Chcę spowrotem moje loczki!! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-09-27, 13:52   #1
taaluma
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 2
Post

Chcę z powrotem moje loczki!!


Witam!

Mam, a w zasadzie miałam krecone wlosy. Zaczęły mi się kręcić, gdy miałam jakieś 10 lat i wszystko było pięknie - z upływem lat skręt był co raz mocniejszy, gdy miałam 18 lat był wprost przecudny (piękne, grube loki, bardzo gęste włosy). I nagle coś dziwnego się stało, bo stopniowo włosy przestawały mi się kręcić. Obecnie, jeśli po myciu nie użyję pianki lub czegoś podobnego, to po wyschnięciu na głowie mam masakryczne siano i większość włosów jest totalnie prosta - niektóre "pukle" lekko się tylko falują. Jak użyję pianki, to sytuacja wcale nie jest dużo lepsza, bo loki są bardzo mizerne i szybko się rozprostowują. Próbowałam już chyba wszystkiego - odżywki, maseczki, podcięcia, cieniowania - nic nie pomaga. Moja fryzjerka również nie wie co mogło się stać.
Dziewczyny, czy którakowlwiek z Was spotkało coś podobnego? Czy na tą przemianę mogły mieć wpływ tabletki antykoncepcyjne? (podobno pod wpływem hormonów mogą zachodzić jakieś zmiany w organizmie, ale czy aż takie?)

Czy to można jakoś odwrócić?! Chcę spowrotem moje loczki!!
__________________
taaluma
taaluma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:10   #2
czeko
Rozeznanie
 
Avatar czeko
 
Zarejestrowany: 2004-03
Lokalizacja: Łodz
Wiadomości: 565
Dot.: Chcę spowrotem moje loczki!!

ja też tak miałam wtedy gdy włosy były przesuszone...uzywaj odżywek bardzo nawilżających
czeko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-09-27, 15:57   #3
dorka-86
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 19
Dot.: Chcę spowrotem moje loczki!!

Witam!!! Widzę , że nie tylko ja mam tak problem . Zawsze miałam kręcone kłaczki a teraz... Coś okropnego. Po umyciu, kiedy nie nałożę pianki i wosku na głowie mam siano. Kiedyś miałam loczki jak pierścionki a teraz są jakieś wielkie, niektóre kosmyki sterczą proste jak druty. Strasznie to wygląda i też nie mam pojęcia dlaczego tak się dzieje.Chciałabym to jakos naprawić ale nie mam pojęcia jak ???????
dorka-86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:31.