Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi - Strona 34 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-09-04, 21:52   #991
mrk001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 17
Talking Dot.: NATURALIS - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

przepraszam ze dawno nie pisałam ale jak jest dobrze (bo nie ma problemu z włosienica) to juz zapominam że powinnam napisać o skutkach stosowania odżywek do mycia.
Właściwie cały czas stosuję to mycie odzywkami. Tylko ze po lecie moje siano stało się bardziej wysuszone. Mimo wszystko ale tutaj raczej chyba zawiniła moja tarczyca....
Na stronie mojego sklepiku ulubionego znalazłam olejek arganowy, o ktorym wiele się słyszy. Ja stosowałam kilka róznych ale nie ten. xxx

Czy myslicie ze to bardzo obciąża?

Edytowane przez aniolek-tasmanski
Czas edycji: 2014-09-15 o 14:40 Powód: link
mrk001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 16:24   #992
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: NATURALIS - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

Cytat:
Napisane przez mrk001 Pokaż wiadomość

A zauwazył ktos ze strona Naturalisa się zmieniła? ja dopiero wtedy jak wkleiłam link, hłe hłe

Zauważyliśmy Teraz jest bardziej nowocześnie i przejrzyście

Zmieniła się także nazwa sklepu na Naturalissa

i adres strony na www.naturalissa.pl, ale już sprawdziłam, że nawet jak się wpisze stary to i tak przekierowuje na nową stronę, na szczęście bo pewnie z rozpędu i tak będę wpisywała stary

A dzisiaj dostałam od nich mejla z kodem rabatowym - 10% zniżka na zakupy Bardzo się cieszę, bo kończy mi się zapas peptydów i kwasu hialuronowego 3% .


Cytat:
Napisane przez mrk001 Pokaż wiadomość
Na stronie mojego sklepiku ulubionego znalazłam olejek arganowy, o ktorym wiele się słyszy. Ja stosowałam kilka róznych ale nie ten. Zdecydowałam ze potrzebuję jeszcze sprobowania tego:
http://www.naturalissa.pl/pl/p/100-O...y-na-zimno/253

Czy myslicie ze to bardzo obciąża?

A jakie masz włosy?
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-08, 23:24   #993
mrk001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 17
Dot.: NATURALIS - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

to troche skomplikowane... naturalnie byłam szatynka z kręconymi włosami, zawsze nieco suchymi. Teraz z racji wieku (hłehłe) rozjasniam pasemkami moje siwo-czarne włosy. To powoduje ze mam jeszcze bardziej suche włosy.
Myję odzywkami wlosy dzieki poradzie Pani z Naturalis. To pomaga ale po lecie znowu jest gorzej (prawda tez jest ze biore wiecej hormonów na tarczyce). Stąd szukam czegos jeszcze. Trudna sprawa prawda?
mrk001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-09, 07:30   #994
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: NATURALIS - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

Witam

mam problem z moimi włosami, które przestały się kręcić. I to po jednej fryzurce ślubnej przy użyciu prostownicy
Sama nie wiem jak to możliwe...ale loki zmieniły się w proste druty, które są suche i tępe
Możecie coś poradzić?
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-09-22, 17:18   #995
myszka2020
Zakorzenienie
 
Avatar myszka2020
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 099
Dot.: NATURALIS - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

Cytat:
Napisane przez behindblueeyes Pokaż wiadomość
Witam

mam problem z moimi włosami, które przestały się kręcić. I to po jednej fryzurce ślubnej przy użyciu prostownicy
Sama nie wiem jak to możliwe...ale loki zmieniły się w proste druty, które są suche i tępe
Możecie coś poradzić?
Ale że tak po jednym prostowaniu? Wcześniej kręciły się same z siebie? Kurczę, jestem w szoku, może ponawilżaj je, potem dodaj proteinek i powinny znowu się kręcić. Trzymam kciuki


Widzę nowy olej w sklepie -z owoców rokitnika, już zamówiłam, tak samo jak 3% kwas hialuronowy
myszka2020 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-07, 10:33   #996
mrk001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 17
Smile Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

po przerwie chorobowej wracam aby donieść o postępach walki z przesuszonymi włosami...
Najpierw nieśmiało spróbowałam z olejkiem arganowym.....na jednym pasmie włosów. Efekt był dobry a nawet zachęcajacy wobec czego spróbowałam odwazniej. Dostałam próbkę czegos co się nazywa Keratyna. W zaprzyjaznionym sklepiku z surowcami naturalnymi polecono mi ten specyfik ze dobrze wspomaga regenerację włosów zmieszany z jakims balsamem i przetrzymany z godzzinę lub dwie jako kompres na skalpie. odwazyłam się i po zmyciu keratyny nie wcierałam juz nic tylko suszyłam w "stanie rozwieszonym w przeciągu". No po prostu bomba! prawie jak Villas taki busz!
Także serdecznie polecam!
Mój sukces - recepta:
Keratyna - 5 kropli zmieszane z balsamem do wlosów
Olej arganowy - 2 krople roztarte na wilgotne dłonie
mrk001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-12-05, 13:30   #997
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

W Naturalissie obniżyli koszty przesyłki: darmowa przy 100 zł, dla mniejszych zamówień paczka kosztuje tylko 6,9 zł
Na szczęście promocja jest do niedzieli więc zdążę zrobić zakupy

Napaliłam się na nowy zestaw do toniku z kwasem laktobionowym i glukonolaktonem , w składzie jest moja ulubiona lukrecja i alantoina. Do tej pory sama robiłam taki tonik, ale od dłuższego czasu mam strasznego leniwca Kusi mnie też ta piękna buteleczka do serum ze srebrną pipetką


Cytat:
Napisane przez mrk001 Pokaż wiadomość
po przerwie chorobowej wracam aby donieść o postępach walki z przesuszonymi włosami...

Najpierw nieśmiało spróbowałam z olejkiem arganowym.....na jednym pasmie włosów. Efekt był dobry a nawet zachęcajacy wobec czego spróbowałam odwazniej. Dostałam próbkę czegos co się nazywa Keratyna. W zaprzyjaznionym sklepiku z surowcami naturalnymi polecono mi ten specyfik ze dobrze wspomaga regenerację włosów zmieszany z jakims balsamem i przetrzymany z godzzinę lub dwie jako kompres na skalpie. odwazyłam się i po zmyciu keratyny nie wcierałam juz nic tylko suszyłam w "stanie rozwieszonym w przeciągu". No po prostu bomba! prawie jak Villas taki busz!
Także serdecznie polecam!
Mój sukces - recepta:
Keratyna - 5 kropli zmieszane z balsamem do wlosów
Olej arganowy - 2 krople roztarte na wilgotne dłonie

Ja bym dodała jeszcze nawilżacz cukrowy i pantenol
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-01-10, 19:21   #998
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

W Naturalissie znowu jest promocja na przesyłki: darmowa od 110 zł, przy mniejszych zamówieniach 6,90
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-12, 17:52   #999
mrk001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 17
Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

Rzeczywiście, i ja tego nie zauwazyłam???? chyba sie starzeję....

---------- Dopisano o 18:52 ---------- Poprzedni post napisano o 18:50 ----------

dzieki wielkie....kto wie jak jest taka promocyjna przesyłka to może sie skuszęęęęęę i wypróbuję twoją sugestię, ale to już przez Ciebie wypróbowane tak?
mrk001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-28, 14:23   #1000
pozzzziomka
Zakorzenienie
 
Avatar pozzzziomka
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 11 374
Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

Zamowilam kilka hydrolatow i 2 olejki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
__________________
pozzzziomka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-01-29, 16:13   #1001
Scarlet23
Zadomowienie
 
Avatar Scarlet23
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 686
Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

Cytat:
Napisane przez pozzzziomka Pokaż wiadomość
Zamowilam kilka hydrolatow i 2 olejki

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
mnie interesuja ich perły z retinolem
Scarlet23 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-01-29, 17:38   #1002
mrk001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 17
Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

A mozna zapytać do czego służą te hydrolaty a do czego perły? Kompletnie nic o tym nie wiem.... na razie pozostałam na poziomie olejów
Póki co sprawdzają się ale może jest coś więcej fajnego w tych surowcach.
Chodzi o włosy czy skórę?
mrk001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-03-20, 09:52   #1003
geraldine2030
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 224
Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

Cytat:
Napisane przez Scarlet23 Pokaż wiadomość
mnie interesuja ich perły z retinolem
Perły z retinolem z naturalissa są bardzo dobre, zwłaszcza na okolice pod oczami, kurze łapki oraz na szyję. Stosowałam w ubiegłym roku zimą i po kilku miesiącach widziałam ogromną poprawę w okolicach podocznych i na szyi - drobne zmarszczki zniknęły, skóra była rozjaśniona i wygładzona.

Pod oczami miałam lekki przesusz po nich, ale wystarczyło mocniejsze nawilżanie i natłuszczanie rano i wieczorem po nałożeniu pereł.

W tym roku sięgnęłam po mocna retinoidy , ale pod oczami nie sprawdziły się tak dobrze jak perły - za mocno przesuszały i podrażniały co w efekcie bardziej uwidoczniło zmarszczki, dlatego jesienią znowu wrócę do pereł z retinolem a retinoidy będę stosowała na resztę twarzy.

Cytat:
Napisane przez mrk001
A mozna zapytać do czego służą te hydrolaty a do czego perły? Kompletnie nic o tym nie wiem.... na razie pozostałam na poziomie olejów
Hydrolaty nawilżają, łagodzą podrażnione naczynka lub zmniejszają przetłuszczania skóry - każdy hydrolat ma inne działanie. Trzeba czytać opisy i dobrać do potrzeb swojej skóry - zobacz opisy

Perły działają silnie przeciwzmarszczkowo, przeciwzapalnie, rozjaśniają przebarwienia, więcej możesz poczytać na stronie naturalissa
geraldine2030 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2015-04-01, 21:04   #1004
mrk001
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 17
Dot.: Naturalissa (d. Naturalis) - sklep z surowcami i półproduktami kosmetycznymi

dzięki (trochę z opóznieniem) nie znam się za dobrze na tym ale zauwazyłam ostatnio przesuszenie skóry na policzkach. To moze byc co prawda jakas alergia ale martwię się bo skóra się aż łuszczy. Czy te perełki to nawilżą?

---------- Dopisano o 22:04 ---------- Poprzedni post napisano o 22:03 ----------

a moze Hydrolat z Dzikiej Malwy? Kurcze zaczynam się martwić bo po aplikacjach nawilżaczy żadnego efektu, buuuuu
mrk001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-04-01 22:04:50


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:55.