Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2020-02-09, 09:33   #91
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Caffe, tu jest: https://www.hebe.pl/cliv-ampulka-do-...000356608.html


I ta sama promocja co stacjonarnie. Pierwsze wrażenie - pozytywne. Solidne opakowanie, delikatny, chyba naturalny zapach, konsystencja gęstszego żelu, który dość szybko się wchłania, więc może stanowić dobry element wieloetapowego/warstwowego nawilżania.
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 13:25   #92
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Cinderella, witamina C na dzień ze względu na właściwości antyoksydacyjne. Delikatne złuszczanie może wystąpić dosyć szybko przy 20% - wtedy nocą skóra ma czas się zregenerować (naturalnie + odpowiedni krem na przykład z witE lub shea które ją zawiera)
Dzięki za info

Oglądaliśmy wczoraj Boże Ciało. Kurcze, nie wiem co mam o nim myśleć, a to się rzadko zdarza . Film zdecydowanie głęboki, z ważnym i ciekawym przesłaniem, daje do myślenia, ale podobał mi się tak w 60%. Jednak może to nie jest film, który ma się podobać, a właśnie zmuszać do myślenia? Zakończenie dziwne, myślałam, że mi się telewizor popsuł . Bardzo podobała mi się w nim gra aktorska Bartosza Bieleni - odkrycie.

Tak sobie jednak myśle, że mi w 90% polskie filmy nigdy d. nie urywają, po prostu nie podobają mi się - niski budżet, wulgarność, świecenie gołymi tyłkami, mało ambitne dialogi, zbyt mało złożoności... Na przykład Kler, to dla mnie oczywiste dno, rozczarował mnie na maksa. Jednak Boże Ciało taki nie jest, więc jak na polski film, jest on bardzo dobry.

Jedno co mi się też podobało w Bożym Ciele, to sceneria - taka moja, swojska, domowa - podchodzę dokładnie z tamtych stron, wszystko było tak słodko znajome...

Sorry za ten wywód

Oglądałyście? Jestem ciekawa opinii.

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-02-09 o 13:33
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 16:18   #93
LaMary
Zakorzenienie
 
Avatar LaMary
 
Zarejestrowany: 2015-04
Wiadomości: 3 545
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cinderella film powinien się podobać i powinien zmuszać do myślenia... w moim przekonaniu. Boże Ciało widziałam, zresztą chyba o filmie pisałam. Mamy podobne odczucia co do polskich filmów Nie znoszę kiedy w filmach rzuca się niepotrzebnie na prawo i lewo soczystymi przymiotnikami, nie znoszę jak fabuła filmu jest tylko pretekstem do pokazania słabych aktorów zwanych gwiazdami polskiego kina, nie znoszę jak wprowadza sie widza czyli mnie od razu w świat uproszczony który razi i poraża swą bełkotliwością "ambitnych" dialogów ... no i te dodatki w postaci jak piszesz gołych tyłków, chociaż pruderyjna nigdy nie byłam ale co za dużo w filmie to niezdrowo
Niemniej oprócz tych pseudo-intelektualnych gniotów mamy też na szczęście perełki, które zazwyczaj nie są tak nagłaśnianymi filmami. Chociażby warto wspomnieć Idę, rewelacyjne Jasminum wbijający w fotel Rewers i Ostatnią rodzinę czy wreszcie Moje córki krowy... oj, wymieniać można by na szczęście długo
Czasami trochę przekleństw w filmie to jak dodatek przypraw do dania
Tak mi się teraz przypomniała stara jak świat sztuka teatralna "Od czasu do czasu" POLECAM. Chyba do obejrzenia na YouTube...
Stare dobre kino...teatr

Cinderella a jakie lampy kupiliście do sypialni?

Kama, jak działa Co2 pod oczami?
Miałam umówioną wizytę w miniony czwartek (laser na dolną i górną powiekę) ale obrzęk mi w tym skutecznie przeszkodził. Wybieram się we wtorek do "mojej' Dr, na kontrolę to podpytam czy po dziwnej alergii mogę sobie pozwolić w krótkim czasie na zabieg laserowy. Jestem zapisana ale na mezoterapię dopiero pod koniec marca, to do tego czasu będę już spokojna ale mam ochotę jednak na jakiś zabieg w okolicy ramy oka. Już, teraz
LaMary jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 17:45   #94
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

LaMary, ciagle zapominam powiedzieć, jak rozbawił mnie Twój ciag skojarzen, zaczynający się od sarenki...
Co2 laser to nie odmładzanie, to chirurgia Miałam pod okiem takie 2-3 mini...bo ja wiem...włokniaczki…? Nic groźnego, nic widocznego normalnie, ale jak ja dotykałam to czułam taka mała wypukłość i to mnie denerwowało od lat. To sobie usunęłam. Będą strupki, które odpadną. Uroczo to w tej chwili nie wygląda, ot, czerwone plamki pod jednym okiem, jako rownowaga dla fiołkowego lima pod drugim
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 20:25   #95
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

witam juz z Polski. Wrocilismy wczoraj. Bylo.....pieknie...blekit ne niebo....cieplo...rybki ,,buterfflyfish,, smigajace mi miedzy nogami w morzu...no i mile towarzystwo.
Hotel byl fajny, jedzenie bardzo dobre takie nieegiposkie. Chyba najlepsze z trzech poprzednich pobytow w Egipcie. Obsluga mega uprzejna. Az czlowiekowi glupio bylo.
Tesknilam za psami i kotem... Balam sie zeby nic im sie nie stalo, zeby nie tesknily za bardzo. Tak sie czuje jak ta przyslowiowa zaba- rozdarta i madra i piekna.. jezdzic by sie chcialo po swiecie i za zwierzakami tesknie bardzo... i jak to pogodzic?
A co do kosmetykow bo to wazny temat w tej grupie- ja lubie wit C albo robie sobie wlasne serun z kwasem askorbinowym a na wyjazdy poza dom to mam wit C z The Ordinary. No i jesienia, zima i wiosna uzywam retinoli aptecznych. W cieple dni oczywiscie filtry a na wyjazdach obowiazkowo filtr co dzien najmniej 30tka a najczesciej 50tka. Ostatnio trafiam na fajne filtry koloryzujace delikatnie. I juz nie chodze biala jak upior tylko filtr fajnie wtapia sie w skore. W kremach lubie antyoksydanty, lekkie kwasy, matrixyl ( na razie nie widze jego efektow) wyciagi ziolowe- ale to kupuje jako polprodukty i robie sobie z tego krem uzywajac w fazie olejowej masla shea jesli podgrzewam faze olejowa zeby rozpuscic emulgator ( oliven 1000) a potem daje delikatne oleje takie jak moj ulubiony z opuncji figowej z pestek malin i z pestek sliwki. Potem dodaje witaminy i jakies cuda wyciagi z ginko biloba czy z jakichś mchow albo roslin ktore maja dac mi mlodosc:brzydal : Poki co te mazidla daja rade. Ostatnio pani w aptece ocenila mnie na siostre mojego doroslego syna Bardzo mi bylo milo
Od ponad roku jednak najwieksze zakupy to rozne specyfiki do wlosow- maski, suplementy, pianki, stylizatory i szczotki do stylizacji kreconych wlosow. A dzis kupilam jeszcze dyfuzor Gamma. Drogi wiec dlugo sie wahalam kupic czy nie...

Teraz siedzimy w domu do 4 marca.. I jeszcze czeka nas |Teneryfa. I wiecie co?.. nie chce mi sie juz pakowac, wymyslac co zabrac... i az tak bardzo mnie ten wyjazd nie cieszy.. starzeje sie???
i dwa zdjecia z pobytu. Bywalo chlodno- w sloncu fajnie ale wiatr bywal zimny
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Egipt 2020.jpg (146,9 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Ja i magda (2).jpg (111,2 KB, 75 załadowań)

Edytowane przez mar_jolka
Czas edycji: 2020-02-09 o 20:27
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 20:52   #96
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Mar_jolka masz przepiękny uśmiech

Wysłane z mojego SM-N960F przy użyciu Tapatalka
Soso jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 21:16   #97
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez LaMary Pokaż wiadomość
Mamy podobne odczucia co do polskich filmów Nie znoszę kiedy w filmach rzuca się niepotrzebnie na prawo i lewo soczystymi przymiotnikami, nie znoszę jak fabuła filmu jest tylko pretekstem do pokazania słabych aktorów zwanych gwiazdami polskiego kina, nie znoszę jak wprowadza sie widza czyli mnie od razu w świat uproszczony który razi i poraża swą bełkotliwością "ambitnych" dialogów ... no i te dodatki w postaci jak piszesz gołych tyłków, chociaż pruderyjna nigdy nie byłam ale co za dużo w filmie to niezdrowo
Niemniej oprócz tych pseudo-intelektualnych gniotów mamy też na szczęście perełki, które zazwyczaj nie są tak nagłaśnianymi filmami. Chociażby warto wspomnieć Idę, rewelacyjne Jasminum wbijający w fotel Rewers i Ostatnią rodzinę czy wreszcie Moje córki krowy... oj, wymieniać można by na szczęście długo
Czasami trochę przekleństw w filmie to jak dodatek przypraw do dania
Tak mi się teraz przypomniała stara jak świat sztuka teatralna "Od czasu do czasu" POLECAM. Chyba do obejrzenia na YouTube...
Stare dobre kino...teatr

Cinderella a jakie lampy kupiliście do sypialni?
Zgrabnie to ujęłaś, mam podobne przemyślenia Ja kocham nasz polski film Znachor , a komedie takie jak Kogel Mogel czy Sami Swoi darze dużym sentymentem, bo oglądałam je z mamą jak byłam dzieckiem. Dzięki za propozycje innych polskich produkcji - poczytam o nich z pewnością, pooglądam

Co do lampy, to urządzam sypialnie troche jakby w takim stylu nadmorskim, bo dobrze się czuje w takich klimatach. Kupiliśmy lampe sufitową wiklinową w kolorze jasnego drewna. Jeszcze nie założona, bo TŻ się przygotowuje psychicznie do tego zadania . Jak już założy, to może zrobie fotke. Wstawiłabym link, ale nie moge jej znaleźć online.

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
Mar_jolka masz przepiękny uśmiech
Oj, tak, Marjolka - świetnie wyglądasz Włosy i fryzura super! Od razu skojarzyły mi się z włosami takich gwiazd jak Susan Sarandon, Cher, czy Sarah Fawcett.

Zresztą, wszystkie panie tu śliczne i bardzo zadbane są, z tego co widze na wrzucanych fotkach.

W środe jade na Podkarpacie na pare dni. Robie niespodzianke. Chce rozerwać troche mame - wybrać się na wspólne zakupy i kawe z ciastkiem. Zbliża się rocznica śmierci babci i już słysze, ze mama średnio czuje się w ostatnich dniach...

Miłej nocy

Edytowane przez eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Czas edycji: 2020-02-09 o 21:24
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2020-02-09, 23:09   #98
caffeine
Zakorzenienie
 
Avatar caffeine
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 468
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Dobry wieczór, a może dobranoc... ja jak zwykle po zmroku

Marjolka, tak - uśmiech... i piękne, przepiękne włosy

Cinderella - wrzuć fotkę! Jestem bardzo ciekawa
Też chciałabym coś zrobić z naszą sypialnią... jakoś ja uprzytulnić... he, he - ale wymyśliłam słowo
Marzy mi się nowy zagłówek do łóżka, taki tapicerowany. Niby teraz też mamy fajny, z lnu - ale chyba już czas zmienić


Jakoś mało postów ostatnio...

---------- Dopisano o 00:09 ---------- Poprzedni post napisano o 00:04 ----------

Cytat:
Napisane przez dircikowa Pokaż wiadomość
Caffe, tu jest: https://www.hebe.pl/cliv-ampulka-do-...000356608.html


I ta sama promocja co stacjonarnie. Pierwsze wrażenie - pozytywne. Solidne opakowanie, delikatny, chyba naturalny zapach, konsystencja gęstszego żelu, który dość szybko się wchłania, więc może stanowić dobry element wieloetapowego/warstwowego nawilżania.
Dircik, dzięki serdecznie!
Nie czujesz tych silikonów w składzie? Nie żebym była perfekcjonistką jeżeli chodzi o INCI

Uwielbiam żeń-szeń, ten zapach...
caffeine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 23:19   #99
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Witam Piekne Panie

I zapraszam na winko, bo tu trzeba oblac Kasztanki i moja nowa prace

Kasztanko gratuluje serdecznie i bardzo sie dla Ciebie ciesze a nie mowilam, ze w krotce cos znajdziesz Czy to tez sklep ubraniowy? Pewnie bedziesz musiala powiekszyc garderobe(pomieszczenie)

Kamlisa wspolczuje nieprzyjemnosci zwiazanych z matka pacjenta. No niestety, w sluzbie zdrowia czesto sie to zdarza, tez trafialam na ludzi taborety Czy Ty polecasz ten HIFU? Pamietam, ze juz kiedys mialas. Ile trzeba takich sesji? Czy wystarczy raz na rok? mialas na cala twarz, czy poszczegolne okolice? Lepsze to niz ostrzykniecie?

Pani_R oj szkoda, ze nie doszedl, ale to nic, prosilam tylko o nazwisko tego doktora, ktory Ci zrobil doline lez i z ktorego bylas zadowolona. Mam nadzieje, ze sie lepiej czujesz

Ja to sie przez moment zastanawialam, czy na zdjeciu to LaMary, czy jej coreczka, bo jakis taki dzieciaczek wyskoczyl Swietnie wygladasz A jakie masz swietne buty! Strasznie mi sie spodobaly

Dircikowa ciekawy ten Cliv, juz cos z niego wczesniej P4W Polecala, chyba sie skusze w Polsce

Cinde dzieki za info Milych odwiedzin Bawcie sie dobrze z Mama

Mar_Jolka powtorze za dziewczynami, wygladasz pieknie super, ze udala sie podroz. Wcale sie nie dziwie, ze wzieli Cie za siostre syna, swietnie wygladasz
Ja tez zawsze tesknie za kotami. Jak np. jestem gdzies na dluzej, np. w Polsce, to maz daje mnie na glosnik, jak dzwonie i gadam do kotow, a one sie rozgladaja, gdzie ja jestem

Soso co u Ciebie? tak malutko piszesz, Zastrzezona zreszta tez, grrr. Anyzek i Sova tez rzadko pisza, ze nie wspomne o Gosi

Miszka napisz jak po tym Prophilo.

Aussie az mi wstyd jak Cie czytam, Ty sie przynajmnie jeszcze zmuszasz na silke, a ja ostatnio sie migam No, ale mialam tez mniej czasu przez prace i szkolenia do nowej. Musze jakos to ogarnoac, poki nie bede mogla odejsc juz kompletnie.

Caffe Masz w planach wylot do Polski na wakacje w tym roku?


No dobra, musze sie zajac szparagami na kolacje. Maz zaraz zacznie grillowac steaczki.

milej niedzieli ah, nie u Was juz noc, no to slodkich snow
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-09, 23:46   #100
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Marjolka - dolaczam do zachwytow nad Twoim usmiechem i wlosami

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Witam Piekne Panie

I zapraszam na winko, bo tu trzeba oblac Kasztanki i moja nowa prace

Kasztanko gratuluje serdecznie i bardzo sie dla Ciebie ciesze a nie mowilam, ze w krotce cos znajdziesz Czy to tez sklep ubraniowy? Pewnie bedziesz musiala powiekszyc garderobe(pomieszczenie)
Co do winka, to zamowilam wlasnie dzis w nocy 6 butelek szampana - zawsze wymieniam punkty lojalnosciowe z zakupow w markecie na wino, w zeszlym tygodniu mi dostarczyli 18 butelek sauvignon blanc. Szampan powinien dotrzec do srody, doplacilam do punktow tylko niecale $4, takie zakupy to ja lubie
Nowe prace i zmiany sa dobre, wiec nasze zdrowie

Tak, ubraniowy sklep, ale nie sa to az tak moje klimaty, wiec raczej nie dorobie sie setek ubran jak w Review Wstepnie wybralam kilka rzeczy na moj pierwszy uniform, wkleje zdjecia.









__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 07:03   #101
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kasztanka, bardzo ładne, zwłaszcza 2 pierwsze...
Reign Ultraformer to raz na pare lat, nie częściej niż co 2 lata, wiec jedna sesja. Mogą być poszczególne partie, moze być cała twarz. Kompletnie inna bajka niż ostrzykiwanie, bo i cel inny - tu działamy glebiej, nie na skore, ale na włokna położone głebiej, na 2 głębokościach. Kontrolowane podgrzewanie daje ich skurcz - czyli taki lifting twarzy od wewnatrz. Nic się nie wypełni, natomiast brwi się uniosa, policzki podciagaja, owal poprawia - i zaraz po i potem od 3-12 miesięcy.
Marjolka, fajnie, ze dobrze się bawiłąs. Jaki to hotel?
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-10, 07:49   #102
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kasztanka, bardzo ładne, zwłaszcza 2 pierwsze...
Reign Ultraformer to raz na pare lat, nie częściej niż co 2 lata, wiec jedna sesja. Mogą być poszczególne partie, moze być cała twarz. Kompletnie inna bajka niż ostrzykiwanie, bo i cel inny - tu działamy glebiej, nie na skore, ale na włokna położone głebiej, na 2 głębokościach. Kontrolowane podgrzewanie daje ich skurcz - czyli taki lifting twarzy od wewnatrz. Nic się nie wypełni, natomiast brwi się uniosa, policzki podciagaja, owal poprawia - i zaraz po i potem od 3-12 miesięcy.
Marjolka, fajnie, ze dobrze się bawiłąs. Jaki to hotel?
Dziekuje

Wrzucam swiezy koci spam i moje zakupy kosmetyczne i piekne duze kubki na kawe jakie dzisiaj znalazlam Szukalam czegos ladnego i o pojemnosci co najmniej 450ml, te sa idealne
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg D6C926EA-5E70-4DF6-9EAE-C1CEB86C5C9D.jpg (61,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2797.jpg (118,7 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2798.jpg (182,9 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2782.jpg (82,0 KB, 34 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg d06174af-d375-4cec-8cd0-ec7bea4941a4.jpg (70,0 KB, 41 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2757.jpg (105,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2869.jpg (76,8 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2868.jpg (86,5 KB, 32 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2867.jpg (86,0 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2864.jpg (97,7 KB, 33 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 07:52   #103
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

I musze pisac drugi post, bo zalaczniki mi sie nie zmiescily
Na jednym zdjeciu moja reka standardowo w roli gryzaka
Na szczescie nie gryzie mocno, raczej bardziej traktuje to jak zabawe.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2A0E4404-522E-41FF-8482-B40B27A7D65D.jpg (109,3 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3BFC9E04-2472-4D0A-A44F-8F03AB43004E.jpg (124,1 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg CDC89A5E-719D-4BE0-921F-CE5F44CE0523.JPG (236,6 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 33DDA443-4BEB-460E-846B-329EE22A73B9.jpg (68,0 KB, 45 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_2880.jpg (336,0 KB, 48 załadowań)
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 07:59   #104
dircikowa
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 1 268
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign - tu masz w wielkim skrócie informacje na temat HIFU
http://www.marekwasiluk.pl/hifu-prawdy-i-mity/


Moją uwagę przykuł m.in. fragment: "Nie zdarzyło mi się też, by pacjent przyszedł do mnie z reklamacją, że po HIFU opadła mu twarz. Ale miewam regularnie pacjentów, którzy przychodzą do mnie po HIFU w innym gabinecie właśnie z problemem pogorszenia/opadnięcia. "



Czyli ewidentnie to zabieg, w którym doświadczenie lekarza ma kolosalne znaczenie. Zdziwiło mnie z kolei, że dr Wasiluk jako odpowiedni przedział wiekowy podaje 35-50 lat. Czy niebawem będę za stara a jeszcze nie odczuwam potrzeby takiej interwencji ...


Inna rzecz, o której już tu pisałam -że podgrzewanie tkanek podskórnych prowadzi często do zwłóknień, które utrudniają lub wręcz uniemożliwiają potem równomierne wprowadzanie kaniulą kwasu hialuronowego. U mnie delikatne zwłóknienia powstały nawet po dużo mniej inwazyjnym zabiegu - w gabinecie Eris. Jak ktoś się boi igieł to to pewnie nie ma znaczenia



Czyli (jak z wszystkim) warto rozważyć za i przeciw - a przede wszystkim dobrze przeanalizować na jakich efektach ME nam zależy.


Caffe - nie, nie wyczuwam tam silikonów, ale też nie jestem na ich punkcie "przeczulona". Choć oczywiście w takich preparatach jak serum Idealist z EL czy któryś z Lancome, jakie testowałam lata świetlne temu silikony mnie odrzucały
dircikowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 11:16   #105
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

HIFU wymaga doświadczenia, to pewne, mój dr ma je na pewno, bo był jednym z pierwszych w Ulterze, nim po latach przeszedł na ultraformer. On akurat twierdzi, ze wszystko zależy od kondycji skory i tkanek. Ma pacjentki 70 letnie, u których dobre efekty daje połaczenie ultraformera i osocza bogatopłytkowego.
Nikogo nie namawiam, oczywiście, on mnie po prostu najpierw obejrzał, a potem powiedział, co by u mnie mogło najlepiej zadziałąc. KOndycja skory jest dobra, wiec specjlanie nie wymagam zabiegow z zewnątrz, żadne lasery i podobne, a jeśli mi zależy na liftingu tkanek głebszych - to tylko ultraformer. Pomijajac to - on ma wszystkie znane urządzenia oparte na roznych falach, ultradźwiękach, wiec ma z czego dobierać do konkretnej osoby - nie tak, ze tylko ultraformer albo nic.
Poki co - mam strupki i obrzek pod jednym, limo i większy obrzek pod drugim okim, lekko opuchnieta twarz. czyli potem już może być tylko lepiej, bo gorzej nie będzie.
Dzis od rana znowu miałam popsuty humor, bo jak weszłam do przychodni, to na wstępie mi powiedziano, ze babka z dzieckiem wracała w piątek trzy razy, za każdym razem coraz bardziej nakrecona. Najpierw było, ze dziecko zostało bez pomocy, a tu rozwaliłam poł zeba. Potem, jak małą dała się obejrzeć ( ale na tym koniec) i wyszło, ze nic specjlanie nie widać ( dotknęłam wiertłem 2 razy, to nic specjalnie nie było widać) - to pani stwierdziła, ze w ogole zab był zdrowy, ale ja go niepotrzebnie ruszałam i znowu moja wina...Oczywiście, gdybym wiedziałą, ze tak będzie w ogole bym tej małej próchnicy nie ruszała - no ale matka nalegała, bo była wrazliwosc zęba. wtedy tez pewnie byłoby zle, bo nie pomogłam dziecku...W sumie najlogiczniej byłoby siasc z kobieta i pogadać, wytłumaczyć wszystko jeszcze raz, tylko nie ma za bardzo jak. Nikomu nic się nie stało, dziecko z tym małym wgłębieniem może chodzic( planowałam poszerzone lakowanie, ale wspołpraca pacjenta musi być) - a afera, jakbym pacjenta na tamten swiat posłala...A dziś, jak zwykle, miałam 10 innych dzieci, w roznym wieku, u których wszystko dało się normalnie zrobić i wytłumaczyć - jednak znowu wrociłąm do domu zdołowana.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 18:34   #106
Pani_Robot
Śnięta Mucha
 
Avatar Pani_Robot
 
Zarejestrowany: 2018-07
Lokalizacja: Z dziury
Wiadomości: 10 797
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kama niestety takie dzbany są, były i bendom. Zresztą bardzo podoba mi się to niedawno zasłyszane określenie - dzban. Współczuję emocji, które Cię ta sytuacja kosztowała, ale może lepiej, że nie miałaś okazji się z madką spotkać, bo pewnie nic by nie dotarło i biłaby pianę dalej.

Tak jak Caffe zauważyła - żal córki, bo to dzieci z takich relacji wychodzą najbardziej poobijane psychicznie.

Reign wysyłam Ci zaraz PW z nazwiskiem lekarza, bo tu się może zgubić.

Kasztanka ta wiewiórcza kita jest niesamowita

Walczę z kłopotliwą przypadłością w postaci białych płatków śniegu na włosach Póki co - octem jabłkowym, ale zamówiłam też glikolowy peeling do skóry głowy. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ologiczny.html

Dziś pierwszy raz od naprawdę dawna wytuszowałam rzęsy używając do rozdzielenia bazy (zdjęłam sztuczne). Nie pojmuję jak mogłam tyle czasu chodzić bez tuszu na dolnych rzęsach. Mam jasne, rzadkie i cienkie włoski, więc efekt wow był natychmiast.
Zamówiłam zestaw do laminacji rzęs, zobaczymy jak z moimi zdolnościami manualnymi Mają go dostarczyć pojutrze.
__________________
Everyone you meet is fighting a battle inside you know nothing about
Be kind. Always

Wyzwanie Czytelnicze 25 / 34 (26)
Wyzwanie Filmowe
5 / 100
100 książek w 2023 92 / 55

Pani_Robot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 19:15   #107
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 11 924
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez caffeine Pokaż wiadomość
Cinderella - wrzuć fotkę! Jestem bardzo ciekawa Też chciałabym coś zrobić z naszą sypialnią... jakoś ja uprzytulnić... he, he - ale wymyśliłam słowo
Marzy mi się nowy zagłówek do łóżka, taki tapicerowany. Niby teraz też mamy fajny, z lnu - ale chyba już czas zmienić
Zagłówek z lnu? Brzmi bardzo fajnie Co do naszej lampy, to ciągle w pudle jest, ale wrzuce fotke jak ją założymy. Na razie załączam zdjęcie bardzo podobnej do tej, którą kupiliśmy.

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Cinde dzieki za info Milych odwiedzin Bawcie sie dobrze z Mama
Nie ma sprawy, i dziękuję

Kasztanka, ten olejek do włosów z Joico jest bardzo dobry

Piszecie o szampanach i winie, a mi już stoi w gardle . Odrzuciło mnie od alkoholu maksymalnie, i pije dla towarzystwa dwa razy do roku.

Mi również jest coraz ciężej gdzieś wyjeżdżać na dlużej z domu, bo tęsknie za kotką, a jak jestem z dala od niej, to mam ciągle myśli czy wszystko z nią okay i wychodzi z tego urlop na którym w pełni ciężko się wyluzować. Kasztanka, to wszystko przed Tobą , o ile planujesz jakiś dłuższy wyjazd.

U was też tak wieje?

Piękna przemowa: https://www.youtube.com/watch?v=XMAN0ATcH4g
eae59dc78e1e9e84c064a10ad74dde2dd7f297a0_6313dc73a6c64 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-10, 23:38   #108
Reign of light
Zakorzenienie
 
Avatar Reign of light
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: USA
Wiadomości: 5 961
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Hello

Kasztanka fajne ciuszki Ha! musze sprawdzic, czy u mnie tez moge miec znizki na wino za lojalnosc Bowie jest slodki <3
ahhh, u mnie w pracy katygoryczny zakaz paznokci zelowych, akryli i hybryd u rak (stop sie nie czepiali), troche mi to pokrzyzowalo plany, bo ja jednak lubie hybrydy (mialam zawsze polozone na zele, ale na mojej plytce nie na tipsach) i wygoda duza. musze poszukac jakis przezroczystych lakierow na essie. Wczesniej kupilam tylko jeden lakier tak na probe, bo i tak myslalam, ze wroce do hybryd, a tu zonk. I paznokiec moze wystawac tylko na max 2 mm. dlugosci. Na mojej rece takie krotkie dobrze nie wygladaja

Kamlisa wielkie dzieki za info troche mnie ten ultraformer zainteresowal, cena juz mniej ale mozna odlozyc
Wspolczuje nieprzyjemnosci hugs! To to samo babsko, co sie darlo na pol przychodni i nagrywalo?
Ja jakis czas temu, jeszcze w starej pracy, odwiedzalam pacjenta w domu i mnie pogryzly u nich mrowki, noga mi spuchla jak bania, nie moglam potem chodzic, bylam przez pare dni na zwolnieniu. I jeszcze zauwazylam mrowki na dziecku, to matka stwierdzila, ze ja wlalam mleko do jej dziecka butow, zeby zwabic mrowki!!!! Tak, tak wlasnie powiedziala! Czy mozecie w to uwierzyc?? przeciez to jakis absurd!! WTF??? Oczywiscie dyrektorka nie uwierzyla i byla po mojej stronie, no ale masakra!

Dircikowa dziekuje Ci bardzo za linka troche ostudzil moj zapal
Bardzo fajna stronka, ciekawe artykuly, zasiedzialam sie troche
Chyba kiedys Miszka tez wklejala linka do jakiegos artykulu tego dr. a ja pozniej chcialam jeszcze poczytac, ale juz nie moglam znalezc, a nazwiska nie zapamietalam

Pani_R bardzo Ci dziekuje, juz Ci tez odpisalam

Cinde lampa super

Uklika widze Cie, juz sie nie chowaj lecisz tez do Polski w tym roku? masz zamiar cos robic z ME?

Pozdrawiam
Reign of light jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 06:53   #109
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Reign, Kasztanka, jak już zaczniecie nowa prace to czekamy na info
Reign, oczywiście, ze baba ta sama, Dodam, ze robiłą tez zdjęcia drzwi gabinetu, skserowała karte przyjęcia i dzwoniła GDZIES, może do rzecznika praw pacjenta Po prostu wraca to do mnie mimowoli i odtwarzam w kołko - co mogłam jeszcze zrobić, a co mogłam sobie darować. Wynika, ze najbezpieczniej by było spławić po 3 min, nie podejmując zadnych prob leczenia. Tez byłoby zle, ale może miałaby mniej do czepiania się Ale już tu nie będę marudzić.
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2020-02-11, 07:05   #110
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Dzieki dziewczyny za mile slowa najwazniejszy to komplent od kobiety
Kama tez mi bardzo przykro ze sa takie osoby jak ,,dzbanowata madka" ale takich coraz wiecej...a nauczyciele moga duzo takich sytuacji przytoczyc. Trudno normalnemu grzecznemu i kulturalnemu czlowiekowi przejsc do porzadku dziennego nad takim zachowaniem. Dlatego moge sie domyslac co przezywasz i jak to siedzi w glowie i emocjach.

Kasztanka ta spodniczka w kropki czarne taka calmiem w moim stylu..no zakochalam sie i podziwiam wciaz Twoje zakupy. I wyobrazam sobie jak duze musisz miec szafy
Sukienki tez mi sie podonaja sa takie slodkie. Jedynie ja to musze miec dluzsze.

A co do wlosow to (tez mi baaaardzo milo ze sie podobaja) sa myte odzywkami bez silikonow. Daje sporo protein ktore moje wlosy uwielbiaja. I olejowane przed kazdym myciem. Do tego troche wcierek i suplememty po ktorych paznokcie rosna mi jak oszalale. Farbuje ziolami. I nie moge synow namowic na zmiane pielegnacji. A starszy ma skret 4a czyli prawie afro. Nosi dlugie wlosy spina je z kucyk no przy nieodpowiedniej pielegnacji sa spuszone. Mlodszya fale.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 08:05 ---------- Poprzedni post napisano o 07:59 ----------

A jeszcze-hotel w Egipcie mazywal sie Flamemco resort&spa.

Moj irobot zgubil przednie kolko nie wiem gdzie takie dokupic. A starego nie moge znalezc

Ja sie noje ostrych interwencji z zakresu medycyny estetycznej. Ja to tylko kwas hialuronowy w bruzdy nosowo wargowe. I dolina lez. Ale to robilam dopiero teraz...czyli w mocno starszym wieku.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 07:10   #111
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Pani_Robot Pokaż wiadomość
Kama niestety takie dzbany są, były i bendom. Zresztą bardzo podoba mi się to niedawno zasłyszane określenie - dzban. Współczuję emocji, które Cię ta sytuacja kosztowała, ale może lepiej, że nie miałaś okazji się z madką spotkać, bo pewnie nic by nie dotarło i biłaby pianę dalej.

Tak jak Caffe zauważyła - żal córki, bo to dzieci z takich relacji wychodzą najbardziej poobijane psychicznie.

Reign wysyłam Ci zaraz PW z nazwiskiem lekarza, bo tu się może zgubić.

Kasztanka ta wiewiórcza kita jest niesamowita

Walczę z kłopotliwą przypadłością w postaci białych płatków śniegu na włosach Póki co - octem jabłkowym, ale zamówiłam też glikolowy peeling do skóry głowy. https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,1...ologiczny.html

Dziś pierwszy raz od naprawdę dawna wytuszowałam rzęsy używając do rozdzielenia bazy (zdjęłam sztuczne). Nie pojmuję jak mogłam tyle czasu chodzić bez tuszu na dolnych rzęsach. Mam jasne, rzadkie i cienkie włoski, więc efekt wow był natychmiast.
Zamówiłam zestaw do laminacji rzęs, zobaczymy jak z moimi zdolnościami manualnymi Mają go dostarczyć pojutrze.
Daj znac, jak u Ciebie wyszlo laminowanie i jak dlugo utrzyma Ci sie efekt

Kita cudna i cala reszta tego nieznosnego stworka rowniez, kocham go niesamowicie mocno.

[1=eae59dc78e1e9e84c064a10 ad74dde2dd7f297a0_6313dc7 3a6c64;87578151]Zagłówek z lnu? Brzmi bardzo fajnie Co do naszej lampy, to ciągle w pudle jest, ale wrzuce fotke jak ją założymy. Na razie załączam zdjęcie bardzo podobnej do tej, którą kupiliśmy.



Nie ma sprawy, i dziękuję

Kasztanka, ten olejek do włosów z Joico jest bardzo dobry

Piszecie o szampanach i winie, a mi już stoi w gardle . Odrzuciło mnie od alkoholu maksymalnie, i pije dla towarzystwa dwa razy do roku.

Mi również jest coraz ciężej gdzieś wyjeżdżać na dlużej z domu, bo tęsknie za kotką, a jak jestem z dala od niej, to mam ciągle myśli czy wszystko z nią okay i wychodzi z tego urlop na którym w pełni ciężko się wyluzować. Kasztanka, to wszystko przed Tobą , o ile planujesz jakiś dłuższy wyjazd.

U was też tak wieje?

Piękna przemowa: https://www.youtube.com/watch?v=XMAN0ATcH4g[/QUOTE]

Olejek juz przy pierwszym uzyciu mi podpasowal, polubimy sie

Mam kolezanke, ktora chetnie wezmie Bowiego do siebie, jesli bedziemy gdzies wyjezdzac. Ale przez najblizszy rok zadnych wyjazdow dluzszych, niz zostanie gdzies na jedna noc nie planujemy

Cytat:
Napisane przez Reign of light Pokaż wiadomość
Hello

Kasztanka fajne ciuszki Ha! musze sprawdzic, czy u mnie tez moge miec znizki na wino za lojalnosc Bowie jest slodki <3
ahhh, u mnie w pracy katygoryczny zakaz paznokci zelowych, akryli i hybryd u rak (stop sie nie czepiali), troche mi to pokrzyzowalo plany, bo ja jednak lubie hybrydy (mialam zawsze polozone na zele, ale na mojej plytce nie na tipsach) i wygoda duza. musze poszukac jakis przezroczystych lakierow na essie. Wczesniej kupilam tylko jeden lakier tak na probe, bo i tak myslalam, ze wroce do hybryd, a tu zonk. I paznokiec moze wystawac tylko na max 2 mm. dlugosci. Na mojej rece takie krotkie dobrze nie wygladaja

Kamlisa wielkie dzieki za info troche mnie ten ultraformer zainteresowal, cena juz mniej ale mozna odlozyc
Wspolczuje nieprzyjemnosci hugs! To to samo babsko, co sie darlo na pol przychodni i nagrywalo?
Ja jakis czas temu, jeszcze w starej pracy, odwiedzalam pacjenta w domu i mnie pogryzly u nich mrowki, noga mi spuchla jak bania, nie moglam potem chodzic, bylam przez pare dni na zwolnieniu. I jeszcze zauwazylam mrowki na dziecku, to matka stwierdzila, ze ja wlalam mleko do jej dziecka butow, zeby zwabic mrowki!!!! Tak, tak wlasnie powiedziala! Czy mozecie w to uwierzyc?? przeciez to jakis absurd!! WTF??? Oczywiscie dyrektorka nie uwierzyla i byla po mojej stronie, no ale masakra!

Dircikowa dziekuje Ci bardzo za linka troche ostudzil moj zapal
Bardzo fajna stronka, ciekawe artykuly, zasiedzialam sie troche
Chyba kiedys Miszka tez wklejala linka do jakiegos artykulu tego dr. a ja pozniej chcialam jeszcze poczytac, ale juz nie moglam znalezc, a nazwiska nie zapamietalam

Pani_R bardzo Ci dziekuje, juz Ci tez odpisalam

Cinde lampa super

Uklika widze Cie, juz sie nie chowaj lecisz tez do Polski w tym roku? masz zamiar cos robic z ME?

Pozdrawiam
W moim markecie punkty mozna wymieniac na duzo roznych rzeczy - gadzety do domu, swiece, bilety do kina, bilety do zoo, torebki, zegarki, kosmetyki, ale ja po prostu niczego innego nie potrzebuje, jak wino, w dodatku jak zamawiam 6 czy 12 butelek, to jeszcze mi je przynosza na gore, zyc nie umierac

Wspolczuje, ze nie mozesz robic sobie paznokci do pracy. Akcji z mrowkami nawet nie skomentuje, straszne jest to, co ludzie potrafia wygadywac.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 07:20   #112
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Reign, Kasztanka, jak już zaczniecie nowa prace to czekamy na info
We wtorek za tydzien zaczynam szkolenie.

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
Kasztanka ta spodniczka w kropki czarne taka calmiem w moim stylu..no zakochalam sie i podziwiam wciaz Twoje zakupy. I wyobrazam sobie jak duze musisz miec szafy
Sukienki tez mi sie podonaja sa takie slodkie. Jedynie ja to musze miec dluzsze.
Jesli nie masz 180 cm wzrostu, to bylyby na Tobie dluzsze, na mnie tez sa - praktycznie do kolan.

Zapomnialam wrzucic moje dzisiejsze zakupy







Zalozylam tez dzis po raz pierwszy moja sukienke w kotki
Dalam tylko do niej czarny pasek.

__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 07:29   #113
mar_jolka
mar_jolka
 
Avatar mar_jolka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Slask
Wiadomości: 1 716
Send a message via Skype™ to mar_jolka
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

ta pierwsza i ta slodka w kwiatkiklas ki:
gdzie Ty trzymasz te ciuszki!!???
mar_jolka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 07:31   #114
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez mar_jolka Pokaż wiadomość
ta pierwsza i ta slodka w kwiatkiklas ki:
gdzie Ty trzymasz te ciuszki!!???
Zajelam juz polowe garderoby meza i mam osobne miejsce na sukienki
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 08:06   #115
gosia261282
Gang Iren
 
Avatar gosia261282
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Poznań/UK
Wiadomości: 52 313
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Dzień dobry
W temacie zakupów polecam film
https://www.filmweb.pl/film/Minimali...gs-2015-747614
__________________
We all find time to do what we really want to do...
gosia261282 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 11:03   #116
Kamlisa
Zakorzenienie
 
Avatar Kamlisa
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: zachodniopomorskie
Wiadomości: 9 302
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kasztanka, widać, ze i kita i cały stworek mocno kochany i z pełnym poczuciem bezpieczeństwa Nie wiesz, jak fajnie na cos takiego patrzeć. I tak zawsze podziwiam, jak błyskawicznie kot się wprowadza, zadomawia, robi porządki i wychowuje sobie grzecznych ludzi Furda kanapa i tym podobne smieci...Zawsze pamiętam, jak bratowa z oburzeniem spojrzała, jak nasza pierwsza kotka wskoczyła na moment na stoł. Na chwile, nie robiła tego normalnie, była zresztą zniechęcana. Wiecie, kot na stole...A ja teraz nie mogę patrzeć, jak ich dwa koty właża na stoł, jak na fotel, rozkładają się tam i wylizują masło albo zagladaja do talerzy - a ich państwu brew nie drgnie...
Kiecka w kwiatki i w kotki sliczna
Kamlisa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 11:22   #117
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez Kamlisa Pokaż wiadomość
Kasztanka, widać, ze i kita i cały stworek mocno kochany i z pełnym poczuciem bezpieczeństwa Nie wiesz, jak fajnie na cos takiego patrzeć. I tak zawsze podziwiam, jak błyskawicznie kot się wprowadza, zadomawia, robi porządki i wychowuje sobie grzecznych ludzi Furda kanapa i tym podobne smieci...Zawsze pamiętam, jak bratowa z oburzeniem spojrzała, jak nasza pierwsza kotka wskoczyła na moment na stoł. Na chwile, nie robiła tego normalnie, była zresztą zniechęcana. Wiecie, kot na stole...A ja teraz nie mogę patrzeć, jak ich dwa koty właża na stoł, jak na fotel, rozkładają się tam i wylizują masło albo zagladaja do talerzy - a ich państwu brew nie drgnie...
Kiecka w kwiatki i w kotki sliczna
Ludzi sobie tak pieknie wychowal, ze go rozpieszczaja na kazdym kroku
Na stole sie u nas nie je, wiec jest tylko kocia mata chlodzaca, moj laptop, kosmetyczka z kolorowka i lusterko podswietlane, tutaj kot jest mile widziany. Jemy przy wyspie i tam kot nie ma wstepu, zreszta nawet nie jest nawet tym miejscem za bardzo zainteresowany, bardziej go pociaga wnetrze zmywarki

W kocim temacie jeszcze: moj maz zrobil liste rzeczy, ktore najczesciej mowie do kota:
1. My baby
2. I love you
3. You little shit
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 13:34   #118
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Ludzi sobie tak pieknie wychowal, ze go rozpieszczaja na kazdym kroku

Na stole sie u nas nie je, wiec jest tylko kocia mata chlodzaca, moj laptop, kosmetyczka z kolorowka i lusterko podswietlane, tutaj kot jest mile widziany. Jemy przy wyspie i tam kot nie ma wstepu, zreszta nawet nie jest nawet tym miejscem za bardzo zainteresowany, bardziej go pociaga wnetrze zmywarki



W kocim temacie jeszcze: moj maz zrobil liste rzeczy, ktore najczesciej mowie do kota:

1. My baby

2. I love you

3. You little shit

Kto zgadnie który pkt rozbawił mnie najbardziej?

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 15:51   #119
p4w
Zakorzenienie
 
Avatar p4w
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 15 045
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Kamlisa, napisałabyś pw gdzie chodzisz do lekarza dermatologii estetycznej (jestem z tego samego regionu)

głupią matką sie nie przejmuj - nic Ci nie zrobią, szkoda jest żadna

ja do tej pory u dermatologa robiłam mezoterapie i botox - te zabiegi lubię i robię regularnie podgrzewanie typu Pelleve i Zafiro robiłam, ale było to nieprzyjemne i nie widziałam zadnego efektu, poza tym podgrzewanie kojarzy mi się z degeneracją tkanek
__________________
Tomuś - nasz skarb jest z nami od 29.06.2009



3220g 54 cm

------------------

p4w jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2020-02-11, 16:20   #120
aussiewoman
Zakorzenienie
 
Avatar aussiewoman
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 4 895
Dot.: Piękne, młode i szalone, 30+, 40+- III część

Cytat:
Napisane przez p4w Pokaż wiadomość
Kamlisa, napisałabyś pw gdzie chodzisz do lekarza dermatologii estetycznej (jestem z tego samego regionu)



głupią matką sie nie przejmuj - nic Ci nie zrobią, szkoda jest żadna



ja do tej pory u dermatologa robiłam mezoterapie i botox - te zabiegi lubię i robię regularnie podgrzewanie typu Pelleve i Zafiro robiłam, ale było to nieprzyjemne i nie widziałam zadnego efektu, poza tym podgrzewanie kojarzy mi się z degeneracją tkanek
Pewnie u Zawodnego

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:18 ---------- Poprzedni post napisano o 17:16 ----------

Ależ strasznie u mnie wieje..... Podobno ma być lepiej od piątku, czyli jeszcze 2 dni wiania. No cóż nie ma co narzekać, trzeba łapać byka za rogi. Łapię się więc za żelazko bo prania mam metr

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 17:20 ---------- Poprzedni post napisano o 17:18 ----------

Oglądam wczoraj Parasite. Widziałyście? Polecam, chociaż film niełatwy

Wysłane z mojego ELE-L29 przy użyciu Tapatalka
aussiewoman jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2020-10-21 07:02:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:40.