jAK SIĘ MALOWAĆ? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Metamorfozy

Notka

Metamorfozy W tym miejscu zajdziesz informację jak zmienić swój wygląd, styl, makijaż, fryzurę oraz sposób ubierania się. Poddaj się metamorfozie i zaskocz samą siebie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-06-26, 10:31   #1
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881

jAK SIĘ MALOWAĆ?


Hej Chciałabym zapytać się Was, jak powinnam się malować, by to jakoś wyglądało. Chciałabym, aby makijaż do mnie pasował, mam szaroniebieskie oczy, włosy jasny brąz, karnacja średnia.
Przy okazji...A może zmienić fryzurę lub jakoś ciekawiej się czesać?

dZIĘKUJĘ ZA WSZELKIE RADY
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg zdjęcie011.jpg (60,9 KB, 246 załadowań)
__________________
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


— Gabriel García Márquez






Edytowane przez 201704240951
Czas edycji: 2013-06-26 o 19:39 Powód: nie usuwamy zdjęć- regulamin
agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 18:03   #2
agniusia17
Rozeznanie
 
Avatar agniusia17
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 881
Dot.: jAK SIĘ MALOWAĆ?

.
__________________
Być może dla świata jesteś tylko człowiekiem, ale dla niektórych ludzi jesteś całym światem.


— Gabriel García Márquez





agniusia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-26, 21:35   #3
Vover
Raczkowanie
 
Avatar Vover
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 89
Dot.: jAK SIĘ MALOWAĆ?

Uważam, że pasowałaby Ci delikatna kreska na górnych powiekach i wytuszowane rzęsy. Jeżeli czarna kreska byłaby za mocna to zawsze można spróbować z szarą lub brązową. Jeżeli chodzi o fryzure to myślę, że faktycznie pasowałoby coś zmienić, mogłabyś wystopniować włosy z przodu, albo najzwyczajniej na świecie zmienić przedziałek jeżeli nie chcesz jakiejś radykalnej zmiany Masz wyraźne kości policzkowe, co ja uważam za ogromny atut, więc związując włosy w kucyka lub koka, ładnie byś je wyeksponowała
__________________
62-61-60-59-58-57-56-55-54

"There’s nothing you can’t do if you want it bad enough."

GOOD THINGS COME TO THOSE WHO GO OUT AND F***ING EARN IT!
Vover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-27, 10:06   #4
krokodile1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-06
Wiadomości: 6
Dot.: jAK SIĘ MALOWAĆ?

tak właśnie - wiąż włosy mogą być nawet fantazyjne warkocze - a co do makijażu to najlepszy zawsze delikatny (naturalny)
krokodile1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-28, 18:17   #5
izga88
Zakorzenienie
 
Avatar izga88
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Szydłowiec
Wiadomości: 3 681
Dot.: jAK SIĘ MALOWAĆ?

Moja propozycja dla ciebie fryzurki to dziewczyna ze zdjęcia oznaczona nr 4 http://wpina.pl/storage/32000/14903/...107f392341.jpg

---------- Dopisano o 19:17 ---------- Poprzedni post napisano o 19:16 ----------

A zapomniałam o makijażu.Mam pytanie czy widzisz się w ciemnych kolorach czy lepiej coś w pastelach?
izga88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-06-29, 21:20   #6
Magda9876
Rozeznanie
 
Avatar Magda9876
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 548
GG do Magda9876 Send a message via Skype™ to Magda9876
Dot.: jAK SIĘ MALOWAĆ?

Ja też uważam, że masz wspaniałe kości policzkowe, więc wszelkie upięcia, kitki, warkocze, koki. Nie ścinałabym na krótko.
Następnie obowiązkowo iść do kosmetyczki wyregulować brwi! Kosmetyczka nada im odpowiedni kształt, potem jeśli umiesz możesz je sama regulować.
Makijaż? Nie wiem ile masz wprawy? Jeśli nic a nic, to najpierw obowiązkowo tusz do rzęs. Koniecznie na dolnych rzęsach też, nie tylko na górnych. Najlepiej zaczynać z naturalnym makijażem a do niego wcale nie trzeba wielu kosmetyków.
1. tusz do rzęs pogrubiający i wydłużający.
2. korektor pod oczy. Masz zasinienia pod oczami, więc dobrze by było je zamaskować jakimś delikatnym korektorem w płynie, choćby tanim z Miss Sport, gdyż jest niezły.
3. Puder. Naturalniej na cerze prezentują się pudry sypkie. Bardzo dobry jest sypki z My Secret. Puder musisz dać troszkę na korektor pod oczami, żeby się trzymał.
4. Cerę masz super więc masz kilka opcji: nic, krem tonujący, krem bb, podkład mineralny (te są droższe i ciężko dostępne), podkład z delikatnym kryciem. Kolory z tych najjaśniejszych. Myślę, że w wielu kremach BB najjaśniejszy może być dla Ciebie za ciemny, więc nie kupuj jeśli nie da się przetestować koloru. Podkład możesz przypudrować tym samym pudrem którym zagruntujesz korektor pod oczami.
5. Na usta błyszczyk, może być z delikatnym kolorem, dobrze prezentują się takie półprzezroczyste z różowmi lub malinowymi kolorami.
6. Jeśli chodzi o makijaż oka, to zacznij od jasnych, naturalnych beżowych cieni, mogą być matowe, lekko perłowe. Unikałabym takich naładowanych brokatem. Do tego jeden ciemnobrązowy cień lub kredka. Jeśli kupisz cienki pędzelek (np. skośny z Essence) to takim pędzelkiem z łatwością wykonasz kreskę cieniem przy linii rzęs. Ewentualnie można to zrobić kredką, może być w sumie też czarna, ale ciemny brąz lepiej wyglada na dzień.
7. W Twoim wypadku super by wyglądało konturowanie twarzy bronzerem, ale to już może być bardziej skomplikowane i musiałabyś kupić dobry pędzel. Instruktarze są na youtube, watro pooglądać.
Powodzenia
Magda9876 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Metamorfozy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:53.