Obraza o żart? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-04-20, 18:54   #1
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165

Obraza o żart?


Cześć!
Spotkała mnie dzisiaj taka sytuacja i zastanawiam się, czy zrobiłam coś nie tak.
Ogólnie - jestem typem takiego śmieszka, często żartuję, wszyscy mnie z tego znają, stale rzucam jakimiś kawałami i nigdy wśród znajomych, czy na uczelni nie spotkałam się z tym, żeby kogoś to denerwowało (oczywiście, to nie tak, że aż do przesady się śmieję z wszystkiego, umiem znaleźć we wszystkim umiar i takt, ale nakreślam mniej więcej moją sytuację).
W domu też często się wygłupiam, zawsze mi domownicy mówia, że beze mnie to by było smutno, bo ja wszystkim rozśmieszam i wprowadzam radosną atmosferę. Najwięcej żartuję sobie z mamą, ona ma podobne poczucie humoru do mnie i ogólnie między nami nie ma takiej typowej relacji mama-córka, rozmawiamy i wygłupiamy się często jak koleżanki.
Ogólnie jak gdzieś idziemy, to często rzucamy sobie jakimiś żartami, jest to między nami normalne. Nie wiem, często są to jakieś głupoty, typu byłam z mamą w banku, dają mi dokument do podpisania, mówią mi "Proszę się czytelnie podpisać", a mama do mnie: ty to się pewnie trzema krzyżykami podpisujesz.
Są to naprawdę jakieś głupoty, często śmieszne bardziej dla nas niż dla innych xd
I dzisiaj byłam z mamą w sklepie, stoimy przy kasie, a tam akurat była wyprzedaż alkoholu, bo nowa akcyza, czy coś. I ja wskazuję mamie na to głową i mówię:
- Patrz, coś dla ciebie.
I za chwilę dodałam: Żartuję.
Jak wyszłyśmy ze sklepu to w ogóle zapomniałam o całej sytuacji, minęło kilka godzin. I nagle mama wyskakuje do mnie, że ja ja ośmieszyłam przy kasjerce i w ogóle nie mam taktu.
Czy ten żart naprawdę był aż tak chamski, by się na mnie za to obrazić? Jak uważacie? Chciałabym poznać Waszą opinię, bo może ja faktycznie zrobiłam coś nie tak.
Z góry dziekuję za odpowiedź!
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 19:07   #2
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez IronWidow Pokaż wiadomość
Cześć!
Spotkała mnie dzisiaj taka sytuacja i zastanawiam się, czy zrobiłam coś nie tak.
Ogólnie - jestem typem takiego śmieszka, często żartuję, wszyscy mnie z tego znają, stale rzucam jakimiś kawałami i nigdy wśród znajomych, czy na uczelni nie spotkałam się z tym, żeby kogoś to denerwowało (oczywiście, to nie tak, że aż do przesady się śmieję z wszystkiego, umiem znaleźć we wszystkim umiar i takt, ale nakreślam mniej więcej moją sytuację).
W domu też często się wygłupiam, zawsze mi domownicy mówia, że beze mnie to by było smutno, bo ja wszystkim rozśmieszam i wprowadzam radosną atmosferę. Najwięcej żartuję sobie z mamą, ona ma podobne poczucie humoru do mnie i ogólnie między nami nie ma takiej typowej relacji mama-córka, rozmawiamy i wygłupiamy się często jak koleżanki.
Ogólnie jak gdzieś idziemy, to często rzucamy sobie jakimiś żartami, jest to między nami normalne. Nie wiem, często są to jakieś głupoty, typu byłam z mamą w banku, dają mi dokument do podpisania, mówią mi "Proszę się czytelnie podpisać", a mama do mnie: ty to się pewnie trzema krzyżykami podpisujesz.
Są to naprawdę jakieś głupoty, często śmieszne bardziej dla nas niż dla innych xd
I dzisiaj byłam z mamą w sklepie, stoimy przy kasie, a tam akurat była wyprzedaż alkoholu, bo nowa akcyza, czy coś. I ja wskazuję mamie na to głową i mówię:
- Patrz, coś dla ciebie.
I za chwilę dodałam: Żartuję.
Jak wyszłyśmy ze sklepu to w ogóle zapomniałam o całej sytuacji, minęło kilka godzin. I nagle mama wyskakuje do mnie, że ja ja ośmieszyłam przy kasjerce i w ogóle nie mam taktu.
Czy ten żart naprawdę był aż tak chamski, by się na mnie za to obrazić? Jak uważacie? Chciałabym poznać Waszą opinię, bo może ja faktycznie zrobiłam coś nie tak.
Z góry dziekuję za odpowiedź!
Obiektywnie nie było to nic rażącego według mnie, ale może trafiłaś w jakiś czuły punkt albo twoja mama miała gorszy dzień? Ktoś w Twojej rodzinie nie ma lub nie miał problemu alkoholowego?
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 19:31   #3
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: Obraza o żart?

To zależy czy wskazałaś na jakiś alkohol "na poziomie" które można wypić na posiadówie czy do obiadu (wtedy żart ok), czy jednak na wódkę/małpki/tanie wino/tanie piwo/całą kratę gdzie publiczne zasugerowanie kupienia dużej ilości na zapas i zamiłowania do tego poziomu alko może zawstydzić bo poczuje się że wokół będą myśleć że ma drugą żulową twarz w domu (bo to w wieku twoich rodziców nie kojarzy się z imprezami jak za studenta tylko z zapijaniem problemów, uzależnieniami itd)
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 20:44   #4
oppressorek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-04
Lokalizacja: Komórka pod schodami
Wiadomości: 53
Dot.: Obraza o żart?

Ee, nie powiedziałaś nic złego, może mama miała gorszy dzień, na pewno sama w Twoją stronę rzucała podobnymi tekstami milion razy, z resztą sama o tym piszesz.
oppressorek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 20:45   #5
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Obraza o żart?

czyli matka może w banku z ciebie robić idiotkę podpisującą się 3 krzyżykami a tobie w sklepie nie wolno? chyba jednak nie jesteście aż takimi koleżankami jak ci się zdaje.
przede wszystkim dziwię się że tak straszliwie przejęła się tym co potencjalnie mogłaby sobie wyobrazić jakaś zupełnie jej obca (jak zresztą dowolna osoba) ekspedientka.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 22:02   #6
linaya
astro-loszka
 
Avatar linaya
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 505
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
czyli matka może w banku z ciebie robić idiotkę podpisującą się 3 krzyżykami a tobie w sklepie nie wolno? chyba jednak nie jesteście aż takimi koleżankami jak ci się zdaje.
przede wszystkim dziwię się że tak straszliwie przejęła się tym co potencjalnie mogłaby sobie wyobrazić jakaś zupełnie jej obca (jak zresztą dowolna osoba) ekspedientka.
Pogrubione: no właśnie?
__________________
Kpię i o drogę nie pytam.
linaya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-20, 22:13   #7
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Obraza o żart?

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;88656483]Obiektywnie nie było to nic rażącego według mnie, ale może trafiłaś w jakiś czuły punkt albo twoja mama miała gorszy dzień? Ktoś w Twojej rodzinie nie ma lub nie miał problemu alkoholowego?[/QUOTE]
Faktycznie, był kiedyś taki problem u osoby w bliskim otoczeniu mojej mamy, ale to było wieki temu i w ogóle nie skojarzyłam tego. Możliwe, że mama przez to źle to odebrała. Ja w każdym razie nie zamierzałam jej urazić, przyszedł mi do głowy jakiś idiotyczny żart i nim rzuciłam, nie mając nic złego na myśli. Może nie powinnam tego robić, zważywszy na powyższe :/

---------- Dopisano o 22:11 ---------- Poprzedni post napisano o 22:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Overcooked Pokaż wiadomość
To zależy czy wskazałaś na jakiś alkohol "na poziomie" które można wypić na posiadówie czy do obiadu (wtedy żart ok), czy jednak na wódkę/małpki/tanie wino/tanie piwo/całą kratę gdzie publiczne zasugerowanie kupienia dużej ilości na zapas i zamiłowania do tego poziomu alko może zawstydzić bo poczuje się że wokół będą myśleć że ma drugą żulową twarz w domu (bo to w wieku twoich rodziców nie kojarzy się z imprezami jak za studenta tylko z zapijaniem problemów, uzależnieniami itd)
Nie wiem dokładnie, jaki to był alkohol, ale na pewno nie jakaś "czyściocha", to były raczej jakiś whisky (?) czy cos w tym stylu, ułożone w wiklinowym koszyczku. Właśnie raczej na taki drogi alkohol wyglądały xd

---------- Dopisano o 22:13 ---------- Poprzedni post napisano o 22:11 ----------

Cytat:
Napisane przez linaya Pokaż wiadomość
Pogrubione: no właśnie?
No właśnie, ja do dzisiaj myślałam, że jestesmy koleżankami i możemy sobie pozwalać na takie żarty Ja tam nie czułam sie urażona ani tą sytuacją w banku, ani podobnymi, mam do siebie raczej duży dystans w takich kwestiach, sama z siebie się śmieję i myślałam, że moja mama też.
Też mnie zdziwiło to, że się przejęła tym, co kasjerka pomyśli. Podejrzewam, że ta kobieta nawet nie słyszała, co ja tam mruczałam pod nosem xd
Może faktycznie źle trafiłam z tym żartem albo mama miała gorszy humor.

Edytowane przez IronWidow
Czas edycji: 2021-04-21 o 19:23
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-04-20, 22:51   #8
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Obraza o żart?

Bardzo dziwne, przecież taki tekst przy wskazaniu nawet na cokolwiek, ewidentnie brzmi jak żart i zwykła podśmiechujka. Nikt by tego nie wziął na poważnie, najgorsze co kasjerka mogła pomyśleć, to że słyszy to po raz pięćdziesiąty i oesu znowu ktoś myśli, że jest śmieszny. To ta sama liga co: "co tak drogo".
Coś musi być na rzeczy w temacie, skoro coś takiego rozdrażniło aż tak Twoją mamę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 18:20   #9
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
Bardzo dziwne, przecież taki tekst przy wskazaniu nawet na cokolwiek, ewidentnie brzmi jak żart i zwykła podśmiechujka. Nikt by tego nie wziął na poważnie, najgorsze co kasjerka mogła pomyśleć, to że słyszy to po raz pięćdziesiąty i oesu znowu ktoś myśli, że jest śmieszny. To ta sama liga co: "co tak drogo".
Coś musi być na rzeczy w temacie, skoro coś takiego rozdrażniło aż tak Twoją mamę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak myślę że musiałam trafić w czuły temat. Może przez to, że ktoś z bliskiego otoczenia mamy miał z tym problem.
Może być też taka sytuacja że miała gorszy dzień i przed obcymi osobami robisz z niej "alkoholiczkę"
Tylko ty znasz swoją mamę i powinnaś wiedzieć czy przejmuje się zdaniem innych ludzi albo tym co inne osoby słyszą lub mówią o twojej mamie.
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 18:39   #10
new_me
Zadomowienie
 
Avatar new_me
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 906
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
czyli matka może w banku z ciebie robić idiotkę podpisującą się 3 krzyżykami a tobie w sklepie nie wolno? chyba jednak nie jesteście aż takimi koleżankami jak ci się zdaje.
przede wszystkim dziwię się że tak straszliwie przejęła się tym co potencjalnie mogłaby sobie wyobrazić jakaś zupełnie jej obca (jak zresztą dowolna osoba) ekspedientka.
to nie sa rownomierne zarty. Wiadomo ze nikt 3 krzyzykami sie nie podpisze. Autorka podpisala sie jednak czytelnie. w sklepie rzeczywiscie mogli pomyslec ze mama autorki jest smakoszem mocnych trunkow - zaden powod do dumy.
ludzie maja rozna wrazliwosc ja do sklepu w ktorym ekspedientka myslalaby ze jestem jakas alkoholiczka raczej bym sie juz nie wybrala predko, chociaz teoretycznie wiem ze klientow jest wielu i zapewne ekspedientka nie bedzie pamietala blachej sytuacji sprzed kilku dni
To cos na zasadzie sytuacji z memow typu - nagle budzisz sie w nocy i az pot Cie zalewa ze x lat temu zrobiles cos nie tak
__________________
"I can deal with a lot but i can't deal with stupid"


new_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 18:50   #11
Nimve
Zakorzenienie
 
Avatar Nimve
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Zołzarium
Wiadomości: 3 698
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez new_me Pokaż wiadomość
to nie sa rownomierne zarty. Wiadomo ze nikt 3 krzyzykami sie nie podpisze. Autorka podpisala sie jednak czytelnie. w sklepie rzeczywiscie mogli pomyslec ze mama autorki jest smakoszem mocnych trunkow - zaden powod do dumy.
ludzie maja rozna wrazliwosc ja do sklepu w ktorym ekspedientka myslalaby ze jestem jakas alkoholiczka raczej bym sie juz nie wybrala predko, chociaz teoretycznie wiem ze klientow jest wielu i zapewne ekspedientka nie bedzie pamietala blachej sytuacji sprzed kilku dni
To cos na zasadzie sytuacji z memow typu - nagle budzisz sie w nocy i az pot Cie zalewa ze x lat temu zrobiles cos nie tak
To są rówomierne żarty. Serio sądzisz, że na taki widok, że ktoś wskazuje na alkohol w sklepie i mówi do towarzysza coś dla ciebie, zapewne z głupawym uśmieszkiem, ktokolwiek by pomyślał, że na bank alkoholiczka została zdemaskowana, a nie że ale suchar? Bo mi się wydaje, że to nierealne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nimve jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-21, 19:37   #12
Aaneczkaa86
Zadomowienie
 
Avatar Aaneczkaa86
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 1 723
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Nimve Pokaż wiadomość
To są rówomierne żarty. Serio sądzisz, że na taki widok, że ktoś wskazuje na alkohol w sklepie i mówi do towarzysza coś dla ciebie, zapewne z głupawym uśmieszkiem, ktokolwiek by pomyślał, że na bank alkoholiczka została zdemaskowana, a nie że ale suchar? Bo mi się wydaje, że to nierealne.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hihi teraz zza maseczki nie widać tego glupkowatwgo uśmiechu
Z drugiej strony jak ktoś w maseczce to później nie wiadomo o kogo może chodzić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Lepiej zaliczać się do niektórych, niż do wszystkich.
Aaneczkaa86 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 21:48   #13
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
ludzie maja rozna wrazliwosc ja do sklepu w ktorym ekspedientka myslalaby ze jestem jakas alkoholiczka raczej bym sie juz nie wybrala predko, chociaz teoretycznie wiem ze klientow jest wielu i zapewne ekspedientka nie bedzie pamietala blachej sytuacji sprzed kilku dni
przydałby się dystans, ekspedientka jak mniemam mają swoje sprawy na głowie a nie to czy jakaś randomowa klientka lubi w drinki. Po drugie ludzie miewają w zwyczaju żartować, że np. źle prowadzisz itp., fatalnie ugotowałeś i raczej nie ma sensu brać wszystkiego aż tak do siebie.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 22:06   #14
Mimiko
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 4 421
Dot.: Obraza o żart?

A nie możesz zapytać po prostu, co w tym żarcie uraziło mame? Po co snuć domysły i aż wątek zakładać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mimiko jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-21, 22:16   #15
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Mimiko Pokaż wiadomość
A nie możesz zapytać po prostu, co w tym żarcie uraziło mame? Po co snuć domysły i aż wątek zakładać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja nie snuję domysłów, tylko pytam innych, czy uważają ten żart za tak chamski, że naprawdę można było się o niego obrazić. Chciałam poznać opinie postronnych osób, by wiedzieć, czy faktycznie przesadziłam.
Mama na samym początku powiedziała mi, co ją uraziło - stwierdziła, że ośmieszyłam ją przy kasjerce (w domyśle sugerując, że lubi alkohol) i tym samym wykazałam się brakiem taktu. O co więcej miałabym ją pytać?
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 12:13   #16
SteveS
Zakorzenienie
 
Avatar SteveS
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 3 841
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez IronWidow Pokaż wiadomość
Ja nie snuję domysłów, tylko pytam innych, czy uważają ten żart za tak chamski, że naprawdę można było się o niego obrazić. Chciałam poznać opinie postronnych osób, by wiedzieć, czy faktycznie przesadziłam.
Mama na samym początku powiedziała mi, co ją uraziło - stwierdziła, że ośmieszyłam ją przy kasjerce (w domyśle sugerując, że lubi alkohol) i tym samym wykazałam się brakiem taktu. O co więcej miałabym ją pytać?
Sęk w tym, że to nie ma żadnego znaczenia. To tylko kwestia tego, na co możesz sobie pozwolić w konkretnej relacji, w stosunku do konkretnego człowieka. Widać w stosunku do mamy sobie nie możesz pozwolić, jeśli nie ma tego odczuć jako obrazy.
SteveS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 18:02   #17
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Obraza o żart?

Obie trochę chamsko żartujecie a ty widać uderzyłas w czuły punkt

Ja bym tak do mojego rodzica nie powiedziała- no jakoś nie. Mimo ze tez lubię bawić towarzycho żartami zazwyczaj.
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 18:13   #18
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Obraza o żart?

[1=1c6bb63197ff1a395b05499 f561db3079819e20a_60ad818 4b6c32;88660811]Obie trochę chamsko żartujecie a ty widać uderzyłas w czuły punkt

Ja bym tak do mojego rodzica nie powiedziała- no jakoś nie. Mimo ze tez lubię bawić towarzycho żartami zazwyczaj.[/QUOTE]
Ja zdaję sobie sprawę, że tak jest, ale zaznaczyłam w pierwszym poście, że u nas to norma, a nie że nagle ja zaczęłam cisnąc po mojej mamie. Wiem, że wiele osób tak by do mamy nie powiedziało, ale ja zawsze miałam z mamą trochę luźniejszą relację i nam to nie przeszkadzało, dlatego się zdziwiłam, że ją to uraziło. Ale może faktycznie źle trafiłam z tym żartem.
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 18:15   #19
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-01
Wiadomości: 291
Dot.: Obraza o żart?

Widocznie nie jest ta relacja tak luźna jak ci się wydaje
1c6bb63197ff1a395b05499f561db3079819e20a_60ad8184b6c32 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-04-22, 20:34   #20
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Obraza o żart?

Tu są równi i równiejsi. Ona może Cię obrażać ale Ty jej już nie.

Warto mamusi to uświadomić. Mnie stwierdzenie że podpisuję się krzyżykami by obraziło. Bardziej niż stwierdzenie ze przecena alkoholu jest jak dla mnie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 20:39   #21
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Obraza o żart?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 20:46   #22
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
sądzę że lepiej już chamsko nie żartować. W żadną ze stron.
A mamusi uświadomić że jej żarciki są prostackie.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 21:15   #23
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Drugi raz już na pewno tego nie zrobię
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 21:17   #24
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez IronWidow Pokaż wiadomość
Drugi raz już na pewno tego nie zrobię
Iron jesteś dorosła i pełnoletnia?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 21:26   #25
IronWidow
Raczkowanie
 
Avatar IronWidow
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 165
Dot.: Obraza o żart?

Taak, i to już od paru lat :p
IronWidow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 21:30   #26
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez IronWidow Pokaż wiadomość
Taak, i to już od paru lat :p
no to wymagaj szacunku od mamusi.

Bo ona Cie nie szanuje.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 21:31   #27
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Obraza o żart?

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 21:34   #28
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
w czyim otoczeniu?
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 21:44   #29
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Obraza o żart?

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-04-22 o 21:46
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-04-22, 21:50   #30
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Obraza o żart?

Cytat:
Napisane przez Trzepotka Pokaż wiadomość
Treść usunięta
matka z otoczenia Autorki nie akceptuje takiego humoru.
W swoja stronę.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2021-04-22 o 21:51
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-04-22 22:50:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:09.