Krem do tłustej cery - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-07, 18:11   #1
Iguuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5

Krem do tłustej cery


Witam
zna ktoś mega dobry krem aby buzia się nie świeciła ? mam straszny problem z nią ;c
Iguuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 20:09   #2
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Iguuulka Pokaż wiadomość
Witam
zna ktoś mega dobry krem aby buzia się nie świeciła ? mam straszny problem z nią ;c
Też mam niestety tłustą cerę i problem ze świeceniem
Ja na dzień dzisiejszy uzywam Garnier , krem nawilżający- ochronny z łopianem ( ma właściwości matujące) i muszę przyznaż ,że jestem mile zaskoczona.

Poczytaj na KWC też o innych na pewno coś znajdziesz.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 12:02   #3
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do tłustej cery

po kremie Absolute Organic na dzień, buzia wogóle się nie świeci, polecam

krem ma bardzo dobry skład i posiada certyfikat EcoCert, do tego cena jest świetna jak za tak dobry krem, jeśli chodzi o sklepy stacjonarne to można go dostać w sieci sklepów ze zdrową żywnością Organic

(krem nie zapycha)

http://www.matique.pl/pl/absolute-or...dzien_627.html
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 14:37   #4
Iguuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Krem do tłustej cery

a co sądzicie o kremie "siarkowa moc" firmy barwa ?
Iguuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-08, 14:46   #5
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Iguuulka Pokaż wiadomość
Witam
zna ktoś mega dobry krem aby buzia się nie świeciła ? mam straszny problem z nią ;c
polecam ten:
http://www.rani-art.pl/kremy/162-kre...sandalowy.html
jak dla mnie matuje aż za bardzo buzia matowa jest nawet i 10 godzin, nigdy się z czymś takim nie spotkałam, ale nie wysusza przy tym
drogeryjne kremy według mnie są beznadziejne, przetestowałam ich dziesiątki i z żadnego nie byłam zadowolona
matuje też alantan plus krem ale może zapychać

tu możesz kupić, i masz opinie do tego kremu:
http://www.helfy.pl/krem-z-kurkuma-ze-zlotem

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2011-12-08 o 14:49
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 14:20   #6
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
polecam ten:
http://www.rani-art.pl/kremy/162-kre...sandalowy.html
jak dla mnie matuje aż za bardzo buzia matowa jest nawet i 10 godzin, nigdy się z czymś takim nie spotkałam, ale nie wysusza przy tym
drogeryjne kremy według mnie są beznadziejne, przetestowałam ich dziesiątki i z żadnego nie byłam zadowolona
matuje też alantan plus krem ale może zapychać

tu możesz kupić, i masz opinie do tego kremu:
http://www.helfy.pl/krem-z-kurkuma-ze-zlotem
masz może pełny skład inci tego kremu?? jesli tak to proszę, wklej
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 14:49   #7
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
masz może pełny skład inci tego kremu?? jesli tak to proszę, wklej
Paulinka jesli go zdobędziesz , napisz prosze co sądzisz o tym składzie
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 15:03   #8
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
masz może pełny skład inci tego kremu?? jesli tak to proszę, wklej
prosze

wkleję zaraz większe bo napis przysłonił

Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-16 o 11:54
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 15:12   #9
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Krem do tłustej cery


Edytowane przez iamsolucky
Czas edycji: 2012-04-16 o 11:54
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 15:57   #10
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do tłustej cery

wszystko byłoby ok gdyby nie gliceryna, parafina i silikony, myślę, że dla bezproblemowej cery będzie ok, mieszaną i tłustą może zapchać, aczkolwiek są lepsze kremy z całkowicie naturalnym składem
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 16:46   #11
iamsolucky
Wtajemniczenie
 
Avatar iamsolucky
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 2 566
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
wszystko byłoby ok gdyby nie gliceryna, parafina i silikony, myślę, że dla bezproblemowej cery będzie ok, mieszaną i tłustą może zapchać, aczkolwiek są lepsze kremy z całkowicie naturalnym składem
na szczęście mnie nie zapycha a wręcz przeciwnie ja na przykład olejów nie mogę używać, coś szkodzą mojej cerze a przeca natura sama
sama nie umiem powiedzieć co mnie właściwie zapycha(i nie wiem czego unikać), bazy pod makijaż np. więc można podejrzewać silikony, ale kremy bb nie zapychają mnie nic a nic a też są silikonowe
a jakie znasz kremiki z naturalnym składem?
iamsolucky jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 16:56   #12
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Iguuulka Pokaż wiadomość
a co sądzicie o kremie "siarkowa moc" firmy barwa ?
jest ok na dzien zeby sie nie swiecic, pod makijaz... ale na noc obowiazkowo nawilzania, bo troche przesusza skore... i nawet dobrze dziala na wypryski

od wczoraj zaczelam uzywac krem matujacy "accos" na allegro jest wyprzedaz z apteki... zalaplalam sie jeszcze na cene 3zl za sztuke, teraz doszlo do 5 :/... moja znjoma polecila mi te kosmetyki bo sama zamawiala sobie kiedys plyn do mycia i tonik ( za te dwie rzeczy zaplacilo okolo 25zl), a na wizazu sa same pozytywne recenzje na temat tych kosmetykow wiec zobaczymy jaki bedzie efekt... dodam, ze zakupilam cala serie, no co :P za taka cene czemu nie?

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2011-12-09 o 17:00
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:11   #13
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
jest ok na dzien zeby sie nie swiecic, pod makijaz... ale na noc obowiazkowo nawilzania, bo troche przesusza skore... i nawet dobrze dziala na wypryski

od wczoraj zaczelam uzywac krem matujacy "accos" na allegro jest wyprzedaz z apteki... zalaplalam sie jeszcze na cene 3zl za sztuke, teraz doszlo do 5 :/... moja znjoma polecila mi te kosmetyki bo sama zamawiala sobie kiedys plyn do mycia i tonik ( za te dwie rzeczy zaplacilo okolo 25zl), a na wizazu sa same pozytywne recenzje na temat tych kosmetykow wiec zobaczymy jaki bedzie efekt... dodam, ze zakupilam cala serie, no co :P za taka cene czemu nie?
No pewnie. To daj znać jak już przetestujesz.
Ja myślałam o kupieniu tego siarkowego kremu , ale już kiedys polecili mi mydło i mnie kompletnie wysuszyło i jakoś się zraziłam. Ale może spróbuję.
__________________
Magda
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:44   #14
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez iamsolucky Pokaż wiadomość
na szczęście mnie nie zapycha a wręcz przeciwnie ja na przykład olejów nie mogę używać, coś szkodzą mojej cerze a przeca natura sama
sama nie umiem powiedzieć co mnie właściwie zapycha(i nie wiem czego unikać), bazy pod makijaż np. więc można podejrzewać silikony, ale kremy bb nie zapychają mnie nic a nic a też są silikonowe
a jakie znasz kremiki z naturalnym składem?
to zależy od cery, i osobiście uważam też, że od tego jak dobrze oczyścili tą parafinę, jak dobrej była jakości

kremy z naturalnym składem to tak jak pisałam wcześniej Absolute Organic (b. dobra cena 32zł), Lavera i Sanoflore - w necie jest też wiele innych firm, tylko trzeba poszukać, ale ja jestem zwolenniczką firm które można kupić stacjonarnie bez płacenia za przesyłkę

mnie ostatnio bardzo (tak jak nic innego wcześniej) zapchał podkład astor mattitude hd, oto jego skład:
AQUA/WATER/EAU, CYCLOPENTASILOXANE, TITANIUM DIOXIDE, PROPYLENE GLYCOL, PHENYL TRIMETHICONE, TALC, DIMETHICONE, ETHYLHEXYL METHOXYCINNAMATE, ALUMINUM STARCH OCTENYLSUCCINATE, POLYETHYLENE, DIMETHICONE PEG-10/15 CROSSPOLYMER, MAGNESIUM SULFATE, VINYL DIMETHICONE/METHICONE SILSESQUIOXANE CROSSPOLYMER, PHENOXYETHANOL, METHYLMETHACRYLATE CROSSPOLYMER, LECITHIN, LAURYL PEG-9 POLYDIMETHYLSILOXYETHYL DIMETHICONE, PARFUM/FRAGRANCE, SILICA DIMETHYL SILYLATE, CALCIUM ALUMINUM BOROSILICATE, METHYLPARABEN, GOSSYPIUM HERBACEUM (COTTON) POWDER, PROPYLPARABEN, TOCOPHERYL ACETATE, ETHYLPARABEN, TRIETHOXYCAPRYLYLSILANE, SILICA, DIPROPYLENE GLYCOL, TOCOPHEROL, BHT

czyli masa silkonów i polimerów, które utowrzyły nie oddychającą maskę, ciężką do zmycia (musiałam 2 razy myć twarz, a i tak poduszka zrobiła się lekko pomarańczowa)
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 17:48   #15
leeemonka2
Raczkowanie
 
Avatar leeemonka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 68
Dot.: Krem do tłustej cery

Hej!
Osobiście przetestowałam krem siarkowa moc, byłam niesamowicie zadowolona, bo jest bardzo wydajny, nie trzeba go nakładać dużo, żeby rozprowadzić po całej twarzy, pięknie matuje i cera się świeci na początku mniej, po dwóch tygodniach regularnego stosowania przestała mi się świecić - a moja cera raziła jak słońce w lipcowe południe, więc mogę szczerze polecić, a i na trądzik dobrze działa.
Stosowałam również do tego tonik Bielenda Ogórek & Limonka, tonik matujący, który stosuję nadal, bo ma piękny zapach, ładnie oczyszcza i cera się nie świeci oczywiście Do tego myję twarz żelem matującym Soraya Beauty Therapy oczyszczająco-normalizujący z Aquaphyline, mocno spina cerę, dlatego stosuję go raz dziennie.
Krem zmieniłam jednak na inny, żeby cera się nie przyzwyczaiła i od jakichś trzech miesięcy używam Lirene, krem matująco-nawilżający na dzień z SPF 5. Również mocno polecam, baaaardzo wydajny, świetnie się rozprowadza i ladnie wchłania, cera mi się w ogóle nie świeci. Co jakiś czas maseczki do cery tłustej z glinki Ziaja, i cera jest ładna tzn. nie tłusta i w ogóle się nie świeci
Tylko z wypryskami walczę. Ale kupiłam właśnie Belissę Cera, Brevoxyl, skrzyp polny + wyżej opisane produkty i zobaczymy czy z tym wygram
Powodzenia wszystkim 'walczącym i świecącym'
__________________


leeemonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 18:59   #16
Ciburaszka
Rozeznanie
 
Avatar Ciburaszka
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 571
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez leeemonka2 Pokaż wiadomość
Hej!
Osobiście przetestowałam krem siarkowa moc, byłam niesamowicie zadowolona, bo jest bardzo wydajny, nie trzeba go nakładać dużo, żeby rozprowadzić po całej twarzy, pięknie matuje i cera się świeci na początku mniej, po dwóch tygodniach regularnego stosowania przestała mi się świecić - a moja cera raziła jak słońce w lipcowe południe, więc mogę szczerze polecić, a i na trądzik dobrze działa.
Stosowałam również do tego tonik Bielenda Ogórek & Limonka, tonik matujący, który stosuję nadal, bo ma piękny zapach, ładnie oczyszcza i cera się nie świeci oczywiście Do tego myję twarz żelem matującym Soraya Beauty Therapy oczyszczająco-normalizujący z Aquaphyline, mocno spina cerę, dlatego stosuję go raz dziennie.
Krem zmieniłam jednak na inny, żeby cera się nie przyzwyczaiła i od jakichś trzech miesięcy używam Lirene, krem matująco-nawilżający na dzień z SPF 5. Również mocno polecam, baaaardzo wydajny, świetnie się rozprowadza i ladnie wchłania, cera mi się w ogóle nie świeci. Co jakiś czas maseczki do cery tłustej z glinki Ziaja, i cera jest ładna tzn. nie tłusta i w ogóle się nie świeci
Tylko z wypryskami walczę. Ale kupiłam właśnie Belissę Cera, Brevoxyl, skrzyp polny + wyżej opisane produkty i zobaczymy czy z tym wygram
Powodzenia wszystkim 'walczącym i świecącym'
Ja uzywałam krem z tej serii.
Kupiłam zachęcona opiniami na KWC ale u mnie sie nie sprawdził. Zapchał mnie i miałam masę zaskórników, a szkoda bo b.pozytywnie nastawiłam się do tego kremu
Potem widziałam ,że na KWC pojawiły się równiez negatywne opinie,czyli najwidoczniej innym również nie pasował.
Ten z Lirene również używałam , jeżeli chodzi Ci o taki w białym słoiczku w fiotelowym napisem , u mnie sie nie sprawdził, świeciłam się po nim. Juz lepiej na mnie działał matująco taki sam , tylko ,że z lini niebieskiej-nawilżający .
Czyli wychodzi tak jak zawsze, innym TAK , innym NIE, Trzeba próbować
__________________
Magda

Edytowane przez Ciburaszka
Czas edycji: 2011-12-09 o 19:02
Ciburaszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:24   #17
aralka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 303
Dot.: Krem do tłustej cery

mam do was takie pytanie odnośnie mycia twarzy. mówi się że twarz powinno myc sie nie więcej niż 2 razy dziennie, bo można ją podrażnić. ale jeśli ma się dużą skłonność do powstawania wągrów i przetłusczania się skóry to czy pozostawienie jej przetłuszczonej od powiedzmy południa aż do wieczora bez mycia 3 raz w ciągu dnia nie nasili powstawania wągrów? czy lepiej już myć 3 razy dziennie niż 'trzymać' ten brud na skórze?
aralka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:28   #18
Fisiasia
Rozeznanie
 
Avatar Fisiasia
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 846
Dot.: Krem do tłustej cery

2 razy dziennie myj twarz... max

im czesciej myjesz tym bradziej sie skora broni i produkuje wiecej sebum (jezli o cere tlusta chodzi), a przez to wiecej sie zapycha porow, co w ten spodob wiecej zaskornikow powstaje, to takie kolo zamkniete...

do tego miedzy czasie, sa bibulki matujace pochlaniajace nadmiar sebum (blyszczenia, tluszczu) ja np uzywam miekkiego toaletowago papieru zmniejsza koszty, a dzialanie wydaje mi sie podobne...

Edytowane przez Fisiasia
Czas edycji: 2011-12-09 o 19:30
Fisiasia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 19:54   #19
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Pokaż wiadomość
mam do was takie pytanie odnośnie mycia twarzy. mówi się że twarz powinno myc sie nie więcej niż 2 razy dziennie, bo można ją podrażnić. ale jeśli ma się dużą skłonność do powstawania wągrów i przetłusczania się skóry to czy pozostawienie jej przetłuszczonej od powiedzmy południa aż do wieczora bez mycia 3 raz w ciągu dnia nie nasili powstawania wągrów? czy lepiej już myć 3 razy dziennie niż 'trzymać' ten brud na skórze?

2x dziennie (rano i wieczorem) wystarczy, pytanie tylko czym myjesz??

kup mydło naturalne(nie będzie wysuszać), oczyści jednocześnie nawilżając

z tańszych może być biały jeleń (bez właściwości nawilżających, ale nie wysuszy tak jak zwykłe mydło czy żel do mycia)

z droższych marsylskie lub z aleppo (te już będą nawilżać)

większość kremów typowo drogeryjnych lub nawet większość tych aptecznych nie jest najlepsza, lepiej poszukać czegoś mniej znanych firm, ale za to w dobrej cenie i o lepszym składzie, po co uzywać drogiego vichy, ktory tylko daje wrażenie nawilżenia, a tak naprawdę nie nawilża
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych

Edytowane przez Paulinka675
Czas edycji: 2011-12-09 o 19:56
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-09, 19:57   #20
aralka1234
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 303
Dot.: Krem do tłustej cery

hmm a jeśli 'oczyscimy' twarz kawałkiem papieru czy też bibułki to czy skora nie odbierze tego jako jej umycie? czy to zależy od tego że używa się żelu czy że używa się wody?
aralka1234 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-09, 20:04   #21
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez aralka1234 Pokaż wiadomość
hmm a jeśli 'oczyscimy' twarz kawałkiem papieru czy też bibułki to czy skora nie odbierze tego jako jej umycie? czy to zależy od tego że używa się żelu czy że używa się wody?
bibułką usuwasz tylko nadmiar sebum
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 14:45   #22
leeemonka2
Raczkowanie
 
Avatar leeemonka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 68
Dot.: Krem do tłustej cery

Potwierdzam, twarz max. 2 razy dziennie
A jeśli masz naprawdę tłustą cerę, to najlepiej zastosować jakąś kurację - nie koniecznie tą drogą od dermatologa. Osobiście miałam ich kilku, każdy dawał co innego, rezultatów brak. W końcu sama troszkę poczytałam, kupiłam kilka produktów w zwykłym kosmetycznym, poeksperymentowałam, apteka - i już wiem co moja tłusta cera lubi, a czego nie
Więc polecam stosować różne produkty, z dobrych firm, do cery tłustej, z pewnością uda się znaleźć takie, które cera zaakceptuje i będzie się słuchać
__________________


leeemonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:38   #23
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krem do tłustej cery

podepne się pod wątek, bo mam problem

ostatnio mnie wysypało i kupiłam sobie Apollin, używam go jakiś tydzień ? od tego czasu skóra jakby zrobiła się sucha, ale jednocześnie jest tlusta i świeci się. Ogólnie mam tłustą cerę z trądzikiem... używam go dalej, zeby poschodzily mi wypryski, ale chyba powinnam jednocześnie używać coś nawilzajacego...pytanie tylko - czy są kosmetyki do cery tłustej, które ją nawilżą? - wiem, ze to brzmi bez sensu, no ale..
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 16:59   #24
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
podepne się pod wątek, bo mam problem

ostatnio mnie wysypało i kupiłam sobie Apollin, używam go jakiś tydzień ? od tego czasu skóra jakby zrobiła się sucha, ale jednocześnie jest tlusta i świeci się. Ogólnie mam tłustą cerę z trądzikiem... używam go dalej, zeby poschodzily mi wypryski, ale chyba powinnam jednocześnie używać coś nawilzajacego...pytanie tylko - czy są kosmetyki do cery tłustej, które ją nawilżą? - wiem, ze to brzmi bez sensu, no ale..

a myślisz, że kremy które poleciłam wcześniej to w jakim celu stosuję?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 17:08   #25
Iguuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Fisiasia Pokaż wiadomość
jest ok na dzien zeby sie nie swiecic, pod makijaz... ale na noc obowiazkowo nawilzania, bo troche przesusza skore... i nawet dobrze dziala na wypryski

od wczoraj zaczelam uzywac krem matujacy "accos" na allegro jest wyprzedaz z apteki... zalaplalam sie jeszcze na cene 3zl za sztuke, teraz doszlo do 5 :/... moja znjoma polecila mi te kosmetyki bo sama zamawiala sobie kiedys plyn do mycia i tonik ( za te dwie rzeczy zaplacilo okolo 25zl), a na wizazu sa same pozytywne recenzje na temat tych kosmetykow wiec zobaczymy jaki bedzie efekt... dodam, ze zakupilam cala serie, no co :P za taka cene czemu nie?



a w jakim sklepie kupiłaś ? pytałam w aptekach i nie ma ;c
Iguuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 17:10   #26
leeemonka2
Raczkowanie
 
Avatar leeemonka2
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 68
Dot.: Krem do tłustej cery

A może po prostu Twoja cera źle znosi Apollin? Miałam kiedyś podobny problem, ale nie stosowałam nic nawilżającego. Brałam tabletki, suplementy diety bez recepty, Belissa, Capivit, ale nie nawilżające tylko do 'włosów skóry paznokci', a bezpośrednio na skórę twarzy nakładałam niezmiennie specyfiki do cery tłustej.
Powodzenia
__________________


leeemonka2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 17:17   #27
Iguuulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 5
Dot.: Krem do tłustej cery

a nie wiecie gdzie mogłabym kupić krem siarkowa moc ?
byłam w dwóch aptekach i nie było go ;/
Iguuulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:52   #28
moja imaginacja
Zakorzenienie
 
Avatar moja imaginacja
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: De
Wiadomości: 9 061
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
a myślisz, że kremy które poleciłam wcześniej to w jakim celu stosuję?
z tego co czytałam, pisałaś o mydłach, a ja z reguły nie myję twarzy mydłem

Trądzik mi się zmniejszył więc sama nie wiem, czy można powiedziec, że źle na mnie działa.
moja imaginacja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-10, 18:55   #29
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez moja imaginacja Pokaż wiadomość
z tego co czytałam, pisałaś o mydłach, a ja z reguły nie myję twarzy mydłem

Trądzik mi się zmniejszył więc sama nie wiem, czy można powiedziec, że źle na mnie działa.

jakbyś przeczytała cały watek to byś zauważyła, że o kremach było już wspomniane
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-11, 15:09   #30
NoisyGhost
Zadomowienie
 
Avatar NoisyGhost
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 1 459
Dot.: Krem do tłustej cery

Cytat:
Napisane przez Iguuulka Pokaż wiadomość
a nie wiecie gdzie mogłabym kupić krem siarkowa moc ?
byłam w dwóch aptekach i nie było go ;/
Dostępny jest w rossmanach, albo czasem w takich małych osiedlowych drogeriach.
NoisyGhost jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:38.