Prosaki - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-16, 18:17   #1
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892

Prosaki


Hej babeczki, mojemu mężowi na powiece oraz nad nią pojawiły się ostatnio prosaki. Słyszałam, że to zabieg dla kosmetyczki ale zastanawiam się czy w tych okolicach jest on możliwy i ile kosztuje ich usunięcie? Wdzięczna będę za jakiekolwiek informacjea raczej mój mąż he
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-17, 06:33   #2
nidudu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prosaki

Hej
Kiedyś czytałam że to nie tylko defekt kosmetyczny ale też oznaka że dzieje się coś złego w wątrobie. Jeśli jest ich większa ilość i Twój mąż nie badał swojej wątroby to może niech to zrobi (pamiętajmy że wątroba nie boli bo jest nie unerwiona). Zabezpieczająco na wątrobę polecam ostropest plamisty (doustnie) ale najpierw badania żeby było wiadomo o co chodzi.
Mi jak pojawił się kiedyś jeden to sama go sobie zlikwidowałam, ale zmasakrowałam się wtedy bo robiłam to klasycznie... przez wyciskanie i maltretowanie. Nie polecam tej metody.
nidudu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 08:16   #3
sarkastiko
Rozeznanie
 
Avatar sarkastiko
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 892
Dot.: Prosaki

Kurcze z tą wątrobą to się z lekka przestraszyłam więc z pewnością poczytam o tym dogłębniej. Dziękuję Ci bardzo
__________________
Amor incipit ab ego
sarkastiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-18, 08:56   #4
Sweet_Jelly
Zakorzenienie
 
Avatar Sweet_Jelly
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: UK:)
Wiadomości: 3 877
Dot.: Prosaki

Bez przesady!! ja mam prosaki i nie mam wcale problemów z Wątrobą! To jakaś głupota kompletna i w ogóle w nią nie wierzę!!! Mam regularnie robione wszystkie badania bo jestem w ciąży i nic mi nie jest a mam prosaki od dłuższego czasu! Mi powiedziano że to gruczoł bez ujścia i tyle. Mam kilka na kościach policzkowych i kosmetyczka ostatnio przy oczyszczaniu przebiła mi je igłą. W ten sposób się je usuwa,ale jeżeli ktoś ma prosaki tzn że "ma do nich skłonność" więc jak zlikwidujesz je w 1 miejscu to pojawią się w następnych. Najlepiej idź do salonu kosmetycznego i spytaj się czy podejmie się ich likwidacji choć podejrzewam że tego z powieki to nie ruszą bo w takich miejscach się lepiej nie "grzebać" . Prosaki to nic groźnego.
__________________
03.02.2010 ZOSIA 18.04.2012 JAŚ



Sweet_Jelly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 06:37   #5
nidudu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prosaki

----

Edytowane przez nidudu
Czas edycji: 2011-11-23 o 10:43
nidudu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-23, 06:48   #6
nidudu
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Prosaki

Nie wiem dlaczego piszesz że przesada. To część, z tego co pamiętam, irydologii. Są osoby które nie akceptują alternatywnego podejścia do zdrowia i Ty widocznie się do nich zaliczasz. U mojego znajomego potwierdziło się to. Nie wiem tylko dlaczego od razu piszesz że to kompletna głupota. Moja wypowiedź była raczej sugestią a Twoja jest wyraźnie kategoryczna.
Jeżeli przyjmiemy że prosaki pojawiły się w krótkim czasie i w dużej ilości (nie twierdze że tak jest ale zakładam że tak być może) to można podejrzewać że coś się dzieje w organizmie a nie że nagle z niewiadomych przyczyn uaktywniły się wszystkie gruczoły bez ujścia.
Życzę zdrowia.
nidudu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:28.