suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-23, 18:05   #1
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245

suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...


witam,
tak jak w temacie kwc oczywiscie przejrzane,chodzi mi dokladnie o preparaty wlewane do wanny,obecnie mam emulsje natluszczajaca do kapieli dermatologicznej oceanica oilian i szczerze mowiac jest kiepska najlepszy dla mnie byl olejek nivea,ktorego niestety nie ma juz w Polsce...poprostu leczyl swedzaca,podrazniona skore...zbliza sie jesien i zima brrr tylko pomysle to juz mnie boli,wychodzac wtedy z wanny mam skore jak po poparzeniu lub wysypce ;/ wszystko swedzi ajj ;/ wariacji dostac mozna a sposob wlewania normalnego olejku/oliwki do ciala do kapieli jest juz meczacy...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:18   #2
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Co prawda nie mam tego problemu, bo mojej skórze najbardziej agresywne żele (jeszcze) nie szkodzą, ale polecam do wypróbowania płyn Balneum. Podbieram czasem dziecku obdarzonemu atopową skórą i jest naprawdę świetny.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:27   #3
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

A ja stosuje znany chyba wszystkim oliwkowy trick.Podczas prysznica lub kapieli nacieram sie oliwka dla dzieci,a pozniej wycieram recznikiem i gotowe-skora delikatnie natluszczona i porzadnie nawilzona,bez uczucia tlustosci czy lepkosci skory.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:41   #4
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
A ja stosuje znany chyba wszystkim oliwkowy trick.Podczas prysznica lub kapieli nacieram sie oliwka dla dzieci,a pozniej wycieram recznikiem i gotowe-skora delikatnie natluszczona i porzadnie nawilzona,bez uczucia tlustosci czy lepkosci skory.
tzn w wodzie sie nacierasz?wiesz tez tak czasem robie,ale w zimie jest bardzo ciezko kontakt mojej skoryz woda nawet zimna powoduje bol;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:41   #5
gosia140
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 966
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
A ja stosuje znany chyba wszystkim oliwkowy trick.Podczas prysznica lub kapieli nacieram sie oliwka dla dzieci,a pozniej wycieram recznikiem i gotowe-skora delikatnie natluszczona i porzadnie nawilzona,bez uczucia tlustosci czy lepkosci skory.
najlepsze są oliwki dla dzieci: delikatne i hipoalergiczne
gosia140 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:42   #6
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez Arribeth Pokaż wiadomość
Co prawda nie mam tego problemu, bo mojej skórze najbardziej agresywne żele (jeszcze) nie szkodzą, ale polecam do wypróbowania płyn Balneum. Podbieram czasem dziecku obdarzonemu atopową skórą i jest naprawdę świetny.
dzieki za odp myslalam nad nim,ale nie bylam pewna bo wiele aptecznych kosmetykow mnie zawiodlo a dala po kieszeni ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 20:46   #7
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

a próbowałaś olejku Lipikar LRP? ja muszę przyznać, ze Oillan dla mnie też nie był rewelacyjny.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-23, 21:04   #8
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
tzn w wodzie sie nacierasz?wiesz tez tak czasem robie,ale w zimie jest bardzo ciezko kontakt mojej skoryz woda nawet zimna powoduje bol;/
Tak...nacieram sie podczas cieplego prysznica.Mozesz to zrobic przed prysznicem lub kapiela i naoliwiona wejsc pod wode.Najlepsza jest oliwka dla dzieci.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-23, 21:50   #9
Arribeth
Zadomowienie
 
Avatar Arribeth
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Olsztyn
Wiadomości: 1 056
GG do Arribeth Send a message via Skype™ to Arribeth
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Słyszałam o nacieraniu się oliwką przed kąpielą ale nigdy tego sposobu nie wypróbowałam. Kilka lat temu natomiast wyczytałam gdzieś że dobrze jest natrzeć oliwką jeszcze mokre po kąpieli ciało a po chwili delikatnie osuszyć ręcznikiem. Testowałam, a jakże, przez kilka tygodni, powiem tylko że skończyło się to źle dla moich ręczników. Ale skórę miałam gładką jak pupcia niemowlaka.
__________________
"Bynajmniej" nie znaczy "przynajmniej"





Arribeth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 09:33   #10
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

a ja zaczęłam wcierać parafinę/oliwkę w suchą skórę a potem z spłukiwać ciepłą wodą i delikatnie osuszam ręcznikiem no i wtedy skóra mi sie tak nie ściąga. muszę też skorygować wypowiedz dot parafiny oillan - tak stosowana bardziej natłuszcza, bo wiecej jej zostaje na skórze.ale niestety bez tłustego balsamu sie nie obejdzie. być moze 64% parafiny to za mało.
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 10:51   #11
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a ja zaczęłam wcierać parafinę/oliwkę w suchą skórę a potem z spłukiwać ciepłą wodą i delikatnie osuszam ręcznikiem no i wtedy skóra mi sie tak nie ściąga. muszę też skorygować wypowiedz dot parafiny oillan - tak stosowana bardziej natłuszcza, bo wiecej jej zostaje na skórze.ale niestety bez tłustego balsamu sie nie obejdzie. być moze 64% parafiny to za mało.
loss a jaka parafinke wcieralas w cialo?taka zwykla z apteki co w buteleczkach sprzedaja?ehh cos czuje,ze chyba znowu bede musiala stac w wanne lekko sie oplukac i namydlic i splukac niezanuzajac sie w wodzie ehh bo mydel natluszczajacych/porzadnie nawilzajacyh to raczej nie ma prawda?jedynie te apteczne maja nie wysuszac...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 10:52   #12
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
a próbowałaś olejku Lipikar LRP? ja muszę przyznać, ze Oillan dla mnie też nie był rewelacyjny.
czaje sie w ostatecznosci na lipikar bo drogi ;/ 200ml 40zl na allegro ;/ a te 200 szybciutko zejdzie...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:38   #13
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Mary - tą oillana i muszę stwierdzić ze tak stosowana jest lepsza - po prostu więcej jej zostaje na skórze. faktycznie - 40 zł za kosmetyk na parę razy do duużo....
niestety - mi skóre wysuszały wszystkie mydła (AA, A-derma) teraz myję się żelem Nivea Baby Nutrisensitive i jest o wiele lepiej, chociaż i tak bez tłustego lipikaru-balsamu skóra zaczyna ściągać...
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 11:51   #14
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
Mary - tą oillana i muszę stwierdzić ze tak stosowana jest lepsza - po prostu więcej jej zostaje na skórze. faktycznie - 40 zł za kosmetyk na parę razy do duużo....
niestety - mi skóre wysuszały wszystkie mydła (AA, A-derma) teraz myję się żelem Nivea Baby Nutrisensitive i jest o wiele lepiej, chociaż i tak bez tłustego lipikaru-balsamu skóra zaczyna ściągać...
no to ja tez wyproboje oliian do mycia tak a nie do nalewania zobaczymy co z tego bedzie,tez akurat uzywam obecnie nutri sentisive ale jednak takiego szalu jak po kwc sie spodziewalam na mnie nie robi...z balsamow to dobra dla mnie jest ziaja oliwkowa ale jest tak gesta ;/ i duzo czasu potzrebuje na jej rozsmarowanie,lipikaru kiedys uzywalam ale nie pamietam juz jak na mnie dzialala,moze do niego wroce?ale mam troche urazu teraz bo np ostatnio kupilam emolium,ktory mial rewelacyjne opinie na kwc a dla mnie byl totalna porazka...;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 12:02   #15
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

też miałam emolium (kupiłam przez KWC, gdzie miał najlepsza srednia z balsamów) i nijak się miała do lipikaru - wodnisty, o chemicznym zapachu, nie pomagał złagodzić uczulenia, może normalnej skórze by pasował, ale ja z AZS potrzebuję czegoś więcej.... teraz mam juz 4 butlę lipikaru balsamu i uwielbiam tego tłuściocha.
co do tej parafiny oillan - ja nie próbowałam sie z nia kąpać ale byc moze - wlewana do wanny zbytnio się rozcieńcza i dlatego nie natłuszcza?. ja po umyciu sie pod prysznicem leje tyle oillanu, że dosłownie spływam tłuszczem. potem tylko delikatny strumień wody - nawet nie dotykam rękami - 'oklepanie' ręcznikiem i coś zostaje na skórze
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 13:20   #16
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
też miałam emolium (kupiłam przez KWC, gdzie miał najlepsza srednia z balsamów) i nijak się miała do lipikaru - wodnisty, o chemicznym zapachu, nie pomagał złagodzić uczulenia, może normalnej skórze by pasował, ale ja z AZS potrzebuję czegoś więcej.... teraz mam juz 4 butlę lipikaru balsamu i uwielbiam tego tłuściocha.
co do tej parafiny oillan - ja nie próbowałam sie z nia kąpać ale byc moze - wlewana do wanny zbytnio się rozcieńcza i dlatego nie natłuszcza?. ja po umyciu sie pod prysznicem leje tyle oillanu, że dosłownie spływam tłuszczem. potem tylko delikatny strumień wody - nawet nie dotykam rękami - 'oklepanie' ręcznikiem i coś zostaje na skórze
no no to ja tez zaczne sie nim myc a lipikar ma tylko 200ml czy ma 400/500 tez?mnie po emoliumie zaczela szczypac skora...i ten smord;/ nie moglam zniesc jego zapachu ;/ o o zadnym nawlizeniu i pomocy na luszczaca sie,swedzaca i podrazniona skore nie bylo mowy...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 13:33   #17
loss_lauri
Zakorzenienie
 
Avatar loss_lauri
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Tsukuba
Wiadomości: 3 605
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

też mnie szczypał, śmierdziuch jeden!!!. ja kupuję duży lipikar - 400ml z 75 zł i starcza mi na 4 m-ce, (200ml to aż 50 zł! - dużo drożej)więc ta horrendalna cena jakos się rozkłada (kiedyś jako balsamu używałam smalcowatej dermobazy i wychodziło o wiele drożej). na razie nie znalazłam niczego lepszego (i tańszego)...a miałam atoderm biodermy, exomegę, aa help o vichy nawet nie wspomnę(vichy to dopiero klapa)..
loss_lauri jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 13:46   #18
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez loss_lauri Pokaż wiadomość
też mnie szczypał, śmierdziuch jeden!!!. ja kupuję duży lipikar - 400ml z 75 zł i starcza mi na 4 m-ce, (200ml to aż 50 zł! - dużo drożej)więc ta horrendalna cena jakos się rozkłada (kiedyś jako balsamu używałam smalcowatej dermobazy i wychodziło o wiele drożej). na razie nie znalazłam niczego lepszego (i tańszego)...a miałam atoderm biodermy, exomegę, aa help o vichy nawet nie wspomnę(vichy to dopiero klapa)..
vichy ja zywalam do twarzy (ten sam prblem ;/ + zaskorniki mimo wsyztsko bo mloda cera ;/) i rozszcarowanie to delikatnie powiedziane...dobrze,ze mi mowisz o atodermie bo tez o nim myslalam i o xerialu,ale jak sobie o emolium pomysle to od razu nad xerialem sie rozwodze,ze pewnie tez bedzie smierdziel i do niczego ;/ no to w takim razie poszukam sobie lipaku gdzies na www lub allegro hehe szkoda tylko,ze olejku do kapieli nie maja tez w wiekszej pojemnosci
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 14:31   #19
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Do mycia ciala polecam oliwkowy body wash Johnsona,nie wiem czy dostepny w Polsce.Wyglada jak typowa oliwka,ale to zel pod prysznic.
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-08-24, 14:49   #20
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Do mycia ciala polecam oliwkowy body wash Johnsona,nie wiem czy dostepny w Polsce.Wyglada jak typowa oliwka,ale to zel pod prysznic.
lepszy jest od oliwiek Johnsona?bo jak narazie to oliwkami bylam rozczarowana maksymalnie...
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 18:59   #21
Mimiczka
Raczkowanie
 
Avatar Mimiczka
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 56
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

A mi pani doktor poleciła zwykłą oliwę z oliwek (spażywczą). Powiedziła, że taką właśnie kąpiel - z oliwą - poleca się nawet dla malutkich dzieci, więc chyba nie powinna zaszkodzić
__________________
"Z miłością jest jak z gruszką. Gruszka jest słodka i ma kształt. Spróbujcie zdefiniować kształt gruszki."

Słowa Jaskra (dla niewtajemniczonych "Czas pogardy" Andrzej Sapkowski)
Mimiczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:17   #22
Candy Supcio
Zadomowienie
 
Avatar Candy Supcio
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Z miasta grzechu,rozpusty...i biznesu:):):)
Wiadomości: 1 015
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez Mary_Q Pokaż wiadomość
lepszy jest od oliwiek Johnsona?bo jak narazie to oliwkami bylam rozczarowana maksymalnie...
Wedlug mnie body wash jest bardzo delikatny,ale nie obedzie sie bez dodatkowego natluszczenia skory.Dlaczego oliwka Ci nie pasuje?
Candy Supcio jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:30   #23
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez Candy Supcio Pokaż wiadomość
Wedlug mnie body wash jest bardzo delikatny,ale nie obedzie sie bez dodatkowego natluszczenia skory.Dlaczego oliwka Ci nie pasuje?
oliwki Johnsona w ogole mnie nienawilzaja, w ogole nie dzialaja na skore nic z nia nie robia i w ogole sie nie wchlaniaja,one poprostu sa tluste na powierzchni i nic poprostu pokrywaja skore nic z nia nie robiac ;/
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-24, 19:31   #24
Mary_Q
Zakorzenienie
 
Avatar Mary_Q
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 245
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Cytat:
Napisane przez Mimiczka Pokaż wiadomość
A mi pani doktor poleciła zwykłą oliwę z oliwek (spażywczą). Powiedziła, że taką właśnie kąpiel - z oliwą - poleca się nawet dla malutkich dzieci, więc chyba nie powinna zaszkodzić
a korzystalas juz z takiej kapieli?
Mary_Q jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-12-18, 12:59   #25
spili
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 12
GG do spili
Dot.: suche i wrazliwecialo w kapieli...;/natluszczanie&nawilzanie w wannie...

Dziewczyny, jeśli macie sucha skore i koniecznie chcecie nawilzac ja w trakcie/po kapieli a w dodatku uwielbiacie moczyc sie w wannie to mam cos dla was.
Sama jestem zakochana w musujacyh kulach do kapieli z olejkami, ale nie byle skad. Nie zukajcie ich w sieciach drogeryjnych typu douglas czy sephora.
Rozejrzyjcie sie za (Stendera) Ziepju Fabrika to typowa mydlarnia i mam szczescie, ze w Łodzi jest ona w Galerii Łódzkiej. Cena takiej kuli zalezy od jej wagi, srednio ok 10-12 zl. Oczywiscie przed taka kapiela trzeba sie umyc, bo jak tu sie na brudna skore nawilzac? W Ziepju Fabrika maja szeroki wybor takich kul, przerozne smakowite zapachy ( polecam te owocowe i kwiatowe z suszonymi platkami). Odrobine koloruja wode, ale doskonale natluszczaja skore i przyjemnie chodzi sie spac, bo jest sie wypachnionym delikatnym zwykle slodkim zapachem.

http://www.stenders.lv/

Niestety nie posiadaja wlasnej strony, ale mozna przejrzec oferowane produkty.
Polecam!

Poza tym na forum juz o tej mydlarni wspominano: https://wizaz.pl/produkty/baza/producent.php?prod=921
spili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:40.