Dieta dr Ewy Dąbrowskiej - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka > W krzywym zwierciadle odchudzania

Notka

W krzywym zwierciadle odchudzania
Jest do jedyne forum, na którym zamieszczamy wszystkie diety, które promują odchudzanie poprzez drastyczne ograniczenie kaloryczności, tzw. "diety głodówkowe", które nie mają nic wspólnego ze zdrowym odżywianiem.
  • Jest to forum stworzone dla osób, które chcą zwalczać wszystkie choroby powiązane z zaburzeniem łaknienia (anoreksja, bulimia, kompulsywne objadanie się) oraz dla osób, które pragną takim osobom radzić, pomagać i wspierać.
  • Na tym forum nie można namawiać do drastycznych metod zrzucania wagi, lecz można pisać o terapii przy ED.
  • Jedynie na tym forum osoby z zaburzeniami łaknienia mogą tworzyć swoje grupy wsparcia.
  • Forum to nie zastępuje psychologa ani profesjonalnej terapii.
  • Redakcja nie bierze odpowiedzialności za udzielane tutaj porady, natomiast z pełną stanowczością będziemy tępić wszelkie wątki "pro-ana".
  • Na forum obowiązuje dodatek do regulaminu, zapoznaj się z nim zanim weźmiesz udział w dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-02-12, 12:42   #1411
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Koronczarka123 Pokaż wiadomość
MarMartunia powodzenia! Trzymam kciuki

Dziękuję, będę się jakoś trzymała.
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-12, 19:40   #1412
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

MarMartunia i jak wrażenia po pierwszym dniu?
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 07:38   #1413
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Koronczarka123 Pokaż wiadomość
MarMartunia powodzenia! Trzymam kciuki
Dziękuję.
Dziś spokojnie, wczoraj dużo gotowania, bo musiałam na 2 dni sobie przygotować. Na szczęście warzywka szybko się gotują.

---------- Dopisano o 08:38 ---------- Poprzedni post napisano o 08:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Koronczarka123 Pokaż wiadomość
MarMartunia i jak wrażenia po pierwszym dniu?
Wczoraj czułam się dobrze i nie miałam uczucia głodu. Więc chyba ok. A dziś też na razie dobrze, bez żadnych niedogodności
Czytała, że ok. 2 - 3 dnia u niektórych występują bóle głowy, więc zobaczymy czy mnie też dopadnie.
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 08:46   #1414
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Te bóle głowy sa do przeżycia 😉 u mnie z kolei coś jest nie tak, dzisiaj 13 dzień i piętnaście minut temu poczułam głód, a to zły znak. Nie jadłam nic niedozwolonego, na pewno też nie przekroczyłam 800kcal. Zobaczę co będzie dalej, ale jak wylaczylo mi się odżywianie wewnętrzne to będę zmuszona wychodzić z postu
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-13, 11:24   #1415
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Nie będziesz zmuszona Dąbrowska pisze, że nawet jak się jednorazowo zdarzy coś niedozwolonego, post nadal można kontynuować Ja bym w każdym razie nie rezygnowała z postu, jeśli nie zamierzałabym go teraz kończyć.
Trzymam kciuki za Was.
Ja jestem już pół roku po 6 tyg poście i w kwietniu zamierzam zacząć następny, ale już tylko 3 tyg.
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-14, 08:34   #1416
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Dzień 3 rozpoczęty
Lekki ból głowy i delikatne bóle stawów i mięśni, ale zupełnie do zniesienia.
A jaką wodę pijecie, źródlaną czy mineralną??
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-15, 06:34   #1417
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Szczerze mówiąc, nigdy nie przywiazywalam uwagi do tego czy woda jest źródlana czy mineralna. Tak, tak, wiem, że to źle, ale dla mnie woda dzieli sie3 na taką, która mi smakuje i na taką, która nie smakuje. Jak tam kolejny dzień? 😊
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-02-15, 08:01   #1418
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Okropny ból stawów, biodrowych i kolanowych.... znaczy leczę się.
Reszta ok. i dobrze mi idzie. Nawet gotowanie dla rodziny mi nie przeszkadza
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-16, 12:10   #1419
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Ból stawów w dalszym ciągu się utrzymuje
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 06:47   #1420
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

MarMartunia jak się trzymasz? Ból minął? U mnie dzisiaj dzień 19. Ostatnie dwa dni były straszne, szczególnie sobota, obudziłam się z potwornym bólem mięśni nóg oraz kolana, które miałam kiedyś oferowane. W ciągu dnia wszystkie dolegliwości się nasilaly, potem doszedł jeszcze ból kręgosłupa. W niedzielę było trochę lepiej, ale nogi też cały dzień mnie bolały. Dzisiaj to samo, budzę się jak po przebiegnieciu maratonu. Ogólnie budzę się po 5, dzisiaj po 3 w nocy i nie mogę już spać i to nie tak, że jestem super wyspana, nie, cały czas jestem zmęczona, budzę się zmęczona i cały dzień nie mam siły. Gdzie ta cudowna energia?? Mialam ją co prawda na początku postu, ale potem gdzieś wyparowala ☹️
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-19, 09:56   #1421
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

te bóle to tzw. kryzysy ozdrowieńcze
trzymaj się
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-02-24, 13:26   #1422
wrzosova
Rozeznanie
 
Avatar wrzosova
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 905
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cześć

Od marca planuje rozpocząć wlasnie post dr Dąbrowskiej i chętnie zasięgne Waszych opinii i rad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak.'
A.Schopenhauer
wrzosova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 07:19   #1423
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej,
niestety musiałam przerwać w związku z grypą która mnie dopadała. Przez ponad tydzień leżałam chora na maksa.
Odczekam trochę i znowu zacznę. Teraz muszę dojść do siebie po chorobie troszkę. I chyba poczekam aż sezon grypowy sie skończy.
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-26, 19:30   #1424
Koronczarka123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 11
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

O jejku, to przykro, ale nic straconego, post zrobisz jeszcze nie raz😊 u mnie dzisaj 26 dzień, od czwartku wychodzenie. I jest tak jak dr Dąbrowska podaje2 w wykładach: organizm sam podpowiada kiedy skończyć post. To się po prostu czuje. Wiem, że mysze3 skończyć i tyle. Ale będę robiła przypominali 1-2 dni w tygodniu, a za jakiś czas kolejny post 😊
Koronczarka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 07:09   #1425
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez wrzosova Pokaż wiadomość
Cześć

Od marca planuje rozpocząć wlasnie post dr Dąbrowskiej i chętnie zasięgne Waszych opinii i rad

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rozpoczynaj będziemy Cię wspierać
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 20:07   #1426
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej Wam! Chce zacząć post jutro. Nie lubię takiego odkładania na "pierwszego" albo na "od poniedziałku". Zakupy zrobiłam, od rana zaczynam. Pewnie będę jechała na surowiznie,bo nie chce mi się gotowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-27, 20:58   #1427
wrzosova
Rozeznanie
 
Avatar wrzosova
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 905
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez 87marta78 Pokaż wiadomość
Hej Wam! Chce zacząć post jutro. Nie lubię takiego odkładania na "pierwszego" albo na "od poniedziałku". Zakupy zrobiłam, od rana zaczynam. Pewnie będę jechała na surowiznie,bo nie chce mi się gotowac

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja już parę przepisów wypróbowałam i myślę,że nie będzie aż tak źle. Zobaczymy ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
'Rzadko myślimy o tym, co mamy, lecz zawsze o tym, czego nam brak.'
A.Schopenhauer
wrzosova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 07:16   #1428
MarMartunia
Raczkowanie
 
Avatar MarMartunia
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 34
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez wrzosova Pokaż wiadomość
Ja już parę przepisów wypróbowałam i myślę,że nie będzie aż tak źle. Zobaczymy ;P

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Trzymam za Was kciuki dziewczyny .... ja po chorobie muszę się ogarnąć i też wrócę.
MarMartunia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-02-28, 19:18   #1429
87marta78
Zadomowienie
 
Avatar 87marta78
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 1 402
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Pierwszy dzień jakoś minął. Głowa zaczęła mnie niedawno zaczęła boleć,ale zjadłam ogórki kiszone i przeszlo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
87marta78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-03-06, 15:25   #1430
dieteczka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 1
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Z tego co wiem to nawet fajna dieta, co prawda mi dietę układała dietetyczka <reklama> i efekty sa super. Ale dieta o której mowa tez na pewno fajna sprawa

Edytowane przez Dorotti666
Czas edycji: 2018-03-06 o 16:00 Powód: reklama
dieteczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-10, 22:45   #1431
Mewa001
Raczkowanie
 
Avatar Mewa001
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 136
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

hej dziewczyny! jak Wam idzie?
Ja właśnie przygotowuję się mentalnie do rozpoczęcia postu Czytam książkę, przepisy i opinie. Po zimie czuję się jakaś taka ciężka więc chyba mój organizm potrzebuje oczyszczenia
Mewa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 07:44   #1432
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ja planuję zacząć po świętach czyli 03.04
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-12, 13:38   #1433
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

u mnie dzis 10 dzien
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 18:59   #1434
Sweetty
Rozeznanie
 
Avatar Sweetty
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: TrÓjMiAsTo
Wiadomości: 617
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Hej dziewczyny!
Od pierwszego dnia wiosny planuję zacząć post wg dr Dąbrowskiej, głownie celem oczyszczenia organizmu i następnie przejścia na zdrowszy tryb odżywiania. Jestem szczupła, a moje wyniki badań są prawidłowe, więc nie chciałabym przez błędny przebieg diety spowodować jakiś niepożądanych skutków ubocznych.
Sporo czytałam w temacie, wysłuchałam wykładów dr Dąbrowskiej i jej podejście do żywienia wydaje mi się przekonujące.

Plan diety wydaje się prosty.
Etap I - post - spożywamy wyłącznie dozwolone owoce i warzywa surowe, gotowane, suszone lub pieczone, mogą być również w formie soków, pijemy dużo wody i herbatek ziołowych

Etap II - wyjście z postu - stopniowe urozmaicenie diety w oparciu o tzw. zdrowe żywienie

W książce dr Dąbrowska rozpisała plan diety na 2 tygodnie z podziałem na trzy posiłki. Czy jecie jakieś przekąski pomiędzy posiłkami, czy tylko woda i herbatki??

Czytałam też o przygotowaniu do postu kiszonkami np. z buraków czy kapusty. Stosowałyście ten etap przed przystąpieniem do oczyszczania??

Gdzie kupujecie owoce/warzywa typowo supermarkety, czy jednak bardziej selektywnie?? Tyle wszędzie słychać o pestycydach, metalach ciężkich, itp.

Czy macie jakieś inne uwagi rady co do samej diety?? To chyba jedyny wątek w temacie postu dr Dąbrowskiej na forum.

Pozdrawiam
__________________
If you ever find your
'Someone Just For You'
never let them go



Od 16.10.2014 Aparatka


Sweetty jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-17, 20:22   #1435
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Cytat:
Napisane przez Sweetty Pokaż wiadomość
Hej dziewczyny!
Od pierwszego dnia wiosny planuję zacząć post wg dr Dąbrowskiej, głownie celem oczyszczenia organizmu i następnie przejścia na zdrowszy tryb odżywiania. Jestem szczupła, a moje wyniki badań są prawidłowe, więc nie chciałabym przez błędny przebieg diety spowodować jakiś niepożądanych skutków ubocznych.
Sporo czytałam w temacie, wysłuchałam wykładów dr Dąbrowskiej i jej podejście do żywienia wydaje mi się przekonujące.

Plan diety wydaje się prosty.
Etap I - post - spożywamy wyłącznie dozwolone owoce i warzywa surowe, gotowane, suszone lub pieczone, mogą być również w formie soków, pijemy dużo wody i herbatek ziołowych

Etap II - wyjście z postu - stopniowe urozmaicenie diety w oparciu o tzw. zdrowe żywienie

W książce dr Dąbrowska rozpisała plan diety na 2 tygodnie z podziałem na trzy posiłki. Czy jecie jakieś przekąski pomiędzy posiłkami, czy tylko woda i herbatki??

Czytałam też o przygotowaniu do postu kiszonkami np. z buraków czy kapusty. Stosowałyście ten etap przed przystąpieniem do oczyszczania??

Gdzie kupujecie owoce/warzywa typowo supermarkety, czy jednak bardziej selektywnie?? Tyle wszędzie słychać o pestycydach, metalach ciężkich, itp.

Czy macie jakieś inne uwagi rady co do samej diety?? To chyba jedyny wątek w temacie postu dr Dąbrowskiej na forum.

Pozdrawiam
Hej, jestem dzis w 15 dniu postu.
Ja jem wtedy, jak jestem glodna, zazwyczaj rano jakas salatke, potem sok, potem cos pieczonego na obiad, jablko na podwieczorek, grejfrut na kolacje. Ale roznie to bywa, czasem jestem mniej glodna i jem mniej.

Nie stosowalam zadnych przygotowan. Jestem weganką, więc przed postem odżywiałam się raczej zdrowo.

Warzywa, owoce kupuje w Biedronce albo na bazarku.

Jak dla mnie grunt to dobre nastawienie. Post nie jest prosty, szczególnie przez pierwsze kilka dni. Polecam zaczać jak ma się wolne i można zostac w domu. Trzeba sobie uswiadomic po co to robimy i jaki mamy cel i podejsc do tego odpowiednio. Nie jako kara, tylko jako proces zmiany

Chociaz i tak uwazam, ze post jest prostszy niz wyjscie z niego. Wtedy to dopiero trzeba miec silna wole
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-19, 12:22   #1436
Mewa001
Raczkowanie
 
Avatar Mewa001
 
Zarejestrowany: 2013-10
Lokalizacja: Krk
Wiadomości: 136
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

hejo
u mnie dziś 8 dzień postu planuję tylko 2 tygodnie więc już jestem na półmetku
Ja też nie stosowałam jakis specjalnych przygotowań przed postem ale już ponad pół roku nie jem mięsa i generalnie staram sie odżywiać zdrowo więc surowe warzywka czy kapusta kiszona nie były mi straszne:P
Zakupy staram sie robić w ekologicznym sklepie albo na targu a jak czegoś nie ma to dokupuję w biedronce - tam też zauważyłam pojawiło się ostatnio coraz wiecej produktów bio
Ja byłam słaba przez pierwsze dwa dni więc zdecydowanie jest lepiej zacząć w weekend żeby nie musieć się męczyć w pracy... tak jak ja bo zaczęłam od poniedziałku..;/

lukrecja222 - dlaczego wychodzenie jest gorsze? miałam nadzieję, że to już sama przyjemność dodawać kolejne produkty?
Mewa001 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-01, 22:13   #1437
sylvia_vv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Kobitki, czy miałaby któraś ochotę zacząć post od wtorku? Szukam kogos do towarzystwa, razem byłoby łatwiej. Do diety dr Dąbrowskiej miałam juz wiele podejść, najdłużej wytrzymałam tydzień, ale najczęściej 2-3 dni. Chciałabym teraz dwa tygodnie. Mam ogromne problemy zdrowotne z układem moczowo- płciowym.
sylvia_vv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 06:58   #1438
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

ja dwa dni temu zakończyłam 30 dniowy post Dąbrowskiej
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 16:12   #1439
sylvia_vv
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 5
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

Trudno, ja w każdym razie jutro zaczynam, i żeby się zdyscyplinować, będę tu pisać o rezultatach. Gdyby któras z Was chciała w międzyczasie dołaczyć, byłoby super.
sylvia_vv jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-02, 16:26   #1440
Vanilla
Zakorzenienie
 
Avatar Vanilla
 
Zarejestrowany: 2004-01
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 5 115
Dot.: Dieta dr Ewy Dąbrowskiej

sylvia, ja sie przymierzam ale nie wiem czy zacznę jutro czy od środy, ale na pewno zacznę
to będzie mój drugi post, pierwszy trwał 6 tyg. teraz chcę wytrwać do konca miesiąca, czyli jakieś 26 dni.
__________________
odlewki szukają nowego domu https://www.fragrantica.pl/board/viewtopic.php?id=7025
Vanilla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum W krzywym zwierciadle odchudzania


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-06-07 21:22:40


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:05.