Podkład GOSH - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-10-14, 22:19   #1
eminemowa
Przyczajenie
 
Avatar eminemowa
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: z Krakowa
Wiadomości: 2
Exclamation

Podkład GOSH


Zacznę od tego że mam 16 lat. Cerę mam bez trądziku ale tłustą w strefie "T" a lekko suchą na policzkach. Ciężko jest dobrać mi dobry podkład. Wyczytałam gdzieś ostatnio o podkładzie GOSH'a ale podobno szybko zasycha i kosztuje 50 zł a już dość dużo wydałam na kosmetyki które się nie sprawdziły i czy ten podkład będzie dobry dla mojej cery? I jaki puder? Ostatnio kupiłam puder affinitone z maybelline i to totalna pomyłka. Po pierwsze pani dobrała mi blady odcień - co prawda mam jasną cerę ale bez przesady a po drugie uwidacznia skórki nawet teo których nie miałam pojęcia. ogólnie już nie jeden raz zawiodłam się na firmie maybelline.
eminemowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 09:50   #2
popo81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dom i Praca
Wiadomości: 1
Dot.: Podkład GOSH

Witam, moim zdaniem 16-latka z brakiem trądziku i bez problemów z cerą nie powinna używać takich ciężkich podkładów, Twoja skóra jest młoda, bez zmarszczek, przebarwień, myślę, że lepiej zainwestować w kosmetyki mineralne, które nie obciążają cery tylko ją pielęgnują, jeśli już to z lekkich podkładów polecam Chanel Vitalumiere Aqua, nie jest tani ale szkód na pewno nie wyrządzi, z tańszych to Bourjois Healthy mix (mają jasne kolorki, pięknie rozświetlają buzię, zobacz opinie).
popo81 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-10-15, 11:56   #3
sensualitat
Wtajemniczenie
 
Avatar sensualitat
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 2 330
GG do sensualitat
Dot.: Podkład GOSH

Cytat:
Napisane przez eminemowa Pokaż wiadomość
Zacznę od tego że mam 16 lat. Cerę mam bez trądziku ale tłustą w strefie "T" a lekko suchą na policzkach. Ciężko jest dobrać mi dobry podkład. Wyczytałam gdzieś ostatnio o podkładzie GOSH'a ale podobno szybko zasycha i kosztuje 50 zł a już dość dużo wydałam na kosmetyki które się nie sprawdziły i czy ten podkład będzie dobry dla mojej cery? I jaki puder? Ostatnio kupiłam puder affinitone z maybelline i to totalna pomyłka. Po pierwsze pani dobrała mi blady odcień - co prawda mam jasną cerę ale bez przesady a po drugie uwidacznia skórki nawet teo których nie miałam pojęcia. ogólnie już nie jeden raz zawiodłam się na firmie maybelline.
Po pierwsze nie napisałaś konkretnie jaki podkład Gosha masz na myśli. Po drugie żadna Wizażanka nie doradzi Ci w ciemno czy podkład będzie dla Ciebie odpowiedni, nawet jeśli ma podobną cerę do Twojej, jej może odpowiadać a Tobie nie. Z podkładami tak to już jest, pozostaje testowanie na sobie.
Nie wspomnę już o KWC, wyszukiwarce i wątku o dobieraniu podkładu...
__________________
naturalna pielęgnacja.
sensualitat jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:24.