Farby profesjonalne a ich jakość - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-07-25, 16:46   #1
asiulek8989
Raczkowanie
 
Avatar asiulek8989
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 218

Farby profesjonalne a ich jakość


Czy któraś z Was odniosła podobne wrażenie (bardzo dziwne skądinąd), że farby profesjonalne używane w salonach krócej trzymają się na włosach? Farbuję się na czerń (czasem granatową, może niezbyt naturalną, ale niejedna osoba powiedziała mi, że powinnam się urodzić z tym kolorem i bardzo mi on pasuje) i gdy przestałam farbować się sama farbami takimi jak Londa lub Syoss (z powodu wygody ) zaczęłam chodzić na farbowanie do fryzjerów, jakieś było moje zdziwienie gdy kolor, który po drogeryjnych farbach trzymał się do dwóch miesięcy po farbach z salonów początkowy kolor trzymał się do trzech tygodni (!), żeby następnie przejść w brąz z rudym połyskiem. Być może chodzi tu o to, że one mniej niszczą włosy i dlatego też są słabsze, ale za taką cenę? Byłam w trzech salonach pracujących na dobrych farbach i jestem w szoku, że efekt może być taki.
asiulek8989 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-17, 15:05   #2
kalokagathia
Przyczajenie
 
Avatar kalokagathia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9
Dot.: Farby profesjonalne a ich jakość

Też miałam takie wrażenie, kiedy farbowałam włosy u fryzjera. Okazało się, że pani fryzjerka nakłada mi na włosy farby semi-permanentne, jak to nazywała - koloranty. Kiedy sama kupuję sobię farbę profesjonalną jestem zadowolona z trwałości. To też chyba zależy od tego, jak masz przygotowane włosy do farbowania, jaka woda została użyta no i jaka farba.
kalokagathia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 02:49   #3
vietnamhair104
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 1
Dot.: Farby profesjonalne a ich jakość

Cytat:
Napisane przez asiulek8989 Pokaż wiadomość
Czy któraś z Was odniosła podobne wrażenie (bardzo dziwne skądinąd), że farby profesjonalne używane w salonach krócej trzymają się na włosach? Farbuję się na czerń (czasem granatową, może niezbyt naturalną, ale niejedna osoba powiedziała mi, że powinnam się urodzić z tym kolorem i bardzo mi on pasuje) i gdy przestałam farbować się sama farbami takimi jak Londa lub Syoss (z powodu wygody ) zaczęłam chodzić na farbowanie do fryzjerów, jakieś było moje zdziwienie gdy kolor, który po drogeryjnych farbach trzymał się do dwóch miesięcy po farbach z salonów początkowy kolor trzymał się do trzech tygodni (!), żeby następnie przejść w brąz z rudym połyskiem. Być może chodzi tu o to, że one mniej niszczą włosy i dlatego też są słabsze, ale za taką cenę? Byłam w trzech salonach pracujących na dobrych farbach i jestem w szoku, że efekt może być taki.
Hey, I love the color purple, and I was wondering if I could dye my brown black natural hair a dark purple without bleaching it? Like a plum purple color. I don't know slot about hair coloring, so please reply back! I want to do this the least damaging way.....
vietnamhair104 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 07:59   #4
together_06
Przyczajenie
 
Avatar together_06
 
Zarejestrowany: 2018-08
Wiadomości: 9
Dot.: Farby profesjonalne a ich jakość

Krócej się trzymają? Ja bym powiedziała, że odwrotnie dlatego teraz kupuje takie kosmetyczne i sama sobie farbuje
together_06 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-08-21, 19:45   #5
Agataa_S
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 548
Dot.: Farby profesjonalne a ich jakość

Moge polecić fryzjerska farbe Goldwell Topchic. Genialna trwałość, 100% pokrycie siwych włosów, piekne kolory (np. zimne brązy) a przy okazji nie niszczy włosów.
Agataa_S jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-08-21 20:45:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:18.