Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski - Strona 55 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2019-04-18, 21:20   #1621
Rytm12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 134
Dot.: Protesty nauczycieli i innych grup społecznych.

Cytat:
Napisane przez Cordianka Pokaż wiadomość
Koleś, jak juz chcesz byc typowym politycznym trollem to chociaz zrob sobie wiarygodniejsze konto xD
troll tak, ale linki prawdziwe. Co do wiarygodności tego skandalu to nie wiem co mam myśleć
Rytm12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 00:45   #1622
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Kiedy myślałam, że wojna o Notre Dame osiągnęła swój maksymalny poziom żenady, mamy to:


https://www.independent.co.uk/news/w...-a8873846.html


I ja wiem, ja wiem, ludzie mogą dawać pieniądze na co chcą, to ich sprawa.


Ale serio, jak się Billowi Gatesowi spali się dom to też zrobimy zbiórkę? Kościół biedny nie jest, a wiele dobrego można zrobić z tymi pieniędzmi.


Tak, wiem, że za to i tak zapłaciłaby Francja technicznie. Ale po prostu gdyby Kościół ich wspomógł, to nie byłoby problemu i nie trzeba by było robić tej żenującej zbiórki.
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.

Edytowane przez Limonka2738
Czas edycji: 2019-04-19 o 00:51
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 05:39   #1623
Mijanou
Wizażowy Kot Igor
 
Avatar Mijanou
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: po drugiej stronie lustra
Wiadomości: 17 529
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
Jutro w Se akta sprawy podobno zagineły.
https://www.se.pl/wiadomosci/polityk...7Ta7-UU3E.html
Oho, wybory idą.
Czemu ta taktyka nienawiści i opluwania mnie wcale nie dziwi?

Akta zaginęły, ciekawe. I ciekawi mnie, czy może zaginąć coś, co prawdopodobnie nigdy nie istniało.

Mam serdeczną nadzieję, że PiS kiedyś, w niedalekiej przyszłości, posunie sie o jedno kłamstwo za daleko i społeczeństwo wreszcie przejrzy na oczy. Tyle tylko, że będzie już za późno bo PiS pozostawi po sobie pustą kasę i kupę długów, które będą musiały spłacić kolejne pokolenia.
__________________
I don't have time for that! I'm a cat. We are rather busy you know?



Zanim założysz wątek, zajrzyj tu: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=1269209


Warto wsłuchać się w Słowo: https://www.youtube.com/channel/UC5n...oyrF8xorb-IqVw

No pasaran!
mikroREKLAMA
Spełnione marzenia
Pragniesz szybkiej i radykalnej zmiany? Najwyższa światowa klasa włosów dziewiczych. Najlepsze z natury,.

Ta reklama pokazywana jest pod 17 529 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
Mijanou jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 06:30   #1624
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ale serio, jak się Billowi Gatesowi spali się dom to też zrobimy zbiórkę? Kościół biedny nie jest, a wiele dobrego można zrobić z tymi pieniędzmi.
No ale Notre Dame nie należy do Kościoła, więc tu ciężko o porównanie z BG

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Oho, wybory idą.
Czemu ta taktyka nienawiści i opluwania mnie wcale nie dziwi?
Żeby to chociaż jakaś wielka nowość była...
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 06:34   #1625
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Biedroń wyjaśnił, że to jest kłamstwo i że w ich domu przemoc była, ale ze strony ojca alkoholika.
Dla mnie to takie taplanie się w błotku, coś, co niektórzy strasznie lubią.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 06:35   #1626
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86725352]Biedroń wyjaśnił, że to jest kłamstwo i że w ich domu przemoc była, ale ze strony ojca alkoholika.

Dla mnie to takie taplanie się w błotku, coś, co niektórzy strasznie lubią.[/QUOTE]



Zatem dlaczego nie poda do sądu mediów, które przed kampania go tak oczerniają bez żadnych podstaw, hmm?
Przecież wygrana ma w kieszeni
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 06:41   #1627
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 52 423
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Zatem dlaczego nie poda do sądu mediów, które przed kampania go tak oczerniają bez żadnych podstaw, hmm?
Przecież wygrana ma w kieszeni
Nie nazywam się Biedroń, ani nawet Robert (choć gdybym była chłopakiem, to bym mogła, bo to ładne imię), zatem nie odpowiem Ci na to pytanie.
Może on się nie lubi taplać w błotku.
ecd9a68db8379fc22aec14635aa2645aca7c721b_6070dc99c9f91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 06:44   #1628
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86725377]Nie nazywam się Biedroń, ani nawet Robert (choć gdybym była chłopakiem, to bym mogła, bo to ładne imię), zatem nie odpowiem Ci na to pytanie.

Może on się nie lubi taplać w błotku.[/QUOTE]



Nie bądź naiwna. Jeśli nie poda do sądu tych pomówień to będzie znak dla społeczeństwa, ze coś jest na rzeczy.
Nie poda do sądu choćby w trybie wyborczym (taplania prawie w ogóle), to Wiosna skończy się w Polsce zanim się zacznie. A obecnie i tak już niebezpiecznie balansuje na progu. A miała już kilkanaście procent. Tendencja jest bardzo zła, a taki news to niechybnie gwóźdź do trumny
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 06:46   #1629
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

[1=ecd9a68db8379fc22aec146 35aa2645aca7c721b_6070dc9 9c9f91;86725352]Biedroń wyjaśnił, że to jest kłamstwo i że w ich domu przemoc była, ale ze strony ojca alkoholika.
[/QUOTE]
No nie do końca, bo sprawa w sądzie była, tylko doszło do ugody. Jakoś przy okazji kampanii w Słupsku też to wylazło i matka Biedronia mówiła wtedy, że sama nie do końca wtedy wiedziała co robiła, bo atmosfera w domu była, delikatnie mówiąc, chora i udzieliła się wszystkim bez wyjątku.
Pewnie ją odepchnął jak szła wymierzyć mężowi policzek, albo coś w tym stylu. Niestety standardowe klimaty w patologicznych rodzinach, dzieci stające w obronie jednego z rodziców.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 06:48   #1630
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Dodatkowo - tutaj nie oskarzalbym PiSu, bo PiS na tym skorzystać nie jest w stanie. Wyborcy Biedronia przerzuca głosy na PiS? no jakoś nie wierze. Przerzuca na PO/KE, do której Biedron wejsc nie chciał i której to zabierał głosy. Wiec domyśl się kto korzysta na tym ze Biedron zatonie.
PiSowi było wręcz na rękę rozdrabnianie głosów po lewej stronie.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-04-19 o 06:49
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 07:06   #1631
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Kiedy myślałam, że wojna o Notre Dame osiągnęła swój maksymalny poziom żenady, mamy to:


https://www.independent.co.uk/news/w...-a8873846.html


I ja wiem, ja wiem, ludzie mogą dawać pieniądze na co chcą, to ich sprawa.


Ale serio, jak się Billowi Gatesowi spali się dom to też zrobimy zbiórkę? Kościół biedny nie jest, a wiele dobrego można zrobić z tymi pieniędzmi.


Tak, wiem, że za to i tak zapłaciłaby Francja technicznie. Ale po prostu gdyby Kościół ich wspomógł, to nie byłoby problemu i nie trzeba by było robić tej żenującej zbiórki.
Notre Dame to nie tylko katedra katolicka, ale przede wszystkim cudowny zabytek, który ma 850 lat. Dziedzictwo Europy i wspaniale dzielo architektury. Myślę że o takie budynki powinno się dbać nie tylko dla siebie ale też dla przyszłych pokoleń. To nie jest jakiś zwykły kościółek. My przecież też w swojej historii odbudowywalismy czy remontowalismy wiele swoich zabytków. A Notre Dame po prostu szkoda by było nie wyremontować. Ludzie dają swoje pieniądze na co chcą. A argument ze tymi pieniędzmi można zrobić wiele dobrego to można powiedzieć o wielu rzeczach.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Zatem dlaczego nie poda do sądu mediów, które przed kampania go tak oczerniają bez żadnych podstaw, hmm?
Przecież wygrana ma w kieszeni
Bo może nie chce na nowo rozdrapywac tych ran? Przecież to nie wyglądałoby ze sąd się spyta czy bil matkę on że nie, koniec tematu i wygrana sprawa

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 07:11   #1632
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Notre Dame to nie tylko katedra katolicka, ale przede wszystkim cudowny zabytek, który ma 850 lat. Dziedzictwo Europy i wspaniale dzielo architektury. Myślę że o takie budynki powinno się dbać nie tylko dla siebie ale też dla przyszłych pokoleń. To nie jest jakiś zwykły kościółek. My przecież też w swojej historii odbudowywalismy czy remontowalismy wiele swoich zabytków. A Notre Dame po prostu szkoda by było nie wyremontować. Ludzie dają swoje pieniądze na co chcą. A argument ze tymi pieniędzmi można zrobić wiele dobrego to można powiedzieć o wielu rzeczach.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Bo może nie chce na nowo rozdrapywac tych ran? Przecież to nie wyglądałoby ze sąd się spyta czy bil matkę on że nie, koniec tematu i wygrana sprawa

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka


Spoko, ja i tak nie zagłosuje na tego pana, bo ma idiotyczny, pozbawimy logiki program. Chodzi mi o to, ze ludzie w takim razie na niego nie zagłosują. I on doskonale o tym wie, ze jeśli nie odpowie sądem na te pomówienia to zostanie zatopiony. I to głęboko, bo mamy wybory x 2 w tym roku.
Z drugiej strony media publikując takie rzeczy tez wiedza, ze Biedron mógłby ich podać do sądu i zedrzeć kasę za oczernianie, wiec... na rzeczy coś jest, skoro Biedron nie decyduje się bronić swojego wizerunku.
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 07:20   #1633
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Ależ oczywiście, że broni swojego wizerunku. Dowód? Wywiad z Kolendą-Zaleską. Ot i wsio.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 07:38   #1634
Lumimi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 4 161
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez edan84 Pokaż wiadomość
Spoko, ja i tak nie zagłosuje na tego pana, bo ma idiotyczny, pozbawimy logiki program. Chodzi mi o to, ze ludzie w takim razie na niego nie zagłosują. I on doskonale o tym wie, ze jeśli nie odpowie sądem na te pomówienia to zostanie zatopiony. I to głęboko, bo mamy wybory x 2 w tym roku.
Z drugiej strony media publikując takie rzeczy tez wiedza, ze Biedron mógłby ich podać do sądu i zedrzeć kasę za oczernianie, wiec... na rzeczy coś jest, skoro Biedron nie decyduje się bronić swojego wizerunku.
On swoj wizerunek broni. Ale jak widać dla Ciebie to tylko sąd. A inni znów będą uważać ze skoro się "broni sądem " to znaczy że winny. Osobiście dla mnie to wsio ryba czy idzie do sądu czy nie.

Myślę że nie będzie miało to większego znaczenia. Jakoś nie zauważyłam żeby mu jakoś poparcie spadło wśród moich znajomych. Raczej przeszło to bez większego echa.

Poza tym Biedron moim zdaniem tym zyskał bo pokazał że wcale nie jest klotliwy i ze jest spokojny. Inni już by dawno robili afery A on zareagował że spokojem. A dla mnie to plus bo mam dość klotliwych polityków.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Lumimi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 07:43   #1635
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Poza tym Biedron moim zdaniem tym zyskał bo pokazał że wcale nie jest klotliwy i ze jest spokojny. Inni już by dawno robili afery A on zareagował że spokojem. A dla mnie to plus bo mam dość klotliwych polityków.
Sporo takich głosów dziś od rana w swoim otoczeniu słyszę, co ciekawe nie tylko wśród ludzi deklarujących głosowanie na Wiosnę.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 08:02   #1636
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 092
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
No ale Notre Dame nie należy do Kościoła, więc tu ciężko o porównanie z BG

---------- Dopisano o 07:30 ---------- Poprzedni post napisano o 07:30 ----------


Żeby to chociaż jakaś wielka nowość była...
Ja wiem... ale spodziewałabym się, że tym biliardem sypnie KK.

Wszyscy dostojnicy Kościoła tak w mediach krzyczą, jaka strata dla katolicyzmu itd.

Ale oni pewnie ofiarują modlitwę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:02 ---------- Poprzedni post napisano o 08:58 ----------

Cytat:
Napisane przez Lumimi Pokaż wiadomość
Notre Dame to nie tylko katedra katolicka, ale przede wszystkim cudowny zabytek, który ma 850 lat. Dziedzictwo Europy i wspaniale dzielo architektury. Myślę że o takie budynki powinno się dbać nie tylko dla siebie ale też dla przyszłych pokoleń. To nie jest jakiś zwykły kościółek. My przecież też w swojej historii odbudowywalismy czy remontowalismy wiele swoich zabytków. A Notre Dame po prostu szkoda by było nie wyremontować. Ludzie dają swoje pieniądze na co chcą. A argument ze tymi pieniędzmi można zrobić wiele dobrego to można powiedzieć o wielu rzeczach.

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 07:06 ---------- Poprzedni post napisano o 07:03 ----------

Bo może nie chce na nowo rozdrapywac tych ran? Przecież to nie wyglądałoby ze sąd się spyta czy bil matkę on że nie, koniec tematu i wygrana sprawa

Wysłane z mojego SM-A600FN przy użyciu Tapatalka
Tak, napisałam, że ludzie dają, na co chcą i niby rozumiem.

Po prostu to tylko kupa kamieni. Bardzo ładna, ale wciąż.

Mnie to żenuje i na swoje odczucia nie mam wpływu.

Mnie to żenuje, że firmy się przescigają, żeby dać, bo PR. Gdyby dali na coś innego, to PR-u by nie było.

A ja dawania, żeby pokazać jak to daję, nie lubię. Ale wiadomo, nie moje pieniądze, nie moja sprawa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 08:23   #1637
ARAKSJEL
Hrodebert
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 4 441
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Mijanou Pokaż wiadomość
Oho, wybory idą.
Czemu ta taktyka nienawiści i opluwania mnie wcale nie dziwi?

Akta zaginęły, ciekawe. I ciekawi mnie, czy może zaginąć coś, co prawdopodobnie nigdy nie istniało.

Mam serdeczną nadzieję, że PiS kiedyś, w niedalekiej przyszłości, posunie sie o jedno kłamstwo za daleko i społeczeństwo wreszcie przejrzy na oczy. Tyle tylko, że będzie już za późno bo PiS pozostawi po sobie pustą kasę i kupę długów, które będą musiały spłacić kolejne pokolenia.
No to akura podobno inicjatywa jednego z posłów PO, a mocno prawicowe media zarzucają wręcz Pis że broni Biedronia, co zresztą nie powinno dziwić, bo to w ich interesie. Generalnie to sprawa będzie miała finał w sądzie... i dobrze.
ARAKSJEL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 08:25   #1638
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Ja wiem... ale spodziewałabym się, że tym biliardem sypnie KK.
A dla mnie jakoś oczywiste było, że nie będą pchać kasy w jeden z symboli rozdziału państwa i Kościoła Chyba że by przy okazji zażądali zmiany prawa
Przedstawiciele KK zrobili co trzeba - ratowali relikwie i inne dzieła sztuki. Resztą niech się państwo zajmie
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 08:35   #1639
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez ARAKSJEL Pokaż wiadomość
No to akura podobno inicjatywa jednego z posłów PO, a mocno prawicowe media zarzucają wręcz Pis że broni Biedronia, co zresztą nie powinno dziwić, bo to w ich interesie. Generalnie to sprawa będzie miała finał w sądzie... i dobrze.


Przecież każdy logicznie myślący człowiek wie, ze PiS musiałby zgłupieć aby wyciągać Biedroniowi takie sprawy. Byłaby to strategiczna indolencja umysłowa tuz przed wyborami

---------- Dopisano o 09:35 ---------- Poprzedni post napisano o 09:26 ----------

Elon Musk namawiany do produkcji Tesli w Polsce przez Morawieckiego:
https://www.youtube.com/watch?v=Q4YAHJvbLew
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-19, 09:57   #1640
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Krysi zapachniała moda na #MeToo i postanowiła się podpiąć pod sprawę Biedroniów :
https://www.wprost.pl/kraj/10209680/...cji-sejmu.html

Ale poważnie. Wbrew temu co pisał Edan, Biedroń jednak zapowiedział pozew, tyle że w stronę Warszawskiej Gazety. Tylko, że właśnie nie bardzo to rozumiem. Czemu pozywa WG, a nie Super Express, w którym pojawił się artykuł? Fakt, że WG jako pierwsi zbierali jakiś materiał, ale to SE napisał artykuł. WG wręcz zarzuca SE podprowadzenie im pomysłu na artykuł. Jeśli już to Biedroń powinien pozwać obie gazety, a nie tylko WG.

Edytowane przez MuchaLibre
Czas edycji: 2019-04-19 o 10:10
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 10:04   #1641
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez MuchaLibre Pokaż wiadomość
Krysi zapachniała moda na #MeToo i postanowiła się podpiąć pod sprawę Biedroniów :

https://www.wprost.pl/kraj/10209680/...cji-sejmu.html



Ale poważnie. Wbrew temu co pisał Edan, Biedroń jednak zapowiedział pozew, tyle że w stronę Warszawskiej Gazety. Tylko, że właśnie nie bardzo to rozumiem. Czemu pozywa GW, a nie Super Express, w którym pojawił się artykuł? Fakt, że GW jako pierwsi zbierali jakiś materiał, ale to SE napisał artykuł. GW wręcz zarzuca SE podprowadzenie im pomysłu na artykuł. Jeśli już to Biedroń powinien pozwać obie gazety, a nie tylko GW.


Uwierzę kiedy pozwie naprawdę, a nie tylko kiedy coś bąknie, ze może pozwie.

---------- Dopisano o 11:04 ---------- Poprzedni post napisano o 10:58 ----------

Biedron mam wrażenie ze został zaszachowany. Ze cos ma na sumieniu i wybitnie nie pasuje mu teraz rozdmuchiwanie tego tematu sprawą sadowa, która i tak może mu poważnie zagrozić. Z drugiej strony - nie pozwie, to dziwnie to wyglada, ze się boi. Tez zle, bo uczciwy człowiek za takie zniewagi wobec najbliższych by głośno odpowiedział.

A Biedron się miota i czeka. Przecież najlepsza reklama i okazja na zdobycie głosów byłoby zaoranie w sądzie polityków PO, którzy to wymyślili by zdyskredytować konkurencje w postaci Biedronia. Zwłaszcza teraz, tuz przez wyborami, by odwrócić spadające sondaże.

Edytowane przez edan84
Czas edycji: 2019-04-19 o 10:07
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 10:16   #1642
_Bumblebee_
Wtajemniczenie
 
Avatar _Bumblebee_
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 2 976
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Ale Robercika pięknie wczoraj TVN bronił. Wywiad na parkowej ławeczce, w tle ptaszki, słoneczko no i mamusia, która mówiła, że syn ją "tylko" potrącił.
Już to kiedyś pisałem, że TVP powinno podkupić kilku speców z TVN bo jeśli chodzi o propagandę to, używając nomenklatury sportowej, TVN to jest jednak Liga Mistrzów, a TVP półamatorzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
_Bumblebee_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 11:07   #1643
MiamiGlow
Zakorzenienie
 
Avatar MiamiGlow
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 4 020
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Limonka2738 Pokaż wiadomość
Kiedy myślałam, że wojna o Notre Dame osiągnęła swój maksymalny poziom żenady, mamy to:


https://www.independent.co.uk/news/w...-a8873846.html


I ja wiem, ja wiem, ludzie mogą dawać pieniądze na co chcą, to ich sprawa.


Ale serio, jak się Billowi Gatesowi spali się dom to też zrobimy zbiórkę? Kościół biedny nie jest, a wiele dobrego można zrobić z tymi pieniędzmi.


Tak, wiem, że za to i tak zapłaciłaby Francja technicznie. Ale po prostu gdyby Kościół ich wspomógł, to nie byłoby problemu i nie trzeba by było robić tej żenującej zbiórki.
Mnie bardziej smuci to, w jaki sposób ludzie decydują się na działanie charytatywne. W większości przypadków jest to kwestia odpowiedniego nagłośnienia sprawy. Im więcej dramatyzmu, tym bardziej emocjonalnie ludzie reagują i chcą dawać większe pieniądze. W przypadku katedry i zbiórek, które są u nas (Caritas zbiera na Notre Dame...), to będzie pewnie to wołanie, że trzeba odbudować chrześcijaństwo, że znak od Boga, że apel do ochrzczonych, by się opamiętali itd.
MiamiGlow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 12:57   #1644
edan84
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: tam gdzie stało mleczko i jajeczko
Wiadomości: 10 152
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Nie będzie nowego auta za bohaterskie seicento.
Pieniądze zostały oczywiście wydane na inne rzeczy, oczywiście nie zostały przekazane właścicielowi seicento, a zbierający się o nie pokłócili
Sprawa trafi do sądu
https://wiadomosci.wp.pl/gdzie-sa-pi...1995117340289a
edan84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 13:11   #1645
Trzpiotka91
Raczkowanie
 
Avatar Trzpiotka91
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 183
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez _Bumblebee_ Pokaż wiadomość
Ale Robercika pięknie wczoraj TVN bronił. Wywiad na parkowej ławeczce, w tle ptaszki, słoneczko no i mamusia, która mówiła, że syn ją "tylko" potrącił.
Już to kiedyś pisałem, że TVP powinno podkupić kilku speców z TVN bo jeśli chodzi o propagandę to, używając nomenklatury sportowej, TVN to jest jednak Liga Mistrzów, a TVP półamatorzy.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Jeżeli uznamy "że półamatorzy" oznaczają ludzi, którzy zasadniczo uprawiaja o wiele wieksza propagande, ale zamiast subtelnego przekazu biją widza mentalnym baseballem po łbie to masz rację, zdecydowanie są półamatorami.
Trzpiotka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 13:25   #1646
elvegirl
po drugiej stronie szafy
 
Avatar elvegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 41 748
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Pełnomocnicy pani oskarżającej Bieniuka o gwałt zrezygnowali.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ja...gwaltu/fem7bnh



Cytat:
Napisane przez MiamiGlow Pokaż wiadomość
Mnie bardziej smuci to, w jaki sposób ludzie decydują się na działanie charytatywne. W większości przypadków jest to kwestia odpowiedniego nagłośnienia sprawy.
Oczywiście. Z tym że potrzebujących ludzi i instytucji jest taka ilość, że to docieranie do mas przez nagłośnienie wydaje się dość oczywiste.
__________________
"Widziałeś tę dziewczynę? Ma nogi za milion złotych!" - pomagamy Dianie https://www.siepomaga.pl/dla-diany
elvegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 13:30   #1647
MuchaLibre
I tak powiem
 
Avatar MuchaLibre
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 1 654
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Pełnomocnicy pani oskarżającej Bieniuka o gwałt zrezygnowali.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ja...gwaltu/fem7bnh
Czyżby to miało związek z pojawieniem się tego nagrania, które świadczy raczej na korzyść Bieniuka?:
http://www.plotek.pl/plotek/7,154063...nitoringu.html
MuchaLibre jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 13:31   #1648
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1 730
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez elvegirl Pokaż wiadomość
Pełnomocnicy pani oskarżającej Bieniuka o gwałt zrezygnowali.
https://sport.onet.pl/pilka-nozna/ja...gwaltu/fem7bnh
Czytałam, że to ona wypowiedziała im pełnomocnictwo, czyli ona z nich zrezygnowała.
61a08125505a341f1365cc627294330b05bf0ff7_5eb5e47234ae2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 13:33   #1649
Organa
Raczkowanie
 
Avatar Organa
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 285
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

A czytalyście o tej aferze z mobbingiem w Sante? Przecież to jest historia na miliard razy lepszy i bardziej wstrząsający film niż te wszystkie "podejmujące kontrowersyjne tematy" produkcje Vegi.
Organa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-04-19, 14:05   #1650
SanaPL
Raczkowanie
 
Avatar SanaPL
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 351
Dot.: Aktualne wydarzenia w kraju i na świecie - dyskusje, komentarze, luźne wnioski

Cytat:
Napisane przez Organa Pokaż wiadomość
A czytalyście o tej aferze z mobbingiem w Sante? Przecież to jest historia na miliard razy lepszy i bardziej wstrząsający film niż te wszystkie "podejmujące kontrowersyjne tematy" produkcje Vegi.
Czytalam wczoraj zarowno ten reportaż na onecie jak i wywiad z wlascicielem. Najgorsze jest to, ze pewnie tak jak przy szlachetnej paczce do firmy wejdzie kontrola, stwierdzi że wszyscy pracują i nikt sie nie skarży i nie stwierdzą żadnych nieprawidlowosci.
SanaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-19 21:34:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:29.