Dla starszej (60-letniej) pani... CO ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2004-02-22, 18:42   #1
bkm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2002-01
Wiadomości: 9

Dla starszej (60-letniej) pani... CO ?


Potrzebuję kremu na prezent dla starszej osoby - przeciwzmarszczkowego, może być z poważnie górnej półki byle faktycznie sprawdzony i jako tako skuteczny. Pojęcia nie mam o kremach dla mam i babć - może ktoś mógłby mi pomóc ... Proszę bardzo o odpowiedź bo sprawa robi się dla mnie dośc pilna.
bkm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 19:14   #2
BeataG
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-10
Wiadomości: 535
GG do BeataG
Re: Dla starszej (60-letniej) pani... CO ?

Dax wypuścił niedawno nową serię Fitolift expert. Jest przewidziana na 55+. Więc może to? I w ogóle wszystkie kosmetyki z fitohormonami. Dużo firm ma takie serie, wysokopółkowe pewnie też.
BeataG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-22, 21:26   #3
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Dla starszej (60-letniej) pani... CO ?

Ja też poleciłabym również Eliksir Dermiki. Kupiłam niedawno Mamie (63) i jest bardzo zadowolona. Podobnie jak wcześniej z Erisa (Fortessimo Maxima).
Wydaje mi się, że osobie po 60-tce lepiej sprezentwać komplecik kosmetyków o uzupełniającym się działaniu, niż jeden bardzo drogi krem
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 10:22   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Re: Dla starszej (60-letniej) pani... CO ?

A ja mysle ze taka pani powinna byc zadowolona nie tylko Dermika ale takze YR ta brazowa seria na wyciagach z olejkow kwiatowych zaraz jak ona sie nazywa moment poszukam ... a juz mam RICHE CREME. W nowej ksiedze urody reklamuje go pani ktora ma podobno 45 lat wiec jak najbardziej nadaje sie dla starszych pan ktore maj juz troche problem ze sucha skora. Ja mam z tej seri kremik pod oczy z ekstraktami kwiatowymi. Slicznie pachnie kwiatkami i naprawde dziala. Zmarszczki mam juz mnijsze pod oczkami. Krem jest tlusty ale ma lekka konsystencje i ladnie sie wchlania, co mnie bardzo zaskoczylo. Jednak dobiegam 30-tki i boje sie uzywac cala seria gdyz moja cera jest mieszana. Wiec dzienny czy nocny krem moze byc za tlusty i bede miec wiecej pryszczy. A zapomnialam dodac ta seria posiada krem do rak, jak bylam w sklepie to go wyprobowalam i jest super niby lekka konsystencja i tez lekko tlustawa ale jak pieknie sie wchlania i nie ma tlustego filmu na raczkach . Jak skonczy mi sie obecny krem to kupie nowy z tej serii oczywiscie tylko w promocji hihihihi. Po co mam placic wiecej jak mozna miec za mniejsze pieniazki.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2004-02-24, 11:00   #5
systematica
Wtajemniczenie
 
Avatar systematica
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 2 186
Re: Dla starszej (60-letniej) pani... CO ?

Musze ostrzec, że próbowałam uzywać Riche Creme na dzień i na noc będąc już mocno po 30-tce - spowodowały u mnie podrażnienie skóry (zaczerwienienia) i wysyp paskudnych wyprysków ropnych. U starszej pani może to mniej prawdopodobne, ale zawsze, skoro chodzi o prezent ...
Próbki były świeże (tak ufam) bo obdarzono mnie nimi w salonie YR
__________________
Komp w przebudowie ... czyli urlop od netu
systematica jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-04, 17:36   #6
Reichea
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 33
Dot.: Re: Dla starszej (60-letniej) pani... CO ?

Wiem, że to stary wątek, ale nie będę zakładać nowego, a problem mam podobny. Chciałam kupić coś mamie na urodziny (60 lat).. Waham się między serią Eris Fortessimo Maxima i Eliksirem Dermiki. Problem polega na tym, że nie wiem jaką konsystencję mają te produkty. Moja mama ma bardzo tłustą cerę, a gdzieś mi się o uszy obiło, że eris jest tłustawy... Możecie mi pomóc? Może wasze mamy używają tych kremów? Z góry dziękuję.
Reichea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-03-16, 12:43   #7
rzyrafka
Zakorzenienie
 
Avatar rzyrafka
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 14 598
Dot.: Re: Dla starszej (60-letniej) pani... CO ?

w może ten nowy Loreall 60+ Calcium cośtam?
__________________
*
Łydka
*
rzyrafka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:39.