Randki z tindera a trądzik - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-05, 14:03   #1
rom1851
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 17

Randki z tindera a trądzik


Witam,

Jestem osobą, która jest posiadaczem nieszczęsnego trądziku. W ostatni czasy założyłem również Tindera na którym swojego trądziku starałem się nie pokazywać. Umówiłem się z jedną dziewczyną na spotkanie. Zastanawiam się czy nie podejdzie ona do mnie jakoś negatywnie ze względu na to jak zobaczy, że mam trądzik.

Jakbyście potraktowali takiego chłopaka? Co sądzicie o tej całej sytuacji?

Dodam, że od jesieni zaczynam kurację izotekiem.
rom1851 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 16:45   #2
Czarna2000
Inez
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 4 349
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Wszystko zależy od tego, jaki ten trądzik i jakie zdjęcia wrzuciłeś. Trądzik to ludzka sprawa, zdarza się, nikogo bym przez to nie skreśliła. No ale jednak nie wygląda zbyt fajnie. Jak wstawiłeś zdjęcia z gładziutką cerą, a dziewczyna zobaczy bardzo pryszczatego chłopaka to może być zdziwiona i niekoniecznie miło zaskoczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Czarna2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 16:55   #3
karawanna
Zakorzenienie
 
Avatar karawanna
 
Zarejestrowany: 2020-11
Lokalizacja: Ciemna Strona Mocy
Wiadomości: 8 319
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Czyli generalnie naginasz rzeczywistość, nie wrzucasz zdjęć, gdzie widać Twój prawdziwy wygląd, więc co tu dużo mówić - oszukujesz. Zdarza się w internecie, ale potem nie miej pretensji, że dziewczyna, z którą się umówiłeś, będzie zawiedziona i urwie z Tobą kontakt. W takiej sytuacji tylko zmarnujesz i jej i swój czas.
karawanna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 17:06   #4
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Cytat:
Napisane przez rom1851 Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem osobą, która jest posiadaczem nieszczęsnego trądziku. W ostatni czasy założyłem również Tindera na którym swojego trądziku starałem się nie pokazywać. Umówiłem się z jedną dziewczyną na spotkanie. Zastanawiam się czy nie podejdzie ona do mnie jakoś negatywnie ze względu na to jak zobaczy, że mam trądzik.

Jakbyście potraktowali takiego chłopaka? Co sądzicie o tej całej sytuacji?

Dodam, że od jesieni zaczynam kurację izotekiem.
Jak wyżej, dziewczyna może czuć się oszukana i nawet nie bedzie chodziło o Twój trądzik, ale o bycie kłamczuszkiem.

Leczysz jakoś ten trądzik?
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 17:11   #5
Alinka2001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 64
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Warto nie zaginać rzeczywistości na tinderze. Można później szczerze się zawieść, bo i Ty umówisz się z kimś innym niż się spodziewałeś.

Mi trądzik by nie przeszkadzał o ile nie jest jakiś mega mocny, ale chaiałabym o tym wiedziec widzac zdjęcie
Alinka2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 17:13   #6
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Cytat:
Napisane przez rom1851 Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem osobą, która jest posiadaczem nieszczęsnego trądziku. W ostatni czasy założyłem również Tindera na którym swojego trądziku starałem się nie pokazywać. Umówiłem się z jedną dziewczyną na spotkanie. Zastanawiam się czy nie podejdzie ona do mnie jakoś negatywnie ze względu na to jak zobaczy, że mam trądzik.

Jakbyście potraktowali takiego chłopaka? Co sądzicie o tej całej sytuacji?

Dodam, że od jesieni zaczynam kurację izotekiem.
Na pewno będzie zdziwiona. Czy to zaakceptuje, zobaczymy. Lepiej wstawiać zdjęcia takie, na których wyglądamy tak, jak w rzeczywistości.
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 17:22   #7
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Też mam problemy z cerą, nie jakieś duże ale jednak (bardziej zaczerwienienia, bo mam mega wrażliwą cerę) i zazwyczaj, a już szczególnie na randki, wychodzę w makijażu. Chociaż są ludzie, którym to nie przeszkadza, bo u eks z którym byłam dwa lata temu wielokrotnie nocowałam u niego w domu, bez makijażu i zawsze mi mówił, że ładniejsza jestem bez tej tapety i to o wiele no ale ja lubię się malować, to dla mnie fajne zajęcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-07-05, 17:52   #8
Alinka2001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 64
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Też mam problemy z cerą, nie jakieś duże ale jednak (bardziej zaczerwienienia, bo mam mega wrażliwą cerę) i zazwyczaj, a już szczególnie na randki, wychodzę w makijażu. Chociaż są ludzie, którym to nie przeszkadza, bo u eks z którym byłam dwa lata temu wielokrotnie nocowałam u niego w domu, bez makijażu i zawsze mi mówił, że ładniejsza jestem bez tej tapety i to o wiele no ale ja lubię się malować, to dla mnie fajne zajęcie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Niekiedy też warto dać odpocząć twarzy w szczególności przy cerze trądzikowej
Alinka2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 18:05   #9
lavieenrose789
Rozeznanie
 
Avatar lavieenrose789
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 879
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Cytat:
Napisane przez Alinka2001 Pokaż wiadomość
Niekiedy też warto dać odpocząć twarzy w szczególności przy cerze trądzikowej
Na trądzik to odpowiednie leki, a nie unikanie makijażu. Jak się stosuje kosmetyki niezapychające porów, to nie ma wskazań do odpoczynku od makijażu. To jest jakiś mit.

Są skuteczne leki na trądzik. W ostateczności Izotek.
lavieenrose789 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 18:08   #10
Snowdrop_
Animal Liberation
 
Avatar Snowdrop_
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 5 771
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Cytat:
Napisane przez lavieenrose789 Pokaż wiadomość
Na trądzik to odpowiednie leki, a nie unikanie makijażu. Jak się stosuje kosmetyki niezapychające porów, to nie ma wskazań do odpoczynku od makijażu. To jest jakiś mit.

Są skuteczne leki na trądzik. W ostateczności Izotek.
Poza tym moja buzia po zmyciu makijażu jest ładniejsza niż przed - bo ukojona, mam podkład dla wrażliwej cery, który działa jak pielęgnacja a nie tylko makijaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Snowdrop_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-05, 18:16   #11
Alinka2001
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 64
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Cytat:
Napisane przez Snowdrop_ Pokaż wiadomość
Poza tym moja buzia po zmyciu makijażu jest ładniejsza niż przed - bo ukojona, mam podkład dla wrażliwej cery, który działa jak pielęgnacja a nie tylko makijaż.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Prawda, są też podkłady z domieszką cynku, które działają także jak w pewnym sensie leki w maściach
Alinka2001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-05, 23:06   #12
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Randki z tindera, a trądzik

Cytat:
Napisane przez Czarna2000 Pokaż wiadomość
Wszystko zależy od tego, jaki ten trądzik i jakie zdjęcia wrzuciłeś. Trądzik to ludzka sprawa, zdarza się, nikogo bym przez to nie skreśliła. No ale jednak nie wygląda zbyt fajnie. Jak wstawiłeś zdjęcia z gładziutką cerą, a dziewczyna zobaczy bardzo pryszczatego chłopaka to może być zdziwiona i niekoniecznie miło zaskoczona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Też tak myślę. Jedną rzeczą jest zrobienie korzystnego zdjęcia, drugą jakieś nierealne filtry.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 10:37   #13
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 770
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez rom1851 Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem osobą, która jest posiadaczem nieszczęsnego trądziku. W ostatni czasy założyłem również Tindera na którym swojego trądziku starałem się nie pokazywać. Umówiłem się z jedną dziewczyną na spotkanie. Zastanawiam się czy nie podejdzie ona do mnie jakoś negatywnie ze względu na to jak zobaczy, że mam trądzik.

Jakbyście potraktowali takiego chłopaka? Co sądzicie o tej całej sytuacji?

Dodam, że od jesieni zaczynam kurację izotekiem.
Uciekałbym, nie przez trądzik, ale przez kłamstwo.
Zamiast naciągać rzeczywistość udaj się do lekarza. Nie wiem ile masz lat i od ilu lat problem występuje, ale ja po kilku latach zmagań dostałam izotek i jak ręką odjął.
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 10:54   #14
Sally1642
Rozeznanie
 
Avatar Sally1642
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 584
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Miałabym baaaaardzo mieszane uczucia (o ile ten trądzik byłby naprawdę mocny, a skoro zaczynasz terapię izotekiem to domyślam się że tak jest).

Dla mnie byłoby to oszustwo i nie wiem czy chciałabym zaczynać relację z kimś takim. Podobnie gdyby osoba wrzuciła na tindera zdjęcia sprzed 10 lat lub sprzed 20 kg. Po co to ukrywać? Przecież jak dojdzie do spotkania to i tak wszystko wyjdzie
Sally1642 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 12:47   #15
Monikaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 103
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Mój kuzyn ma trądzik, a dziewczyny lecą na niego jak lep na muchy. Przestań się przejmować bzdurami. Wiem, że dla Ciebie to jest prawie koniec świata, ale dla dziewczyny, której się spodobasz to jest właśnie bzdura. Niepotrzebnie robisz sobie kompleksy i obniżasz samoocenę. Gdyby dziewczyna, która Ci się bardzo podoba miałaby jakąś bliznę, to machnąłbyś ręką i szukał dalej? Wklej normalne zdjęcie, albo w opisie zaznacz problem i do boju!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monikaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 12:51   #16
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez Monikaaa8 Pokaż wiadomość
Mój kuzyn ma trądzik, a dziewczyny lecą na niego jak lep na muchy.
Już nie przesadzajmy, ok? Nawet jak faktycznie jest tak bardzo atrakcyjny, to wykopy na twarzy na pewno mu nie pomagają. Trądzik należy leczyć, bo może mocno nabruździć na stare lata. I nie jest atrakcyjny. Nigdy.
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 13:02   #17
Wszedobylska_Snupa
Jadowita Żmija
 
Avatar Wszedobylska_Snupa
 
Zarejestrowany: 2021-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 459
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Jeśli ten trądzik jest mega widoczny to drugiej randki by nie było np u mnie.
__________________
,, Rasowy?
– Poczwórnie.
– To znaczy, że jak?
– Znaczy nogi jamnika, morda buldoga, uszy wyżła, ogon owczarka – a razem, uważasz pan, mój pies''
Wszedobylska_Snupa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 13:07   #18
Monikaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 103
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Już nie przesadzajmy, ok? Nawet jak faktycznie jest tak bardzo atrakcyjny, to wykopy na twarzy na pewno mu nie pomagają. Trądzik należy leczyć, bo może mocno nabruździć na stare lata. I nie jest atrakcyjny. Nigdy.
Ja wcale nie przesadzam Jest bardzo atrakcyjny (po ojcu, za którym dziewczyny też goniły), wysoki, wysportowany i pewny siebie, gadane też ma Poza tym leczy się u dermatologa. Gdyby duży trądzik był problemem, to pomimo aparycji też powinien mieć problem z powodzeniem, a jest wręcz przeciwnie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monikaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 13:12   #19
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez Monikaaa8 Pokaż wiadomość
Ja wcale nie przesadzam Jest bardzo atrakcyjny (po ojcu, za którym dziewczyny też goniły), wysoki, wysportowany i pewny siebie, gadane też ma Poza tym leczy się u dermatologa. Gdyby duży trądzik był problemem, to pomimo aparycji też powinien mieć problem z powodzeniem, a jest wręcz przeciwnie
Też jestem wysoki, we w miarę dobrej formie, pewny siebie i gadane mam. I podobnie jak Twój kompaniero miałem trądzik, tyle że go całkowicie wypaliłem laserem. To robi różnice. Dużą. Może nie przeszkadza w nawiązywaniu relacji (mi przeszkadzał, ale bardziej psychologicznie), ale lepiej wyglądasz bez. Co więcej, ja przed zabiegiem dowiedziałem się, że mam już w bardzo zaawansowanym stadium i moja skóra mogłaby zacząć gnić, jakbym się nie zgłosił Także trzeba z tym krótko, bo to syf.
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-07-07, 13:21   #20
malicious_louse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 74
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez rom1851 Pokaż wiadomość
Witam,

Jestem osobą, która jest posiadaczem nieszczęsnego trądziku. W ostatni czasy założyłem również Tindera na którym swojego trądziku starałem się nie pokazywać. Umówiłem się z jedną dziewczyną na spotkanie. Zastanawiam się czy nie podejdzie ona do mnie jakoś negatywnie ze względu na to jak zobaczy, że mam trądzik.

Jakbyście potraktowali takiego chłopaka? Co sądzicie o tej całej sytuacji?

Dodam, że od jesieni zaczynam kurację izotekiem.
U mnie szans by nie miała nie tyle osoba z trądzikiem, ale po prostu z kompleksami, niską samooceną.
Nie wchodzę na tindera by komuś matkować, być terapeutą, a osoby, które wstawiają zdjęcia zaciemniające obraz rzeczywistości takie problemy ze sobą mają.
malicious_louse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 18:38   #21
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 099
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Już nie przesadzajmy, ok? Nawet jak faktycznie jest tak bardzo atrakcyjny, to wykopy na twarzy na pewno mu nie pomagają. Trądzik należy leczyć, bo może mocno nabruździć na stare lata. I nie jest atrakcyjny. Nigdy.
Miałam w klasie chłopaka z koszmarny trądzikiem. 3/4 dziewczyn na niego leciało, bo był przystojny, zabawny i miał poukładane w głowie. Nawet spotkałam go w poczekalni u dermatologa i pytam z czym przychodzi. Zrobił wielkie oczy, pokazuje na twarz, a ja totalny facepalm zrobiłam. Serio, ja tego jego trądziku nawet nie zauważałam, bo inne rzeczy były ważniejsze, chłopak miał super charakter.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 18:45   #22
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Nawet spotkałam go w poczekalni u dermatologa i pytam z czym przychodzi. Zrobił wielkie oczy, pokazuje na twarz, a ja totalny facepalm zrobiłam. Serio, ja tego jego trądziku nawet nie zauważałam, bo inne rzeczy były ważniejsze, chłopak miał super charakter.
Spostrzegawcza jesteś

A całkiem serio - spoko, każdy jest Panem swojego losu. Tylko niewiele osób wie, do czego może doprowadzić nieleczony trądzik. Po 40-stce na pewno byś już go u niego zauważyła
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 19:50   #23
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez PanPiotr25 Pokaż wiadomość
Spostrzegawcza jesteś
Powinieneś się powstrzymać od takich chamskich przytyków.

Autorze, ja bym nie ukrywała usilnie trądziku, bo i tak na żywo wyjdzie ten fakt. Być może u części dziewczyn cię zdyskwalifikuje, ale przynajmniej zaoszczędzisz swój i ich czas. Poza tym głowa do góry. Skoro się leczysz to powinno być lepiej. Mam znajomego, który miał okropny trądzik w okolicach liceum/początku studiów, a teraz po leczeniu nawet bym nie zgadła, jakbym nie wiedziała.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-07, 20:02   #24
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Randki z tindera a trądzik

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88796626]Powinieneś się powstrzymać od takich chamskich przytyków. [/QUOTE]

To było chamskie? Przecież to zwykłe droczenie się. Kiedy wszyscy tacy delikatni się zrobili? Dla wyjaśnienia: nikogo nie chciałem obrazić. To miała być zwykła zaczepka.
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 00:03   #25
Nette
Wtajemniczenie
 
Avatar Nette
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 2 698
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
Miałam w klasie chłopaka z koszmarny trądzikiem. 3/4 dziewczyn na niego leciało, bo był przystojny, zabawny i miał poukładane w głowie. Nawet spotkałam go w poczekalni u dermatologa i pytam z czym przychodzi. Zrobił wielkie oczy, pokazuje na twarz, a ja totalny facepalm zrobiłam. Serio, ja tego jego trądziku nawet nie zauważałam, bo inne rzeczy były ważniejsze, chłopak miał super charakter.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja bym jednak rozróżniła jakąś "wadę" wyglądu (czy inną) posiadaną przez kogoś, kogo znamy jakiś czas osobiście i bardzo lubimy dzięki innym przymiotom, a taką samą wadę u randoma z Tindera. Inaczej się to odbiera, bo przy apkach na pierwszy plan wyjdzie dobre wrażenie w czasie randki, w tym atrakcyjność fizyczna, a przy znajomości dłuższej jednak wygląd schodzi na dalszy plan, a inne cechy podbijają atrakcyjność.
Nette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 08:59   #26
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez Monikaaa8 Pokaż wiadomość
Mój kuzyn ma trądzik, a dziewczyny lecą na niego jak lep na muchy. Przestań się przejmować bzdurami. Wiem, że dla Ciebie to jest prawie koniec świata, ale dla dziewczyny, której się spodobasz to jest właśnie bzdura. Niepotrzebnie robisz sobie kompleksy i obniżasz samoocenę. Gdyby dziewczyna, która Ci się bardzo podoba miałaby jakąś bliznę, to machnąłbyś ręką i szukał dalej? Wklej normalne zdjęcie, albo w opisie zaznacz problem i do boju!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Serio uważasz, że podkreślanie swoich wad w opisie na tinderze pomoże? Już widzę jak atrakcyjny wyda się facet z opisem np. "Jestem radosny, lubię podróżować, jeść makaron i zwiedzać opuszczone ruiny. Mam trądzik".

No bez jaj. Jakby to zaznaczenie problemu w opisie miało wyglądać? Poza tym zdjęcia wrzucane przez ludzi też wcale nie podkreślają ich wad, nikt nie wrzuci niekorzystnego dla siebie zdjęcia. Tutaj jeszcze trudno ocenić autora, bo nie opisał szczegółów. Nie wiem czy na zdjęciu jest 10 lat młodszy czy np zastosował fotoszopa, to byłoby oszustwo rzeczywiście. Ale jak wstawił swoje normalne "korzystniejsze" zdjęcie, to czemu nie? Każdy tak robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 09:30   #27
Monikaaa8
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 103
Dot.: Randki z tindera a trądzik

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88797091]Serio uważasz, że podkreślanie swoich wad w opisie na tinderze pomoże? Już widzę jak atrakcyjny wyda się facet z opisem np. "Jestem radosny, lubię podróżować, jeść makaron i zwiedzać opuszczone ruiny. Mam trądzik".

No bez jaj. Jakby to zaznaczenie problemu w opisie miało wyglądać? Poza tym zdjęcia wrzucane przez ludzi też wcale nie podkreślają ich wad, nikt nie wrzuci niekorzystnego dla siebie zdjęcia. Tutaj jeszcze trudno ocenić autora, bo nie opisał szczegółów. Nie wiem czy na zdjęciu jest 10 lat młodszy czy np zastosował fotoszopa, to byłoby oszustwo rzeczywiście. Ale jak wstawił swoje normalne "korzystniejsze" zdjęcie, to czemu nie? Każdy tak robi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]Jakie podkreślanie? Skoro nie chce wrzucić zdjęcia z trądzikiem, a boi się reakcji na żywo, to niech umieści wzmiankę w opisie, żeby nie było zdziwienia. Szukam dla niego rozwiązania, żeby mu pomóc, a nie określam co jest atrakcyjne, a co nie. Dla mnie nieatrakcyjne w opisie u faceta jest zdanie "jestem po rozwodzie i mam dwójkę dzieci", ale pominięcie tego jest bez sensu. Jakby koleś miał zdjęcie z dziećmi na profilowym, to nawet na ten profil nie wejdę, a jak już wejdę, to kto wie, może mnie zdjęcia, opis, wspólne zainteresowania itp. jednak przekonają, żeby dać temu szansę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Monikaaa8
Czas edycji: 2021-07-08 o 09:43
Monikaaa8 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 10:44   #28
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Randki z tindera a trądzik

Cytat:
Napisane przez Monikaaa8 Pokaż wiadomość
Jakie podkreślanie? Skoro nie chce wrzucić zdjęcia z trądzikiem, a boi się reakcji na żywo, to niech umieści wzmiankę w opisie, żeby nie było zdziwienia. Szukam dla niego rozwiązania, żeby mu pomóc, a nie określam co jest atrakcyjne, a co nie. Dla mnie nieatrakcyjne w opisie u faceta jest zdanie "jestem po rozwodzie i mam dwójkę dzieci", ale pominięcie tego jest bez sensu. Jakby koleś miał zdjęcie z dziećmi na profilowym, to nawet na ten profil nie wejdę, a jak już wejdę, to kto wie, może mnie zdjęcia, opis, wspólne zainteresowania itp. jednak przekonają, żeby dać temu szansę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Taaaaa... chłopak boi się zdjęcia wrzucić z trądzikiem, to na pewno odważy się wrzucić w opis, że go ma? Serio, kto tak by zrobił? Jakbyś to ujęła w tym opisie, żeby to nie wyszło beznadziejnie?

Wolałabym zobaczyć prawdziwe zdjęcie kolesia, niż w opisie ujrzeć "mam trądzik" bo bym zwatpila z zażenowania, że ktoś wpadł na pomysł to napisać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Czas edycji: 2021-07-08 o 10:45
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 11:00   #29
PanPiotr25
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 302
Dot.: Randki z tindera a trądzik

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88797250]Jakbyś to ujęła w tym opisie, żeby to nie wyszło beznadziejnie?[/QUOTE]

Mam syf na zewnątrz i ambrozję wewnątrz.
PanPiotr25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-08, 11:59   #30
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 7 596
Dot.: Randki z tindera a trądzik

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;88797250]Taaaaa... chłopak boi się zdjęcia wrzucić z trądzikiem, to na pewno odważy się wrzucić w opis, że go ma? Serio, kto tak by zrobił? Jakbyś to ujęła w tym opisie, żeby to nie wyszło beznadziejnie?

[/QUOTE]

Pytanie czy odważy się z tym trądzikiem pójść na rankę?
d61abbce58b52fe45ffe444afc51ca0ea3c11859_65540a44484ab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-13 09:02:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.