czerwone kropki na nogach:( - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-05-15, 11:03   #271
mhelmin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 92
GG do mhelmin
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

mialam jakies 8 m-cy ( od jesieni). Szczerze mowiac na poczatku nie zwracalam na to wiekszej uwagi i myslalam ze poprostu minie. Poza tym jesien, zima i tak caly czas nogi mialam zakryte. Ale jak mialam teraz jechac na wakacje to sie przerazilam ze az tyle ich mam i nie schodza. Peeling sie sprawdzil i bede go napewno zywac regularnie. A krostek nie mam juz wcale - dzis sprawdzilam, podobnie z plecami i dekoldem.
mhelmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 12:23   #272
__sylwia__
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Częstochowa
Wiadomości: 26
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez mhelmin Pokaż wiadomość
mialam jakies 8 m-cy ( od jesieni). Szczerze mowiac na poczatku nie zwracalam na to wiekszej uwagi i myslalam ze poprostu minie. Poza tym jesien, zima i tak caly czas nogi mialam zakryte. Ale jak mialam teraz jechac na wakacje to sie przerazilam ze az tyle ich mam i nie schodza. Peeling sie sprawdzil i bede go napewno zywac regularnie. A krostek nie mam juz wcale - dzis sprawdzilam, podobnie z plecami i dekoldem.
W takim razie przetestuje Twoj sposob, mam nadzieje ze u mnie tez zadziala
__sylwia__ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-05-16, 15:17   #273
mhelmin
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-04
Lokalizacja: Glasgow
Wiadomości: 92
GG do mhelmin
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

napisz jakie beda rezultaty mam nadzieje ze pomoze
mhelmin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-29, 13:31   #274
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Depilatorem elektrycznym depiluje sie od ok. roku. nigdy nie miałam jakichś wiekszych problemów. ot lekkie, wypukłe zaczerwienienia które kompletnie znikały po kilku godzinach. Z wrastającymi włoskami też nie miałam problemów.
Dwa dni temu bardzo sie spieszylam i na szybko wydepilowalam nogi. Wszystko robilam tak samo jak zawsze, moze troche za szybko bo sie spieszylam. pojechalam na rower, potem chodziłam w spodniach i wieczorem patrze a tu straszne czerwone kropki !! zupełnie inne jak mam zawsze - te są płaskie, mocno czerwone, wyglądają jak małe krwiaczki. nie ma w nich wrośniętych włosów. nie wiem czy one są typowe bo nigdy czegos takiego nie miałam. I od dwóch dni nie znikają :/ smaruje Sudocremem ale nie pomaga. nie boli, nie swędzi ale też nie znika. Nie wiem co mogło być przyczyną, gdyż od roku nigdy nie mialam takich objawów. Może to właśnie, że bardzo szybko to robilam, albo że poszłam na rower i nogi mogły sie spocić, albo depilator nie był dostatecznie czysty ?
Do dermatologa już sie zapisałam bo się przeraziłam, ale wizyta dopiero za dwa tygodnie, więc proszę ratujjjcie co z tym zrobić?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0541.jpg (93,3 KB, 152 załadowań)
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 09:08   #275
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

upp. prosze o pomoc
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 11:27   #276
rickybobby
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 658
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

A nie miałaś przypadkiem okresu kiedy depilowałaś nogi?wtedy często pojawiają się siniaki/krwiaki.Spróbuj może jeszcze alantan krem.
rickybobby jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 12:00   #277
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

okresu nie mialam. pierwszy miesiac biore tabletki antykoncepcyjne. moze to ma wplyw? plamki nadal nie znikaja, wyprobuje ten alantan. dlugo Wam sie utrzymuja takie kropki?
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-30, 12:27   #278
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Po pierwsze do mycia mydło biały jeleń premium, po drugie zaparzyć rumianek i jak przestygnie przemywać skórę nasączonym nim wacikiem. Jeżeli chodzi o smarowanie skóry wszelkimi specyfikami przyspieszającymi gojenie to nie ma raczej takiego cudu, nawet zachwalany w aptekach Tribiotic (maść z antybiotykiem bez recepty) raczej pogarsza stan niż polepsza, lepiej żeby skóra "oddychała" wtedy wszystko goi się szybciej. Niestety ranki goją się zawsze minimum tydzień.
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-06-30, 20:04   #279
_Karolka_
Rozeznanie
 
Avatar _Karolka_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 943
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

dzieki bede działać, uspokoiłaś mnie z tym tygodniowym okresem gojenia ;]
_Karolka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 12:33   #280
jadef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 8
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Ja byłam u dermatologa i mimo, że widziałam te kropki wyraźnie, dermatolog nie bardzo wiedziała o co mi chodzi i stwierdziła, że widocznie tak mam... Ale zapisała mi jakiś płyn robiony w aptece (jego zapach przypomina mi jakiś zapach z dzieciństwa, ale nie mogę skojarzyć) z takim białawym kożuchem - przed użyciem trzeba wymieszać. Nalewam go trochę na wacik i smaruję nogi od jakichś dwóch tygodni, ale poprawy nie widzę. :/
Ja bym jednak zastanowiła się nad tym krążeniem, bo jak nogi mam zmarznięte, jak długo siedzę (np. w pracy) to bardziej widać te kropki, a jak się ogrzeją (nie opalą) np. na słoneczku, to już mniej.
jadef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-06-01, 13:02   #281
monikaW88
Raczkowanie
 
Avatar monikaW88
 
Zarejestrowany: 2009-08
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 241
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Polecam naturalny żel aloesowy-do kupienia w aptece i na allegro
monikaW88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-07-23, 18:51   #282
Margarethka
Przyczajenie
 
Avatar Margarethka
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 4
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Borykam się z problemem od wielu, wielu lat.Milion czerwono brązowych kropek po depilacji, które nie swędzą i nie znikają.Wypróbował prawie wszystko o czym pisały dziewczyny na forum ( nie tylko tym).Kupowałam po kolei wszystkie te maście, robiłam okłady z octu, cytryny, peeling chemiczny....i nic.Dużą poprawę uzyskałam stosując tribiotic i krem keranorm, ale to nie było do końca to.
Mam na nie sposób -100% GWARANCJI.Rano smarujemy nogi spirytusem salicylowym, wieczorem myjemy nogi żelem antybakteryjnym care&control ( niebieskie opakowanie soraya),a po kąpieli najważniejsze -xerial30.Tym xerialem w miarę możliwości można posmarować nogi w ciągu dnia.Po tygodniu macie nogi w jednym kolorze, bez tych okropnych kropeczek pod każdym włosem.Kupiłam też xerial10 i stosuję nawilżająco.W aptece są dosyć drogie, ale polecam poszukać w internecie ( duża różnica w cenie) To naprawdę DZIAŁA.Pozdrawiam
Margarethka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-24, 08:32   #283
wiejskababa
Przyczajenie
 
Avatar wiejskababa
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 8
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cześć
Miałam taki problem od dłuższego czasu , mianowicie od kilku już lat. Dopiero teraz zaczęłam się tym interesować więc dużo wątków o tym przeczytałam. Ale wracając do sposobu zlikwidowania tych kropek :
żel do golenia (ja użyłam żelu dla mężczyzn z nivea dla skóry wrażliwej)
nakładam go i pozostawiam na może minutkę dwie i powolnymi ruchami golarką golę nogi
po goleniu nakładam krem z witaminą A który w aptece kupiłam za 4zł z groszami (tutaj link - http://www.google.pl/imgres?imgurl=h...9QEwAA&dur=509)

I EFEKTY SĄ ZNAKOMITE !
wiejskababa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 18:42   #284
Jezzina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 23
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Dziewczyny mam ten sam kłopot. Nasilił się po używaniu wosku i depilatora Raz w tygodniu stosuje piling kawowy, od dwóch dni zaczęłam szczotkować ciało. W kosmetyczce mam: oxedermil 10 i 30%, maść cynkową, maść z witaminą A ...jednak nic nie pomaga. Jestem załamana. Najgorsze jest to, że włoski rosną mi bardzo płasko skóry i na drugi dzień po goleniu maszynka ich nie łapie a widać juz multum czarnych włosków. W okolicach biniki jest jeszcze gorzej, teraz dodatkowo smaruję maścią Cepan na blizny.
Goliłam już nogi żelem Joanna, oliwką z oliwek, odźywką do włosów...i nic. Maszynkę zmieniłam na gillette venus embrance więc powinno być ok...Jestem już załamana. Lato w pełni a tu wypadałoby chodzić w długich spodniach...nie mówiąc o bikini...
Na zdjęciach widać nogi na drugi dzień po goleniu. Czy jest w ogóle jeszcze jakiś ratunek?? Dodam ,że mam bardzo suchą skórę czy to też moze być powód tego ,że włoski tak rosną a golenie podrażnia skórę??
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC_0287.jpg (61,6 KB, 65 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0289.jpg (51,6 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC_0292.jpg (53,0 KB, 45 załadowań)
Jezzina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-02-20, 09:51   #285
7margo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-02
Wiadomości: 1
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Cytat:
Napisane przez Margarethka Pokaż wiadomość
Borykam się z problemem od wielu, wielu lat.Milion czerwono brązowych kropek po depilacji, które nie swędzą i nie znikają.Wypróbował prawie wszystko o czym pisały dziewczyny na forum ( nie tylko tym).Kupowałam po kolei wszystkie te maście, robiłam okłady z octu, cytryny, peeling chemiczny....i nic.Dużą poprawę uzyskałam stosując tribiotic i krem keranorm, ale to nie było do końca to.
Mam na nie sposób -100% GWARANCJI.Rano smarujemy nogi spirytusem salicylowym, wieczorem myjemy nogi żelem antybakteryjnym care&control ( niebieskie opakowanie soraya),a po kąpieli najważniejsze -xerial30.Tym xerialem w miarę możliwości można posmarować nogi w ciągu dnia.Po tygodniu macie nogi w jednym kolorze, bez tych okropnych kropeczek pod każdym włosem.Kupiłam też xerial10 i stosuję nawilżająco.W aptece są dosyć drogie, ale polecam poszukać w internecie ( duża różnica w cenie) To naprawdę DZIAŁA.Pozdrawiam
- Dzień dobry,
prosze wybaczyć, jesli dostała Pani te wiadomośc kolejny raz, ale mam kłopot z wysłaniem jej, a bardzo zależy mi na odpowiedzi od Pani.


Poszukując informacji w internecie na temat mojego problemu trafiłam na Pani wypowiedź.
Chodzi o mnóstwo kropek na łydkach czerwono-sinych , które nie schodzą.
Jestem w trakcie depilacji laserowej , po drugim zabiegu i na razie nie widac efektów. Żaden z dermatologów nie był w stanie mi pomóc.
Jestm załamana, bo nawet nie wiem do końca co to jest i jak z tym walczyć.
Prosze o jakąś radę i słowo otuchy.
Pozdrawiam serdecznie
Gosia
7margo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-20, 16:03   #286
ulaaef
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 1
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Hej, jestem po 4 serii depilacji laserowej i też głęboko liczyłam na to, ze kropki znikną, ale niestety nie zmienia się nic Nie pozostaje nic innego jak wypróbować sposób powyżej ze spirytusem...raz kozie smierć, dam znać jak efekty
ulaaef jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-06-22, 10:30   #287
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Czy to mądre... nie wiem co spirytus ma ci dać
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2020-09-03, 12:08   #288
Michalza
Przyczajenie
 
Avatar Michalza
 
Zarejestrowany: 2020-04
Wiadomości: 20
Dot.: czerwone kropki na nogach:(

Chyba tylko dezynfekcję. Po depilacji nóg nie odważyłabym sie, niesamowity ból.
Michalza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-09-03 13:08:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:57.