FRYZURA ! brak pomysłów... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-20, 12:13   #1
merenvien
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1

FRYZURA ! brak pomysłów...


Mam problem... Chciałabym zmienić fryzurkę, ale chodzi mi tylko o jej styl /typ jak wolicie, tak nazwijcie. Nie chcę niczego robić z kolorem.
Dodam , że moje włosy są gęste i ciężkie. Nie do końca mam czas żeby codziennie spędzać dużo czasu przed lustrem. Zależy mi więc , zeby w miarę prosto było ją poskromić ^^Troszkę boję się ich dużo skracać, ale przecież w razie czego odrosną więc co mi tam
Proszę Was o pomoc bo kompletnie się na tym nie znam. Może macie jakieś zdjęcia ?

Oto zdjęcie:

http://fotoo.pl/hosting-zdjec/2010-08/d4cdc504/p107084gg9 kopia.jpg.html

Edytowane przez kaska222
Czas edycji: 2010-08-20 o 14:04 Powód: zdjecia zaläczamy w zaläcznikach/regulamin
merenvien jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 12:59   #2
Emilcia_1616
Zakorzenienie
 
Avatar Emilcia_1616
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: zza horyzontu;)
Wiadomości: 20 599
Dot.: FRYZURA ! brak pomysłów...

wycieniowane mocno z grzywka na bok
__________________
24.03.2016
Emilcia_1616 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:43   #3
Ixcuina
Raczkowanie
 
Avatar Ixcuina
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 176
Dot.: FRYZURA ! brak pomysłów...

zależy jakie masz włosy, jak Ci się układają. Bo może się zdażyć, że jak je wycieniujesz, to będziesz musiała codziennie godzinę z prostownicą spędzać, żeby jakoś wyglądały W zasadzie długie, proste wymagają najmniej zachodu. Więc jak nie chcesz się bawić w układanie, to może raczej pomyśl o zmianie koloru...
__________________

(\__/)
(O.o )
(> < ) This is Bunny. Copy Bunny into your signature to help him on his way to world domination!
Ixcuina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 13:52   #4
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: FRYZURA ! brak pomysłów...

Zgadzam się z przedmówczynią
Miałam włosy o podobnej długości i "charakterze" do Twoich. Widzę, że zwijają Ci się lekko koło buzi. Miałam podobnie Włosy sięgały mi do łokci i ściełam najpierw na boba, później miałam wycieniowane i do ramion a teraz te mocno wycieniowane włosy na nowo zapuszczam. Jeżeli masz tendencję do zawijania i skręcania się włosów to nei radzę specjalnie skracać ani cieniować. Moje musiałam codzień traktowac prostownicą. Podobnie jest z grzywką. Ja mam dosyć wysookie czoło i lepiej wyglądam jezeli cos na nim mam. Jednak grzywkę na całą długośc czołą (miałam taką dobrych kilka lat) musiałam stale prostować, a i tak wciąz sie zwijała. Teraz rowniez ją zaczęłam zapuszczac i mam zamiar zrobic długa grzywkę zaczesaną zj ednej strony głowy na drugą Może tez o takiej pomyślisz?
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 14:01   #5
talkative2
Zakorzenienie
 
Avatar talkative2
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: kraina deszczem płynąca
Wiadomości: 5 119
Dot.: FRYZURA ! brak pomysłów...

dodam jeszcze dwa zdjęcia
pierwsze - długie włosy i wycieniowane (wymaga prostowania, żeby efekt był taki , jaki jest na zdjęciu )
drugie - żeby coś zmienić, troszke krótsze, ale nei za bardzo. Na tyle, żeby się ładnie układały.

Do pierwszej przesyłam linka, bo nie chce mi Wizaż załadować. Druga powinna byc w zalczniku.
http://ikf.styl.fm/img79387.items.86329.jpg
__________________

talkative2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-20, 17:42   #6
niuniulaa
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 75
Dot.: FRYZURA ! brak pomysłów...

Nie boj sie eksperymentowac z wlosami! Jestes mloda, a wlosy bardzo syzbko odrastaja!! Ja osttanio mialam dosc dlugie wlosy( cos dlugosci jak twoje) i postanowilam je obciac....troszke za ramiona! Jestem bardzo zadowolona do tego pocieniowalam sobie je i jest elegancko naparwde ....dlugie wlosy nie sa juz w modzie jak kiedys!
A krotsze zawsze lepiej sie ukladaja a jak pocieniujesz to troszke pozbedziesz sie tych swoich gestych.
Male propozycje fryzur ode mnie:
__________________


zero słodyczy
zero fast-foodów

zero ketchupu
zapuszczam paznokcie
nie prostuje włosów
biegam
PIJE DUZO WODY I SOKÓW.


tęsknię .

BUŁGARIA 26.06-07.07. GOLDEN SANDS <3
niuniulaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:07.