Wsparcie dla Reemigrantów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Emigrantki

Notka

Emigrantki Emigrantki to forum dla "zagranicznych" Wizażanek. Wejdź, poznaj rodaczki, wymień się opiniami i swoim doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-09-13, 10:34   #1
M92
Raczkowanie
 
Avatar M92
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 129

Wsparcie dla Reemigrantów


Jeżeli "szefostwo" uzna ten wątek za zbędny, proszę o usunięcie. Myślę jednak, że warto wspomnieć o inicjatywie z jaką wychodzi Stowarzyszenie Wspólnota Polska, a ja tymczasem chciałabym zaprosić Was, Osoby migrujące za granicę w celach zarobkowych, do udziału w projekcie, który jest wstępem do działań stowarzyszenia.

Jestem studentką socjologii i zaangażowałam się w badanie, które prowadzi ISKK. Celem jest pomoc osobom, które migrują stale, bądź wróciły po 2004r. z zagranicy do Polski. Zapraszam wszystkich, którzy zechcieliby podzielić się swoimi doświadczeniami, zarówno tymi pozytywnymi jak też negatywnymi. Jest bardzo mała świadomość społeczna skali problemu, oraz w ogóle wiedzy o trudnościach, z jakimi spotykają się Osoby migrujące. To badanie, oprócz bezpośredniej pomocy takim Osobom, ma też na celu uwypuklenie problemu, uświadomienie go wielu ludziom nie mającym pojęcia na ten temat.

O programie, jaki przygotowuje Wspólnota Polska, możecie przeczytać na ich stronie (nie wklejam linka, żeby nie było, że reklama ).

Osoby zainteresowane serdecznie zapraszam do kontaktu ze mną na PW.

Pozdrawiam,
Magda
M92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-13, 22:16   #2
Alioth
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 224
Dot.: Wsparcie dla Reemigrantów

O jakich trudnosciach mowisz?
Alioth jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-09-14, 06:29   #3
M92
Raczkowanie
 
Avatar M92
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 129
Dot.: Wsparcie dla Reemigrantów

Nie chodzi tylko o trudności. Chcemy poznać różne historie, różne doświadczenia. A trudności? Myślę, że są przeróżne, od związanych z poszukiwaniem pracy za granicą, poszukiwaniem pracy po powrocie do PL, relacjach z 'tambylcami', relacjach z innymi Polakami przebywającymi na emigracji.
M92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Emigrantki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:45.