Co pomoże na takie zmarszczki??-fotki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-10-22, 00:02   #1
Ewik11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31

Co pomoże na takie zmarszczki??-fotki


Witam wszystkich wizażanów
Piszę w akcie desperacji niemalże...otóz ostatnio, jakieś kilka tyg. temu, w przeciągu kilku dni tąpneła mi skóra pod oczami...potwornie mi ją ściągnęło i wysuszyło i żadne nawilżacze które miałam w domu nie pomagały. Nie zmieniłam w tym czasie kosmetyków, nie stosowałam żadnych agresywnych kuracji. No i teraz rozpaczliwie smaruję się specyfikami które mogłyby mi tą skórę nawilżyć...niestety nawet jeśli uda mi się ją ukoić na czas jakiś to po kilu godzinach dyskomfort powraca...
W tej chwili pod oczy uzywam Avene krem kojący i ActiveC LRP. Dołączam fotki, kiedy oko jest w spoczynku jeszcze jakoś to wygląda ale tylko się zmarszczę pojawiaja się linie które ciągna się na policzek...jeszcze jakiś czas temy nie miałam tego...Na fotkach i tak wygląda to znośnie bo nie mam makijażu...a muszę używać korektora i pudru i dopiero jest masakra...z dnia na dzień mam wrażenie pojawia się nowa siateczka, w róznych kierunkach...co ciekawe w ogóle nie mam kurzych łapek w zewn. kącikach oczu tylko pod...pewnie powodem jest też cienka skóra pod oczami z widocznymi sińcami z którymi nie mam zamiaru walczyć bo mam je od urodzenia...czym ja mam napoić tą moja skórę??? Pomocy!!
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg oki2.jpg (41,5 KB, 74 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oki.jpg (40,0 KB, 123 załadowań)
Ewik11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 00:54   #2
CzarnyElf
Zakorzenienie
 
Avatar CzarnyElf
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 12 792
Dot.: Co pomoże na takie zmarszczki??-fotki

moze pomoze:
-krem z filtrem(np avene spf 50-bardzo dobrze on nawilza)
-Vitamina C -to dobry pomysl
-a pijesz wystarczajaco duzo wody?moze skora potrzebuje nawilzenia od wewnatrz?
-a moze klimatyzacja Cie wysusza(u mnie tak sie dzieje w pracy-zawsze mam tam wysuszona skore)
-jak zmywasz makijaz?czasami mocne rozciaganie/pocieranie skory pod oczami moze powodowac zmarszczki....
-niewiem co jeszcze mogloby pomoc.....
-a moze wypisz nazwy kosmetykow ktore stosujesz lub stosowalas w ciagu ostanich kilku miesiecy-moze znajdziemy sprawce(czasami winny jest jeden skladnik)

aha zapomnialabym-chodzisz moze na solarium?Pytam bo moja siostra chodzi i ma wlasnie zaczatek zmarszczek pod oczami a mloda jest
CzarnyElf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 07:00   #3
Ewik11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: Co pomoże na takie zmarszczki??-fotki

Dzięki za odpowiedź
Otóż:
Z solarium nie korzystam w ogóle, nie cierpie go...brr. Latem prawie wcale się nie opalam a w tym roku nawet nie miałam urlopu:/ Więc promienie UV odpadają... Piję hektolitry płynów, prawie non stop, bez kubka jakiegoś napitku do niczego się nie zabieram, ale fakt, nie piję dużo czystej wody, nie lubię, opijam się lekką herbatą, kawa tylko rano. Do niedawna twarz myłam żelem do mycia twarzy, bardzo delikatnym, łącznie z oczami, bo wydawało mi się że jednak mniej pocieram niż np. mleczkiem do demakijażu. Teraz zmywam się olejkiem z Biochemii...Długi czas używałam kremów Beauty Kreator Sorai i było ok...a potem mi się skończyły i postanowiłam zmienić...na Meritum Dermiki...i chyba jakoś wtedy mi tąpnęlo...ale nie powiąże tego z tym akurat kremem na 100%...
Klimy w pracy nie używamy od jakiegos czasu, bo się ciągle psuje...
Ewik11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 12:03   #4
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Co pomoże na takie zmarszczki??-fotki

ja mialam robiona mikrodermabrazje diamentowa w oczodolach i o ile na poczatku zmarszczki jakby sie pojawily (chyba od naciagania w trakcie zabiegu) tak teraz jak skora sie wygoila i nawilzam mocno, wszystko sie wygladzilo
nie wiem ile masz lat. ja mam 30 i nkladam pod oczy serum norel a nastepnie krem nawilzajacy albo hyleksin na cienie. po trzech zabiegach nie mam zmarszczek a jak sie usmiechne to pojawia sie jedna kreseczka mimiczna pod prawym okiem mysle, ze to z powodu tej mikrodermabrazji jeszcze i z czasem jak skora bedzie nawilzona to tez sie wygladzi
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 14:50   #5
frida26
Rozeznanie
 
Avatar frida26
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 689
Dot.: Co pomoże na takie zmarszczki??-fotki

Ja mam 27 lat i tez mam już moim zdaniem poważny problem ze zmarszczkami i nie wiem jak się ich pozbyć!!!
frida26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-10-22, 15:30   #6
paprak
Wtajemniczenie
 
Avatar paprak
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 091
GG do paprak
Dot.: Co pomoże na takie zmarszczki??-fotki

frida, mi sie wydaje, ze to nie zmarszczki tylko kwestia nawilzenia. ja mam 30 lat i nie mam zmarszczek tylko musze nawilzac skore pod oczami. pojawila mi sie po mikrodermabrazji taka starcza skora ale to kwestia wygojenia i nawilzenia. Sprobuj jakis dobry krem nawilzajacy zastosowac
paprak jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-04-17, 23:13   #7
Ewik11
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 31
Dot.: Co pomoże na takie zmarszczki??-fotki

Wracam do mojego wątku...nie jest lepiej...przez ten czas wypróbowałam Avene, Active C i inne mazidła, głównie naszych rodzimych firm...Niestety skóra nadal wysusza sie na wiór. Kiedy wieczorem się zmyję i nawilżę wygląda nawet ok, ale już ok 17-tej jest 0 10 lat więcej...jestem załamana...ja wiem, że to kwestia nawilżenia, ale nie mam juz pomysłu co dalej.Najchetniej zdarłabym sobie ta pomarszczoną skórę do żywego mięsa...no własnie, a moze jakies złuszczanie w gabinecie albo jakiś zabieg dający silnego kopa???
Ewik11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:34.