Problem z prostowaniem... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Fryzury i styling

Notka

Fryzury i styling Forum dla osób, które interesują się stylizacją fryzur oraz stylingiem. Chcesz pogłębić swoją wiedzę, podzielić się doświadczeniem? To miejsce jest dla ciebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-10, 14:17   #1
Magda_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Question

Problem z prostowaniem...


Mam pewien problem z włosami... Od jakiegoś czasu używam prostownicy. Czasami prostuje je do szkoły, a po 1-2 lekcjach nie są już takie proste, i końcówki sie wywijają... Robi sie tzw. "Siano". Zawsze używam odżywki "Gliss Kur" do zniszczonych włosów, ale to nie skutkuje. Odrazu po wyprostowaniu są gładkie i proste. Niektóre z moich koleżanek prostuja włosy jeszcze dłużej odemnie, a mimo to przec cały czas mają ładne. Czego to moze byc wina? Pozdrawiam
Magda_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:38   #2
qathe
Wtajemniczenie
 
Avatar qathe
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: o już byś chciała wiedzieć :)
Wiadomości: 2 166
Dot.: Problem z prostowaniem...

Ja prostuję już też dosyć długo,ale nie mam takiego problemu jak Ty,włosy są ładnie proste cały dzień.Myślę,że w Twoim wypadku chodzi o nieodpowiednią pielengnacje,tak myślę.Proponuje Ci robić dwa razy w tygodniu maski chociażby nakładać samą nafte na włosy,na drugi dzień po umyciu są naprawde o niebo lepsze i może skończyłby się Twój problem z tzw. sianem Możesz też spróbować zrobić maseczke z jajka,olejku rycynowego,cytryny i nafty-również działa rewelacyjnie Po umyciu włosów odpowiednio dopasowanym do rodzaju włosów używaj orzywki do spłukiwania,która ułatwia ich rozczesywanie.Po umyciu polecam odżywkę GlissKura do włosów suchych i zniszczonych.Stosuj również odp. odżywki do prostowania włosków.Myślę,że zastosowanie takich metod powinno Ci napewno pomóc

Pozdrawiam
__________________
Jestesmy mlodzi,piekni,a kiedys bogaci



qathe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 14:59   #3
Magda_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Smile Dot.: Problem z prostowaniem...

Dzieki, wypróbuje Twoje metody Mam nadzieje, ze pomoże
Magda_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 15:08   #4
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: Problem z prostowaniem...

Mam ten sam problem co Magda_a.
Moje wlosy zaraz po wyprostowaniu sa gladkie, proste i sypkie. Ale jak tylko wyjde na dwor, to po godzinie nie widac, ze wogole je prostowalam. Nadal sa proste (bo takie mam z natury), ale nie tak proste jak po uzyciu prostownicy. Po prostu lekko zaczynaja sie falowac, tu przy twarzy zaczynaja sie podwijac, koncowki mam powywijane we wszyskie strony, pusza sie.
Jak widze na ulicy dziewczyny z wyprostowanymi wlosami to im zazdroszcze. Maja wlosy jak z reklamy albo jak peruki Rowne koncowki, jak od linijki, gladkie. Prawie jak sztuczne :->
zania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-10, 15:37   #5
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Problem z prostowaniem...

tez tak mam... ale juz przestalam prostowac..wiec i problem zniknal

mi sie wydaje ,ze macie takie wlosy jak ja...czyli podatne na ukladanie sie odrobina wilgoci i juz sie kreca
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-11, 18:34   #6
Magda_a_
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 6
Dot.: Problem z prostowaniem...

No niestety, moge sie cieszyc prostymi wlosami tylko przez ok. godzine... Slyszalam o odzywce chyba z Nivea prostujacej... Moze cos pomoże I wogole ostatnio se zrobiłam włosy na pianke, i byly takie pofalowane, ale niestety nauczyciele sie czepiaja, i jestem zmuszona chodzic tej nijakiej fryzurze... Ja mam identyczne włosy... Tez sie "puszą" i wywijają...
Magda_a_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fryzury i styling


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:36.