Biura Podróży, opinie, doświadczenia - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Podróże, wakacje, wycieczki

Notka

Podróże, wakacje, wycieczki Forum dla osób, które lubią podróże, wakacje i wycieczki. Dołącz do nas i podziel się opinią na temat ciekawych miejsc, promocji, organizacji wyjazdu itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-20, 08:06   #901
rybkie
Rozeznanie
 
Avatar rybkie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 969
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez ewulinek@vp.pl Pokaż wiadomość
dlaczego ryzyko?

w lastach czesto nie ma lotnisk lokalnych ( typu Poznan, Bydgoszcz -one najszybciej uciekaja - zostaja oferty z wylotami z Katowic czy warszawy ) w Firstach jest najwiekszy wybor hoteli, biura dodaja do ofert bonusy ( typu wycieczka, gwarancja ceny, ubezpieczenie KR ) Jesli ktos zna date swojego urlopu to ja u siebie w biure polecam takie oferty
oczywiscie trafiaja sie super lasty - jak np. Kreta w 4* AI za 1100 zl a druga osoba miala 25 % taniej do tego. ale takich ofert jest naprawde malo.

W tmtym roku duzo osob wykupilo w first minute i faktycznie oferty wakacyjne byly bardzo przebrane
1100 zl za osobe? all inclusive czy BB? tak sie tylko pytamzastanawia m sie czy czasem nie jest taniej dla mnie przyleciec z UK do Polski i wykupic wycieczke z Polski np do Turcji?
rybkie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 09:57   #902
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

Darla też pracuje w BP i wiem co w trawie piszczy oferty last są bardzo przebrane, czasem po prostu nie ma co sprzedać jak oferta sprzedana w fircie

Ewulinek zgadzam się z tobą 100%, lepiej first jak masz możliwość wcześniejszego ustalenia urlopu

1100zł za Krete takich cen to już dawno nie ma chyba że poza sezonem maj to się zgadza. Z czego zrobić lasta jak oferta wykupiona. Wrzesień też już się sprzedaje jak swieże bułeczki
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 15:37   #903
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
Darla też pracuje w BP i wiem co w trawie piszczy oferty last są bardzo przebrane, czasem po prostu nie ma co sprzedać jak oferta sprzedana w fircie

Ewulinek zgadzam się z tobą 100%, lepiej first jak masz możliwość wcześniejszego ustalenia urlopu

1100zł za Krete takich cen to już dawno nie ma chyba że poza sezonem maj to się zgadza. Z czego zrobić lasta jak oferta wykupiona. Wrzesień też już się sprzedaje jak swieże bułeczki
Ja się z kolei nie mogę zdecydować na żadną z ofert gdy jest ich za dużo :p Lubię spontaniczność 2 dni przed wylotem...
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:20   #904
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

Darla heeh chyba że tak
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-05, 09:27   #905
gabrielcia
Raczkowanie
 
Avatar gabrielcia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 83
Dot.: Biura Podróży

Korzystał ktoś z Was z ofert biura podróży MAX? Jak wrażenia?
gabrielcia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-12, 11:42   #906
Vevee
Przyczajenie
 
Avatar Vevee
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 29
Dot.: Biura Podróży

Witam
Korzystał ktoś z biura piotrodwakacji?
Jeśli tak, to proszę o opinie

Edytowane przez Vevee
Czas edycji: 2011-03-20 o 17:40
Vevee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-03-28, 13:57   #907
maa20
Raczkowanie
 
Avatar maa20
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 40
Biuro podrózy as ?

Witam, mam pytanie czy ktoś z Was podróżował kiedyś z tego biura: asenglish.com.pl ?
Dokładnie chodzi mi o obóz ten: asenglish.com.pl/obozy/lato/wlochy-rimini-pomaturce.htm
maa20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 07:40   #908
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Paola1985 Pokaż wiadomość
Tez tak mysle. Podczytuje was od pewnego czasu, ale nie znalazlam tego co mnie interesuje. Od kilku dni mysle o urlopie, ktory zamierzam wykorzystac w maju, czyli juz niedlugo i zastanawiam sie nad samodzielnym zorganizowaniem podrózy, tzn. osobny zakup biletow i rezerwacja hoteli a nie kupno calej wycieczki w biurze podrozy, ktore napewno wychodzi drozej. Znalazlam w necie stronke biura podrozy, na ktorej na wlasna reke mozna sobie cos takiego zorganizowac i zastanawiam sie czy ktos juz z niej korzystal? lub zna podobne, sprawdzone stronki? chodzi mi o www.cp-online.pl
Pomozcie, bo czas goni
My prawie zawsze jeździmy na własną rekę. W marcu byliśmy w Maroko, bilety kupilismy parę miesięcy wcześniej, a mniej więcej dwa tygodnie przed wylotem uzgodnilismy kwestię wynajmu samochodow na miejscu - wynajem był kombinowany, na część urlopu mieliśmy osobówkę, na wyjazd na pustynię 4x4. Warto było poszukać w firmach lokalnych, bo wyszło prawie dwa razy taniej niż np w Avisie (przykładowo Toyota Land Cruiser Long 4x4 kosztowała nad niecałe 100 euro na dzień). Z hotelami problemu nie było, w każdym dobrym przewodniku masz sporo opcji do wyboru (korzystaliśmy z Pascala i Lonely Planet), dodatkowo w Europie polecam serdecznie rezerwację noclegu przez booking.com.

Szczerze to nie rozumiem dlaczego ludzie boją się wyjeżdzać na własną rękę, to naprawdę nic trudnego A jaka frajda .
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 14:26   #909
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Biura Podróży

Soso - fajnie jest jak się wraca z takich wakacji i myśli się 'udało się!', ale wypoczynek to żaden, a wiadomo, że większość ludzi jeździ, żeby porządnie wypocząć, zrelaksować się itd, bez stresu, więc wybierają biura podróży Ale jak się chce zwiedzać to wiadomo, że samemu lepiej.
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 14:39   #910
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

zgadzam się z Darlą ludzię wolą wszystko mieć zagwarantowane i nie martwić się po to są wakacje żeby odpocząć oderwać się
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 16:30   #911
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Biura Podróży

odpoczynek/oderwanie się/relaks każdy pojmuje inaczej, jedni leżą na plaży i piją drinki, inni pakują plecak i śpią w hotelu "po drodze"

dla mnie pierwsza opcja to męczarnia/nudy, ale może dobra dla zapracowanych (nie mających czasu na jako takie zaplanowanie podróży), mniej odważnych (bo coś nam się stanie, coś się nie uda)...

druga-wypoczynek, przygoda, mam wszystko zagwarantowane wbrew pozorom

korzystałam z obu tych opcji, ale ta druga jest dla mnie nr1!

Soso czy gdzieś umieściłaś opis swoich wojaży?
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-04-15, 16:48   #912
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

Dorka to ja jestem 1.5 bo kupuje wczasy w bp a na miejscu biorę samochód to dla mnie the best i nie leże tylko - zwiedzam i to dużo teraz mimo że jadę z dzieckiem 1.5 roku mam zamiar wynająć samochód na 2lub3 dni i zobaczyć cześć Mallorci:jupi :
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-15, 17:00   #913
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Biura Podróży

miczka84 ja też tak kiedyś robiłam tzn. wczasy z bp a potem pociąg/autobus/bus i wiooo, ale to niepotrzebnie powiększało koszty wczasów, no i na nocleg trzeba było wracać do punktu wypadowego

teraz w cenie pobytu 1osoby (najtańszej opcji) zrobiliśmy wyprawę dla2osób a program objazdowy w wersji full ale podkreślam-każdy odpoczywa na swój sposób
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 10:54   #914
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Paola1985 Pokaż wiadomość
Na własna reke nie oznacza spania pod namiotem i tluczenia sie trzema autobusami przy 30 stopniach są biura podrozy, w ktorych kupujesz cala wycieczke np. za 2000 zł lub takie, gdzie osobno rezerwujesz bilety samolotowe, hotel, wypozyczasz auto i wychodzi taniej przy wyborze takiej opcji nie ma mowy o braku mozliwosci zrelaksowania sie czy odpoczynku
Wydaje mi się, że mówię o całkowitym braku korzystania z usług biura ; p

Tak jak mówisz wychodzi taniej, gdy się jedzie/leci np. do Chorwacji, Włoch itp. - a do Egiptu, Tunezji, Turcji - taniej jest gdy korzystasz z usług biura podróży. Ja bym tu nie wrzucała do jednego wora, że organizując samemu wycieczkę wyjdzie zawsze taniej ; p
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 11:38   #915
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Biura Podróży

Z biur podróży nie korzystamy głównie dlatego, że jednak zawsze jest to jakies ograniczenie, a samodzielna podróż pozwala ich uniknąć - przykładowo w Maroko zakopaliśmy sie w korycie rzeki na pustyni i tym samym musieliśmy przedłużyć przejazd przez pustynię o jeden dzień, co dzięki temu, ze nie byliśmy związani zadnymi planami nie do ruszenia nic tak naprawdę nas nie kosztowało. Poza tym podróz na własną rękę oznacza nie tyle mniejsze koszty ( bo nawet nie wiem, czy są dużo mniejsze, za nieco ponad dwa tygodnie w Maroko zapłaciliśmy ok 14 tys., w tym tylko połowę ceny za terenówkę, bo akurat na ten odcinek podróży dolączyli do nas znajomi), czy kiepskie hotele (spaliśmy np w czymś na kształt pałacyku w medynie, Marakesz -> hotel Galia, bardzo polecam), bo te ostatnie w Afryce są naprawdę różne, mieliśmy świetne warunki hotelowe na pustyni za mniej więcej 40 złotych za dobę za nas dwoje, albo niezbyt ciekawe za około 180 - mimo, że było to najlepszy niby hotel w mieście Pod namitoem spałam tylko raz w życu i mimo, że było całkiem sympatycznie to nie jest moja bajka.

Podróżowanie na własną rękę oznacza brak uwiązania do jednego hotelu (tak załatwiliśmy się w Tunezji - zjeżdzilismy całą, zrobiliśmy ponad 5000 km, ze stałą bazą hotelową w Sus, co skutkowało męczącymi powrotami do bazy), mozliwość realizowania wlasnej wizji odpoczynku, zwiedzania tego, na co się ma ochotę itp tid. Nie lubię zorganizowanych wycieczek, coś a'la Sahara tour by autokar z minutowymi fotostopami było dla mnie koszmarem Celem wyjazdu urlopowego jest dla mnie nie tyle odpoczynek fizyczny co psychiczny, a takie wyjazdy własnie to mi dają.

dorka1980 opis jest, o owszem, na geoblogu pod nickiem vperjed, niestety prawie cały czas nie mieliśmy netu i podróż jest opisana mocno po łebkach, czego w sumie żałuję. Natomiast na tym samym blogu Tżet opisał swój rajd po trasie Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan i tę relację mocno polecam - świetnie się czyta

Wyjazdy na własną rękę do Afryki tak bardzo nam się spodobały, że planujemy w ten sposób zwiedzić na pewno Kenię, Tanzanię, Etiopię, RPA i kilka innych państw. Myślimy też o wyjeździe do Afryki samochodem z Polski. Afryka wciąga , choć ja jeszcze w Czarnej nie byłam i mogę sobie tylko wyobrazić ten ogrom wrażeń.
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-20, 16:04   #916
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
dorka1980 opis jest, o owszem, na geoblogu pod nickiem vperjed, niestety prawie cały czas nie mieliśmy netu i podróż jest opisana mocno po łebkach, czego w sumie żałuję. Natomiast na tym samym blogu Tżet opisał swój rajd po trasie Gruzja, Azerbejdżan, Kazachstan i tę relację mocno polecam - świetnie się czyta
przeczytane! a jak wyszło w końcu z autem?
(w pierwszym wpisie wspomniałaś, że dużo musieliście prostować)
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-24, 18:34   #917
sherry.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 193
Dot.: Biura Podróży

Soso jeśli nastawiasz się na samodzielne zwiedzanie Kenii chętnie posłużę radą i pomocą
sherry.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 07:01   #918
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez dorka1980 Pokaż wiadomość
przeczytane! a jak wyszło w końcu z autem?
(w pierwszym wpisie wspomniałaś, że dużo musieliście prostować)
Wcięło posty, daj znac, czy zdążyłaś przeczytać, jeśli nie, to się powtórzę

Cytat:
Napisane przez sherry.b Pokaż wiadomość
Soso jeśli nastawiasz się na samodzielne zwiedzanie Kenii chętnie posłużę radą i pomocą
Dziekuję, dam znać, choć to pewnie już nie w tym roku, mamy tyle planów, a tak mało dni urlopowych
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-04-26, 10:37   #919
dorka1980
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Nowa Alexandria
Wiadomości: 2 627
GG do dorka1980
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Wcięło posty, daj znac, czy zdążyłaś przeczytać, jeśli nie, to się powtórzę
jasne, że przeczytane-przyjemności nie odkładam na potem
dorka1980 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-05-05, 11:37   #920
niezadowolona_rodzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
biuro podróży Amigos B.B. Jelenia Góra - opinia - NIE POLECAM!

  • wszystkim, którzy w Jeleniej Górze bądź przez stronę slonecznewakacje.com.pl będą chcieli wybrać się na wakacje – NIE POLECAM!!! usług tejże o to firmy. Kilka tygodni temu skorzystałem z usług tego biura, wkupiłem wakacje na egzotyczna wyspę - miałem tam lecieć z Warszawy do Frankfurtu i stamtąd na wyspę. W między czasie w Warszawie zmieniły się godziny odlotów do Frankfurtu i jak sie okazało byłbym tam po odlocie samolotu na wyspy, co generalnie mijało się z celem.
    Zadzwoniłem do biura, żeby przebukowali mi bilet tak bym zdążył na samolot do Frankfurtu, prosiłem aby to jakoś rozwiązali by moje wakacje były udane. Niestety dowiedziałem się, że to nie jest problem biura i nie pomogą mi – czyli generalnie musiałem wkupić bilety z Frankfurtu na wyspy i z powrotem, które kosztowały mnie tyle co cała wycieczka. Nie był by to duży problem, gdyby nie fakt że na wakacje leciały z nami dzieci! Zachowanie Pana z którym rozmawiałem było po prostu nie odpowiedzialne. Nie polecam współpracy z biurem Amigos.
czyli ogólnie mówiąc, straciliśmy mnóstwo pieniędzy, a nie powinno tak byc. biuro powinno zadbac o to by nikt nie poniósł żadnych strat. tymbardziej że w umowie było jasno wszystko napisane. ale najwidoczniej to co na papierze nie ma znaczenia tak samo jak klient. !!!!

Edytowane przez niezadowolona_rodzina
Czas edycji: 2011-05-06 o 12:31 Powód: pomyłka w adresie www
niezadowolona_rodzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 19:41   #921
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: biuro podróży Amigos B.B. Jelenia Góra - opinia - NIE POLECAM!

Idz do sądu.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-06, 23:01   #922
niezadowolona_rodzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2
Dot.: biuro podróży Amigos B.B. Jelenia Góra - opinia - NIE POLECAM!

proponowano nam zeby tak zrobic. ale szerze mowiąc szkoda nam nerwów i kolejnych pieniedzy na adwokata i sąd dlatego pozostaje nam poinformowac inne osoby o niekompetencji tego biura.
niezadowolona_rodzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 12:16   #923
mm444
Władca Wizażu
 
Avatar mm444
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 17 366
Dot.: biuro podróży Amigos B.B. Jelenia Góra - opinia - NIE POLECAM!

Treść usunięta
mm444 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-07, 13:15   #924
Dziewucha
Zakorzenienie
 
Avatar Dziewucha
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: ukraina
Wiadomości: 3 737
Dot.: biuro podrózy Amigos B.B. Jelenia Góra - opinia - NIE POLECAM!

tylko czekać aż dostaniesz bana. Jesteś na tyle zawistny, żeby się specjalnie rejstrować na forum i to pisać Oczerniasz kogoś publicznie, bez żadnych dowodów, jest to troche śmieszne. Jeśli tak bardzo Cię to boli idź do sądu, a jeśli nie to nie obrzucaj kogoś publicznie.
__________________
ha!
Dziewucha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-04, 15:09   #925
siegamnieba
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 100
Dot.: Biura Podróży

witam serdecznie z moim tz chce sie wybrac na wakacje tanio i bezpiecznie myslalam o ecco tours ale tiu mnie ciekawi czy to jest dobra firma chodzi o tuenzja chorwacja kreta itp
siegamnieba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 13:58   #926
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

sieganieba tiu napewno do tanich biur nienalezy a ecco HOLIDAYS jest ok może uda ci się coś znaleźć ciekawego
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:46   #927
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

triada to najgorsze biuro w Polsce odradzam najwięcej ludzi się na nich przejechało:e hem:
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 14:58   #928
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
triada to najgorsze biuro w Polsce odradzam najwięcej ludzi się na nich przejechało:e hem:
Nie mogę się zgodzić. Od kilku lat jeżdżę z Triadą i nigdy nic się nie wydarzyło. A ilość komentarzy jest proporcjonalna do ilości podróżujących

---------- Dopisano o 15:58 ---------- Poprzedni post napisano o 15:57 ----------

Cytat:
Napisane przez sunshinee_08 Pokaż wiadomość
Ojj Tui nie należy do najtańszych biur. Byłam ostatnio u nich w biurze i mieli dużo wyższe ceny niż w innych miejscach...
radziłabym poszukać gdzieś indziej. Np. do Tunezji jest dużo ofert teraz, jest chyba najtańsza w porównaniu z innymi ciepłymi krajami
____________
Wszystkie aktualności ze świata kosmetyków ->>> http://www.ekosmetyczki.pl/aktualnosci
To prawda, Tui jest drogie, ale Tunezja do najtańszych w tym sezonie nie należy...2 lata temu była tańsza
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 15:02   #929
miczka84
Wtajemniczenie
 
Avatar miczka84
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: TK ;D
Wiadomości: 2 729
GG do miczka84
Dot.: Biura Podróży

co człowiek to opinia ja słyszłam same negatywne jest ranking biur można sobie sparwdzić

Tunezja jest najtańszym kierunkiem w tym roku
miczka84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-09, 15:18   #930
darla13
Rozeznanie
 
Avatar darla13
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 927
Dot.: Biura Podróży

Cytat:
Napisane przez miczka84 Pokaż wiadomość
co człowiek to opinia ja słyszłam same negatywne jest ranking biur można sobie sparwdzić

Tunezja jest najtańszym kierunkiem w tym roku
A ja nie sugeruję się opiniami innych tylko własnym doświadczeniem
Swego czasu lecąc na Majorkę byłam świadkiem, jak państwo którzy wykupili wycieczkę w Itace zostali wyproszeni z samolotu niedługo przed odlotem; okazało się, że ich biuro nie uregulowało jakichś tam należności, nie pamiętam dokładnie.
Do Tunezji jest bardzo mało ofert w tym roku. Chciałam lecieć na Djerbę a w grudniu już nie było miejsca...
__________________
"Lubię czytać tylko to, czego nie rozumiem. Nie rozumiejąc, mogę wymyślić najróżniejsze interpretacje."
darla13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Podróże, wakacje, wycieczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-12 17:32:02


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:40.