Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-01-11, 09:15   #1
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24

Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)


Mam 15 lat... ( tak mało, mało) No , ale jestem hmm.. dość nijakiej urody. Mam mały problem np. z krostkami na czole co zasłanie moja prosta grzywka. Jednak moje włosy wyglądają nieciekawie jak i cała reszta. Chcę jakiś zmian. Co mogłybyście mi doradzić ? Chodzi mi o taką całkowitą przemianę, fryzura, makijaż , ciuchy ...

Włosy:
Dość długie, bardzo ciemny brąz , lekko wycieniowane, prosta grzywka.

Cera: Hmm.. to dość skomplikowane. Mam cerę z natury bardzo bladą jednak policzki mam cały czas różowo/Czerwone. Zależy mi na utrzymaniu bladej karnacji.

Ciuchy: Nijakie. Zwykłe t-shirty, jeansy. Czasem jakaś koszula ;(

Makijaż : Od razu napiszę , że nie należę do tych , które bez makijażu nie chcą ruszyć się z domu. Kiedy nie muszę nie maluje się wcale, a jeśli już to robię to mam 2 opcje których używam
1) Eyeliner, odżywka+tusz do rzęs, troszkę pudru, błyszczyk
2) odżywka+tusz do rzęs, trochę pudru, błyszczyk

Chciałabym coś w sobię zmienić... tylko nie wiem od czego zacząć.
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 12:51   #2
AnnetteK
Raczkowanie
 
Avatar AnnetteK
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 354
Send a message via Skype™ to AnnetteK
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Gdzie zdjęcie?
AnnetteK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 15:43   #3
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 3 862
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Zdjęcie, zdjęcie, inaczej Ci nie pomożemy droga autorko, musimy mieć bazę!
fb24380c66adcd12b33e8f4bdd3c2d486418deb5_5f7f99f1ecd69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-11, 18:17   #4
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Dopiero co zauważyłam , że się nie dodało O.o Jutro postaram się dodać jeszcze raz
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 17:22   #5
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Teraz widać ? Zdjęcia słabej jakości ( robione przeze mnie w lustrze ;( )
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg DSC01307.jpg (65,6 KB, 138 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg gfdsa.jpg (68,5 KB, 282 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC01306.jpg (61,3 KB, 109 załadowań)
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 22:10   #6
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Ładna jesteś a włosy?Co konkretnie chciałabyś zmienić?Kolor?Grzywkę masz cały czas czy były inne fryzury?
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-12, 23:35   #7
InnocensMundi
Raczkowanie
 
Avatar InnocensMundi
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 194
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Podcięłabym trochę grzywkę, żeby odsłonić całe oczy.
__________________
did you know that the dolphins are just gay sharks?
InnocensMundi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 02:03   #8
Ljus
Raczkowanie
 
Avatar Ljus
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 294
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Zgadzam się z pomysłem podcięcia grzywki. Kolor za to wcale nie jest nieciekawy - zdjęcia są niewyraźne ale wydaje mi się że dobrz pasuje do oczu

masz bardzo fajne biodra
Ljus jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 10:51   #9
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Kiedyś miałam prostą grzywkę ale mi się znudziła więc jak odrastała to ją na bok dawałam i wychodziła taka śmieszna grzywka na bok . No to tyle z moich fryzur.. teraz wróciłam do grzywki bo mam dość duże czoło co zawsze mnie bardzo denerwowało. Grzywkę podetnę bo trochę mi już przeszkadza. Nie wiem czy inna fryzura by mi pasowała bo mam dość pulchną twarz ( jak i całą resztę) A co do zmiany to chciałabym wyglądać trochę inaczej. Po prostu jakaś zmiana. Myślałam żeby ściąć trochę włosy jednak trochę się tego boje . Nie chce żeby przez źle dobraną fryzurę moja twarz wyglądała jeszcze pulchniej . A jeśli chodzi o ubrania to chciałabym nosić coś co nie będzie za bardzo podkreślało tego , że jestem ,,przy sobie". Chciałabym też się dowiedzieć czy lepiej dalej robić kreski czy zdecydować się na delikatniejszy makijaż
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 11:05   #10
pepperpotts
Przyczajenie
 
Avatar pepperpotts
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Droga Autorko, jesteś naprawdę ładną dziewczyną o interesującej urodzie!

Również sugeruję skrócenie i wyrównanie grzywki. Ponadto, żeby dokonać jakichkolwiek zmian, trzeba wiedzieć nieco więcej niż prezentowana aparycja. Kolory na zdjęciach są przekłamane, ale wspomniałaś, że jesteś blada. Masz również ciemne włosy, pytanie tylko, czy są w ciepłej tonacji, a może w zimnej? W jakiej kolorystyce czujesz się najlepiej? Co chcesz zmienić w tej kwestii?

Jaki masz charakter? W czym czujesz się najlepiej lub jakim stylu chciałabyś się ubierać? Może są jakieś osoby, którymi się inspirujesz? Chcesz dokonać, jak zaznaczyłaś, całkowitej metamorfozy, a na pewno posiadasz jakąś wizję, do jakiego wyglądu chcesz dążyć
pepperpotts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 11:52   #11
la_fey
Raczkowanie
 
Avatar la_fey
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 61
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

może sukienki i spódnice- np. takie retro, rozkloszowane.
mam wrażenie że wiele osób wygląda w nich delikatniej
la_fey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-13, 12:46   #12
Kyarii
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 813
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez Nacia1807 Pokaż wiadomość
Kiedyś miałam prostą grzywkę ale mi się znudziła więc jak odrastała to ją na bok dawałam i wychodziła taka śmieszna grzywka na bok . No to tyle z moich fryzur.. teraz wróciłam do grzywki bo mam dość duże czoło co zawsze mnie bardzo denerwowało. Grzywkę podetnę bo trochę mi już przeszkadza. Nie wiem czy inna fryzura by mi pasowała bo mam dość pulchną twarz ( jak i całą resztę) A co do zmiany to chciałabym wyglądać trochę inaczej. Po prostu jakaś zmiana. Myślałam żeby ściąć trochę włosy jednak trochę się tego boje . Nie chce żeby przez źle dobraną fryzurę moja twarz wyglądała jeszcze pulchniej . A jeśli chodzi o ubrania to chciałabym nosić coś co nie będzie za bardzo podkreślało tego , że jestem ,,przy sobie". Chciałabym też się dowiedzieć czy lepiej dalej robić kreski czy zdecydować się na delikatniejszy makijaż
Grzywka jest okej, tylko własnie ją podetnij bo za długa. No i włosy też skróć, ale minimalnie bo widać że masz suche końce - zadbaj o nie i nawilż je. Nie wiem czy chcesz zmieniać kolor włosów, jeśli tak to idź w stronę czegoś nieco jaśniejszego (ale nie za bardzo, 2 tony wystarczą). A co do ubioru to myślę że powinnaś zakladać kolorowe rzeczy bo w czerni stajesz się niewidzialna.
Kyarii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 13:48   #13
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Masz bardzo ładne oczy, które faktycznie zasłania grzywka lekko podciąć i będzie lepiej Uważasz,że jesteś "pulchna" nie wiem w sumie jak się odżywiasz ale za Tobą widzę fajne urządzenie hehe oczywiście bez obrazy.Ćwiczysz?A ubrania zmieniłabym na troszkę żywsze
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:13   #14
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Tak ćwiczę ;DD Właśnie żeby troszkę zrzucić Ciuchy na ogół mam troszkę bardziej żywe niż na zdjęciu Postaram się coś wykombinować bardziej żywego do mojej garderoby. Jeszcze się waham co do makijażu ale wszystko zależy od tego na jakie ciuchy się zdecyduje i co uda mi się zdobyć
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 18:16   #15
Izabela_wow
Raczkowanie
 
Avatar Izabela_wow
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 68
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

a masz jeszcze jakieś zdjęcia?
Izabela_wow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-13, 19:45   #16
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Chyba już nie ma innych ale jeszcze poszukam jakiś. Wiem , że mam jakieś ale były robione rok temu i miałam trochę inną fryzurę i ciut inaczej wyglądałam
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 07:56   #17
WormsCrew1988
Przyczajenie
 
Avatar WormsCrew1988
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Reguły
Wiadomości: 14
Send a message via Skype™ to WormsCrew1988
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Skąd u was się bierze chęć na zmiany skoro tak jest dobrze??
__________________
http://kominy-polska.pl
WormsCrew1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 09:32   #18
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

W moim przypadku akurat nie jest dobrze. Jest nijako. Chcę wreszcie czuć się dobrze w swojej skórze
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 12:10   #19
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Tutaj macie kolejne zdjęcie dość aktualne bo robione w okolicy świąt . Tutaj mam zrobione kreski i pomalowane rzęsy tuszem. Pasuje mi tak czy lepiej zmienić trochę makijaż ? Co byście mi doradzili ?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 553523_308057972647246_882432795_n.jpg (54,0 KB, 65 załadowań)
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-14, 14:33   #20
pepperpotts
Przyczajenie
 
Avatar pepperpotts
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Polecam makijaże Koreanek, są delikatne i dziewczęce. Zajrzyj na Azjatycki Cukier, jesteś bardzo w typie tej blogerki
pepperpotts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-14, 15:54   #21
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Cytat:
Napisane przez pepperpotts Pokaż wiadomość
Polecam makijaże Koreanek, są delikatne i dziewczęce. Zajrzyj na Azjatycki Cukier, jesteś bardzo w typie tej blogerki
Jestem stałą czytelniczką Azjatyckiego cukru Widziałam również wszystkie jej filmiki. Postaram się coś wykombinować I w sumie bardzo często inspiruje się Koreankami jeśli chodzi o fryzury

---------- Dopisano o 16:54 ---------- Poprzedni post napisano o 16:44 ----------

Cytat:
Napisane przez pepperpotts Pokaż wiadomość
Droga Autorko, jesteś naprawdę ładną dziewczyną o interesującej urodzie!

Również sugeruję skrócenie i wyrównanie grzywki. Ponadto, żeby dokonać jakichkolwiek zmian, trzeba wiedzieć nieco więcej niż prezentowana aparycja. Kolory na zdjęciach są przekłamane, ale wspomniałaś, że jesteś blada. Masz również ciemne włosy, pytanie tylko, czy są w ciepłej tonacji, a może w zimnej? W jakiej kolorystyce czujesz się najlepiej? Co chcesz zmienić w tej kwestii?

Jaki masz charakter? W czym czujesz się najlepiej lub jakim stylu chciałabyś się ubierać? Może są jakieś osoby, którymi się inspirujesz? Chcesz dokonać, jak zaznaczyłaś, całkowitej metamorfozy, a na pewno posiadasz jakąś wizję, do jakiego wyglądu chcesz dążyć
Nie ukrywam , że zawsze byłam bardzo wpatrzona w Azjatki. Ich styl , to jak wyglądają, ich styl bycia bardzo mi się podoba. Jednak (czego nie widać na zdjęciu bo mam an sobie strój typowo domowy) np. w lato, dni wolne itp. mam większą swobodę w ubieraniu z wiadomych powodów i wtedy mój ,, styl" to kompletna mieszanka. Jednego dnia potrafię ubrać się bardzo ,,cukierkowo" ( dziewczęce pastelowe ciuchy, delikatny makijaż, urocza fryzurka) a drugiego w jakąś szerszą ( coś co przypomina nietoperza ;D ) koszulkę, szorty z roztrzepanymi włosami lub kokiem. Więc jako tako w skrócie to wygląda tak :
1) W lato ( i wtedy kiedy nie jest bardzo zimno, są dni wolne itp.) waham się między skrajnościami cukierkowaty wygląd- luźny, miejski ubiór.
2) Wtedy kiedy chodzę do szkoły niestety nie wiem co ze sobą zrobić i najczęściej ubieram zwykły t-shirt i rurki ;(

No więc sama dokładnie nie wiem jaki ma być efekt końcowy szukam pomysłów , które bd mogła zrealizować
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-15, 09:54   #22
pepperpotts
Przyczajenie
 
Avatar pepperpotts
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 10
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Hej, każdy ma z tym problem, nie da się kombinować na siłę oryginalnych stylizacji dzień w dzień! Skompletuj może kilka całkiem nowych ubrań i staraj się zestawiać, wspomniany styl bardzo Ci pasuje, jest uroczy
pepperpotts jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 11:56   #23
zhongwen
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 2
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Również sugeruję skrócenie i wyrównanie grzywki. Ponadto, żeby dokonać jakichkolwiek zmian, trzeba wiedzieć nieco więcej niż prezentowana aparycja.
zhongwen jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-17, 17:36   #24
Nacia1807
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24
Dot.: Doradźcie mi proszę jakieś zmiany ;)

Chyba się kompletnie załamie ;( Próbuje coś zmienić , próbuje i wychodzi tylko na gorsze ehhh... No jeszcze popróbuje zobaczymy co mi z tego wyjdzie
Nacia1807 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:52.