Piękna opalenizna :)) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-06, 13:53   #31
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Piękna opalenizna :))

Lucjo25! Widzę, że nie jestem sama Zresztą Smoczyca już dostała ode mnie PW i napewno się ucieszy, że jej wysiłki nie idą na marne Smoczyco
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:35   #32
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Dziewczyny, nawet sobie nie wyobrażacie, jak to miło przeczytać, że czyjeś wysiłki nie idą na marne Co więcej, ja wiem, co to znaczy "nawrócić" się na wysokie filtry i rezygnację z opalania. I wiem, że nie jest to wcale łatwe, kiedy się ma od małego zakodowane, że opalone ciało wygląda ładniej i atrakcyjniej (szczególnie, jak ktoś tak jak ja dysponuje karnacją personalnej z młyna). Ja dałam się przekonać artykułom Basi i postom dziewczyn na Wizażu - w tym również Smoczycy. Domina napisała, że przecież wszyscy wiedzą jak słońce działa na skórę. Otóż nie wszyscy - ja niby wiedziałam, ale tak naprawdę starannie omijałam informacje na ten temat, udając, że ich nie dostrzegam. Dopiero naukowe, wyważone i bardzo rzetelne artykuły Basi otworzyły mi oczy.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 14:50   #33
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez nan
Otóż nie wszyscy - ja niby wiedziałam, ale tak naprawdę starannie omijałam informacje na ten temat, udając, że ich nie dostrzegam. Dopiero naukowe, wyważone i bardzo rzetelne artykuły Basi otworzyły mi oczy.
ja dokładnie tak samo.... niby wiedziałam, ale co tam.... co mi zaszkodzi... a teraz widzę, że jednak zaszkodzi!
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 15:02   #34
lucja25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Piękna opalenizna :))

Aga, tak myślałam, że jest nas więcej!!!!
Właściwie, to czuję się wspaniale - nigdy nie lubiłam się opalać, a teraz z uśmiechem i przekonaniem w głosie mogę, na "troskliwe" pytania czemu to ja zawsze taka bladziutka, odpowiadać, że opalanie szkodzi i nie zamierzam się opalać )
lucja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-06, 19:54   #35
Smoczyca
Zakorzenienie
 
Avatar Smoczyca
 
Zarejestrowany: 2003-04
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 4 547
GG do Smoczyca
Dot.: Piękna opalenizna :))

Lucja, Magja, Aga (bardzo Ci dziękuję za PW!) - naprawdę fajnie jest jak się slyszy takie rzeczy, otucha wstępuje do serca Bedziemy dalej prowadzić kampanię przeciwko bezmyślnemu smażeniu się na słońcu

Dziękuję za podnoszące na duchu słowa
Smoczyca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 10:38   #36
lucja25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Piękna opalenizna :))

Tak, tak. Manii opalania i parówkowym skrytożercom mowimy NIE!
lucja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 12:04   #37
aga01
Zakorzenienie
 
Avatar aga01
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Rawa Maz./Łódź
Wiadomości: 4 621
Dot.: Piękna opalenizna :))

BTW wczoraj w solarium pani opalała się 20 minut!!!! nie muszę mówić jak wyglądała..........
__________________
Żona z mężem w restauracji. Żona zamawia:
- Stek, pieczone ziemniaczki i lampkę wina...
- A warzywo? - pyta kelner.
- On? To samo co ja.
aga01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 12:30   #38
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Piękna opalenizna :))

Lucja, ja też do was dołączam. Nie mam zamiaru uciekać przed słońcem, ale o filtrach już nie zapominam. Nawet jak wyskakuję z domu na 20 min. Filtry 20, na słońcu prawie mnie nie ma (chyba że mnie przymrozi w cieniu), a i tak powoli brązowieję. No może to za dużo powiedziane. Ale sinoblada nie jestem. Ani czerwona jak raczek. I modlę się, żeby w tym roku nowych pieprzyków było mniej.
Dziewczyny, jedno mnie tylko nurtuje: filtry trzeba nakładać co 2 godz. Zmywacie poprzednią warstwę czy dokładacie?
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 13:18   #39
lucja25
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 65
Dot.: Piękna opalenizna :))

No ja dokładam, ale nie mam pełnego makijażu, który by mógł mi się rozmazać..
lucja25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:37   #40
Ami
Zakorzenienie
 
Avatar Ami
 
Zarejestrowany: 2002-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 844
Dot.: Piękna opalenizna :))

Ja się zastanawiam, bo z jednej strony zbyt częste mycie twarzy na pewno jej nie służy, a z drugiej, jak pomyślę, że mam na nieumytą twarz coś dołożyć, to mi się słabo robi. Więc jednak skłaniam się ku pierwszej opcji. Przy nakładaniu na ciało nie mam już takich dylematów.
Ami jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 15:58   #41
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Wink Dot.: Piękna opalenizna :))

moze troche nie na temat ale co tam, napisze
no wiec wlasnie byla u mnie qmpela...qrcze, opaalona, jakby na hawajach byla jeszcze jej takiej ciemnej nie widzialam powiedziala ze wysmarowala sie cala samoopalaczem. zadnych plam, a odcien taaaki zajefajnie zloty az sie rozmazylam..a to wszystko dzieki garnier ambre solaire w sprayu...musze kupic
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 21:41   #42
aniess
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Waw
Wiadomości: 1 977
GG do aniess
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez martaa65
moze troche nie na temat ale co tam, napisze
no wiec wlasnie byla u mnie qmpela...qrcze, opaalona, jakby na hawajach byla jeszcze jej takiej ciemnej nie widzialam powiedziala ze wysmarowala sie cala samoopalaczem. zadnych plam, a odcien taaaki zajefajnie zloty az sie rozmazylam..a to wszystko dzieki garnier ambre solaire w sprayu...musze kupic

kup!! też mam, rewelacja
__________________
ziu
aniess jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-07, 21:50   #43
martaa65
Rozeznanie
 
Avatar martaa65
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Dziura
Wiadomości: 661
Dot.: Piękna opalenizna :))

kupie, kupie na pewno do tego beta-karoten i troche na sloneczku bede jak murzyn nie no, solarke juz sobie daruje
ooo wlasnie...zapomnialabym kiedys jak bylam na solarium to mi babeczka z obslugi polecala kosmetyki do opalania Soleo.dzieki nim mozna uzyskac ladna zlota opalenizne sa rozne rodzaje do roznych kawałkow ciala...fajnie
http://www.soleo.pl/html/xprodukty.html zapodaje linka
posmarowalam sie kiedys tym soleo (jakims broazowym) no i niezle mnie przypieklo od razu na braz
__________________
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
o O o O o O o O o O o O o O o O
O o O o O o O o O o O o O o O o
martaa65 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 03:06   #44
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez lucja25
Smoczyco, Nan i inne wizażanki przeciwne opalaniu!
Nie myślcie, że wasz wysiłek wkładany w uświadamianie dziewczyn i zniechęcanie do opalania jest daremny! Ja już się na pewno nie będę opalać (choć oczywiście marzę o śniadej cerze), jak to bywało w latach poprzednich - z przyspieszaczem, zapominając czasem o filtrach, żeby tylko się trochę zbrązowić (a mam jaśniutką karnację) - nie będe opalać się w ogóle!!!
kochana smoczyco, nan, sylwiasta, pixie i wiele innych! ja tez zaliczam sie do grupy nawroconych (hehe, to naprawde moze wygladac jak cos na ksztalt sekty ) - i bardzo, ale to bardzo zaluje, ze nie wiedzialam tego co wiem dzis kilka lat temu.
jako nastolatka lezalam plackiem na plazy, kilka dobrych lat z rzedu... jaka szkoda, ze nie istnial wowczas jeszcze wizaz.
jako mloda kobieta odkrylam wizaz i zaczelam tu i tam slyszec pogloski o tym, ze ochrona sloneczna NAPRAWDE sie oplaca. zaczelam szukac kremow z filtrami, ale dzialalam bardzo nieudolnie i po omacku, smiac mi sie chce jak pomysle, ze jeszcze dwa lata temu urzedowalam nad baltykiem z day wear plus na gebie (faktor 15) ktory mialam polozony tylko raz z rana i bylam taka z siebie dumna, ze dbam o skore i chronie ja przed sloncem
ale dzieki temu, ze za kazdym razem gdy byla mowa o czymkolwiek zwiazanym z filtrami odzywalyscie sie, powoli zaczelam lapac co i jak... i dzis juz stosuje porzadne filtry nawet w pochmurne dni, a jak mi sie zdarzy byc na plazy to smaruje sie bardzo czesto i juz wiem czym najlepiej.
zaluje, ze nie wiedzialam wczesniej, ale coz, lepiej pozno niz wcale, prawda?
wiec nawet jak wam rece i inne czesci ciala opadaja, to pomyslcie ilu osobom pomoglyscie. wasza krucjata ma sens

vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 03:16   #45
vanilla_sky
Zakorzenienie
 
Avatar vanilla_sky
 
Zarejestrowany: 2004-01
Wiadomości: 3 039
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez Smoczyca
Z tym rakiem to też raczej nie ściema - podaj link do tego co wyczytałaś, chętnie się dokształcę - ja właśnie czytam coś odwrotnego, według przewidywań naukowców i lekarzy własnie najwięcej osób zachoruje w przyszłości na czerniaka, m.in dlatego w Szwecji stara się zakazać ustawowo solariów...
serio? ciekawe bardzo. ale chyba jednak im sie nie udalo, co?
jak bylam w szwecji to co trzecia osoba wygladala jak dobrze spieczony kurczak z rozna
vanilla_sky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 06:21   #46
Dreamgirl
Rozeznanie
 
Avatar Dreamgirl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 813
GG do Dreamgirl
Smile Dot.: Piękna opalenizna :))

Ja też jestem za filterkami (heh, kolejna nawrócona). Nigdy nie należałam do osób które godzinami się smażą plackiem na słońcu, ale fakt faktem, nieraz się opalałam, i to z ochroną mającą ze skutecznością malo wspólnego. Teraz jeszcze zazdrość mnie zżera jak widzę gdzieś takie ładnie opalone ciałko, ale co mi tam... mówię sobie wtedy że za kilkanaście lat się spotkamy to pogadamy . Dzięki Wam i Beacie już nigdy więcej bezmyślnego opalania
__________________
"Nie idź za mną, bo nie umiem prowadzić.
Nie idź przede mną, bo mogę za Tobą nie nadążyć.
Idź po prostu obok mnie i bądź moim przyjacielem."
/Albert Camus/
Dreamgirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-08, 11:46   #47
Gonia1
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 527
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez Ami
Ja się zastanawiam, bo z jednej strony zbyt częste mycie twarzy na pewno jej nie służy, a z drugiej, jak pomyślę, że mam na nieumytą twarz coś dołożyć, to mi się słabo robi. Więc jednak skłaniam się ku pierwszej opcji. Przy nakładaniu na ciało nie mam już takich dylematów.

Też się nad tym zastanawiam... Niedługo jadę na wycieczkę do Rzymu i nie wiem, jak w ciągu dnia znajdę czas na reapliację filtru... nie mówiąc już o zmywaniu warstwy nałożonej rano.... Ja chyba zrobię tak, że przyłożę chusteczkę higieniczną do wartswy nałożonej rano, żeby zmatowić twarz, a na to nałożę nową warstwę...Tylko boję się, czy mi jakieś syfy nie powyskakują...
Gonia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 13:05   #48
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez okretka
Skóra, owszem, moja :P
Zmarszczki, hmm, jakoś nie wierzę w to, żebym przez słońce miała zmarszczki już np. za 10 lat...
to możesz się niemile zdziwić. uwierz mi, mam znajome w wieku ok. 25 lat, które mają zmarszczki spowodowane głównie nadmiernym korzystaniem z solarium. wyglądają co najmniej na 30-tkę skóra jest wysuszona, wygląda jakoś tak nieświeżo. no cóż, ale w wieku 15 lat takie perspektywy pewnie trudno sobie wyobrazić...
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 15:09   #49
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez okretka
Skóra, owszem, moja :P
Zmarszczki, hmm, jakoś nie wierzę w to, żebym przez słońce miała zmarszczki już np. za 10 lat...
Przebarwienia, fakt, mam chyba ze dwa, ale już od jakiegoś roku nowych brak
Rak? Ostatnio wyczytałam, że naukowcy odkryli, że z tym rakiem to ściema...

Moja sprawa...
Dzięki za życzliwość i łagodny ton ;P
Właśnie, Basia Kwiatkowska odniosła się na swoim forum do tej "ściemy" odnośnie raka skóry. Autorem rewelacji o tym, że słońce wcale nie szkodzi był niejaki prof. Holick. Okazało się, że ten pan był sponsorowany przez organizacje rozpowszechniające solaria. Artykuł tego typu ukazał się jeden, artykułów na temat szkodliwości opalania (szczególnie w solarium) jest masa (pisanych również przez profesorów). Ale naturalnie jak ktoś będzie chciał, uwierzy w to, w co mu uwierzyć wygodnie. Poza tym, jak wiadomo, żaden filtr nie chroni całkowicie przed promieniami UV, więc dawkę tego promieniowania otrzymują nawet te osoby, które, podobnie jak ja, nie opalają się w ogóle.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 15:36   #50
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez Domina
Ale tu nikt nie siedzi po 12 godzin na słońcu
skoro jedna z przedmówczyń się przyznała, że siedziała 7 h, to pewnie niektórzy i po 12 h siedzą
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 15:53   #51
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez mar_go
Smoczyco, nie wiem czy mogę Cię trochę wyręczyć, ale chciałabym wrzucić tu zdjęcie, które zalinkowałaś w podobnym wątku parę dni temu... Ono ślicznie obrazuje "korzyści opalania".
http://p099.ezboard.com/fjjboardfrm...cID=84167.topic

Ja muszę przyznać, że po lekturze Wizażu, Biochemi urody i postów Nan i Smoczycy zostałam "blokerową neofitką" i obecnie używam tonującej 100-ki Biodermy oraz samoopalaczy - brązową skórę lubię nadal, ale słońca się już wystrzegam. Pomimo to słyszę komplementy o tym, jaką mam ładną opaleniznę - w odpowiedzi tylko się uśmiecham i dziękuję
Link mi nie wchodzi Mogłabyś załączyć tą fotkę do postu? Proszę
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 16:09   #52
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: Piękna opalenizna :))

Co do krucjaty Ja też dziękuję wszystkim dziewczynom, które z ogromną cierpliwością i wyrozumiałością konsekwentnie powtarzają, że promienie UV szkodzą. Pewnie nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest "nawróconych" Po prostu nie wszyscy o tym mówią tak jak dziewczyny przede mną
Ok, przyznaję - nie stosuję blokerów. Ale myślę nad tym Dodam, ze dla mnie kilkadziesiąt złotych to dużo, bo muszę się utrzymywać z marnego kieszonkowego. Dlatego narazie jestem na etapie analizowania działu "blokery UV" na KWC Ale naprawdę naprawdę bardzo dużo mi dało to co piszecie na wizażu
Praktycznie w ogole się tego lata nie opalałam, ale wciąż bardzo podoba mi się ciemna karnacja. Widze ze cześć z was stosuje samoopalacze - u mnie takie rozwiązanie odpada. Ja po prostu nie mogę znieść tego smrodku
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 17:05   #53
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez Joey
Co do krucjaty Ja też dziękuję wszystkim dziewczynom, które z ogromną cierpliwością i wyrozumiałością konsekwentnie powtarzają, że promienie UV szkodzą. Pewnie nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest "nawróconych" Po prostu nie wszyscy o tym mówią tak jak dziewczyny przede mną
Ok, przyznaję - nie stosuję blokerów. Ale myślę nad tym Dodam, ze dla mnie kilkadziesiąt złotych to dużo, bo muszę się utrzymywać z marnego kieszonkowego. Dlatego narazie jestem na etapie analizowania działu "blokery UV" na KWC Ale naprawdę naprawdę bardzo dużo mi dało to co piszecie na wizażu
Praktycznie w ogole się tego lata nie opalałam, ale wciąż bardzo podoba mi się ciemna karnacja. Widze ze cześć z was stosuje samoopalacze - u mnie takie rozwiązanie odpada. Ja po prostu nie mogę znieść tego smrodku
Polecam Ci balsam brązujący Sorayi - nie śmierdzi! Jeżeli chodzi o blokery, to najkorzystniejsze cenowo są produkty Biodermy. I owszem, kosztują ok. 50 zł, ale za 100 ml a nie tak jak np. SVR za 50 ml. Mój ulubieniec z Biodermy to Photoderm Max Spray 60+. Teraz wydasz pieniądze, ale za to później zaoszczędzisz na specyfikach wybielających i pzeciwzmarszczkowych - są znacznie droższe, a o skuteczności najlepiej się nie wypowiadać
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 18:45   #54
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez Joey
Co do krucjaty Ja też dziękuję wszystkim dziewczynom, które z ogromną cierpliwością i wyrozumiałością konsekwentnie powtarzają, że promienie UV szkodzą. Pewnie nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest "nawróconych" Po prostu nie wszyscy o tym mówią tak jak dziewczyny przede mną
Ja też w tej grupie jestem Jeszcze do listy "wojowników" należy dodać Sylwiastą
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-19, 22:36   #55
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Piękna opalenizna :))

Przylaczam sieObecnie poszukuje jakiegos kremiku do buzi z filterkiem, myslalam o firmie Iwostin - co Wy na to?Jestem w podobnej sytuacji co Joey ale niedlugo mam urodziny ( pewnie wpadnie troche kaski ) wiec wybiore sie do aptekiNigdy nie lubilam opalac sie plackiem, zawsze jak bylam na plazy to krecilam sie po niej za co nieraz dostalam ochrzan od rodzicielkiTeraz wychodzac nawet z psem na chwile smaruje odsloniete czesci ciala filterkiem, wszyscy narzekaja ze sie ociagam z wyjsciem ale roznice dostrzega wowczas jak ja bede dalej wygladala jak swieza 16stka a oni jak 16stka XXL
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 07:37   #56
nan
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 467
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez destiny666
Przylaczam sieObecnie poszukuje jakiegos kremiku do buzi z filterkiem, myslalam o firmie Iwostin - co Wy na to?Jestem w podobnej sytuacji co Joey ale niedlugo mam urodziny ( pewnie wpadnie troche kaski ) wiec wybiore sie do aptekiNigdy nie lubilam opalac sie plackiem, zawsze jak bylam na plazy to krecilam sie po niej za co nieraz dostalam ochrzan od rodzicielkiTeraz wychodzac nawet z psem na chwile smaruje odsloniete czesci ciala filterkiem, wszyscy narzekaja ze sie ociagam z wyjsciem ale roznice dostrzega wowczas jak ja bede dalej wygladala jak swieza 16stka a oni jak 16stka XXL
Iwostin niestety nie ma zbyt dobrych filtrów. W Twojej sytuacji najlepsza byłaby Bioderma - relacja ceny do pojemności zdecydowanie najkorzystniejsza. A jakość filtra dużo wyższa niż w przypadku Iwostinu.
nan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 07:58   #57
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Piękna opalenizna :))

Od siebie dodam tylko, ze odkad uzywam wysokich, stabilnych filtrow (LRP, tylko spf 60, uva 28) bardzo poprawila mi sie cera I niech mi nikt nie wmawia, ze mam paranoje, bo az taki filtr na kladam, czy zegluje dosc szczelnie okryta - w takim przypadku zapraszam, umowmy sie za 20 lat i wtedy zobaczymy
Krucjaty moze nie prowadze ale az mi piana wyskakuje na usta, kiedy czasem tu podczytuje o pannach polewajacych sie olejem dla szybszego zesmarzenia...
Pozdrawiam z intensywnie naslonecznionych zeglarskich wakacji w kraju "pieczonych na roznie" czyli Szwecji
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 09:42   #58
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez destiny666
Przylaczam sieObecnie poszukuje jakiegos kremiku do buzi z filterkiem, myslalam o firmie Iwostin - co Wy na to?Jestem w podobnej sytuacji co Joey ale niedlugo mam urodziny ( pewnie wpadnie troche kaski ) wiec wybiore sie do aptekiNigdy nie lubilam opalac sie plackiem, zawsze jak bylam na plazy to krecilam sie po niej za co nieraz dostalam ochrzan od rodzicielkiTeraz wychodzac nawet z psem na chwile smaruje odsloniete czesci ciala filterkiem, wszyscy narzekaja ze sie ociagam z wyjsciem ale roznice dostrzega wowczas jak ja bede dalej wygladala jak swieza 16stka a oni jak 16stka XXL
Ja proponuję napisać gdzieś dużymi literkami,że najlepsze filtry mają firm z koncernu L'Oreala Kupić je można nie tylko w aptekach,ale te z L'Oreala i z Garniera także w sklepach.W poniedziałek będąc w Rosmannie trafiłam na http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=7776 kosztowało w granicach 42 zł i były filtry 25 i 40

Nie wiem czy ktoś oglądał dziś Pytanie na śniadanie,ale było właśnie o filtrach.Pani powiedziała,że nad polskie morze filtry min.15-20,a za granice min.30-40
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 09:59   #59
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Piękna opalenizna :))

OoOoO to ja bym sobie taka 25tke wziela Chyba sie przejade do Rossmana.Dzieki Natii
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-20, 10:07   #60
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Piękna opalenizna :))

Cytat:
Napisane przez destiny666
OoOoO to ja bym sobie taka 25tke wziela Chyba sie przejade do Rossmana.Dzieki Natii
Proszę
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-08-18 14:34:29


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:13.