Zakupy w Londynie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-18, 18:09   #1
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526

Zakupy w Londynie


cześć dziewczyny

w wakacje (dokładnie w sierpniu) będę mieć okazję spędzić tydzień w Londynie, na co już bardzo się ciesze Jak to kobieta chciałabym sobie coś z tamtąd przywieźć. Powiedzcie jakie są mniej więcej ceny ciuszków w takich normalnych sklepach typu H&M itp (bo na te bardzo drogie mnie niestety nie stać) Jestem tez ciekawa ile kosztują buty, powiedzmy płaskie balerinki w ogóle czy są sklepy których nie ma w Polsce, a które warto odwiedzić (ale nie powalą cenami )chciałabym jeszcze wiedzieć czy kupujecie w Dorothy Perkins (na stronie ciuszki nie są aż takie drogie, zwłaszcza buty i czy w Londynie mają letnie przeceny?? bo słyszłam ze nie za bardzo

mnóstwo pytań ale już mnie ciekawość rozpiera
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 10:23   #2
Cherie
Użytkownik ma kliknąć w link aktywujący (mail)
 
Avatar Cherie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Mielec
Wiadomości: 160
Dot.: Zakupy w Londynie

W Londynie sa ogromne przeceny! Zwlaszcza w okresie letnim. Ja mieszkam w innym miescie, tez jest masa wyprzedazy, ale kumpela polecila mi wybrac sie na wyprzedaze do Londynu.
Balerinki kosztuja srednio 20 funtow - najzwyklejsze, ale fajne. Te lepsze to juz tak kolo 50 £. Za butami patrz w Clarks, Schuh ,Faith, Office, Qube, Ravel (nie mylic z ravelem pl).

Ciuchy w H&M w porownaniu do innych sklepow sa tanie. Bluzeczki do 10 funtow, grubsze bluzki, bluzy 15 £, spodnie od 20 £. Zakieciki 20 £. Ale to tez roznie.

PRIMARK - koniecznie. Jest to taki wielki sklep glownie z odzieza. Ceny tak niskie, ze po prostu smieszne, zwlaszcza na angielska kieszen.Kupilam tam swietna kurtke zimowa za 8 funtow. A ciuchy robia na wzor odziezy drogich firm (na biznesie przerabialam polityke Primarku, wiec duzo o tym wiem). Sledza co sie dzieje na wybiegach, jakie ciuchy wypuszczaja drogie koncerny i dlatego czesto ciuchy z Primarku sa niemal identyczne jak te drozszych marek.

Dorothy Perkins czasami odwiedzam, ceny maja przystepne, ale asortyment bardzo prosty. Podobnie cenowo: Zara, Next. MkOne.

Osobiscie uwielbiam Jane Norman, River Island i Top Shop - choc nie naleza do tanich (przykladowo cena spodni w obydwu 40£).Bardzo popularne sa tez: Monsun, Warehouse, Miss Selfridge, Oasis, All Saints, Mango i masa innych. Jak sobie przypomne cos ciekawego to dopisze.

Kocham Monsun Accessorise i Claire's - pierd**ki, ozdobki

Ogolnie, ciuchy w UK sa drogie. Sportowe rzeczy sa stale na promocji, zwlaszcza buty (nike,adidas, itp.). Ale w lipcu jak sie zaczynaja wyprzedaze (teraz sa takie "mid-seson" -50%) to jest bosko i mega tanio. Z czasem ceny sa zanizane kilkakrotnie, az dochodzi do przecen -90%
Cherie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 16:01   #3
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy w Londynie

bardzo dziękuję za odpowiedź czyli jak jade początkiem sierpnia to mam szanse sie załapać na coś fajnego jakby ci sie jeszcze coś przypomniało to pisz chętnie poczytam
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-20, 16:37   #4
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy w Londynie

czytałam troszkę o tym Primarku czytałam że ten sklep robi furore to prawda że tam zawsze jest pełno ludzi?? czy tak raczej normalnie ?? bo czytałam że ludzie się tam pchają drzwiami i oknami da sie tam zrobić normalne spokojne zakupki??
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-22, 20:45   #5
zalika
Rozeznanie
 
Avatar zalika
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Watford, Anglia
Wiadomości: 620
Dot.: Zakupy w Londynie

Dzis akurat tam zajrzalam, wiec moge sie wypowiedziec: duzo ludzi szczegolnie w czasie weekendu, mnie to akurat odstrasza, trzeba sie nastawic na kolejki do przymierzalni i do kas. Czasami tez panuje tam balagan, wiadomo z taka iloscia klientow ogladajacych, sciagajacych z wieszakow itd. nie da sie tego opanowac, ale mysle ze warto pojsc. Ja kupuje tam ubrania glownie do chodzenia "po domu", ale mozna tez cos fajnego znalezc na inne okazje i naprawde niedrogiego.
zalika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 12:00   #6
Caramel Babe
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 404
Dot.: Zakupy w Londynie

Cherie opisala wszystko rewelacyjnie. Moze tylko dodam gdzie moim zdaniem najlepiej sie wybrac 1. Oxford Street (chyba wszystkie sklepy ktore Cherie wymienila ) 2. High Street Kensington ( nie tak duzy ruch jak na Oxford Street i mniej sklepow).
Co do sklepow ktore bym jeszcze polecila to Selfridges przy Oxford Street ( marki ekskluzywne, bardzo wysokie ceny ale w okresie przecen wspaniale wyprzedaze, ceny niektorych rzeczy bardzo przystepne!!!). Co do Primarku to widzialam na Hammersmith niedaleko stacji metra. Jezeli interesuja Cie ciuszki sportowe ( adidas, puma itp.) to bardzo polecam Lillywhites-chyba tak to sie pisze przy PicadillyCircus ( taka stacja metra) rewelacyjne ceny butow, 15-20 funtow ( sa tez oczywiscie i drozsze). Bardzo duzo rodakow tam mozna spotkac. Niskie ceny, ogromna powierzchnia sklepu, przeceny... Polecam! Nie zapomnij o drogerii Boots w ktorej napewno nie przeplacisz za perfumki a ceny Cie mile zaskocza. Jak na perfumy to tylko zagranice. Pozdrawiam!!!
__________________
Jestes tym co jesz
Caramel Babe jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-23, 22:40   #7
pannaM
Rozeznanie
 
Avatar pannaM
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Jaworzno
Wiadomości: 526
Dot.: Zakupy w Londynie

dziękuję za świetne opisy
pannaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-07-10, 19:36   #8
Gwiazdka20
Zadomowienie
 
Avatar Gwiazdka20
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: malopolska
Wiadomości: 1 168
Dot.: Zakupy w Londynie

Mam pytanie: a mianowicie gdybym chciła lecieć do Anglii na 1-2 dni na zakupy i kupila dużo rzeczy to jak to wyglada w kwestii ceł itd.? Orientuje sie ktoś?
Gwiazdka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-16, 09:04   #9
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zakupy w Londynie

ja wlasnie wczoraj bylam w primarku...chaos ogromny, pelno ludzi, ciuchy sie nawet po podlodze walaja, ale obsluga wytrwale chodzi i zbiera.
Cichy moim zdaniem fajne, czasami naprawde idzie wybrac cos fajnego!
ja np kupilam sobie bluzke bardzo fajnaaa moim zdaniem za 5 funtow i sportowa spodniczke krotka, bylam mile zaskoczona bo na metce byla cena 2 funty a w kasie skasowala mi 1 funta!!!

pozatym odwiedzilam tez H&M, fajne przeceny. dorwalam sukienke za 4 funty !

w ZARZE tez duzo przecen, ale bylam niemile zaskoczona bo przecenili bardzo fajne rurki, napalilam sie na zolte, ale okazalo sie ze wszystkie kosztuja 14 funtow a najmniejsze rozmiary 19...zdenerwowalam sie troche no i nie kupilam.

w Miss Selfridge teraz tez duze przeceny a ich ciuchy bardzo mi sie spodobaly. zaopatrzylam sie w mini ogrodniczke za 18 funtow, predzej kosztowala 35

Przeceny mnie poporstu pograzaja...wlasciwie nie mnie ale moj portfel
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 22:24   #10
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Zakupy w Londynie

Jadę na zlot do Anglii, jedno popołudnie będzimy mieli wolne - czas na 'róbta co chceta' na Oxford Street. Nie znam się zupełnie, co konkretnie powinnam odwiedzić?
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-18, 22:40   #11
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Jadę na zlot do Anglii, jedno popołudnie będzimy mieli wolne - czas na 'róbta co chceta' na Oxford Street. Nie znam się zupełnie, co konkretnie powinnam odwiedzić?
na Oxford Steed jest chyba Primark jesli sie nie myle
ja sie napalilam na torbe i musze koniecznie ten sklep odwiedzic, wlansie w sobote sie wybieram na zakupy, bede chyba na Oxford street do ci dokladnie napisze jakie sklepy tam sa, bo jeszcze tak dobrze nie znam miasta zeby wiedziec co na jakies ulicy

Dziewczeta a gdzie moge dostac orygnalne adidasy? najlepiej przecenione bo mi sie tu moje kompletnie rozwalily, kilka razy mi przemokly i potrzebuje nowych. z gory dziekuje za jakies namiary
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-07-18, 22:46   #12
Anul3k
Zakorzenienie
 
Avatar Anul3k
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 7 880
Wyślij wiadomość przez ICQ do Anul3k
Dot.: Zakupy w Londynie

Torbee
Wymarzyłam sobie ostatnio jakąś Wyjeżdżam w poniedziałek a O.Street odwiedzamy chyba we środę lub czwartek. W jakiej cenie są torby w Primarku?

(mam wrażenie że cały ten wolny czas poświęcę na buszowanie tam... ech, być kobietą)
__________________
Kontakt tylko via mail.
Anul3k jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-19, 10:18   #13
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez Anul3k Pokaż wiadomość
Torbee
Wymarzyłam sobie ostatnio jakąś Wyjeżdżam w poniedziałek a O.Street odwiedzamy chyba we środę lub czwartek. W jakiej cenie są torby w Primarku?

(mam wrażenie że cały ten wolny czas poświęcę na buszowanie tam... ech, być kobietą)
roznie, ale niedrogie
ja sobie upatrzylam taka duuuza zolto-pomaranczowa ze zlotymi raczkami jak dobrze pamietam, supperr byla tak sie na nia napalilam;p i ona kosztowala chyba 6 funtow napewno znajdziesz cos dla siebie jak nie w Pimarku to w innych sklepach, ktorych jest tu mnostwo
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-22, 08:45   #14
patrol
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 193
GG do patrol
Dot.: Zakupy w Londynie

Hej dziewczyny ! ! !
Powiedzcie mi kiedy najbardziej warto robic zakupy tzn kiedy sa najwieksze promocje bo z kolezanka umowilysmy sie ze przez pare tygodni bedziemy oszczedzac zeby pozniej rzucic sie na sierpniowe promocje ale jak wczoraj przechodzilam ulicamy broadway i zobaczylam te wszystkie promocje i te ciuszki to z trudem powstrzymalam sie zeby czegos nie kupic.
patrol jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-07-24, 10:32   #15
biiibiii
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 439
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez patrol Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny ! ! !
Powiedzcie mi kiedy najbardziej warto robic zakupy tzn kiedy sa najwieksze promocje bo z kolezanka umowilysmy sie ze przez pare tygodni bedziemy oszczedzac zeby pozniej rzucic sie na sierpniowe promocje ale jak wczoraj przechodzilam ulicamy broadway i zobaczylam te wszystkie promocje i te ciuszki to z trudem powstrzymalam sie zeby czegos nie kupic.
no wlasnie, podlaczam sie do pytania, czy pod koniec sierpia i we wrzesniu beda jeszcze wieksze przeceny ?
biiibiii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-03, 14:22   #16
merdess
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 2
Dot.: Zakupy w Londynie

czytalam gdzies ze przeceny w Londynie sa w okolicy stycznia i lipca. niestety bo ja lece tam we wrzesniu i sie juz nie zalapie
merdess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-17, 13:42   #17
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Zakupy w Londynie

Tak, niestety we wrześniu juz trochę gorzej z przecenami - największe sa w lipcu, jesli chodzi o lato. Zawsze pozostają zakupy w takich sklepach jak: Primark, H&M, Neu etc, gdzie ożna o każdej porze roku znaleźć ładne, niedrogie rzeczy. Przyznam, że mnei to czasem ratuje jak wszytskie swoje pieniądzę przepuszczę na teatr (zakochałam się i chyba a tym zbankrutuję) i buty taneczne
Miłych zakupów!
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 06:20   #18
Sysunia_d
Zakorzenienie
 
Avatar Sysunia_d
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 3 437
Dot.: Zakupy w Londynie

A czy w Anglii sa takie sklepy jak :

House , Reporter, New York , douglas -- perfumeria , Pritty girl , ???

Tylko nie mówice ze nie ma ( bo juz mi sie łezka zakrecila jak gdzies wyczytalam ze nie ma orsey-a a tam sa takie za***iste ciuszki!!!
Sysunia_d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-08-22, 08:22   #19
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: Zakupy w Londynie

Raczej nie ma, ale masz mnóstwo innych, fajnych sklepów, których nei nzjadziesz w Polsce
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-27, 15:01   #20
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Zakupy w Londynie

A czy sa w Londynie jakies DOBRE kosmetyki, ktorych nie ma w Polsce lub sa duzo tansze? Bo znajoma pytała czy czegos nie potrzebuję?
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-04-19, 11:07   #21
maddengirl
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 17
Dot.: Zakupy w Londynie

Mam pytanko dotyczące butów. Generalnie to tylko Nike dunk ;p
Jaki jest przedział cenowy? Drogie, tanie?
Jaszcze ciekawią mnie okulary-serduszka z primark'u. Czy naprawdę kosztują 1 funta?
maddengirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-04, 17:59   #22
Orchide
Raczkowanie
 
Avatar Orchide
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 56
Dot.: Zakupy w Londynie

Podbijam

Czy ktoś się orientuje czy warto lecieć do Londynu na zakupy w maju? Można się załapać na jakieś fajne okazje?
__________________
I am unwritten, can't read my mind!
Orchide jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-03-11, 10:50   #23
Architekt_Stylu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 41
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
A czy sa w Londynie jakies DOBRE kosmetyki, ktorych nie ma w Polsce lub sa duzo tansze? Bo znajoma pytała czy czegos nie potrzebuję?
Osobiście polecam kosmetyki Johna Friedy do pielęgnacji włosów (co prawda pojawiły się już w Rossmannie ale w anglii jest wiekszy wybór: nie pamietam cen ale szampon chyba z 4 funty)

Ponadto w angielskim Bootsie jest duzy wybów jezeli chodzi o marke REVLON, np. tusz 3D niedostepny w polsce, 10 funtów.

Ogólne polecam Boots na zakupy kosmetyczne i nie tylko (kupilam sobie prostownice i suszarke w promocji: bdb ceny)

Ja lecę do Londynu w kwietniu i już zbieram pieniadze na zakupy: oczywiście odwiedze PRIMARK (ostatnio kupowalam tam w 2007 roku tylko akcesoria ale teraz widze ze towar się o wiele polepszyl: Allegro) BOOTS, sklep wolnocłowy, River Island (angielski RI to dopiero coś! ale ceny:<) TOP SHOP (lubie ten na Oxford Street, wiele sklepów pobocznych się w nim znajduje, ciekawe i oryginalne)
Co do Zary to podobny asortyment co w Polsce, chociaz w różnych sklepach się różni np. lubię ZARĘ przy Harrodsie, ma wysmakowane ubrania w cenie ZARY,
ponadto oczywiscie Lillywhite albo centrum handlowe przy Greenford gdzie są świetne ceny na ubrania sportowe: kupię torbę sportową i moze jakies buty...we'll see)
Architekt_Stylu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 18:36   #24
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zakupy w Londynie

Własnie się zastanawiam nad shoppingiem w Londynie. jak zobaczyłam na allegro te torebki, buty i ubranka z primarka/atmosphere to az mi sie zachcialo. Nie mam ZUPEŁNIE pojęcia co i jak, gdzie co jest, ale mysle, zeby poleciec z moja siostra cioteczną, która tam pracowala jakis czas, wiec wszystko wie. Jejuuuuuuuuuuuuuu, ale bym poleciała tam . Dziewczynki a jak bylo u Was z noclegiem ? Gdzie bukowalyscie i ile Was to kosztowalo? Ile płaciłyscie za bilety z jakiej formy transportu korzystałyscie ? Opiszcie swoje shoppingowe przygody

Sama teraz kupuję ubranka z UK - Asos, New Look itd i na dzień dzisiejszy z PL mam moze 1 bluzke
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun

Edytowane przez kycia1
Czas edycji: 2010-05-08 o 18:37
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-08, 21:23   #25
bellebelle
Zadomowienie
 
Avatar bellebelle
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 272
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez kycia1 Pokaż wiadomość
Własnie się zastanawiam nad shoppingiem w Londynie. jak zobaczyłam na allegro te torebki, buty i ubranka z primarka/atmosphere to az mi sie zachcialo. Nie mam ZUPEŁNIE pojęcia co i jak, gdzie co jest, ale mysle, zeby poleciec z moja siostra cioteczną, która tam pracowala jakis czas, wiec wszystko wie. Jejuuuuuuuuuuuuuu, ale bym poleciała tam . Dziewczynki a jak bylo u Was z noclegiem ? Gdzie bukowalyscie i ile Was to kosztowalo? Ile płaciłyscie za bilety z jakiej formy transportu korzystałyscie ? Opiszcie swoje shoppingowe przygody

Sama teraz kupuję ubranka z UK - Asos, New Look itd i na dzień dzisiejszy z PL mam moze 1 bluzke
Nie nastawialabym sie tak na ten Primark bo z tego co zauwazylam, to z jakiegos powodu w Polsce uwaza sie to za ubrania cud a u nas za zwykly chlam... Raz poszlam do Primarku i te ubrania byly porozrywane, guziki odrywane, szwy poprute jeszcze na wieszakach!! Generalnie jakos jest slaba... poliester itp.
Nie mam pojecia dlczego w Polsce sprzedaje sie je na Allegro za czesto duzo wyzsza cene
__________________

bellebelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-15, 19:52   #26
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Nie nastawialabym sie tak na ten Primark bo z tego co zauwazylam, to z jakiegos powodu w Polsce uwaza sie to za ubrania cud a u nas za zwykly chlam... Raz poszlam do Primarku i te ubrania byly porozrywane, guziki odrywane, szwy poprute jeszcze na wieszakach!! Generalnie jakos jest slaba... poliester itp.
Nie mam pojecia dlczego w Polsce sprzedaje sie je na Allegro za czesto duzo wyzsza cene
Mam kilka ubrań z Primarka (ebay) i jestem zadowolona . Nigdy nic mi sie jeszcze nie porozrywalo/popruło itd. Szykuje sie na shopping

Dziewczyny, które juz byly na takim wypadzie- powiedzcie co i jak, jak z lotniska sie przemiescic itd. Na tą chwile jestem ogłupiona. Niby banał, ale wolę się zapytac
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 09:58   #27
agnesfitness
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 14
Dot.: Zakupy w Londynie

Z lotniska najlepiej znalezc easybus'a - jesli odpowiednio wczesnie zarezerwujesz na ich stronie interbetowej transport to mozesz nawet za 2 funty dostac sie do Londynu (taniej nie znajdziesz). A po Londynie przemieszczasz sie komunikacja miejska- w zaleznosci od tego w ktorej strefie bedziesz mieszkac i czym sie poruszac musisz ustalic co Ci sie najbardziej oplaca- czy jednorazowe bilety czy 1 lub 7dniowe travelcard czy oyster card. Pozdrawiam!
agnesfitness jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:29   #28
kingusia1991
Raczkowanie
 
Avatar kingusia1991
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: London UK
Wiadomości: 196
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez bellebelle Pokaż wiadomość
Nie nastawialabym sie tak na ten Primark bo z tego co zauwazylam, to z jakiegos powodu w Polsce uwaza sie to za ubrania cud a u nas za zwykly chlam... Raz poszlam do Primarku i te ubrania byly porozrywane, guziki odrywane, szwy poprute jeszcze na wieszakach!! Generalnie jakos jest slaba... poliester itp.
Nie mam pojecia dlczego w Polsce sprzedaje sie je na Allegro za czesto duzo wyzsza cene
zgadzam sie z Toba w 100%
powiem Wam, ze nie nastawiajcie sie , ze te ciuchy sa dobrej jakosci...

roznie sie trafia, bo to sa wlasnie koncowki kolekcji z innych firm odziezowych...

zalezy co sie trafi, ja kupuje w Primarku pare rzeczy... ale z glowa, nie kupuje wiele rzeczy, bo nie sa dobrej jakosci , czasem sie trafi, ze bluzki po praniu juz.... nie zalozysz

ale nie ukrywam, ze mam bluzki, ktore po praniach "trzymaja sie" i nadaja sie do noszenia ,

tak jak napisalam, zalezy jak sie trafi


wole osobiscie zakupy w SPORTSDIRECT , polecam, firmowe ciuchy typu Puma, Addidas, Nike, itp.
a ciagle sa obnizki -70%
podobne ceny jak w Primarku, tylko o wiele lepsze jakosci ciuchy, polecam!
__________________
4275g i 57cm

Kornelia Diana
http://kornelcia.aguagu.pl/
11.03.2010

http://www.suwaczki.com/tickers/l22nroeq41e9c02x.png
kingusia1991 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-16, 11:33   #29
kycia1
Wtajemniczenie
 
Avatar kycia1
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Z łóżeczka ;)
Wiadomości: 2 845
Dot.: Zakupy w Londynie

Cytat:
Napisane przez agnesfitness Pokaż wiadomość
Z lotniska najlepiej znalezc easybus'a - jesli odpowiednio wczesnie zarezerwujesz na ich stronie interbetowej transport to mozesz nawet za 2 funty dostac sie do Londynu (taniej nie znajdziesz). A po Londynie przemieszczasz sie komunikacja miejska- w zaleznosci od tego w ktorej strefie bedziesz mieszkac i czym sie poruszac musisz ustalic co Ci sie najbardziej oplaca- czy jednorazowe bilety czy 1 lub 7dniowe travelcard czy oyster card. Pozdrawiam!
Cytat:
Napisane przez kingusia1991 Pokaż wiadomość
zgadzam sie z Toba w 100%
powiem Wam, ze nie nastawiajcie sie , ze te ciuchy sa dobrej jakosci...

roznie sie trafia, bo to sa wlasnie koncowki kolekcji z innych firm odziezowych...

zalezy co sie trafi, ja kupuje w Primarku pare rzeczy... ale z glowa, nie kupuje wiele rzeczy, bo nie sa dobrej jakosci , czasem sie trafi, ze bluzki po praniu juz.... nie zalozysz

ale nie ukrywam, ze mam bluzki, ktore po praniach "trzymaja sie" i nadaja sie do noszenia ,

tak jak napisalam, zalezy jak sie trafi


wole osobiscie zakupy w SPORTSDIRECT , polecam, firmowe ciuchy typu Puma, Addidas, Nike, itp.
a ciagle sa obnizki -70%
podobne ceny jak w Primarku, tylko o wiele lepsze jakosci ciuchy, polecam!
Dziekuje Wam pieknie !
__________________
Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kycia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-18, 16:02   #30
karolina2121
siedzę i myślę
 
Avatar karolina2121
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 5 439
Dot.: Zakupy w Londynie

dziewczyny na poczatku listopada lece do londynu na zakupy i odwiedzic zanjomych.jak myslicie czy 1000 zl wystarczy na fajne zakupy ?
czy moze trafie na jakies przeceny?
__________________
bla bla bla
karolina2121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:15.