Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-07-05, 06:03   #91
MAGDA1704
Zakorzenienie
 
Avatar MAGDA1704
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: irgendwo in Polen
Wiadomości: 3 111
GG do MAGDA1704
Odp: Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Wczoraj widziałam kobietę w bluzce z okrągłym wycięciem na całe plecy - poza wyjątkowo brzydkim tatuażem z jakimiś chińskimi znakami centralnie na środku było zapięcie od stanika. Nie wiem, czy pod taką bluzkę należało coś założyć czy po prostu taki dziwny wymysł jakiegoś "projektanta", ale gdybym była facetem, to bym jej ten stanik rozpięła, skoro już ma zapięcie na wierzchu
Ale masz kosmate myśli

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
MAGDA1704 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:35   #92
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez justyna_t Pokaż wiadomość
Mam pytanie czy pływanie w biustonoszu i spodenkach to jakaś nowa moda ? Dzisiaj byłam na kąpielisku i widziałam dużo dziewczyn w bieliźnie i spodenkach. Osobiście uważam, że to wygląda dziwnie...

Hahahah dokładnie! W tym roku nie byłam na basenie bo jest u nas zamknięty, ale w zeszłym roku chodziłam i połowa gimnazjalistek chodziła w takim zestawie A część nawet w koszulce
Moda? Wstydzą się? Aż się boje, że to pokolenie ma jeszcze bardziej wypaczone podejście do ciała niż my
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:35   #93
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja miałam kiedyś dwuczęściowy strój kąpielowy a na to koszulka na ramiączkach luźna. Jestę rozwalaczę
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:40   #94
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
Ja miałam kiedyś dwuczęściowy strój kąpielowy a na to koszulka na ramiączkach luźna. Jestę rozwalaczę
chodziło mi o to, że miały szorty (najczęściej jeansowe) a do tego koszulkę czyli tak jak przyszły, tak weszły do wody
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 10:42   #95
agneshelene
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 343
Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja w Szwecji zauważyłam swojego czasu modę na damską wersję szortów do pływania - jako chudzielec straszny pozwoliłam sobie sprawić jedną parę nie wiem na ile rozwalam ludzi mając takie urocze spodenki do najzwyklejszego dwuczęściowego kostiumu kąpielowego, ale przynajmniej nikt mi się bezczelnie nie patrzył na moje chude nogi
ImageUploadedByWizaz Forum1373017382.813643.jpg

Edytowane przez agneshelene
Czas edycji: 2013-07-05 o 10:44
agneshelene jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-05, 23:21   #96
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Dziś widziałam faceta w tak cienkich, krótkich spodenkach, że widziałam dokładnie jego białe majtki. No, wiem, że upał...
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-06, 01:50   #97
Elusiek
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 871
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez agneshelene Pokaż wiadomość
Ja w Szwecji zauważyłam swojego czasu modę na damską wersję szortów do pływania - jako chudzielec straszny pozwoliłam sobie sprawić jedną parę nie wiem na ile rozwalam ludzi mając takie urocze spodenki do najzwyklejszego dwuczęściowego kostiumu kąpielowego, ale przynajmniej nikt mi się bezczelnie nie patrzył na moje chude nogi
Załącznik 5314481

Elusiek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 20:46   #98
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Ja pozostanę jeszcze w temacie wystających staników. Pisałam już, nie rażą mnie wystające ramiączka ale taśma z tyłu. I ostatnio widziałam kobietę, która jakoś próbowała z tego wybrnąć. Mianowicie do bluzki bez pleców miała stanik sylikonowy (sylikonowe ramiączka i taśma). Niby lepiej niż białe przykurzone, ale dla mnie dalej rozwalające (szczególnie, że wszelkiemu sylikonowi w stanikach mówię "nie"). A Wy co na to?
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 21:54   #99
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Zdecydowanie ombre... Boże kochany już nie mam siły patrzeć na dziewczyny które to mają... A te wykonane przy linijce to już tragedia. Co to za "moda" ? To było modne 2 lata temu :O
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 22:22   #100
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Ja pozostanę jeszcze w temacie wystających staników. Pisałam już, nie rażą mnie wystające ramiączka ale taśma z tyłu. I ostatnio widziałam kobietę, która jakoś próbowała z tego wybrnąć. Mianowicie do bluzki bez pleców miała stanik sylikonowy (sylikonowe ramiączka i taśma). Niby lepiej niż białe przykurzone, ale dla mnie dalej rozwalające (szczególnie, że wszelkiemu sylikonowi w stanikach mówię "nie"). A Wy co na to?
Mnie nie przeszkadzają ani silikony ani zwykłe, oczywiście wszystko zależy od okazji i całoksztaltu. Nie przeszkadzają mi w letnich koszulkach, bo teraz akurat taka poroniona moda króluje, że koszulki są w większości luźne i sporo odsłaniają, siła rzeczy stanik jest widoczny.

Wkurza mnie moda na odkryte plecy w sukienkach. nie wiadomo jak to nosić. Już kilka fajnych z przodu sukienek musiałam odrzucić, bo nie zamierzam chodzić z wystającym tyłem stanika, albo bez tegoż

Cytat:
Napisane przez susuanne Pokaż wiadomość
Zdecydowanie ombre... Boże kochany już nie mam siły patrzeć na dziewczyny które to mają... A te wykonane przy linijce to już tragedia. Co to za "moda" ? To było modne 2 lata temu :O
Dobrze zrobione nie jest złe, ale czasem widzę kuriozalne przypadki, np. włosy ciemny brąz w połowie, a poniżej znacznie jaśniejszy prawie rudy (widac ze chamsko rozjaśniony domowym sposobem) jak od linijki.
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 22:39   #101
susuanne
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 644
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Owszem, nie jest złe... Ale mieszkając w małym mieście, gdzie co druga ma ombre to aż patrzeć się nie da
susuanne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-16, 23:20   #102
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez orzech_w_karmelu Pokaż wiadomość
Mnie nie przeszkadzają ani silikony ani zwykłe, oczywiście wszystko zależy od okazji i całoksztaltu. Nie przeszkadzają mi w letnich koszulkach, bo teraz akurat taka poroniona moda króluje, że koszulki są w większości luźne i sporo odsłaniają, siła rzeczy stanik jest widoczny.

Wkurza mnie moda na odkryte plecy w sukienkach. nie wiadomo jak to nosić. Już kilka fajnych z przodu sukienek musiałam odrzucić, bo nie zamierzam chodzić z wystającym tyłem stanika, albo bez tegoż



Dobrze zrobione nie jest złe, ale czasem widzę kuriozalne przypadki, np. włosy ciemny brąz w połowie, a poniżej znacznie jaśniejszy prawie rudy (widac ze chamsko rozjaśniony domowym sposobem) jak od linijki.
Ale ja nie mówię o luźnych bluzkach, z których od czasu do czasu wyjrzy stanik tylko o czymś takim jak na zdjęciu. Nic mnie nie przekona, że da się do takiej (albo jeszcze bardziej odsłoniętej na plecach bluzki) założyć normalny stanik tak, że będzie on wyglądał dobrze
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 64482.jpg (43,7 KB, 497 załadowań)
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-16, 23:50   #103
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

A moda na odkryte plecy zawsze była alternatywą dla pokazywania dekoltu. Mnie się podoba, ale może dlatego, że mam niezbyt duży (przeciętny biust) i mogę chodzić bez stanika. Dodatkowo nie uważam, że noszenie stanika jest obowiązkiem kobiety i nie można bez niego wyjść z domu (a i takie opinie słyszałam).
Poza tym istnieją biustonosze z zapięciem w talii, więc przynajmniej przy części sukienek problem jest rozwiązany.
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 08:37   #104
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 559
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Niech ktoś mi wytłumaczy, co siedzi w głowie dziewczyny, która zakłada tak krótką sukienkę, że widać jej pośladki przy każdym kroku Reklamuje swoje usługi czy co.
05872c226b72f809f533e1be5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f2b5f9d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 09:21   #105
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Ale ja nie mówię o luźnych bluzkach, z których od czasu do czasu wyjrzy stanik tylko o czymś takim jak na zdjęciu. Nic mnie nie przekona, że da się do takiej (albo jeszcze bardziej odsłoniętej na plecach bluzki) założyć normalny stanik tak, że będzie on wyglądał dobrze
O czym ona myślała...?
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 09:56   #106
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41829289]Niech ktoś mi wytłumaczy, co siedzi w głowie dziewczyny, która zakłada tak krótką sukienkę, że widać jej pośladki przy każdym kroku Reklamuje swoje usługi czy co.[/QUOTE]

Może pokazuje to co ma najlepszego? Albo uznaje, że skoro ma zgrabne pośladki to co je będzie ukrywać?

Cytat:
Napisane przez magyarparaszt Pokaż wiadomość
O czym ona myślała...?
O modzie. Skoro modne to należy nosić. Niezależnie od tego jak się w tym wygląda Nie wiedziałaś, że tak trzeba?
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 14:32   #107
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

A ja mam codziennie widok na panią spacerującą z psem, która lubuje się w bluzkach z opadającym ramieniem i wystającym czarnym ramiączkiem biustonosza.
Nie wiem czemu, ale to ramiączko tak mnie drażni, że nie pamiętam, co miała na sobie - tylko to ramiączko.
Osobiście zainwestowałam w biustonosz bez ramiączek, zakup mnie nie zrujnował i nie epatuję nikogo widokiem swojej bielizny.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-17, 17:21   #108
BlackCherryLBN
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 1 820
Odp: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Mnie osobiście każdego upalnego dnia rozwalają starsi (albo i nie) panowie chodzacy w koszulach rozpietych do połowy lub całkiem bez, ukazując obrośnięte jak u zwierza klaty i wielkie brzuchy.
Dodam, ze nie pracuje nad żadnym akwenem wodnym, tylko w sklepie spozywczym na dzielnicy jednego z większych miast

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

Edytowane przez BlackCherryLBN
Czas edycji: 2013-07-17 o 17:23
BlackCherryLBN jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 09:36   #109
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

[1=05872c226b72f809f533e1b e5bdf48ff33b7c1f2_5d4611f 2b5f9d;41829289]Niech ktoś mi wytłumaczy, co siedzi w głowie dziewczyny, która zakłada tak krótką sukienkę, że widać jej pośladki przy każdym kroku Reklamuje swoje usługi czy co.[/QUOTE]
O ile rozumiem Twoją dezaprobatę, to jednak tak daleko idący wniosek jak wytłuszczony jest w mojej ocenie nieuprawniony.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie wiem czemu, ale to ramiączko tak mnie drażni, że nie pamiętam, co miała na sobie - tylko to ramiączko.
Osobiście zainwestowałam w biustonosz bez ramiączek, zakup mnie nie zrujnował i nie epatuję nikogo widokiem swojej bielizny.
A ja się zastanawiam dlaczego o ile wystające majtki są ogólnie uznawane za fe, to stosunek do wystającego stanika jest bardziej liberalny, wszak jedno i drugie to bielizna^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.

Edytowane przez siarka40
Czas edycji: 2013-07-18 o 09:37
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-07-18, 10:41   #110
kromi
Raczkowanie
 
Avatar kromi
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 153
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

A co sądzicie o chodzeniu w sportowych butach, np. air maxach, czy to fajny trend w modzie? Obserwuje kobiety na ulicach i naprawdę coraz częściej widzę płaskie, wygodne buty zamiast obcasów czy szpilek.

Od siebie powiem, że uważam, że jest bardzo na rękę kobietom, ponieważ takie buty są bardzo wygodne, ale w większości przypadków moda to katorga dla kobiet.
kromi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:03   #111
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
O ile rozumiem Twoją dezaprobatę, to jednak tak daleko idący wniosek jak wytłuszczony jest w mojej ocenie nieuprawniony.


A ja się zastanawiam dlaczego o ile wystające majtki są ogólnie uznawane za fe, to stosunek do wystającego stanika jest bardziej liberalny, wszak jedno i drugie to bielizna^^.
Mo że dlatego, że żeby pokazać majtki należy opuścić spodnie i ukazać część pośladków. Zazwyczaj jeśli widzę gdzieś majtki to u dziewczyn w mikrobiodrówkach i obowiązkowo stringach. Oburza mnie to tak samo jak oglądanie tyłka "pana hydraulika", który się pochylił i któremu zjechały i spodnie i majtki. Pokazywanie publicznie pośladków do mnie nie przemawia. Poza tym to jednak intymna część ciała.
Z kolei odkryte ramie mnie nie gorszy. I dopóki widoczne jest tylko ramiączko od stanika i nic więcej to nie będę się oburzać. Jeśliby ktoś założył bluzkę odsłaniającą pół miseczek to też byłoby to fe (o mojej niechęci do widocznych obwodów już pisałam przez ostatnie strony)

Cytat:
Napisane przez kromi Pokaż wiadomość
A co sądzicie o chodzeniu w sportowych butach, np. air maxach, czy to fajny trend w modzie? Obserwuje kobiety na ulicach i naprawdę coraz częściej widzę płaskie, wygodne buty zamiast obcasów czy szpilek.

Od siebie powiem, że uważam, że jest bardzo na rękę kobietom, ponieważ takie buty są bardzo wygodne, ale w większości przypadków moda to katorga dla kobiet.
Uwielbiam skakanie ze skrajności w skrajność. Mam wygodne, niesportowe sandały i baleriny. Może być mi wygodnie i mogę wyglądać kobieco. Nie czuję się uciemiężona przez modę.
W życiu nie założyłabym sportowego obuwia do sukienki. Jeszcze jestem w stanie przełknąć je do spodni czy krótkich spodenek, ale mnie się nie podobają. Jest tyle innych wygodnych, płaskich butów, że sportowe zostawiłabym jedynie na siłownie/bieganie po parku.
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:13   #112
Vilqa
Zadomowienie
 
Avatar Vilqa
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 812
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Tam stringi i staniki...
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"

Bazarek na rzecz Azylu dla świń "Chrumkowo"



Edytowane przez Vilqa
Czas edycji: 2013-07-18 o 11:15
Vilqa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:35   #113
siarka40
Szef ds. Wymianek
 
Avatar siarka40
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 865
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Tallan Pokaż wiadomość
Mo że dlatego, że żeby pokazać majtki należy opuścić spodnie i ukazać część pośladków. Zazwyczaj jeśli widzę gdzieś majtki to u dziewczyn w mikrobiodrówkach i obowiązkowo stringach. Oburza mnie to tak samo jak oglądanie tyłka "pana hydraulika", który się pochylił i któremu zjechały i spodnie i majtki. Pokazywanie publicznie pośladków do mnie nie przemawia. Poza tym to jednak intymna część ciała.
Z kolei odkryte ramie mnie nie gorszy. I dopóki widoczne jest tylko ramiączko od stanika i nic więcej to nie będę się oburzać. Jeśliby ktoś założył bluzkę odsłaniającą pół miseczek to też byłoby to fe (o mojej niechęci do widocznych obwodów już pisałam przez ostatnie strony)
A gdybyś mnie zobaczyła u mnie majtki wystające powyżej pępka?

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Powiedz, że żartujesz...

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.
No, zwisa mu w sensie dosłownym^^.
__________________
Rebecca Minkoff Bree Body Black (nowa, z metkami)
szuka nowego domu.
siarka40 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 11:58   #114
magyarparaszt
Ha ha ha ha ha
 
Avatar magyarparaszt
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Mur.
Wiadomości: 7 547
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Tam stringi i staniki...
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.
biedna miarka <rip>

santo subito!
__________________
mięsem tylko rzucam


magyarparaszt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:04   #115
Lisciolaz Straszliwy
Wtajemniczenie
 
Avatar Lisciolaz Straszliwy
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Lajkovac
Wiadomości: 2 480
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Tam stringi i staniki...
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.
O fuuuu. Miarka się przebrała!
__________________
Odnajduję w tym wątku pewną głąbię.



(\__/)
{ ^y^}




Lisciolaz Straszliwy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 12:32   #116
orzech_w_karmelu
Rozeznanie
 
Avatar orzech_w_karmelu
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 613
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Tam stringi i staniki...
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.
Myślałam, że padnę ze śmiechu
orzech_w_karmelu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 13:10   #117
kawa_zmlekiem
damn good coffee
 
Avatar kawa_zmlekiem
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 11 448
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Tam stringi i staniki...
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.
I to chyba dosłownie zwisa
__________________

2015: 70
2016: 67

kawa_zmlekiem jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 14:03   #118
sarssa
Zadomowienie
 
Avatar sarssa
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 1 105
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Tam stringi i staniki...
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.

Dobre
sarssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-18, 19:02   #119
Tallan
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 1 522
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Tam stringi i staniki...
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.
czy naprawdę w pewnym wieku ludziom robi się już wszystko jedno i ma być po prostu wygodnie?

Cytat:
Napisane przez siarka40 Pokaż wiadomość
A gdybyś mnie zobaczyła u mnie majtki wystające powyżej pępka?



No, zwisa mu w sensie dosłownym^^.

Widzę estetyczną różnicę pomiędzy tymi dwoma widokami. Pierwszy jest zdecydowanie fe, drugi jakoś mniej mnie rusza. Chociaż gdyby sięgały "pod pachy" to znowu byłoby fe. Kwestia estetyki, ale również szacunku dla otoczenia i przemyślenia stroju. Nie interesuje mnie to, że ktoś ma barchanowe gacie sięgające do biustu pod warunkiem że na wierzchu nie ma biodrówek i topu do pępka- on wychodząc z domu widział jak wygląda.
Z drugiej strony mnie się zdarzyło zaświecić komuś po oczach bielizną. Wychodziłam rano z domu i spodnie ją w całości zakrywały. Po kilku godzinach się rozbiły i opuściły na biodra odsłaniając z 5 mm majtek. Nie było nic widać dopóki nie podniosłam rąk żeby coś na wysoką półkę schować. To co mnie dobiło to to, że fakt iż mam bieliznę stał się przyczyną licznych komentarzy płci brzydkiej
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 5841e1f8a81c7feefc2de30c864fe2a7.jpg (74,7 KB, 227 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 400_F_24553249_6NaWBXJ5ON9p5P9FW7hfdTGwz4kGOCgK.jpg (24,7 KB, 218 załadowań)
Tallan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-07-19, 09:50   #120
smerfetk_a
Żona Gargamel
 
Avatar smerfetk_a
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 20 283
Dot.: Moda, która Cię 'rozwala' cz. VII

Cytat:
Napisane przez Vilqa Pokaż wiadomość
Tam stringi i staniki...
U mnie pewna ekipa remontuje chałupę. Jest tam pewien pan.
Ów pan nosi takie robocze ogrodniczki (wiecie o co cho?). Pan ma centralnie na szwie krokowym dziurę, znaczy się mu rozpruło. Od wczoraj wiem, że pan nie nosi bielizny. Kucał z miarką (moją!) i mu interes wypadł, łącznie z klejnotami i pacnął w miarkę. To już nie jest ta sama miarka. Jakoś mi ją dziwnie wziąć do ręki.
Panu to absolutnie zwisa, bo mu tak wygodnie.
<pac>
__________________
All you need is love. But a new pair of shoes never hurt anyone.

smerfetk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-06-16 23:49:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.