Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-17, 09:28   #1
tarotka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11

Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...


Dziewczyny w sobote ścięła mnie koleżanka mojej koleżanki...dlaczego? Bo widziałam wiele jej dzieł na głowach innych dziewczyn i bardzo mi się podobały...ale na mojej głowie cięcie zupełnie jej nie wyszło...myślałam ze umre w sobote wieczorem jak patrzyłam w lusterko...miałam włosy do ramion i gęstą grzywkę a ona "wydegażowała" mi włosy na środku głowy jak nie powiem co...wczoraj cała zdenerwowana pojechałam na szybkiego do fryzjera w niedziele oczywiście czynne tylko te w centrach handlowych i dałam 80 złotych za to żebym mogła sie dziś na ulicy pokazać...zresztą i tak źle się czuję bo mam krótkie włosy do których kompletnie nie jestem przyzwyczajona...teraz czekam aż troche odrosną...nie komentuje...DZIEWCZYNY NIECH NIE ŚCINAJĄ WAS KOLEŻANKI szczególnie te, które nie są fryzjerkami (moja nie była)...co ja miałam w tym łbie, że dałam jej się ściąć... ;(
tarotka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 10:18   #2
Edddytek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 298
GG do Edddytek
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

Mowią, że kto nie ryzykuje ten nie zyskuje, widać ryzyko nie zawsze popłaca
__________________
& the rest you can keep..
Edddytek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:27   #3
tarotka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

No tak nie zawsze popłaca ale wierze, że nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło...albo poprostu włosy nie ręce-odrosną...trudno mam nauczke...ale przeżyje to nie koniec świata...podobno włosy rosną 1 albo 1,5 cm na miesiąc...
tarotka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 18:39   #4
Martek88
Zadomowienie
 
Avatar Martek88
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

kiedys jeszcze w odległych czasach podstawówki razem z koleżanką scinałyśmy jedna dziewczyne. Nie miałyśmy nawet pożadnych nożyczek:PP A koleżanka miała taakie długie włosy...
Ja scinałam z jednej stony a moja wspolniczjka z drugiej. Wsumie sie nie konsultowałysmy:PPP Efektu końcowego nie trzeba opisywac.....
Ale dzies smiejemy sie z tego razem z "poszkodowana" przez nas kolezanką
Martek88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:54   #5
czuczenka
Zakorzenienie
 
Avatar czuczenka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 4 369
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

Ehehe mi kiedys siostra obiceła grzywke heeh a raz to zrobil krolik moj zwirzaczek, kiedy wyszedl sam z klatki, popodgryzal mi grzywke i musialam ja podpinac by nie wygladac jak błazen
__________________

Już Pani Licencjat
teraz sie MaGistRuje
5-ty rok na Wizażu



DUKAM
czuczenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 19:58   #6
ank@
Rozeznanie
 
Avatar ank@
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 896
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

Ja kiedyś z przyjaciółką będąc w stanie upojenia obcinałysmy włosy mojemu ówczesnemu chłopakowi. Też był w stanie wskazującym, bo inaczej by sobie nie dal, a my stwirdziłysmy, że ma zbyt konserwatywną fryzurę... Rety, żebyście go widziały Efektem ostatecznym była wizyta u fryzjera i maszynka na 3mmm..
ank@ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-10-17, 21:40   #7
tarotka84
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 11
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

Hmmm...chłopak to chłopak, ale ja sie niestety na 3 mm nie zetne...taka odważna to nie jestem...
tarotka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-10-17, 22:06   #8
As!a
Raczkowanie
 
Avatar As!a
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 355
GG do As!a
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

A mnie obcina moja przyjaciółka, która nie jest fryzjerką, tylko ma do tego dryg i zawsze jestem zadowolona. I ufam jej bardziej niż fryzjerowi, bo fryzjerzy nigdy nie słuchają. Pozdrowienia dla Kasi.
As!a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 08:35   #9
allen15
Rozeznanie
 
Avatar allen15
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: z zachodu Polski :)
Wiadomości: 587
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

Nie martw się wlosy odrosną
Wiem, jak się czujesz okropnie, kiedys zaliczylam co prawda wizytę u prawdziwego fryzjera, ale scięła mnie okropnie...koncowki " podciela " na 10 cm....
Kiedys scinala mnie kuzynka- nie mowię ze bylo super, ale w miarę jej to wyszlo.
Mam taką kolezankę- miala dlugie wlosy do lopatek ( chodzi ze mną do klasy ) az nagle przychodzi do szkoly we wlosach do ramion- kompletnie nierowno scięta...tak jakby ktos wzial taki zamach i ciach...szok po prostu. Na pytanie kto cię scinal odpowiedziała- " A brat mi trochę włosy podciął..."
__________________
Augustow
Wracam za 10 dni juz tesknie
buziaki *
allen15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 09:16   #10
Michalewa
Rozeznanie
 
Avatar Michalewa
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 623
GG do Michalewa
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

Moja kolezanka idzie teraz do zawodowki na fryzjerke - ma do tego niezly dryg i to co ona sobie robi na glowie zawsze zaskakuje jest oryginalne ale fajne:P mowila mi ze kiedys na kolonii sciela dziewczyne z takich dlugich wlosow a jak tamta wrocila do domu to matka do niej "skad ty dziecko mialas pieniadze na fryzjera! " podobno byla fajnie scieta:P Czasami sie oplaca, czasami nie... ale mysle ze u niej bym zaryzykowala sciecie, tylko akurat zapuszczam
__________________
Czas na zmiany!

(TŻ może zostać...)
Michalewa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-07-06, 13:35   #11
patricja
Zadomowienie
 
Avatar patricja
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Tarnów
Wiadomości: 1 835
Dot.: Tragedia! Być ściętym Przez Koleżanke Koleżanki...

Ja tylko raz byłam ścięta przez nieprofesjonalistę A dokładniej była to moja mama A co gorsze... było to dzień przed Komnią Efekt? Moje "końcówki włosów" okazały się mierzyć 15 cm I tak zamiast do Kościółka isc z długimi blond-lokami poszłam w lokach po ramiona :/ NIGDY WIĘCEJ

Moje włosy jeszcze raz zaliczyły porażkę kiedy pare lat po arcydziele mojej mamci (musiałam wykurować moją psychikę) poszłam do fryzjera z prawdziwego zdarzenia ... Ściąć owszem potrafi... Ale litości ;o Kto o zdrowych zmysłach z puszystych, gęstych i lekko kręconych włosów ścina "grzybka"???? Przez rok chyba gumki z włosów nie zdejmowałam
(i tak się cieszyłąm, że w ogóle ją mogłam założyć...)

Odeszłam od tematu trochę.... ale wg mnie nie ma różnicy między koleżanką koleżanki a mamą bądź niekompetentnym fryzjrem

Pozdrawiam
__________________
Znane są tysiące sposobów zabijania czasu,
ale nikt nie wie, jak go wskrzesić...
Albert Einstein

Edytowane przez patricja
Czas edycji: 2006-07-07 o 09:18
patricja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:05.